81525

7rsdjd5n.jpg

Free counters!

  • Shevchenko
    #81479
    játszhatnánk 1 csapatba.
  • unrealnoise
    #81478
    hú, PES-ezek én is az ősidők óta, bár volt amikor a FIFA-t választottam.

    PES 15-től viszont egyértelműen inkább PES.

    Megvettem ezt az újat is, igazából sok órát fogok beleverni, szóval nekem megéri. Bár volt, hogy csak 50-100 órát játszottam egy résszel, az utóbbiba már beleöltem 160 órát... és szerintem ebbe is hasonlóan fogok.

    Én szeretem, nekem a korábban már taglalt dolgok nem tetszenek a játékban.

    Viszont a játék szvsz javult, jobb ezt játszani, és a soundtrack is végre nagyon klassz szerintem.
  • Shevchenko
    #81477
    1994-óta játszok vele kisebb, nagyobb kihagyásokkal, igaz most mára gyerekeimmel nyomjuk, de a varázs nem változott, túl nagy az elvárás szerintem, embereknek már a csillagos ég is kevés. kis nosztalgia
  • Shevchenko
    #81475
    Csinálnánk egy magyar klánt Discordon
    Panelwarrior#4545 keresd.
  • Shevchenko
    #81474
    Hol vannak a régiek alapítótagok? :-)
    Amúgy még itt is vannak hozzá még kiegészítők.
    Utoljára szerkesztette: Shevchenko, 2020.09.18. 15:32:22
  • Shevchenko
    #81473
    6000 pár száz forint
  • Shevchenko
    #81472
    Sziasztok!
    Valakinek van kedve játszani, ha igen akkor a Discordon megtalál Panelwarrior#4545 néven.
    Szerintem egész jó lett és a patch amit letöltöttem azzal már benne van az összes nagy klub.
    https://www.pes-patch.com/

    Utoljára szerkesztette: Shevchenko, 2020.09.18. 15:11:58
  • eddie999
    #81471
    Köszi a választ. Valóban nincs. Van Juventus, de ha jól sejtem az általad említett két csapat miatt nem igazán jöhet szóba. :-)
  • TomStorm
    #81470
    G2A.
    De most nézem nincs Inter meg Milan licensz??Igaz ez?
  • eddie999
    #81469
    Szia! Hol 7 ezer?
  • TomStorm
    #81468
    Üdv!
    Megvette valaki?Milyen lett a '21?
    7e.ft-ért tudom most ahoz képest most jelent meg nem drága
  • Arsenal95
    #81467
    Thanks!
  • Zoolee1976
    #81466
    L1 + R3 al jelöld ki a kapust, és ha a gép rúgja akkor mikor nekifut abban a pillanatban jelöld ki és vidd a hosszúra, így nem rúgja be mint az esetek 90 százalékában 30 méteren belülről.Ha ember ellen játszol akkor ugyanez,de arra vigyázni kell ha másodszor is kap egy szabadot a semmiért akkor tuti vissza fogja rúgni a kapus helyére, ezért előtte oda is vigyél egy embert.Viszont ha rám hallgatsz meg az előttem szólóra,hagyod a csába eumzt a játékot,csak a méreg van vele mostanság!
  • Arsenal95
    #81465
    Szabadrugasokat hogy lehet kivedeni?? Barki rugja barhonnan gol...
  • Sulla75
    #81464
    Három hónapig játszottam a PES 20 al.Az elején még játszható volt de az idei frissités óta egy kalap szar....Az életben többet nem akarom látni ezt a szart!!!Kerüljétek!!!
  • Shevchenko
    #81463
    Sziasztok!
    Megvettem a gyereknek a eFootball PES 2020-at, de sajna nem tudjuk,hogy kell mások ellen játszani online.Valaki segítene?Köszi!
  • Csabesz6
    #81462
    Érdekes, yt videók alapján már mertem hinni, hogy elengedték végre a szétscriptelt csaló gameplay rendszert, és esetleg "visszatért" a mai napig is izgi PES 3-4-5-6 feeling.
    Az UI engem nem is zavarna, inkább a gameplay az ami érdekel. Komolyan vicces, de a fent említett ősök évek után is meg tudtak lepni 1-1 jelenettel.
    Utoljára szerkesztette: Csabesz6, 2019.11.20. 15:05:01
  • unrealnoise
    #81461
    Szerintem jó. A gameplayt alapjáraton majdnem mindehol dícsérik, szerintem is fun.

    Persze ha több 100, 1000 órát lenyom vele az ember, akkor kijönnek a "hülyeségei", vagy a hiányosságai, esetleg van akinek korábban, ha jó a szeme, de ettől független mérföldekkel jobb és komolyabb, mint a FIFA, ha focis játék akkor PES20, nincs más...

    Grafika+gameplay állat, a menü, játékmódok, UI, körítés meg fos.

    Ki kéne baszni pár ember onnan, mert vicc az egész, hogy a játék nehezét megcsinálják faszára, a többi szart meg elbasszák, olyan dolgokat, amit egy kezdő UI dizájner is egy munkanap alatt rendbeszedne. Pl a karrier menedzseres mód főképernyője gusztustalan, fantáziátlan, béna fos, az ilyen ocsmány, béha, hibás szarokkal oktatnám, hogy mit és hogyan nem szabad kiadni a kezük közül a jövő szakembereinek.

  • Balázs 17
    #81460
    ha teheted kerüld el
  • Csabesz6
    #81459
    Hei. 2020-at próbálta valaki?
  • Szilcsio77
    #81458
    Látom itt semmi sem változtott ! :xD LOL :-)
  • yamato41
    #81457
    Elhiszem. Sajnos nincs annyi időm, hogy coopban játszak. Pár hetetnte előveszem, játszok pár meccset, majd hamar elmegy a kedvem tőle. Valahol még mindig bújkál a régi varázs, midig remélem, hogy javul. De nem jó dolog ennyiuszer pofára esni.
  • Zoolee1976
    #81456
    Szia! Teljesen egyetértek veled. Viszont van egy olyan fun faktor amikor coopban tudjuk nyomni a profi ai ellen gyenge csapattal max lvl 1es passzrásegitéssel és manual amit csak be lehet állítani ! Úgy nagyon adja a játék. Master Leauge el van baszva mert behoztak a a my clubbol a "csapatfejlodest" és egyszerűen egy jó ideig 50-60 as csapatosszetartas mellett a scriptelt csaló ai ellen egy agyvérzés játszani! Privátban add meg a steames elerhetoseged vagy az xboxost és akkor nyomhatnánk együtt, hidd el úgy sokkal szórakoztatóbb!
  • unrealnoise
    #81455
    Biztos igazad van, nem tudom. Mivel nem vettem meg, nem is játszok vele, az említett okok miatt sem. Igazából jó sportjáték ma már nincs. Vagy csak nagyon kevés. A pénz és a kapzsiság (nomeg a vásárlók is!) tönkretették ezt a műfajt... :/

    Ez van. Pedig szerintem bőven partiban lehetne a PES a FIFA-val is. A dolog ott bukik el, hogy prezentációra, menüre riasztóan béna az egész, már az UI kiveri egy csomó játékos szemét, annyival modernebb a FIFA. Ha csak ezen javítanának, akkor már sokaknál nyerőbb lehetne a PES. Amíg ez sincs meg, addig marad ez a brutál különbség eladásokban...

    Vicc, hogy a szakma évek óta kritizálja pl a fenti dolgokat, meg sem próbálnak javulni ezekben, vicc, vicc, vicc...
  • yamato41
    #81454
    Nekem éppen a gameplay-jel van komoly gondom. Egészen hosszú mozdulatsorokat scripteltek, amelyek nevetsgesek, totál tönkrevágják a játékélményt, mert nem lehet megszakítani. Rosszul reagál az AI helyzetekben, a játékosok helyezkedése katasztrófa, a gép meg egyszerűen csal. Nincsen rá jobb szó. Brutálisan. gyanran egyáltalán nem is reagál, de nem ritkán előfordul, hogy - egyszerűsítve - balra húzom, jobbra indul. Ezmiez? A góljai 90%-át abból a "trükkből" lövi, hogy kihúzza a CB-t, majd a helyére beindít. És nem enged beavatkozni, hogy ne lépjen ki a CB, pressingeljék a visszapaszt kapó játékost, arra menjen már az AI által irányított emberem, amerre a laba van. Nincsen normális pressing sem. Ha megnyopmom az irányításon, akkor mindenki csa a labda felé fog rohanni. Mégpedig arra a pontra, ahol a labda a gomb megnyomása pillanatában van. Tökmindegy, hogy már máshol van, hatalmas késéssel reagálja le. Nem korrigálták az irányítás latencyét sem.
    Mindenféle fantasy meg lóf*sz módokat kreálnak, közben nincs egy normálisan leszimulált bajnokság sem. Egymás után bármennyi bajnokságot lejátszol ugyanazzal a kerettel...
    Egyszóval borzasztó a PES.
    (A fifa nevű árkádjáték nem érdekel, legalább 10 éve ki sem próbáltam.)
  • unrealnoise
    #81453
    Én játszanék, offline is. Mert szerintem a gameplay az rohadt jó. :) De az biztos, hogy mérföldekkel jobb, mint a FIFA ilyen téren.

    Viszont nem veszem meg már.

    Egyszerűen nem tudom felfogni, hogy miért nem tudnak már norális, csinos UI-t csinálni. Könyörgöm, indie fejlesztők is olyan menüket, gombokat, dizájnt készítenek, hogy öröm ránézni, ezek meg évek óta hozzá sem érnek, amivel nem lenne gond, ha tökéletes lenne, de az UI kritikán aluli...

    Amúgy meg szvsz vannak jobb és izgalmasabb játékok... az NBA 2K lenne a csúcs sportjátékban, de azt meg a microtranzakció miatt nem veszem meg, brutális lehúzások vannak abban a játékban, ilyet meg véletlen sem támogatok... Szóval nálam így ki is vannak lőve a sportjátékok...
  • yamato41
    #81452
    Játszik még valaki ezzel a szennyel?
    Hihetetlen, hogy mennyire sikerült a konamiéknak leamortizálni a valaha újító, remek játékélményt nyújtó sorozatot.
  • tobias88
    #81451
    A végén megint eljutok oda, hogy visszateszem a 2016ot. Játszottam párat, de védőt lefutni azt szinte lehetetlen, futhatok bárkivel mindig beérnek. Még teszek egy próbát az új Fifával, de nem reménykedek abban sem
  • Zoolee1976
    #81450
    Gondolom más oka lehet ha egy kereskedő nem ad el régi portékát.Lehet szerződése van hogy csak a legújabb szutykot adhatják a premier után még pár hónapig.Én a g2a ról veszek mindent,ott fenn van a 16-17-18 is! Sőt 50 euróért meg PS re a 2015 is, már ha lesz olyan aki azt kifizeti érte.A 16. 9euro,a 17. 12 euró,a 18. meg 15 euró.Persze vásárlásonként hozzá kell még számolni 2-3 at.
  • unrealnoise
    #81449
    Steamen a régi PES-eket én nem találom csak? Vagy tudatosan eltüntetik? Ott a PES 2016... anno megvettem, nekem meg is van a könyvtáramban, áruházi oldala viszont nem jön be... Vicc...

    Ha 20 dollárért adnák a régieket, akkor is mit bátaná őket, ha valaki megvenné nosztalgiából ezeket, érthetetlen...
  • eddie999
    #81448
    A helyzet az, hogy 2003-ban pontosan azért váltottam a fifáról pesre, mert szimulációban ezrszer jobb volt. A "minden más" annyira nem érdekelt. Ráadásul én csak magamban játszom, gép ellen. Azóta lenyomtam pár mérkőzést a fifa demójával, de szerintem maradok a Pes 2018-nál. Bár az is lehet, hogy még az új részt is megkedvelem. Mindenesetre köszi még egyszer!
  • Zoolee1976
    #81447
    Szubjektív vélemény,azért még kérdezz másokat is.Engem az basz fel hogy egy új kommentárt meg normális bíráskodást és egy normális ai-t nem tudnak bele rakni.Lehet később valami patch al orvosolják az ai-t,de a scriptelt buziságokat tuti nem.A steamen meg van 2015 től az összes megjelent rész,előtte is pár lemezes,de komolyan a PES 6 volt számomra a legélvezetesebb.Mondjuk tegyük hozzá az online közösség akkor még normális volt,most már sajnos nem az.ahogy időm engedi,telepítem 2015 től a részeket és kíváncsi leszek milyen lesz a kommentár,bíró kapusok,támadás ,védekezés azt majd jól megírom ide!:)Viszont ha csak haverokkal akarsz egymás ellen barátságosakat játszani akkor arra jó ez a rész is.Egy jó meccsem volt,kb ugyanolyan erősségű csapatokkal lagg nélkül játszottam egy sráccal egy kurva jó meccset.De online versenyt akarsz akkor nem ajánlom,mert mindenki előfizet aztán a széleken Mbappé meg Messi csatár meg Suarez vagy valami hasonló és az egész egy kurva előre baszom és lefutok mindenkit lett.Nincs passzjáték csak szöktetés a széleken meg a gólvonalig feltolt letámadás 90+ track back játékosokkal.Ez nem foci,ez egy majomkodás idiótáknak...
  • eddie999
    #81446
    Hát köszönöm! Annyira nem örülük. Nem gondoltam volna, hogy valaha még vissza kell térnem a fifához.
  • Zoolee1976
    #81445
    Maradj szerintem a Fifánál.Szimulacioban jobb a PES de minden másban a FIFA lekörözi.Ha egyedül akarsz játszani akkor is inkább a PES 2018 ajánlom,az jobb mint az új rész.Itt csak my club fizetős részére feküdtek rá.Pay tó Win online,offline meg a csaló gép és a hülye scriptelt ai meg a bíró mindent elbasz.
  • eddie999
    #81444
    Köszönöm! Várom a véleményed.
  • Balázs 17
    #81443
    igen, totál szar lett a myclub, én is a labdapörgetést élveztem a legjobban...
    ezekkel a szét boostolt team of the week játékosokkal meg totál szétcseszték az egészet. már tavaly is pay2win volt, de igen idén ebből áll az egész, nem véletlen ez a 3 játékost kapsz dolog se :)
  • Zoolee1976
    #81442
    Amúgy xboxon is a legtöbb gyökér ukrán meg lengyel.Ezek a dolgok nem változtak konzolon!
  • Zoolee1976
    #81441
    Kb össze is foglaltátok!Pc-n a játékosok kb 70 % kilép ha vesztésre áll.Xboxon ilyen nincs,de a my durván pay tó win lett.Mondom 3 hete van még a játék mindenkinek és a my clubban akivel csak össze futok annak a világsztárok közül is a legjobbjaik vannak.Legjobb edzővel és level 40 feletti játékosokkal.Gondolom edzőt is lehet venni azt tárolják őket.Ezeknek a nagy része játszani nem tud,nyomja a székeket a 99 gyorsaságú szélső kap egy isteni passzt a 99 százalékos passzolótól,aki aztán beadja a 99 százalékos csatárnak.Azt ha nekem nincs 99 védőm meg kapusom akkor nyomhatok bármilyen gombot akkora gólt kapok mint a szar.
  • Balázs 17
    #81440
    Van ismerősöm PC-n, ő ott játszik vele, és mondta, hogy ugyan úgy tolják ezt a benyomom a torrentet és megszakad a meccs dolgot :)
    De még mondott valami másfajta csalást is, de az már nem rémlik

    Ennyit ér a Konami... 2010-es résszel kezdtem komolyabban nyomni az onlinet már akkor jelen volt ez a csalás, szerencsére azóta megjött az eszem és átmentem konzolra
    PC-n focis játékot, tökmind1 melyik már csak gyógyszerekkel lehet online játszani :D
    Utoljára szerkesztette: Balázs 17, 2018.09.21. 13:44:44
  • tobias88
    #81439
    Én utoljára a 2016ot vettem meg. Azóta ugyan úgy látom, hogy minden verzió karikázik mert annyira rossz a rendszerük. A kilépős csalást már megoldották azóta? Értem azt, hogy a meccs végén benyom valami nagyobb letöltést és döntetlen lesz a meccs. Voltak ezek a tornák fél óránként, ott folyamatosan ezt csinálták, valaki még a kieséses szakaszban. Volt hogy 3-0ra mentem már a döntőben és döntetlen lett a vége ez miatt