337
  • Csero90
    #217
    Jól van nah de el se tudjátok képzelni milyen idegesek voltunk. Nagy nehezen megcsináltuk mindenféle megismételhetetlen mák is közrejátszott és ha elrontod akkor kezdheted előlről az egész mappot mert coopban nem lehet menteni.(újra is kell majd kezdenünk)
  • Alwares
    #216
    Én már a legvégén járok, az még egyszerü része az egésznek. Ekkor még van sok pénzed a reptér elfoglalása miatt. Én még a pálya elején vettem egy könnyü helikoptert amivel felderitettem a területeteket, ügyeltem rá hogy soha ne álljak meg vele mert akkor lekapják, meg vettem még egy rangert, mert asszem akkor 300 vagy 500 dolcsi van. Mindegy a repteret még könnyü megszerezni csak ha megláttok egy csapat ellenséget azonnal állitsátok meg és nézzétek meg melyik RPG-s és azt löjjétek ezerrel mert akár egy RPG-s is romba döntheti az egész haditervet! Aztán ha elfoglaltátok a repteret (lehetőleg ne veszitsetek embert pláne járművet!) kaptok 1500 $-t, én ekkor vettem még + 2 tankelháriós hammert, a maradékból pedig dokikat és katonákat vettem + 1 csomag lőszert hogy legyen RPG-je minden embernek. A Vásárlást gyorsan intézzétek mert hamar támadásba lendülnek két tankal két oldalról. Aztán ha ez meg volt gyorsan a helikopterrel felderitettem a várost és amelyik gerillák közelében nem volt RPG-s vagy felszerlet gépfegyveres jármü azokat lelöttem. Aztán indultam meg a "seregemmel" Az a titka hogy a tankokra rá kell menni az összes takelháritós dtzsippel és akkor pillanatokalatt vége lesz a tanknak! Ezután már egyszerüen megtisztitható az egész terület. Aztán mikor már majdnem eljutottál a stadionba, akkor kapsz riasztást hogy ágyuk lövik a stadiont a szomszéd utcából, gyorsan menj oda mert ha megségülnek a civilek azt lekapja a sajtó és akkor kevesebb pénzt fogsz kapni! Szóval rohanj gyorsan oda de a dzsippeket ne hagyd magukra mert sok ott a gyalogos RPG-s, én nehezen végigszenvedtem magam és aztán indultam el a teherautókkal a stadionba!
    Ezután el kell jutni a TV studióba az még könnyü de aztán jön egy következő amit még én se tudtam megcsinálni mert eszméletlen sok tank/ ellenség van ott...
    Sok sikert nektek is!
  • 3Error #215
    egy külföldi oldalon azt írták, hogy semmiképpen sem szabad sérülnie az Uraloknak, ezért ők mesterlövészekkel próbálták az ellenséges bázist bevenni, és sikerült nekik ilymódon megcsinálni a pályát.
    nekem nem sikerült...
  • 3Error #214
    nálam sem megy a vége... sztem bug...
  • Alwares
    #213
    Bazd meg szerinted ki jutott el a 3. pályáig? Mi bénák vagyuk bazze! Tessék csak fikázódni egy pár napja megjelent játékkal.
  • Csero90
    #212
    Igazán kösz srácok!!! Mindenki rohan választ kúrni biztos nagyon nehéz. Eddig még soha nem kaptam normális választ ezen a topicon.
  • Alwares
    #211
    Én onnan pont nem tudtam leszeni, nem nagyon akartak müködni a crackek linkjei egyik böngészőben sem... De nem is volt szükségem rá, hiszen wanadoo-n mellékelve volt a crack, de majd ha lesz időm akkor felteszem rapidra...
  • 3Error #210
    www.gamecopyworld.com, működő mirrorkon át, megkeresed a játékot, működő mirrorról letöltöd... nem bonyolúlt...
  • Oli10
    #209
    helló!
    valaki megtudja mondani hogy honnan lehet az 1.1es patch crackjét leszedni??
    vagy ha innen valaki el tudja magyarázni hogy hogy szedjem le az is jóxD
  • Csero90
    #208
    Hi
    Haverral nyomom a jtf-et coop-ba, aki már megcsinálta a 3adik pályát pls írja már le a végén mit kell csinálni!!!! hihetelenül idegesítő mert ha kilépünk akkor kezdhetjük előlről.
  • Evogordon
    #207
    Hi
    Haverral nyomo a jtf-et coop-ba és a 3. pálya legvégén nem tudunk mit csinálni. Minden medic truck-ot a helyére tettünk, minden bázist lefoglaltunk még a főbázisukat is de semmi... Tud valaki valami megoldást?
  • Alwares
    #206
    A felénél eltoltam, addig szinte meg se sérültek az embereim. A reptér elfoglalása még ok, asszem egyégként azokat a teheratókat kell a stadionba vinni.
  • GhoST23
    #205
    a második pályát hogy csináltad meg?
  • Alwares
    #204
    Huh rohadt jó játék, nagyon elégedett vagyok vele. Megérte beszerezni. Ráadásul szerintem a magyarok megint nagyot alkottak. Bár azért látszik egy kicsit a kezelő felületen hogy a Panzers-t készitői is benne voltak. Nagyon jó dolog hogy meglehet állitani a játékot és úgy kiadni a parancsokat! Evvel a lehetőséggel olyan jókat taktikáztam hogy csak na! Végre egy jó játék amibe rendesen beletudom élni magam. Eleinte csak nézem hogy milyen kevés egységem van de aztán már fura volt a késöbbi küldikben több embert irányitani, olyan elit kommandós feelingje van az egésznek. Bár fura is más stratéigiák után ahol 1000 ember elvesztése még semmi, itt egy emberem meghalt és már fogtam a fejem hogy milyen hülyeségeket csinálok. Nagyon jó benne a direct controll rendszer mikor a számbillentyükkel irányitom az adott jármüvet. Nagyon jó minden elismerésem, szedjétek csak le!
  • Raylee
    #203
    >Ha a C.meghajtóra telepíted és beállítod a NOD32-ben (#200 itt leirtakat) GYORSAN ÉS JÓL MÜKÖDIK.....EZ TUTI
  • 79Alba
    #202
    Köszi
  • Alwares
    #201
    Nekem nem megy. Megcsináltam mindent és lefagy és 100%-on használja a CPU-t mikor el akarom inditani...
  • GhoST23
    #200
    Azt én is megerősíthettem hogy ha NOD32-ben az AMON ->Beállítások -> Kívételek fülnél beállítjátok, hogy a JTF tekintse kivételnek a vírus keresés alól akkor gyorsabban fog indulni, SŐT, nekem egyből elindult ahogy ráklikkeltem

    Azt megtudja mondani valaki hogy a második pályán, miután legyaktam az ellent a fenti táborban, utánna hol találom azokat a teherautókat amiket meg kéne szereznem?
  • Csero90
    #199
    thx nagyon zyír h nem kell 10 percet várni mire tolhatom a gamet!
  • 79Alba
    #198
    sokminden van a swrup alatt
  • Hyder
    #197
    #188
  • 79Alba
    #196
    hali a nod32-be hogy kell beállítani hogy gyorsabban induljon?
  • GhoST23
    #195
    Sziasztok!

    Azt megtudja mondani valaki hogy a második pályán, miután legyaktam az ellent a fenti táborban, utánna hol találom azokat a teherautókat amiket meg kéne szereznem?
  • Evogordon
    #194
    Nagyon nehéz... Már az 1. pálya is.
  • lammaer
    #193
    Nekem is csak megvan, de még nem próbáltam ki.
  • Dexantreal
    #192
    Én még nem tettem fel:P.
  • lammaer
    #191
    Skacok, miután mindenkinek sikerült feltelepitenie, van kedvetek irni arról, milyen is a game? Ilyen tucat RTS, vagy van benne valami érdekesség is?
  • Hyder
    #190
    kewl ty m8. így tényleg szupi
  • Evogordon
    #189
    Kössz az infót... nekem így tökéletesen müxik.
  • vrobec
    #188
    Akinek lassan indul el, probalja meg a virusirtojaban a Joint Task Force foldert exclusion list-re tenni. Peldaul A NOD32-ben Amon>setup alatt talahato.
  • GhoST23
    #187
    Sziasztok!

    Azt megtudja mondani valaki hogy a második pályán, miután legyaktam az ellent a fenti táborban, utánna hol találom azokat a teherautókat amiket meg kéne szereznem?
  • Evogordon
    #186
    Nekem is így van amióta feltettem a játékot hogy elindúl de lassan.. De erre a lassan indulásra kéne valami megoldás.
  • Dexantreal
    #185
    Az, majd meséld el, sikerült-e működésre bírnod. Még én is fogok vele próbálkozni.
  • Boconadi
    #184
    hmm ezzel a játékkal még nemjátszottam, a képek alapján jó játék lehet.
  • Dexantreal
    #183
    Ehh, nem indul, cracket benyomtam, de lefagy és restart....
  • r4pt0r
    #182
    "telepítés marha lassú lesz és a játék indítása is" = nekem nem voltak ilyen gondok :P
  • Dexantreal
    #181
    Én ugyan nem, csak utálom, ha totál feleslegesen dobálóznak totál felesleges szavakkal...
  • 79Alba
    #180
    Akárkinek akármilyen verziója van meg mindenkinek igy indulni fog. A telepítés marha lassú lesz és a játék indítása is. azért írom le mégegyszer mert vannak köztünk
  • 79Alba
    #179
    Tusti siker
    1. Microsoft NET. Framwork 2 (őmiatta nem indult el sokáig a game nekem.)
    2. Játék feltesz.
    3. AGEIA driver feltesz
    4. 1.1 patch feltesz
    5. AGEIA driver újabb feltesz
    6. 1.1 crack
  • 79Alba
    #178
    LoL . Ideges vagy?