81525

7rsdjd5n.jpg

Free counters!

  • Zoolee1976
    #81438
    Szia!Ma akkor elkezdek egy bajnokságot valami kis csapattal a legmagasabb fokozaton.Pass és lövés manuális lesz és megírom hogy ebben van e változás!Üdv
  • eddie999
    #81437
    Szia! És maga a játék menete az milyen? Érdemes rá beruházni? 15 éve pesezek, de idén valahogy nincs olyan érzésem, hogy meg kellene vennem. Kipróbáltam a fifát is és az sem olyan rossz most. Köszi!
  • Zoolee1976
    #81436
    Xboxon kaptam ajándékba a játékot az asszonytól.A My clubba tavaly is már csak a pörgetés tetszett,na azt jól kivették.A minden bíró gyökér,ha a gép ellen játszol akkor meg csak mint tavaly.A MyC ba minden idióta 2 héttel a megjelenés után már Ronaldo Messi Maradona csatarsorral meg az összes 90+ játekossal áll fel ellenem.Ha valahogy kihúzom egy null nullal a 80 ik percig a két csillagos csapatommal (mer én nem fizettem még pluszba a terveknek)az tuti hogy a végén egyet bekotor gyömöszöl valahogy a csereként beállított PeléjévelNeymarjávalMessijével,Ronaldo jával.12 meccs,1 győzelem 3 döntetlen 12 vereség.16 meccsből 15 öt a világválogatott (Klopp volt az edzőjük 10x)ellen játszottam!!!Elmegy a picsába a konami meg az a sok gyökér aki pénzeli őket! Átmentem normál 1vs1 be, és láss csodát a Boca Juniorssal vettem a Barcát(közepesnél jobb player volt vele a statja alapján) több alkalommal is.A My Clubban idén nagyon tolják azokat akik fizetnek nekik,tavaly legalább volt esély gyengébb csapattal verni egy erősebbet, idén ez nem nagyon megy.Minden kapusról védőről kapufáról kipattanó labda lábra jön a 90+ csatárjaiknak ,10 tízszer az erősebb csapathoz pattan kétes szituációkban a labda.Pl ez 1vs1 Ben nincs így.Na befejeztem a szófosást!Üdv
  • Balázs 17
    #81435
    el kell engedni a PES-t, Konami már nagy ívben szarik a játékosokra, semmire nem reagálnak a közösségi oldalakon se, csak ha valaki berak egy Ronaldot "pörgettem" képet, arra azonnal válaszolnak :)
    tuti az utolsókat rúgják már, nem véletlen, hogy nem is törték magukat, hogy meghosszabbítsák az UEFA licensz-t. Mondjuk nem kár érte, mert a 10 évben nem voltak képesek normálisan beletenni a játékba egy BL zene és eredményjelzőn kívül....
    annyira mondogatják, hogy nekik már a mobil platform a céljuk, akkor menjenek oda. Lehet ha megszűnne a PES, akkor végre beállna a sorba a 2k és lenne egy normális ellenfele a FIFA-nak
  • tobias88
    #81434
    Aha, csak érzésre nem volt több fps-em. Belőttem egy mérőt és 140-150et mutat, de szaggat a játék, nevetséges
  • tobias88
    #81433
    Tévén valamikor kinyomtam a game módot, azért lett input lagom. Szóval újra próbáltam mindkét demót.

    Hát, rég nem volt ilyen de a Fifa nálam idén nyert. Ugyan azokat az irányitásbeli dolgokat már meg lehet csinálni, lekoppintották. A grafika is szebb, nincs szaggatás, input lagom is kisebb és nincs 60 fps limit.

    Utóbbit ki lehet kapcsolni a Pesben? Demóban nem találtam rá lehetőséget. Nvidia control panelből, ha meg ráerőltetem a vsync offot, akkor meg iszonyatosan törik a kép, de nem lesz több fps-em.
  • tobias88
    #81432
    Jah, és néha be be szaggatott a Fifánál a hang amit nem nagyon értettem hogy miért van, ha levettem a grafikát minimumra akkor is ugyan úgy rossz volt
  • tobias88
    #81431
    Nah, kijött a Fifa demó is. Grafikailag szép, amúgy sem rossz de kicsit furcsa. Lehet hogy maradok továbbra is a Pes 2016nál, csak lesz hozzá transfer update
  • tobias88
    #81430
  • Gugornya
    #81429
    Sziasztok!

    Elnézést a "hirdetésért", de a magyar PC-s teamplay csapatunk játékosokat keres, hogy el tudjon indulni a PES 2019-cel is bajnokságokon!
    A jelentkezéshez egyedül egy eredeti PES 2019 PC-re és a többi tag tiszteletben tartása a feltétel!
    Remek közösségünk van, akikkel már több, mint 2 éve toljuk a teamplayt, mely a fifaban mostanság olyan trendi lett.

    Akit érdekel írjon üzenetet ide: https://www.facebook.com/officialproevohu
    Vagy keresse a pesklub.com - on a Proevo (PC) fület.

    Köszi a figyelmet! :)
    Utoljára szerkesztette: Gugornya, 2018.09.11. 01:01:28
  • DaemoonHunter
    #81428
    Másnak is account verification failed üzenete van? (VNBP733 hibakóddal).

    Egyébként az animációkat átdolgozták. Sokkal simább minden passz, minden megmozdulás folytonosabb és simább. A gyerekbetegségei nem tűntek el, de finomabbak. Nem éri meg a teljes árát (20k).
  • Balázs 17
    #81426
    Látom nem jött át a lényeg, de tőled nem is vártam mást
  • yamato41
    #81425
    Hát, ha neked megéri, hogy duplánál is több pénzt fizetsz, mert ha nem tetszik, akkor visszakapod, akkor legyél boldog 20k-ért venni valamit, amit 9k-ért is megkaphatsz, a te bajod.
  • Balázs 17
    #81424
    Tudom, hogy meglehet venni ennyiért is akinek mindenképp kell a játék az vegye ilyen helyről, de én a steam pénztárcát használom a visszatérítés miatt

    focis játékot pedig PS4-en szoktam játszani, ott meg nem nincs refund sajnos...
  • yamato41
    #81423
    Milyen 20k, ember?
    9K-ért:
    https://www.allkeyshop.com/blog/buy-pro-evolution-soccer-2019-cd-key-compare-prices/
  • Balázs 17
    #81422
    ez a 2019 csak annak éri meg, aki csak online játszik, senki másnak nem ajánlom
    ML ugyan az, semmi változás, semmi realitás nincs benne, Varane-t 20misiért meg lehet venni hahahaha
    BAL nem fejlődött semmit

    Marad a MyClub és kb ennyivel be kell érni 20k forintért, köszi de inkább refund

    Túl sokat vártam én is, hiába a jó gameplay, megint egy tartalmatlan semmiért akarják lehúzni az embert, majd 70% akcióban beszerzem
  • tobias88
    #81421
    Tudtommal csak holnap jön ki a játék (tegnap csak amcsiban indult). A játékmenetet meg te is kipróbálhatod vagy a demóval vagy a játék megvásárlásával. Utóbbi esetén 2 órán belül visszakérheted a pénzed
    Utoljára szerkesztette: tobias88, 2018.08.29. 13:52:47
  • Zoolee1976
    #81420
    Sziasztok!Kérek mindenkit akinek meg van az új rész és érez némi késztetést arról hogy megossza velünk a tapasztalatait,az ne habozzon.A fő kérdés az lenne hogy ha az ember nem akar MyClubozni,akkor a játékmenet miatt egéri e a 2018 ról váltani!?
  • tobias88
    #81419
    Természetesen mindent feltettem egyből maximumra, de köszi a noob tippet
  • DaemoonHunter
    #81418
    +1

    Amit eddig szerencsétlenkedtem a gép ellen az most eltűnt. Sokkal jobban reagálnak a játékosok, szinte azonnal vissza tudom lopni a labdát a géptől. Egyszerűen jobban kézbentartható a meccs.
    A grafika pedig egész csinos, bár az árnyékoláson esti meccseknél lenne mit javítani.

    A fű szép, de furcsa elsőre.
  • [HUN]FaTaL
    #81417
    Dehogy szebb, csak alapból mediumra teszi a grafikát. Húzz csak fel mindent highra. :)
  • tobias88
    #81416
    Rumblepad-al játszok már jó pár éve
    Én Moddolt 2016os verzióhoz hasonlitok még mindig, mert a 17-18at kihagytam. Ahhoz képest kb minimális fejlődés van grafikában igy 3 év alatt. A 2016os modokban sokkal szebb a fű, mint a 2019es demóban, szóval dicsérni ez miatt nem nagyon lehet.
    Utoljára szerkesztette: tobias88, 2018.08.15. 08:31:47
  • unrealnoise
    #81415
    Nagyon jó lett, kár, hogy forradalmat ez sem hoz, pl az UI még mindig rémes. Ezek a lekerekített dolgok 2018-ban... Cink.

    Komolyan, ezek visszafelé fejlődnek. A FIFA 19 meg UI-ra úgy néz ki, mint az állat. Totál profi.

    KONAMI-nál azt nem tudom felfogni, miért nem basszák már ki a UI/designert, vagy miért nem dolgozik meg a pénzéért. Mert nulla amit csinál.

    És nekem ne jöjjön senki azzal, hogy nem számít, mert pontosan, a játékos legelőször az UI-al találkozik, aztán az meg vagy 12 éves lemaradásban van...

    Vicc, pláne, hogy ez lenne a legkevesebb meló és pénz.

    Komolyan, mintha saját maguk alatt vágnák a fát...

    Mert a gyep, a gameplay meg nagyon jó lett. Az egész. Bár multira gondolom ez sem használható (kevés játékos, stb), játékmódokban is elég gyér szvsz, szóval ez nekem nem ér már annyit, úgy is alig tolnám...

    A Konami csinált egy kurva szép fociszimet, de semmi többet...
  • Balázs 17
    #81414
    biztos 2019-el játszottál? :D
    minden az ellentéte annak amit te leírtál

    mi az, hogy csel gomb nélkül?
    lehet nem billentyűvel kéne játszani vagy nem értem ezt a problémát

    a fű pedig rohadt szép

    szerintem az elmúlt évek legjobb PES része lesz, a játékmenet a tavalyinál is jobb most, hogy kicsit gyorsítottak a labda sebességén
    védekezni elég jól lehet
  • tobias88
    #81413
    Ma kipróbáltam. Nehézkes a játékmenet, alig fordulnak az emberek, csel gomb nélkül megint nem lehet cselezni. Ezen kívül a gyep valami iszonyat rémes, maradok a 2016nál
  • [HUN]FaTaL
    #81412
    Próbálta valaki az új demót? Furcsa, hogy egy árva szó se esik róla :)
  • TomStorm
    #81411
    Csak egy egyszerű option file kellene meg hogy mit kell vele csinálni ebben segítsen csak akkor valaki légyszives!
  • Balázs 17
    #81410
    ea
  • zsotesz
    #81408
    Hali
    Master legaue-ben válogatottakkal csak barátságos meccseket lehet tolni? Elvállaltam a magyar válogatott vezetését, de két szezon alatt csak barátságos meccseket adott. Tavalyi részben a be a pro mode-ban is észrevettem már ezt, hogy folyamatosan csak barátságos meccsek voltak, pedig a régebbi részekben vb-re meg eb-re is jutottam ki a magyar válogatottal.
  • TomStorm
    #81407
    Üdv.
    Tudtok ajánlani valami Patch-et ami kicsit feldobja sima verziót?
    Licenszelt csapatok,mezek,eddigi átigazolások.
    Valami olyasmit amit egyszerüen fel lehet hozzá tenni:)
  • bestGP
    #81406
    :D azigen
    én 15 év után megvettem egy konami terméket, szerintem jobb a "master league" online (aka MyClub) mint offline - mint ahogy minden más játék jobb online.
  • Matte
    #81405
    ugyanaz a csaló ótvar szar maradt ez a játék is, ami volt.
  • Balázs 17
    #81404
    myclubban van coop rész, az nagyon élvezetes amúgy :)
  • Zoolee1976
    #81403
    Szubjektív vélemény,te is máshogy látod ez benne szép.Az Al csak bizonyos fokozat felett durván,ez évek óta benne van, rengeteg scriptelt vacak ami a mostaniba is benne van.Az online része jó,de mivel a my club fizetőssé vált így az indul nagy fórral aki fizet, én meg nem fogok így kiesik.A normál 1vs1 meg gondolom az idei részben is ugyanaz,A legjobb formában lévő legjobb csapattal tolja mindenki, és ez így kurvára egysíkú már évek óta.Ha nagy kínkeservvel legyőztél egy azonos tudással rendelkező játékost aki a reállal volt te meg mondjuk a Chievo Veronával, akkor a rendszer adott pluszban valamit,ami kurvára nem volt összhangban a mutatott teljesítménnyel.Mivel ez a pontrendszer maradt gondolom(a bárgyú angol kommentárral együtt) idén mindenki a Reál,Barca,Psg,Mu,Chelsea,Bayern,City vél lesz.Na ez így egy kalap fos,persze ez is csak szubjektív!
  • kopaszeger
    #81402
    köszönöm
  • tobias88
    #81401
    Én ezt tettem fel, bár dpfilelist generálás nem jött össze, de a nevek meg a mezek jók:
    https://pastepub.com/kilay-save-folder/
  • kopaszeger
    #81400
    hali!!!
    Kérdésem az lenne hogy van már valamilyen mod arra hogy javítsa csapatok nevét?
    Amennyiben létezik esetleg belehetne linkelni? Előre is köszönöm.
  • Balázs 17
    #81399
    semmi baj nincs ezekkel amit írsz, egyedül bírók szarok
  • Zoolee1976
    #81398
    Aki a gép ellen szeretne játszani az felejtse el ezt a részt.Igaz szebb mint az előd de top playeren és super staron irgalmatlanul csal a gép még mindig.Szebb garafika,kicsit mélyebb taktika,csak a pályán nem jön le hogy ezt állítottad,ergo papíron jobb taktikai mélység de a játékban észrevehetetlen.Majd ha az Al jobb lesz és a bírók sem agyhalottak akkor lesz ráció benne.Szerintem a Pes 2044 lesz az igazi,addig meg csiszolgatnak még rajta.
  • daver88
    #81396
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Esetleg XBOX One-os magyar közösség létezik valahol?