81525

7rsdjd5n.jpg

Free counters!

  • 6600GT
    #81525
    Sziasztok, valakinek nincs meg véletlen a pes 6 magyarítása? vagy bárméknek...köszönöm
  • 6600GT
    #81524
    igen,én csak most "bukkantam" rá, de valami brutális 60gb mindennel együtt kb...nah mindegy csak meg akartam osztani ha valaki akar egy jó foci szimulátorral járszani.
  • eddie999
    #81523
    Szia! Ennek már tavaly is volt egy verziója nyilván "Football Life 2023" néven. Azzal nyomom már egy ideje. Elvileg folyamatosan frissítik. A "24" is ennek köszönhető. Nagyon nagy munkát tesznek bele, le a kalappal előttük!
  • 6600GT
    #81522
    Sziasztok, nem tudom tudjátok-e de van egy nagyon jó mód vagyis igazságszerint önáló játék Football Life 2024 címmel.
    Pes 2021 re épül modern köntösbe illetve játékmenet frissitést is tartlamaz nem kicsit. DE ami a döbbenet hogy ez brutális jó ez FOCI, fc 24 elbújhat a hájpörmosönnel meg mindenével, elég szomorú hogy a mostani friss focis játékok elvesztették ami igazán foci, szánalmas ami msot megy egy flipper jaték az egész arcados fos,hiába a grafika meg minden szirszar technologia ha nincs benne igazán foci szimulátor hangulat.
  • RushRally3
    #81521
    2023-as változattal miért nem lehet 4K-ban játszani teljes képernyőn? :/
  • Zoolee1976
    #81520
    Próbáltam! Pár meccset játszottam és teljesen üres a játék, pár csapattal és egy borzasztóan elrontott játékmenettel! Talán pár hónap múlva valamennyire rendbe rakják,de én ebbe több időt nem ölök.Mostanában mióta ugye a Pes 2021 my clubban a játékosok 99 százaléka full "kigyúrt" legendákkal tolja, és nem lehet nem Ronaldoval Rumeniggével stb stb lenni azt is abbahagytam.Ugye a pes 18,19,20,21 offline master ligája is totál telesrceiptelt csaló fos,maradt az egyetlen offline játszható rész a Pes 2017 és azon belül is a master liga! Felment rá a legújabb Smoke Patch és így számomra teljesen adja az igazi Pes hangulatot.A Gironával Spanyol másod osztályba kezdtem,levittem a fizetéseket és olcsón vettem pár szabadon igazolható de jó játékost! Így a büdzsé is jó, és Top player fokozaton eddig csak egy nagyobb gépi csalásban volt részem a lejátszott tíz meccsből!Az újabb részekben ez fordítva van,10 meccsből 9x csal a gép, és nincs állandó 45+ vagy 90+ perces scriptelt gól.A gépi csapatok eltérő formációban, eltérő stílusban játszanak.Teljesen szórakoztató és mindenkinek tudom ajánlani a Pes 2017 master ligát Smoke Patchhal vagy anélkül!Písz
  • Alanw
    #81518
    Fene tudja..egy probát megér...
  • Zoolee1976
    #81516
    Sziasztok!
    Itt egy gameplay mod ami nagyon sokat javít a játékon, eléggé élvezhető már így az AI elleni játék.Csak két fájlt kell kicserélni, persze az eredetiről biztonsági másolatot kell csinálni.Tényleg jobb így sokkal,de sajnos csak PC-re elérhető.
    https://www.pes-patch.com/the-pes-2021-gameplay-mod-by-holland/
  • eddie999
    #81515
    Persze
  • mohus
    #81513
    Mennyire igaz:) euro2020azni akartam a nagyfiammal (19 éves lett közben) fifázikzott, aztán mondja h a pes lenyúlta a licenszeket....ó mondom megbuherjuk h legyen benne Haladás is...
    Szét moddoltam ps2-n a winning elevent, de azota kicsit megváltozott minden...
    Szóval PS4-en, most mi a legjobb option file szerinted? Szerintetek?
    Peshunpatch? Erdemes zsoltiékra ráírni?
  • Alanw
    #81512
    Hello,pc-n okés a Peshunpatch 2021?
    Gond nélkül megy nálatok?
  • Midian82
    #81511
    Sziasztok
    Kitserver használatban tudnátok segíteni?
    Felraktam a Sider 7.1 et de a kitservert nem tudom működésre bírni.
  • Shevchenko
    #81510
  • Fricivasas
    #81509
    Sziasztok!
    Pes 21-el pc-n játszó embereket keresünk csapatunkba, hamarosan induló 11v11 bajnoksághoz!
  • eddie999
    #81508
    Sziasztok! Tudna esetleg valaki segíteni? A 2021 season update okoz nálam egy állandó hibát. Master ligával játszom és egy idő után olyan hibával szembesülök, hogy nem ment el semmit. Kiírja játékon belül, hogy "unable to save". Már sokadszor kezdem újra. Először azt hittem, hogy a mod miatt van amit rátelepítettem, de frissen telepített játéknál egyből ezt az üzit kapom. Eddig legalább eltudtam kezdeni, most már ott tartok hogy a beállításokat sem menti el. Valakinek van rá ötlete?
  • ToMy_
    #81507
    Smokepatch kijött a 21-hez.
  • Zoolee1976
    #81506
    Sziasztok! Esetleg van valaki akinek erre online ugyanúgy nem megy a "knuckle shot".Ekkora az input lagg online hogy ilyen "finomabb lövést már meg sem lehet csinálni?Offline tréning mindig ugyanavval a játékossal (O.Kragl) 5 ből 5,online meg tízből semmi.Távolság minden esetben 30 méter körül,az erő és minden más ugyanúgy kivitelezve!Tudom baromság de nekem ilyen "knuckle shot" fétisem van a játékban!:)A tavalyi részben ment online is,nem vágom az ideiben miért nem.
  • Gubo79
    #81505
    Ááaaaa, most is! Mindegy, köszi még1x!
  • Gubo79
    #81504
    Na, eltűnt a nagy része, amit írtam...
  • Gubo79
    #81503
    Húú, nagyon köszi ezt a részletes infót!
  • Balázs 17
    #81502
    Adni-venni, kölcsön, kirúgni tudsz, nincs 3D tárgyalás, hanem csak ilyen szöveges,viszont játék kezdésnél lehet állítani erősségét ennek is
    pl én úgy szoktam kezdeni, hogy nehéz legyen igazolni és ne legyen kb semmi pénzem

    Legnagyobb hátránya a játéknak, hogy nincs játékos generálás, így a visszavonult játékosok fognak visszatérni egy év szünet után 17 évesen...
    pl Ibra most 39 éves, letolsz két szezont aztán ott lesz vhol a világban 17 évesen, nevetséges és ez 20 éve a játék része így, talán majd a PES22

    Nincs olyan edzés, mint fifaban, hanem itt szerepköröket kell beállítanod játékosoknak, itt a meccseken fejlődnek legjobban, sok minden függ, milyen formában jászik stb
    Van Team Spirit, ami játék egyik legjobb része, így újonnan igazolt játékosok, akik nem illenek bele a taktikádba alapból, lehúzza ezt az értéket és a pályán is látszik, hogy nincs összeszokva a csapat
    Játékosoknak szerepkörük van, mindegyik mást jelent,
    pl:
    polific winger->klasszikus szélső, aki inkább oldalt marad és inkább beadásokra van
    roaming flank-> szélső aki inkább befele akar jönni, mint egy belső támadó pl Salah
    és még sorolhatnám, tehát érdemes az ember játékstílusához venni playereket
    Rengeteg tulajdonság van ami hatással van a csapatra, számít a játékos forma, így érdemes rotálni

    Nincs közvetlen potenciál, mint odaát, hogy 89-98aslehet minden második játékos, hanem egy bizonyos fejlődési görbe van és abból lehet látni nagyjából, hogy mire lesz képes a fiatal játékos
    Ha nem játszik sokat, szarul teljesít, akkor belassul a fejlődése, vannak olyan meccsek, hogy egy nyíl jelzi, hogy csúcsformában van ilyenkor extra XP-t fog kapni, ha játszik
    Sokkal jobb szerintem ez a megoldás, mert míg fiaban egy év alatt nevetségesen sokat fejlődnek a játékosok itt nem.
    Játékos keresés se olyan összetett, itt nincsenek elrejtve a tulajdonságok
    Jobban be kell lőni a taktikát, mint fifaban, nincs eszeveszett dribbling és társai, legnagyobb élmény manual passon és lövésen adja a játék, de egy új PES játékosnak ez nem ajánlott
    Igazából le kell nyelni ezt a játékos generálás problémát és kész, minden más adott a játékban, BL, EL, válogatott

    Ha kérdésed van nyugodtan kérdezz :)
    Utoljára szerkesztette: Balázs 17, 2020.10.24. 16:02:35
  • Gubo79
    #81501
    Milyen dolgokkal kevesebb, mint a FIFA karrier módja? Mert pl. én nagyon szeretem a játékosokat adni-venni, fejleszteni, nemcsak meccset játszani. Ha ebben nagyon kevesebb, akkor nem biztos, hogy nekem való...
  • Balázs 17
    #81500
    Van persze, Master League
    Kicsit fapados fifahoz képest, meg sok dolog hiányzik belőle, de a gameplay az nagyon jó
    Mondjuk az alap gameplay az nem annyira, de egy Dream Patch után, evoweben beszerezhető elképsztően jó a játék, főleg manualon még profi szinten is meg tudok izzadni, előtte meg superstaron bohóckodtam...

    Mondjuk maga a patch az van vagy 150giga :D
    Tartalmaz több száz stadiont, managert, hangokat stb.
    Én maradtam a PES20-nál, mert én is csak offline játszok.
  • Gubo79
    #81499
    Sziasztok! Töredelmesen bevallom, eddig főleg FIFÁ-ztam, de kicsit már besokalltam, és kipróbálnám a PES-t. Viszont engem a FIFÁban is csak a karrier mód érdekelt. Van a PES-ben is ilyen, ahol menedzserként irányíthatok egy csapatot a bajnokságban, nk-i kupákban, játékosokat adhatok-vehetek, nevelhetek stb.? Ha jól tudom, a licenc problémákat módokkal meg lehet oldani... Ja, pc-n játszom. Előre is köszönöm a segítséget!
  • TomStorm
    #81498
    New Data Pack (2.00)/Patch (1.02.00)
    1,8GB
  • TomStorm
    #81497
    Melyiket?Mert itt aztán minden van:D
  • Shevchenko
    #81496
    próbáld ezt, ha az nem jön be
  • TomStorm
    #81495
    Köszi szépen!
  • eddie999
    #81494
    Itt találsz option filet. És nem tiltanak ki.
  • TomStorm
    #81493
    *kommentár,sry..
  • TomStorm
    #81492
    Ja és ha sikerül is akkor nem banolnak online ez miatt?Néztem más kommentátort stb.ha ezeket beteszem és felmegyek online akkor nem számít?
  • TomStorm
    #81491
    Megvettem Steam-es verziót de kellene hozzá option file.Néztem Sheva linkjét de nem tudom onnan letölteni.
  • Shevchenko
    #81489
    45 évesen nekem a feelgood faktor már nem jön vissza, ne keresd és egyre rosszabb lesz.
    Régen simán felültem egy óriáskerékre, mert volt feelgood faktor, ma eszem ágamba se lenne, mert azt nézném mint minőség ellenőr, hogy milyen szarul van ez hegesztve, csavarozva, összerakva stb, ami igaz is.
    Utoljára szerkesztette: Shevchenko, 2020.09.22. 17:13:23
  • Zoolee1976
    #81488
    Mindkettőtöknek igaza van.Ha FIFA helyett játszik valaki evvel, főleg offline az a legjobb helyen van per pillanat, viszonylag kevés bírói tévedés,nem terminátor kapusok!Valaki meg felhozta hogy így könnyű nyerni,ja igen könnyű! Viszont ha egy gyenge csapattal teljes manuálisan játszol mondjuk egy top player ai ellen egy szezont az közel tökéletes lett.A FIFA az annyival gagyibb minden szempontból hogy az már fáj! Viszont my club és online ne menj,ott a coinok és a bevétel miatt a.tavalyi borzalom van idén is!
  • Shevchenko
    #81486
    Folyamatosan öregszel és azt érzed egyre szarabb lesz minden ezt úgy hívják öregedés :-)
    Bezzeg az én időmben mikor játszottam a Commodore 64 játékokat kazettán :-)
    Visszasírom! :-D
    Kicsit játsszál a PES3-al kíváncsi vagyok 2020-ba mi a véleményed, mert 2003-ba tényleg király volt.
    Szerintem ne vedd meg a 2021-est, mert csalódni fogsz nem sok köze van a régi pesekhez, de nekünk bejön a gyerekekkel mert abszolút nem arcade játék hanem szimulátor, esnek, kelnek, bénáznak a játékosok és még a bíró is csal.
    Utoljára szerkesztette: Shevchenko, 2020.09.21. 17:33:05
  • nono28
    #81484
    Szuperul megy a játék.Shevchenko neked köszi a segítséget.Még egy kérdésem volna,a német Bundesliga.2 megvan csinálva a játékhoz?
  • nono28
    #81483
    Szia!

    Köszönöm szépen!
  • Shevchenko
    #81482
    Szia!
    Parancsolj.
  • nono28
    #81481
    Sziasztok!

    Tud valaki olyan patchet a legújabb részhez amivel a milánnak és az Internek eredeti játékos nevei vannak?Illetve a német bundesliga benne van?Előre is köszönöm!
  • Shevchenko
    #81480
    gyere a my club co-op clan-ra és keresd a Hungary clánt