337
  • kakasdaparhant
    #337
    ja-ja.
  • westmoreland #336
    Nagy nyüzsgés nincs, az biztos! Na de eddig sem volt igazán.(5 oldal 5 év alatt...)
  • kakasdaparhant
    #335
    Vlki még figyeli ezt a fórumot?
  • koppim
    #334
    Vedd meg a Gamestart, vagy vedd ki egy könyvtárból.
  • Rastarockman
    #333
    Nem tudja valaki honnan lehet letölteni a teljes verziót mert nekem a Demó nagyon tetszett léci írjatok
  • grebber
    #332
    Lehet baromságnak hangzik,de nekem régebben volt ilyen az segített hogy a lemez tartalmát felmásoltam HDD-re és onnan telepítettem.
    Nem értem akkor mi volt másképp de jó lett!
  • ricsa008
    #331
    üdv
    megvettem a GS verziót és azt írja hogy nincs elég hely a D: -n pedig 120 gb még van a c-n nincs mer rendszer party
    másik gépen okés a C: meghajtón
    mi lehet a gond?
  • Fifus
    #330
    directx, vagy VGA driver.
  • stefy16
    #329
    hello!olyan gondom lenen h mikor elindíto ma játékot, és rámeek h új játék,megnézem az introt és asztán kiír egy hibát,h grender target,nem talál vmilyen dephtrendert vmit.mi lehet a baj?
  • Fifus
    #328
    Pedig visszamegy az, úgy vittem át mindenkit. Persze patchelj, ha van hozzá.
  • DragunovHUN
    #327
    Sziasztok, harmadik küldetésnél áthozom a kompot de nem megy vissza. Bolti 1.0. Patcheljek?
  • Fifus
    #326
    Szerkesztővel próbálkozoztt már vki?
  • 666erik6666
    #325
    hello szeret nék egy kis kérdés felteni a Joint Tansk Force hez fel istalátam semigond nem vólt de nincs kép csak hang ha tud valaki segiteni elöre is köszi
  • roland14
    #324
    hy all!!!
    nekem az lenne a problémám hogy megvettem a játékot ésfeltelepítettem gond nélkül de mikor el akarom indítani azt írja ki hogy
    "fatal error GFileSystem::OpenArchive: Couldn't(c:\Program Files\HD Publishing\jtf_hu.pak" nagyon megkszöném a vlk tudna segíteni pls!!!
    előre thx!!
  • chris014
    #323
    csá!
    nem rég vettem meg a játékot a videók és a hírek szerint is nagyon fasza ded az az én problémám hogy nem jó a crack fájl és ezért nem tudom elindítani.
    ha valaki eltudná küldeni a crack fájlt annak nagyon megköszönném!
    itt az msn-m aki elküldené vegyen fel:[email protected]
    előre is köszönem.
    köszönettel:chris014
  • picnic
    #322
    Nem rossz játék, de miért nem tudok a multira felmenni? A csatlakozás gomb szürke marad. Köszi a segítséget!
  • karnokd
    #321
    Én még nem találkoztam vele. De szerintem ez egy olyan játék, amiért érdemes 4k-t kiadni.
  • Cannon3all
    #320
    Sziasztok!Kérés:Magyar nyelvi fájlokhoz hol tudok hozzájutni?...Tudom a Boltban...De komolyan kellene,ha tudnátok segiteni az jó lenne!
    Ha pedig nem szivesen foglalkoztok efféle kérésekkel akkor előre is bocsi!!!
  • X Revenge
    #319
  • karnokd
    #318
    Szerintem nagyon jó, bár cheat nélkül nem merném még játszani. Annak, aki már unja a második világháborús meg sci-fi stratégiákat, igazi felüdülés. Kedvencem az RPG-7, amivel jól szét lehet kapni a T-90eseket :)
  • karnokd
    #317
    A címét nem tudom, de ha kell, elküldhetem PM-ben
  • Prince23
    #316
    Látom megint xar játékot csináltak honfiaink:(
    Télleg ennyire xar?? Hogy pár hét alatt megszüntek az aktív hozzászólások?
  • Prince23
    #315
    Hi
    Van olyan jó, mint a JoWood által kiadott World War 3??
  • maniac001
    #314
    Eladó egy eredeti JTF magyar szinkronnal. Akit érdekel PM
  • w77d
    #313
    sziasztok!! fut a game vista alatt vagy nem?? tervezem a game beszerzését, de csak akkor ha fut vista alatt
  • destroyer91
    #312
    Szasztok!vki nem tuggya mi az a muzsika ami a fömenüben nyomul???
  • zolo
    #311
    Ilyen jelenség akkor általában , ha Nod32 vírusirtód van.A Nodon belül, az Amon részben kivételek közé kell tenni a jtf mappáját.Ez általában megoldja a dolgot.
    Ha ez se jön be , akkor 10 perc után elindítja a játékot, közben ihatsz egy kávét, vagy meg is vacsizhatsz :DDD
  • X Revenge
    #310
    Annyi a dolognyítja h a cracket kell elindítani az eredeti nevén (tehát jtf2.exe-t), a régi pedig ki lehet törölni. Az a legegszerűbb ha a crackről csinálst egy parancsikont asztalra és onnan indítod.
  • Xaradruf
    #309
    Hail mindenkinek! A crackel lenne problémám, ugyanis jts2.exe a crack neve a játék exe-je pedig jtf.exe. Az addig elég alap hogy átneveztem jtf.exe-re, de a játék azután se indul el. Csak tölt a gép, elég le van lassulva de nem ír ki semmit. Ha újr az exe-re kattintok azt mondja, hogy a játék már fut. előre is kösz a segítséget
  • dzsuvajoe
    #308
    En nem ertem nektek ebben mi jön be?
    Odaállok a gerrial ele es magatol leszedi:) Nem igazan kell bene taktikazni.
  • sniper86
    #307
    Üdv mindenki!

    Az lenne a problémám, hogy az 1.1 patch nem hajlanó feltelepülni. Azt írja ki rossz verzió van fenn, mármint hogy csak 1.0-ra lehet telepíteni. A progi eredeti, bolti lemez, tuti, hogy 1.0! Van ötlet?

    Kössz.
  • Kopiati
    #306
    Köszi már alig várom hogy megvehessem.
  • lammaer
    #305
    Nagyon hamar szerintem. A magyarositás kész van (a fejlesztők csinálták), most tesztelik.
  • Kopiati
    #304
    Hé emberek!
    Nem tudjátok mikor jelenik végre magyarul meg??????
  • aGGi
    #303
    Áh dehogy... Csomószor újrakezdtem már a telepítést.Fingom sincs mitől van. Legalább 10x kezdtem előlről. :(
  • alma2
    #302
    A lassu indulas a tulbuzgo virusolok miatt van. A jatek elindul par masodperc alatt. Sot igen ugyesen tud valtogatni alt+tab-val a desktopra is. Ez dicseretet erdemel.
    De azert kirugnam az ehberert dolgozo jatekteszteloket is az biztos, az iraki hibas palya miatt :)

    a "megint baj", es a "meg ilyesmi" hibaleirasod alapjan, probalkozz meg parszor, ha egyszer osszejott, osszefog meg jonni ebben az evben remelhetoleg :)
  • aGGi
    #301
    telepítés nem akar sikeresen sikerülni!! Critical error meg ilyesmi.
    Először sikerült a telepítés,de miután nem indult el a játék (visszaolvaás után már tudom,h várnom kellett volna) letöröltem,és újratelepítésnél megint baj volt. aztán megint,aztán megint, és most már felhagytam az újratelepítéssel. Miért nem jó a telepítés,ha elsőre jó volt? Vki okos mondjon vmi okosat plz :D
  • alma2
    #300
    irak 4. palyan elakadtam.. gondoltam, hogy valami bug de igazoltak is.
    1.2-es patch javit egy ket hibat koztuk ezt is.

    Fixed a bug that blocks progression in IRQ4 mission after a certain point.
    Fixed a bug that blocks progression in SOM3 mission after completing the last objective.
  • peetee76
    #299
    HI!
    A bányában mitkell csinálni??? Nem találom a robbanófejeket....
    HELP ...
  • sniper86
    #298
    Üdv mindenki!

    Elnézést lehet hogy már százan megkérdezték ezt, de gond van a játék elindításával. Az intro-k ugranak illetve nem futnak le aztán bejön egy fekete háttér előtte a játék egérkurzora de 640x480 ban és onnantól semmi (legújabb driver, DirectX stb.). Az érdekes az hogy nekem Geforce 6600GT-m van és egy ATI 9200-es gépen gond nélkül elindult. Van öteletetek? Köszi