3552
  • DeerHunterZsoca
    #3552
    ő. még mindig nem jó. xd
    valaki HELP :D
  • DeerHunterZsoca
    #3551
    Hali!
    Az lenne a probléma hogy valamiért nem működik a gamespy...
    ha játékon belül szerverre szeretnék fellépni, nem ír ki egy szervert sem.
    ha én csinálok szervert akkor meg kiírja hogy "Can't connect to the GameSpy server" azaz nem lehet csatlakozni a gamespy szerverhez de miért azt nem tudom .. eddig jó volt.
    Esetleg valaki megtudja nézni hogy nála kiírja-e a szervereket, vagy csak nálam rossz, vagy mindenkinél ilyen? :P
    Választ előre köszi!
  • DeerHunterZsoca
    #3550
    Aki szeretne csatlakozni a [ZHS] Deer Hunter csapathoz írjon e-mailt ide: [email protected] , vagy írjon a Vendégkönyvbe itt: http://dh05zhs.mindenkilapja.hu/

    Mindenkit várunk a csapatba! :)
  • DeerHunterZsoca
    #3549
    kikapcsoltam a UPnP-t és jólett...
    de nem értem most visszakapcsolom az UPnP-t és a tűzfalat is bekapcsolom mindenhol és ugyan úgy jó, szóval nem tom mit csináltam vele :D
  • DeerHunterZsoca
    #3548
    Köszömöm! Sikerült! :)
  • Ryder159
    #3547
    Mondom hogy guglizz én se tudom hogy kell, csak a sajátomon.
  • DeerHunterZsoca
    #3546
    Ezt nem nagyon értem . mit állítsak a DMZ-n ? egyáltalán hol tudom állítani? :)
    (Nem gondoltam volna hogy ilyen nehéz lesz :D)
  • Ryder159
    #3545
    akkor DMZ-t kell állítanod. Nézd át a használati utasítást, vagy google a barátod
  • DeerHunterZsoca
    #3544
    kikapcsoltam routeren TP-Link -en is. igy sem jó
  • Ryder159
    #3543
    esetleg router/modem? azon is van ám tűzfal, ott is át kéne engedni
  • DeerHunterZsoca
    #3542
    bocs. ha semelyiket sem pipálom akkor nem ír ki semmit:D de úgy sem jó :D
    jó lenne ha már sikerülne :S ma egész napom ráment hogy megtudjam csinálni.
    De nem jártam sikerrel :(
  • DeerHunterZsoca
    #3541
    ha csak dedikáltan indítom akkor kidob egy ablakot hogy Dedicated Server és nem tudok az miatt belépni h megnézzem jó-e:D úgy hogy rátettem másik gépemre is megnéztem de nem jó! :S

    ha a publish in GameSpy-t pipálom csak akkor írja a hibaüzenetet.

    Ha meg semelyiket sem akkor is írja.

    Ha meg mindkettőt akkor kidobja Dedicated Server ablakot és ugyan ugy nem jó.. :S
  • Pistike 007
    #3540
    Ha állítod h dedikált/ne dedikált legyen?
  • DeerHunterZsoca
    #3539
    Most néztem. kiírja hogy a tűzfal blokkolja.. kikapcsoltam tűzfalat és még mindig azt írja :SSS
  • DeerHunterZsoca
    #3538
    mert amúgy próbáltam ott és kidob egy olyant hogy Dedicated Server
    és nem tudok belépni a játékba az miatt :)
    és a szerverem nem jelenik meg a szerver listán
  • DeerHunterZsoca
    #3537
    és ha ott megcsináltam hogyan tud feljönni más ember is ?:)
  • Pistike 007
    #3536
    Játékon belül lehet multiplayer fül alatt hostolni egy szervert.
  • DeerHunterZsoca
    #3535
    Sziasztok! Nagyon tetszik a játék és szeretnék szervert készíteni!
    Ha jól tudom gamespy-vel lehet csinálni. Valaki segíteni hogy hogyan kell?
    nagyon nagyon nagyon megköszönném! Már hónapok óta próbálom megcsinálni de nemsikerül :( Köszi előre!
  • Aquir
    #3534
    amikor legutóbb játszottam mielőtt elértem a "champion"-t, mindig máshol vadásztam ezért nekem érdemesebb volt külön menni mint csapatban mert hatékonyabb, ezért nyilván inkább szólóztam :)
  • Aquir
    #3533
    mondjuk van "rare deer" patch, meg még "all albino" patch is az 1.2-höz, de ezeket nem a játék készítői csinálták, nem hivatalosak :)
  • Szarvasvadász55
    #3532
    Sziasztok!
    Azt szeretném mondani hogy újra tervezem az MSZV Magyar Szarvas Vadászok klán létrehozást.
    Kicsit a klánról...
    2008-ban egyik barátommal gondoltuk hogy egy magyar közösséget lenne jó kiépíteni a deer hunter 2005 játékban... sikerült is de viszont szerverünk akkor még sajnos nem volt... egészen jól mentek a dolgok... míg nem fel oszlott a társaság... 2010 körül... most újra gondolkozom hogy egy jó kis társaságot olyat mint régen összelehetne -e hozni újra? klán a The Hunter vadászos játékkal kötném össze... igaz hogy még multija nincs de biztosan érdekes dolgokat lehetne ott is közösen csinálni... Ti mit gondoltok?
  • Aquir
    #3531
    Azt mondom, hogy nyugodtan lőjetek fehéret ha az van a játékban :)
  • Diablo50
    #3530
    mert szerinted fehér szarvas nincs hivatalosan a játékban ? -.- az 1.2 patch az hivatalos ergo ha van bene fehér szarvas ami rare akkor az szintén hivatalos nem tudom ezen mit nem értesz az 1.3 és 1.4 patch az a nemhivatalos fan made hülyeség abban tényleg sok sok más van de az engem nem is érdekel mert utoálom a custom cuccokat
  • Aquir
    #3529
    ok akkor lőjetek fehéret :)
  • Diablo50
    #3528
    hát nem világít de az albinó fehér szarvas könnyen észrevehető a georgia pályán , én se használok semmi extrát a haverjaimmal sima alap 1.2 és alap game még custom mapot se használunk
  • Aquir
    #3527
    én is láttam olyan patchet amiben egy csomó ilyen változat volt, mégis az igazi játék amikor nincsenek ilyen átszínezett szarvasok, a rare az ugyanolyan színű, nem világít a sötétben, stb., íjjal lősz, nyomot követsz mert egyébként nem látod, és úgy éred el a champion szintet:)
  • Diablo50
    #3526
    nem komolytalanok ezek hivatalosan benne vannak az 1.2 es patchben ami szintén hivatalos volt csak nagyon ritkák én pl még 1 et se találtam de haverom talált olyan cartoon rajzolt/képregényes őzet és le is lötte
  • Aquir
    #3525
    áh, ezek már komolytalan szarvasok :)
  • Diablo50
    #3524
    Én régebben sokat toltam 1.2 vel most megint neki álltunk a haverjaimmal tolni és az egyik haverom lőtt egy cartoon doe-t hivatalos 1.2 patchben
  • Aquir
    #3523
    én végigvittem a játékot de ilyen "extra" szarvasok gondolom a hivatalos patch utániban voltak, én még normális rare szarvasokkal játszottam :D
  • Diablo50
    #3522
    kössz
  • Pistike 007
    #3521
    Néhány rare.

    Lényegében ha jól tudom, albínó csak fehér farkúból van, azon belül is cartoon csak tehénből, pecsétes bármelyik lehet, meg 'kövér' is. Néha összefutni agancsos nyúllal is.

    1.2 az utolsó offical patch.
  • Diablo50
    #3520
    Üdv valaki nem tud egy oldalt ahol részletesen írnak a rare szarvas/őzekről ? Érdekelne hogy tényleg összesen hány fajta van melyik pályán melyikkel lehet találkozni ...stb mert láttam már netes videón foltosat,megjelöltet,albínót,cartoont,feketét..stb szóval érdekelne melyik hol található mennyi az esély rá..stb de sehol se találok róluk semmi normálisat.Még az érdekelne hogy az 1.2 a hivatalos utolsó patch ? mert láttam 1.3 és 1.4 et is de nem mertem leszedni mert szerintem fan madek és azok meg nem érdekelnek meg custom cuccok se.Köszi előre is üdv Diablo
  • Pistike 007
    #3519
    yay
  • Aquir
    #3518
    nem
  • robi11
    #3517
    ÉLTEK MÉG?
  • robi11
    #3516
    Már jó minden :D csak az isot kicsomagolta xD mostmár feltette simán daemonnal és jó neki is meg nekem is!! akinek nem működik az 1.3as patch az elsőnek rakja fel az 1.2-t és utána az 1.3at nekem is ez volt.
  • robi11
    #3515
    most már nekem se jó xD de majd szólok neki :D
  • Aquir
    #3514
    router-tűzfal, rossz verzió, etc.
  • robi11
    #3513
    hali! az mitől van hogy nekem mutat minden servert havernak meg nem mutat 1et se?