337
  • kovacsrobert
    #297
    Sziasztok!Végi vittem a játékot, és most interneten játszanám, de nem kapcsolodik. Ez csak nálam lehet hiba, vagy még nen lehet a neten játszani. Kérlek segítsetek!
    Köszönöm4
  • TTomi
    #296
    Hát köszi, de nem müxik! A löveget még azelőtt szétkaptam, mielőtt bementem volna a bázisra. Semmi ellen nincs a térképen már sehol sem, a műhold kép sem mutat semmit. A sátrakat, a gránátvetőket, a homokzsákokat, mindent szétlőttem ami fegyvernek használható lett volna, de semmi. Foggalmam sincs mit kéne még csinálni! A sárga körnél is ott vannak az egységeim. Nincs valakinek innen egy jó mentése? Vagy tényleg mit kell csinálni?
  • leopold
    #295
    A bázisnál, ahol a teherautók állnak, vagy egy hegy, annak tetején van egy lövegtorony, azt repülővel ki kell lőni, és a játék folyt.köv.
  • leopold
    #294
    Az elején kaptál egy TV- stábot, azzal kell kísérgetni a vizes kocsit és a vöröskeresztest, bal alsó sarokból a jobb felső sarokig ahol a pont található, majd menj a TV. Stúdióba és a küldetés folytatódik.
  • TTomi
    #293
    Hi! A harmadik pályánál támadt egy kis gondom. A feladat szerint, el kell pusztitanom az ellen bázisát, és elfoglalni a teherautókat. Kinyírtam a jelzés körüli összes ellent, a műhold sem jelez már semmit, de nem tudom elfoglalni a ponyva alatt álló teherautókat. Mi a fityfenét kell itt még csinálni? Súgja meg valaki, legyen olyan jó!
  • Atomjoe
    #292
    Hi!

    Elakadtam az Operation Golden Obelisk ( iraki pálya ).Egészen pontosan ott ahol az a feladat hogy a 2 teherautót ( vízes és a vöröskeresztest) vigyem el a megadott helyre - ezek teljesítve , plussz az ott lévő ellátmányt, amit a Mobile repair-al tok csak felvenni s oda is viszem de nem csinál semmit.
  • Lord Malshun
    #291
    Na bumm! 14. palya,megsemmisitem a droglabort,megkapom az uj celt viszont a terkep/palya nem szelesedik ki! Nincs valakinek 1 mentese a 15. palyarol vagy esetleg valami otlet,hogy mit csinaljak??
  • Glpetyus
    #290

    Hát ennek meg mekkora gépigénye van? :O
    Mindegy hogy full,vagy alacsonyra veszem,15 fps-nél több nem jön ki belőle
    6600GT
  • leopold
    #289
    sziasztok !!!!

    nekem a 20. pályához kéne egy mentés.HA VALKI TUDNA !!!!!!
  • ZsozS
    #288
    köszi...
  • Evogordon
    #287
    Írj be valami hülyeséget..Elfogadja.
  • ZsozS
    #286
    sztok!
    vki adna nekem egy serial-t?
  • alma2
    #285
    egy K*va nagy sarga kor mindig mutatja, hova kell menned, egy barnasabb kor meg a secondary celt /optional/ Na tessek itt a magyaritsod, boldog lehetsz....
    Valaki vegigjatszotta ? hany map van ?
    14-nel jarunk, bar egyre konnyebb a jatek, ami eleg fura, vagy mar kiismertuk, semmi kihivas.

  • grebber
    #284
    Nincsen!
  • jagie
    #283
    Magyarítást tud valaki a gamehez?
  • zizz21
    #282
    Köszi!!! Azt láttátok,h Lada 1200-as Szomáliában!?
  • lammaer
    #281
    http://www.thesource.hu/index.php?md=games&gid=251&PL=1&sp=pix&pt=1#gdt
  • zizz21
    #280
    Hi! Kérhetnék vkitől egy olyan képet,ahol látszik a játék kezelőfelülete!? Sehol,semmilyen fórumon és oldalon nem találtam ilyet! Előre is köszönöm!!!
  • lammaer
    #279
    Az hogy a tankba belefutnak, ugyanúgy scriptelt dolog :) és mintha már láttam volna hasonlót (talán a DigitalReality tankos játékában?) De az még nem is baj, mert hát nagyon másképp nem lehet megcsinálni egy játékot. Nekem inkább az volt a bajom, hogy pl azokat a tankokat NEM lehet kikerülni, tehát a pályán azzal KELL kezdened és kész.
    De végülis az a lényeg, ha neked tetszik, akkor neked jó :), isten ments hogy bárkit is a játék ellen uszitsak...
  • alma2
    #278
    persze singlebe lehet, hogy en se kinoznam magam, de sok apro dolog van ami 100 x jobban meg van irva mint pl a nagy sikeru company of herosben.Kezdve attol, pl mit latnak az emberek, a terepviszonyokat is igen jol figyeli, ami abban viszont nulla.Na meg itt tenyleg erdemes ragyurni az emberekre, es tovabb vinni a kovetkezo kuldetesre. tenyleg szoszmotolosebb, eppen ezert jo :)

    pl talan 5. kuldetes eleje indulunk x sniperral meg par tankkal, mikor betamadjuk az ellent, neki uresen all egy tankja, majd hirtelen belefut a szemelyzet, ha ugyes vagy lelovod oket sniperral.Ami sikerult is, de altalaban mindig az egyerubb utat valasztjak a fejlesztok, scriptelt az egesz, aztan mar tied is a tank.De itt nem igy van, legalabbis nem szembetuno a palya minden reszerol elkezdenek futni oda a gyalogosok, szoval kemenyen meg kell kuzdeni a tankert, ha pl a tank megtelik futnak a masik ures jarmuhoz.mivel a palya eleje volt vagy hatszor nekifutottunk, hogy mienk legyen a tank tiszta presztizs kerdest csinaltunk belole, nem mondom, hogy kicsivel is okosabb itt az ai mint mas jatekban mert talan nem lenne igaz, de sok helyzetben maskepp reagal, mint mas jatekokban ami valtozatossag -> tehat jo.
    Bar lehet, hogy aki gyurte a panzerzeket, azt mondana tok ugyanaz mint abban, de azok nem igazan tudtak lekotni igy nekem ujdonsag :)
    mig nem jon a patch a FOW-hoz addig tokeletes edzes ra ez a jatek .
    persze ugyanennyi hulye reakciot is tudnek mondani, pl tatott szajjal nezik az emberek, hogy elussem oket kocsival tankkal stb.Ha ezt a sok negativ dolgot megszumtetnek, talan nem huztak le volna ennyire.Bar bennem is van mar egy ilyen muhiszti magyarok -> startegia, -> nem tudnak mas csinalni,100 x is lehuzva a rokabor egy progirol stb.
  • lammaer
    #277
    Hát, én max a kooperativ dolog miatt tudnám ajánlani, ha tényleg olyan buli ahogy irtad.
    Sajnos én szingli módban semmi extrát nem találtam benne, valahogy egysiku, túlzottan mikromanagement centrikus játéknak érzem, teljesen lineáris pályákkal. Technikailag (grafika, hangok) ott van a szeren, de játékmenetben nem ad sok érdekeset - számomra.
  • alma2
    #276
    tegnap minden adott volt, hogy kiprobaljuk coopba a jatekot meg is csinaltunk egybol 5 palyat, nem neveznem neheznek egyaltalan.
    tudnek irni egy oldalnyi dolgot amit nagyon eltalaltak benne, jotol lopni ugye nem szegyen, meg egy fel odalalnyit ami ultragagyi benne, /biztos levagnam a kezet annak aki a menuben a controlst beallitasat csinalta/ de osszesegeben, megis nagyon pozitiv kep alakult ki a jatekrol,/eloszor fordult elo a panzert gyartoitol/ amit kar lenne kihagyni barkinek is, aki szereti az ilyen jellegut jatekot must have kategoria a soldiers utan coopba nagyon jo moka es eleg jol oldottak meg a ketten iranyitunk egy csapatot dolgot.
  • X Revenge
    #275
    Sok embernek volt már ez problámája. Használd egészséggel a lap alján lévő keresőt!
  • SovereignX
    #274
    Valaki esetleg tudna segíteni.
    Itt a problémám:
    Nem lehet felinstallálni.
    Alapból ugye a c meghajtóra akarja rakni. Ott simán nincs helyem azért mondom neki, hogy D meghajtót szeretném (mindig oda rakok minden játékot) van több mint 20Gb szabad helyem és azt mondja, hogy nem lehet felrakni mert nincs elég hely. Aztán annyit ír célnak hogy C semi program files semmi. Csak C. Próbáltam bármit beírni mindig ugyan azt mondja, hogy nincs hely.
    Mi lehet a baj?
  • Evogordon
    #273
    Na unalmamban elkezdtem a 3. mappot és végig is vittem. Csak azt nem értem hogy coop modban miért nem jött bez az a videó a pálya végén :S
  • bon
    #272
    Persze. Magyar fejlesztésű játék.
  • Rusy
    #271
    mert magyarul fog megjelenni?
    zolo köszi így azonnal indul
  • Gauge
    #270
    Tudja valaki, hogy mikor jelenik meg itthon a magyar verzió? (Mikortól lesz kapható?)
  • zolo
    #269
    Ha nodod van ,akkor az Amon részben tedd az egész JTF mappát a kivételek közé és rögtön indulni fog.
    (Gondolom más vírusírtónál is így van ha nem nodod van)

    gme24:Nekem ilyet csak akkor ír ha a workshopot indítanám, de a játék megy az ikonjáról..
  • Rusy
    #268
    na felraktam az 1.1-es patch crack ugyanezt írta ki, utána nem csináltam semmit, leszedtem a netframework 2.0-át meg a legújabb ati drivert 6.9, utána nem írta ki a hibát, elkezdett tölteni, és ugyanaz a jelenség, amit a többiek is írtak mintha lefagyna a gép folyamatosan tölt, akad, kimentem kajálni, mire visszaértem ment a játék...
  • Rusy
    #267
    én visszaolvastam, majd délután kipróbálom ami lépésről lépésre le van írva
  • gme24
    #266
    Nekem ezt a hibát írja ki, mikor elindítom. (bocsesz)

  • gme24
    #265
    Nekem ezt a hibát írja ki, mikor elindítom.

  • Rusy
    #264
    nekem azt írja hogy az alkal,mazást nem sikerült elindítani, mert a konfigurációja helytelen volt ilyen másnál is?
  • Kly9
    #263


    Ezt nekem a 3. küldetésnél írta ki. Feltöltöttem a folyón lévő kompot emberekkel, de a komp nem akart indulni. Erre belelőttem egy cursed missile-t. :)
  • Csero90
    #262
    Hy
    Alt-ot nyomod és kijelölöd a srácot ill járgányt amelyiket kedved támadt irányítani.
    Amúgy ha visszalapozol akkor ott is +találod, én is onnan jöttem rá.
  • markastor
    #261
    Már megoldottam.
  • markastor
    #260
    Sziasztok!

    Valaki be tudna rakni ide egy screenshotot a JTF mappájáról? (Amin látszanak, hogy a fájlok mekkorák.) Sajnos nálam elég hülyén települ fel a játék, a fájloknak össze-vissza nevük van.

    Köszi
  • zolo
    #259
    Tutorial végignyomtan, aztán még skirmishben próbálgatom a játékot, de nem jöttem rá hogy kéne aktiválni a direct controlt.Ebben tudnátok nekem segíteni?
  • Humesz
    #258
    Uborkasali: Te még mindig a Tutorial-ról beszélsz????? Mondtam már: várd meg a magyar verziót mert az való neked, miért akarsz mindig többet, mint ami a feladat?? Ha nem érted a játékot akkor miért játszol vele? Minden feladatot elmondanak, kiírnak, sőt mint mondtam ha nyomsz egy TAB-ot (a Caps Lock felett és a 0 alatt található billentyű) akkor addig olvasod a feladatot ameddig akarod. És ott pedig majd az fog állni, hogy nyírd ki az ellenséget. És kész a Tutorial.