337
  • BenG
    #137
    Nem tudom kinek milyen verzió van meg de akinek nem indul próbálja meg ezzel a crack-kel. (reloaded):http://rapidshare.de/files/33333866/JTS.Crack.zip.html.
    Majd át kell nevezni jts.exe-re.
  • r4pt0r
    #136
    Lehet a demo okoz neki gondot mert azt én nem néztem, de lehet hogy valami driver frissítés kell valaminek vagy nem tudom.
  • BenG
    #135
    Látom sokatoknak nem megy még. Én a D partícióra löktem fel a gémet utána crack és elindult, viszont egy 5-10perc játék után lefagy a gép és ennyi. Valakinek valami ötlet?
  • Evogordon
    #134
    Há ez megvan de akkor mit csináljak ha így se indúl ? :DDDD
  • r4pt0r
    #133
    1. Játék feltesz.
    2. AGEIA driver feltesz (amit a setup végén akar)
    3. 1.1 patch feltesz
    4. AGEIA driver újabb feltesz (amit a patch végén akar)
    5. RAZORDOX 1.1 crack feltesz
    6. Nem kell újraindítás
    7. Ikonra kattintok és azonnal indul a játék :D
  • Evogordon
    #132
    :S Ezt lehet hogy kipróbálom mert ugyan ez a problémám..
  • Tomi2345
    #131
    Sziasztok.
    Nekem elindult a játék, elég fura módon. Azt csináltam hogy felraktam a játékot, utánna patchet és crackeltem. Ezek után nekem nem ment csak töltött és töltött..., a demo is fent volt a gépemen, és abból átmásoltam azokat a file-okat amik itt nem voltak, és elindult. Lehet hogy nem is ez oldotta meg a problémát de nekem már megy a játék.
  • Evogordon
    #130
    Én feltettem a játékot aztán a patch-et, újból indítottam indítom a játékot kiírja hogy rakjam be az eredeti lemezt... ha meg crack-elem akkor meg tölt a vincsi.. Eddig jutottam. Most leszedtem egy miniimage készítő progit és azzal próbálok majd b*szakodni..
  • Alwares
    #129
    Emberek ha már az Aegia fel van telepitve, az nem jelent semmit hiszen ami a játék mellé van mellékelve mindenképpen fel kell rakni és aztán ujrainditani a gépet mert nekem a demo-nál is ez volt a baj!
  • Evogordon
    #128
    Jó megvan arra a problémára a megoldás ha valakinek nem megy fel :D
    Na már csak azt kell megkeresni hogy mit csináljon az akinek crack-el csak tölt a vincsi és nem lép be a játékba :D
  • r4pt0r
    #127
    Na megtaláltam hivatalos fórúmon a megoldást. Bátorkodtam lefordítani, remélem érthető nem nagyon foglalkoztam vele, de szerintem nem lett szar. :D


    1.
    Start menü -> Futtatás..
    2.
    írd be „regedit”
    3.
    Keresd meg ezt a kulcsot: HKEY_LOCAL_MACHINE\SOFTWARE\Microsoft\Windows\CurrentVersion
    4.
    Jobb oldali ablakban dupla katt "ProgramFilesDir".
    5.
    A "ProgramFilesDir" értéke valószínűleg ez "C:\Program Files". Ezt változtasd meg úgy hogy olyan helyre mutasson ahol legalább 3GB van.. Például, "D:\Program Files" (Győződj meg róla hogy a mappa létezik e).
    6.
    Telepítsd fel a játékot.
    7.
    Miután feltetted a Joint Task force-t változtasd vissza a "ProgramFilesDir" erre "C:\Program Files\" (vagy ami volt).

    Jó játékot.
  • r4pt0r
    #126
    Sajna nem megy.
  • DummyBoy
    #125
    Bár nekem még nincs meg a Game, sajnos több okból elfogyott a hely a C-n ...

    Sok esetben segít ilyenkor (Lásd: régi BF2 peccsek ... 1xxMB-os peccsnek kellett 3GB szabad hely a C-n ...) ha a környezeti változóknál a Temp és hasonló könyvtárakat átpakoljátok egy olyan meghajtóra amin van elég szabad hely ...

    Valszeg úgyis azért kell neki, mert a TEMP-be tömörítené ki az installálandó cuccost ... Valaki akinek nem megy próbálja ki ...
  • Evogordon
    #124
    Egyébként a crack a szar vagy mi? Vagy alapból ilyen hibás a game? Nincs hozzá mini image hogy ne keljen crack-elni?? Vagy valami jó safedisk progi vagy ilyesmi? Mert a crack szar..
  • r4pt0r
    #123
    Na igen, de nekem max 1GB van a C-n. :P
  • Thanatos
    #122
    látod, milyen egyszerű a magyarázat :)))
  • Evogordon
    #121
    Mert nekem valamiért véletlenűl 1szer elindúlt a game de mostmár megint csak tölt tölt és tölt a vincsi............
  • Evogordon
    #120
    Ja és felraktad az ageia drivert?
  • Evogordon
    #119
    És mindig beteszed a dvd-t amikor jácol? És megcrack-elted?
  • Raylee
    #118
    >Nekem is csak a C MEGHAJTÓRA engedte telepíteni, kb.5GB szabad helyem volt, lassan de felrakta és jól müködik
  • r4pt0r
    #117
    De mit csináljon aki telepíteni sem tudja mert nem engedi?? :D
  • Raylee
    #116
    >A JÁTÉK TÖKÉLETESEN MÜKÖDIK....Blindwrite 6.progival,ami innen letölthetö: BLINDWRITE 6. kiirod lemezre, majd feltelepíted, utána még kéri a serialt, ami az NFO-ban megtalálható....ENNYI!
  • Evogordon
    #115
    Na jó nekem már müxik :)
  • Evogordon
    #114
    Úgyse jó sajna :S
    Elindítom és ugyan az... Elkezd tölteni a vincsi és ennyi...
  • lalakov
    #113
    Valaki a patchet be tudná linkelni?
  • lalakov
    #112
    És ha nekem már van fenn agei-ám(Ghost Reacon)?
  • lalakov
    #111
    MINIMUM SYSTEM REQUIRED

    • Windows(R) XP, x64 or 2000 with latest service pack installed
    • DirectX(R) 9.0c or higher
    • Pentium(R) 4 2.0 GHz or AMD(R) Athlon(TM) 2000+ or equivalent processor
    • 512 MB RAM or more
    • 64 MB NVIDIA(R) GeForce(R) 4 Ti or ATI(R) Radeon(R) 9500 video card
    • Monitor that can display in 4:3 or 16:9 aspect ratio
    • 5.0 GB free hard drive space for installation
    • Additional hard drive space for a swap file and saved game files
    • 4x CD-ROM or DVD-ROM drive
    • 16-bit DirectX(R) 9.0-compliant sound card
    • Internet or LAN connection for multiplayer games
    • Mouse
    • Keyboard

    In order to play the game at the recommended resolution, detail and performance levels, your computer should meet or exceed the following specifications:

    • Pentium(R) 4 3.0 GHz or equivalent processor
    • 1 GB RAM
    • GeForce(R) 6800 or equivalent DirectX(R) 9 compliant video card with hardware T&L and pixel shader 2.0 support
    • Sound Blaster(R) X-Fi(TM) series sound card


    SUPPORTED VIDEO CARD CHIPSETS WITH LATEST DRIVER VERSION INFO:

    NVIDIA(R)

    ForceWare(TM) Drivers (Windows(R) 2000/XP): v91.31

    GeForce(R) 4 Ti Series
    GeForce(R) FX 5900 Series
    GeForce(R) 6600 Series
    GeForce(R) 6800 Series
    GeForce(R) 7800 Series
    GeForce(R) 7900 Series

    ATI(R)

    Catalyst(TM) Drivers (Windows(R) 2000/XP): v6.6

    Radeon(R) 9500 Series
    Radeon(R) 9600 Series
    Radeon(R) 9700 Series
    Radeon(R) 9800 Series
    Radeon(R) X600 Series
    Radeon(R) X700 Series
    Radeon(R) X800 Series
    Radeon(R) X850 Series
  • drop
    #110
    nem tud valaki segiteni a c meghejo nincs hely mit lehet ilyenkor teni
    nem tudom miért nem lehet megcsinálni normális telepitöt
  • 3P
    #109
    Off: Látható módon amilyen gyenge vagy magyarból, azért ezt meg is lehet érteni... :)

    Bocs nem támadás akart lenni, de egy mondatban ennyi hiba után ezt nem tudtam elhallgatni.
  • r4pt0r
    #108
    Nekem is ilyesmi a gondom, ha valaki tud rá megoldást, azt megköszönném.
  • 6600GT
    #107
    hy! milyen a gépigénye,? jobb mint a company Heroes??
  • Thanatos
    #106
    nem sietek vele csak nem tudok gépelni :P
    amugy emg hiába #64 az nekem nem számit, egyszerüen angol játékok esetében a midnenféle magyargatás emg egyebek ugy hazavágja feelinget hogy hihetetlen, ennyi, filmekbe se midnig birom szinkronosokat de valahogy játékokban még annyira se...
  • Serpa
    #105
    #64


    amúgy meg nem kell sietni az írással
    n.n
  • Thanatos
    #104
    ui.: a hun-t meg nincs az az isten hogy akár még csak le is tölteném, főleg hogy uyge azt is az angolbol szinkronizlják ugye jelen esetben..., én nem vagyok valmai nagy elfogult élharcosa a magyargatásmániának akár hivatalos az akár nem, bár gondolom ez már legtöbbeknek feltünt :)
  • Thanatos
    #103
    szánom bánom kövezzetek emg de annyira nem érdekel..., + őszintén megmondom amilyen jók voltak régen magyar gamek annyiraközépkatok mostaniak, ergo nekem már az hogy magyarok csinálták sajnos nem tud semmi + reményt jelenteni :(
  • Serpa
    #102
    HUNig van még idő

    amúgy meg, spájz^^
  • Thanatos
    #101
    thx akkr kihagyom, abból msot van elég hazsnálható :)
  • eörgs
    #100
    hy, ömmm installnál 20 gb szabad helyre mondja, hogy nincs elég hely a lemezen. a d meghajtóra installálném, c-n nincs elég szabad hely, gondolom ez a problémája. ez hogy lehet kiküszöbölni, htx :-c
  • Alwares
    #99
    Áh kelle nekem ez a game! Jól nézki nem nagy a gépigénye (a látványhoz képest). És ráadásul magyarok csinálták! Jeee!
  • Serpa
    #98
    taktikai rts


    i love it!
    :)