337
  • Dexantreal
    #177
    Láma vagy te és ne pattogjál azzal, hogy mindenki a géjm végén jár. Igen osztom az eszet, mer mégis van, aki nem a normálisat szedte le és akkor persze, hogy nem indul. Az, hogy én meg csak most töltöm le, nem jelent semmit, nem késtem le semmiről, csak késöbb kezdek el vele játszani, úgyhogy nem vagyok láma. Inkább te:P.
  • 79Alba
    #176
    Igen csak annyi a külömbség hogy ott van mellete a crack
  • 79Alba
    #175
    vagy? már mindenki a game végén jársz te meg az eszet osztod
  • Dexantreal
    #174
    Mittudomén. Még2óra van a letöltésből.
  • Evogordon
    #173
    de csak annyi a különbség hogy a reload-es crack-et mellé teszink...Nem?
  • Dexantreal
    #172
    Nah látod, mindenki szedje azt.
  • 79Alba
    #171
    azvan és nics is vele gond.
  • Dexantreal
    #170
    Most ez melyik tört verzió? Szedjétek le a relodead félét, azzal szerintem nem lesz gond.
  • Axon
    #169
    Igazad van. Elmentem és átúsztam a Balatont és mire visszaértem hipp-hopp már fel is volt települve.
    A #152-es beírás szerint telepítettem, kivéve a framework-ot, mivel abból az 1.1-es fent volt és úgy gondoltam az elég lesz neki. Nem is akart elindulni. Ezután telepítettm a 2.0-ásat, majd elindítottam. Nálam 5 és fél perc után indult el, úgyhogy nyugodtan ki lehet bontani egy sört és elszopogatni.
    Még annyit fűznék hozzá a #152-höz, hogy a végén is lehet telepíteni a Framework 2-t ha valaki elmulasztotta az elején, de a játékot már feltelepítette.
  • Hyder
    #168
    Nekem is nagyon, de nagyon lassan települt fel. a .pak oknál akad meg mindig. ha nálad is ez van, akkor türelem

    sacc 10-15perc volt ha jól emlékszem, de lehet több és csak alt+tab működött, egérrel hiába klikkeltem másik taskra
  • Axon
    #167
    Nekem fel sem akar települni. Elindul a telepítés, majd úgy a kétharmadánál megáll és nem megy tovább. A gép pedig majdnem úgy viselkedik mintha lefagyott volna, csak az egeret lehet mozgatni.
  • Amadeus HU
    #166
    Sehogy sem akar nálam elindulni a telepítés mert mindig azt a hülye hibát írja ki hogy nincs elég szabad hely, amikor 2szer annyi szabad hely van már a d-n ami elő van írva a readmeben. Megpróbáltam azt a verziót is hogy belenyúlok a regeditbe és a c meghajtó betűjelet át írom d-re de úgy sem jó, mert az alapnak megadott helynél ugyan úgy c meghajtót ír ki. A dreamfall 2nél érdekes módon beváltt ez a trükk, de itt nem akarodzik. És amikor megadom neki hogy a d-re másoljon már akkor a hiba üzenet után vissza b*sz a c meghajtóra. Ilyen egy fos telepítőt életemben nem láttam. Törlöm is le a picsába nekem ne foglalja itt a helyet. Marad a Company of Heroes, mert az mindent oda ver, a Joint task force meg a nyomába sem ér! A magyar fejlesztők csak stratégiát tudnak csinálni, és ez már kezd kissé unalmas lenni. Semmi másra nem képesek! Még jó hogy egyes nagynevezetű játékok magyar nyelven jelennek meg már.
  • Supersix
    #165
    Miután azt hittem minden tök jó és végre van időm játszani kiderül hogy mégsem jó amit írtam a működésről mert mostmár így sem jó.
  • Supersix
    #164
    Nálam fent van a patch is de a tutorial mégis lefagy egy bizonyos résznél viszont a campaign rendesen megy.
  • BenG
    #163
    Az is lehet megoldás :) de aki nem patch-eli az bukik két pályát.
  • 79Alba
    #162
    Vagy nem pecselitek
  • BenG
    #161
    Sikerült tartósan futtatnom a játékot és nem volt semmi gond. Mindössze annyit csináltam hogy crack-elés után átállítottam a jtf.exe kompatibilitását windows 2000-re 95-ről. Ezt még nem láttam a javaslatok között szal megéri kipróbálni. Sok sikert mindenkinek.
  • 79Alba
    #160
    Nekem is elég sokat tölt pedig elég komoly gépem van. Akinek ati karia van és a catalistet használja az autómatikusan felrakja a drályver mellé. Nvidiások azok meg maguknak kell megoldani. Aki a demóval játszott annak szerencséje volt mert a demó pakban benne volt a net fremwork. Nemtudom a cég miért nem tette fel a lemezre.
  • BenG
    #159
    Nálam simán felment a D partícióra elsőre elindult keveset is töltött, de 5-10perc játék után teljesen lefagy a gép. Volt valakinél hasonló gond?
  • Tomi2345
    #158
    várjatok 3-4 percet, mert elindul a játék :D
  • Evogordon
    #157
    Nekem az ATI catalyst miatt fent van a netframe work 2.0.. Akkor azért tölt annyi ideig mert indítanja a game-et?
  • Serpa
    #156
    ez érdekes.


    én úgy tom, ha vki a neten akar játszani, ahhoz kell a framework.
    bár van egy másik játék is, ami nem éppen multis, el se indul ha ez nincs fenn.
  • 79Alba
    #155
    Ez a játékhoz mindenkép kell (Microsoft NET. Framwork 2 )
    Amikor sierül elindítani legyetek türelemmel mert elsőre rengeteg ideig tölt.
  • 79Alba
    #154
    Innen
  • Supersix
    #153
    Hol találtad meg az 1.1-es cracket?
  • 79Alba
    #152
    Tusti siker
    1. Microsoft NET. Framwork 2 (őmiatta nem indult el sokáig a game nekem.)
    2. Játék feltesz.
    3. AGEIA driver feltesz
    4. 1.1 patch feltesz
    5. AGEIA driver újabb feltesz
    6. 1.1 crack feltesz
    7. Nem kell újraindítás

  • Drend
    #151
    Serialra bármit beírhatsz, nekem csupa egyeseket is elfogadott. Az AGEIA PhysX fenn volt a demo óta. Nem engedtem piszkálni, mivel a progi le akarta szedni kapcsiból. Sztem a restart a kulcs, akkor történik pár dolog. Ez elég gáz, de tűnik olyan jónak a progi, hogy megéri! :)
  • Drend
    #150
    Hali!

    Nekem a Proper változat van meg. A #127 alapján átírtam a Program Files elérési útját, felraktam, visszaírtam a Program Files-t, restart, crack és simán fut. A tutorialon és az első pályán vagyok túl, semmi gondom nem volt
  • BenG
    #149
    Nálam is ez a helyzet de nem tudok rájönni hogy mi a gond. Lehet hogy a crack még nem tökéletes mint anno a darkstar esetében volt. Viszont ha sikerül áthidalnod a problémát akkor megoszthatnád velünk.
    EVO Installáld fel a játékot újra és úgy póbáld a crack-el (habár gondolom így csináltad de más nem jut az eszembe).
    Én ezt a serialt használtam: KQ5CF-KHT9F-FMIMP-7P8AH-EHGCF
  • r4pt0r
    #148
    Hát figy nekem megy. Nem tudom hogy másnál hogy fog menni.
  • bon
    #147
    A proper reloaded váltózattal vannak ezek a mükődési gondok?
  • 79Alba
    #146
    De tuti siker amit leírtál. Nekem kapásból felment a gme és amit leirtál útmutatót azalapján menni is fog?
  • r4pt0r
    #145
    Azt nem tudom hogy külön hol van, én az 1.1es patchel szedtem le. De sajna ez is kilép kb 10perces játék után.
  • 79Alba
    #144
    hali mindenki . ezt a . RAZORDOX 1.1 cracket hol találom. előre is köszi
  • Supersix
    #143
    Oké köszike!
  • r4pt0r
    #142
    MAjd kérni fog serial, de oda teljesen mind1 hogy mit írsz be mert menni fog.
  • Supersix
    #141
    Hi!Most ha van crack akkor nem kell serial?Lehet láma kérdés és előre is bocsi!Viszont nem találom még nfo-ban sem!Valaki PM-be ha küldene?
  • Evogordon
    #140
    Na mostmár ezzel a crack-el se müxik :(
    Majd ha lessz valami normális megoldás vagy crack akkor szenvedek vel..
  • Evogordon
    #139
    De nekem mükszik ez a crack yeeeeeee THX BENG :D
  • Evogordon
    #138
    de ez az 1.0-ás patch...