344
Hard Truck: Apocalyptic Wars
  • o0tomy0o
    #224
    Jóóó. hát nem is a lövésre gondoltam. Hanem mondjuk ballal kormányozni és jobbal pedig egerezni.
  • bigfoot
    #223
    hát azzal elég nehéz lenne lőni
  • o0tomy0o
    #222
    Játék felismeri a kormányt? azaz lehet vezetni azzal is? Vagy csak bill+egér?
  • zolo
    #221
    Ez az a küldetés sztem amikor vissza kell menni, de ha jól emlékszem Minin nincs ellenem
  • zolo
    #220
    Devids pro:Azt se tudtam hogy mit kell rajta lőni a hátulja után. Megpróbálom akkor a szárnyát.

    Truck Driver:Quicksave-lni szoktam ,de ma jó napod van.Találtam egy mentést aminek ez a feladata:
    Return to father's house
    The second disk may be hidden at my father house
    Ha ez az ami kell,akkor elküldöm.
  • Truck Driver001
    #219
    Értem,nem lehetne azt,hogy elküldöd azt a mentésed,ami azután a küldi után van?Nagyon megköszönném.Gondolom mentettél elég sokat:P.Szóval ha nem akadály,és ha megoldható lenne..
  • Devids Pro
    #218
    oracle-t hogy nyírod ki?
    Először lelövöm a hátulját, ok az még megy is. Na de utána a két "szárnyát" lelőni hát az szörnyű. Egyet még néha sikerül lelőni, na de mind a kettőt soha!
    Neked sikerült?
  • zolo
    #217
    Truck Driver:Próbáld meg Minin összes turret-jét megsemmisíteni, hátha úgy megbarátkoznak, jobbat nem tudok.

    Bigfoot:Ural után a Belaz jön 170000 pénz.Én Sacred Grove óta azzal megyek és jó vas.Full fel van szerelve és jó.MÁr a Vahat utáni földön is jártam.Meg lehetene venni a Peacenemtommit,de annak kevés a raktere és nem lehet olyan jól felszerelni.Csak most meg már nincs mire költeni a pénzt.1,5 millám van.

    o0tomy0o:Vahatban a nagyvárosok nekem is az ellenségeim(Gdahad,Kef),de amikor a közelükbe érnek semlegesre váltanak és beengednek.Valami nagyon nagy gáz lehet nálad hogy Vahatban ezt csinálja
  • o0tomy0o
    #216
    Jó. Összes idegszálam elpattant. Egyszerűen nem értem mi a picsa ez!!!???!?!?!?!!
    Fél percenként nyomogatom az F2-t mert egyre többször futok "aknára". Random dolognak látom, mert ha visszatöltöm már nincs ott. De van amikor 5-6 visszatöltés után is ugyan ott egyszercsak felrobban a kocsim. Van mikor megyek és hirtelen egy közeli fának csapódom úgy hogy azonnal robbanok. Ott a hajótemetőben egyszer felrepültem az égbe, majd jó egy perc múlva a tenger kjellős közepén a pálya szélén landoltam. Ez mind mind eljátszódik az ellenfelekkel is. Minden jármű bizonyos helyeken a pályáén felrobban vagy elrepül a picsába! Persze jó kis segítségnek látszott egy ideig, amikor a rám támadó csapat fele megsemmisült, azt a cuccukat meg elcsórtam... De így mocsok szar jáccani. Csak most, a sivatagos pályán kezdődött ez. A másik ami nem tetszik, hogy minden nagyváros az ellenségem, és a pályán mindenki engem támad. De ezt már megtudtzam magyarázni magammal azzal, hogy biztos a pályán mindenki mindenkinek az ellensége, élelmiszerhiány meg ilyesmi. Asszem egyik csávó a roncshajók közt mondja is ezt. De ez az állandó felrobbanás megőrít!!!!!
  • bigfoot
    #215
    az ural után köv mennyibe kóstál?
    egyebként szerintetek mit ér meg jobban:minden pályán megvenni az aktuális szörnyet és max ra tunning,vagy nem venni meg és átmenni a köv pályára ahol pedig megvenni az annál újabbat!
  • Truck Driver001
    #214
    Vaterland-nél..És pontosan Minin lett az ellenséges város.
  • zolo
    #213
    Ilyennel még nem találkoztam.Furcsa.Én már megoldottam a problémát most Oraclet kell legyőzni.
    Pár hsz-szel lentebb olvashattad a problémám.Úgy sikerült megoldani hogy visszatöltöttem azt a mentést,amikor az olajat elvittük Kes-be.Miután Marioval beszéltünk,találkozni kell egy csókával a sivatagban.Ott két lehetőség van a párbeszédben.Amikor az 1-est választottam a csóka felrobbant és a hajótemető után a parasztok bebugoztak.Na de.
    Ha a 2-est választottam nem halt meg és a hajótemetős dolog is sikerült.
    Próbáld meg visszatölteni, hátha összejön.
  • o0tomy0o
    #212
    No, én is tolom a játékot, az a pótkocsis Lory-t amiről szó volt a 2 vel előző hozzászólásban ugye azzal kell olajat vinni egy nagyvárosba? Ha igen akkor azon is túl vagyok. De utána van egy olyan ahol egy hatalmas hajótemetőből kell a lakosokat elkísérni a kikötőhöz. Hiába, állandóan felrobban az egyik. Megy az úton és egyik pillanatról a másikra felrobban. És ez vonatkozik az ellenségre és RÁM is! Nem tudja valaki hogy mitől van ez? eleinte aknákra gyanakodtam, de csomószor az ellenség is egyszercsak felrepül az égbe.... szal furcsa. Lehet bug...
  • zolo
    #211
    dscholtz-nak ment
  • zolo
    #210
    Oilburgnál nekem is megoldotta amit itt korábban írtak.Mielőtt Kef-ben beszélsz Marioval mentsd el a játékot.És másodszorra odaadta a pótkocsis Lorryt.
    Azt hogy megy a történet nem tom megmondani mert eddig se tudtam miről szól
  • zolo
    #209
    A peacemakerre nem találtam olyan alkatrészeket,amik megközelítenék a Belazét.Most van rajta 2 tanknövelő,2 sebességnövelő,2 golyószóróerősítő, 1 plazmaerősítő, 3 2X3-as fegyeverhely , 1 nagyfegyverhely meg 1 aknahely és ráadásként sokkal nagyobb a csomagtere és 180-nnal megy.Nem találtam olyan alkatrészt , amin minimum ennyi hely van.

    A történetben továbbjutásra tudnátok a megoldást?
  • dscholtz
    #208
    #202 valaki esetleg... ?
  • Gundark
    #207
    Pedig eldobhatod a belazt. Szar :) Lassú és nehézkes. A peacemakeren sokkal több a páncél és minden gond nélkül felfér rá a 4 fegyver + akna + rakétavető :)
  • zolo
    #206
    Na most én akadtam el :(((
    Vahatban a hajótemetőből megmentettem 2 tagot.Egyik Urallal van a másik Lorryval.Az lenne a feladat hogy az Argeni átjáróhoz elkísérjem őket,de valamiért félúton megállnak és nem jönnek tovább.Hagytam őket,mondom majd később megoldom és inkább gyűjtök faterrol infót a térkép alapján.Erre mit csinál?
    Körbevisz Vahaton, Argenon , Vaterlandon,Ridzin,Kraion át vissza Vahatba.Itt már a hajam tépem mert még mindig nem jönnek és nem megy tovább a történet.
    Valami ötlet?

    u.i.:Belazzal nyomom, megvehetném a Peacemeakert,de nem akarom mert nem fér rá annyi fegyver
  • zolo
    #205
    Pontosan melyik városba nem enged be?Mert az oracle néhányszor elküld.Sztem én már túl vagyok rajta ,mert már engedi a 300ezres kocsit is megvenni.Axel kinyírtam már ,aztán tesóm játszott.
    Ha ilyen van hogy véletlenül magam ellen fordítok egy várost gyorsan vissza szoktam tölteni.
    Mondj vmi támpontot hol jársz...
  • 3Error #204
    Nálam is ugyenez van... semmi, pedig elég sokfelé jártam már... :(
  • Truck Driver001
    #203
    Én senkit nem akarok sietettni,nehogy félreértsetek.Csak hát így nem nagyon tudok tovább haladni a játékba:D
  • dscholtz
    #202
    Nah, Oilburg-nál én is elakadtam, mégpedig olyan szépen, hogy nincs már meg a belépés előtti mentésem, szal gyakorlatilag game over.

    Mérgemből uninstalláltam a játékot. Valaki elmondaná nekem pár szóban, hogy innentől mi történik a játék végéig?

    Pedig az összes sebzésem már 10.000 körül járhatott upgrade-ekkel. Tényleg, nemigen láttam hogy írnátok a Zeus-ról, egyszer láttam, meg is vettem gyorsan vmi 300.000 körül volt, viszont alapból 4000-et(!) sebez, tuningokkal nekem majdnem 6000-et, efektre lightning-gun szerű.

    Előre is köszi a leendő mesélőnek...! :))
  • Sumi70
    #201
    Hogy lehet a járművet fejleszteni (első jármű) és hol és mennyiért új kocsit venni?
  • Truck Driver001
    #200
    Nos?Vlmi?
  • Truck Driver001
    #199
    Már mindent megpróbáltam,ajtót is beakartam lőni:D
  • Devids Pro
    #198
    Ha odamész az ellenséges városhoz, akkor áttvált barátságosra sztem
  • Truck Driver001
    #197
    Ez nem nagyon jött be,bejártam az összes várost Vaterland-be és semmi.A bárokba csak az eladó volt,aki munkákat akart adni.Tehát nem nagyon lehetett kérdezősködni.Ötlet?
  • Truck Driver001
    #196
    Elírtam...elég érdekes lett.LoL.Sry a mondat végén lévő "szerencséd van" ne nézd:P htx.
  • Truck Driver001
    #195
    Pontosan.Ha szerencséd van,és a kiválasztott két város között fuvarozgatsz és ha szerencséd van [azt te választhatod ki hogy melyik két város között akarsz kereskedni,de ajánlom hogy a két egymáshoz legközelebb lévőt válaszd értelemszerűen] akkor találkozhatsz banditákal is akik néha elég jókat,vagy sokat dobnak.
  • bigfoot
    #194
    köszi!
    a fuvarozgatás alatt azt érted hogy kereskedjek??és gyilkoljak?
  • Truck Driver001
    #193
    Fuvarozgass jó sokat.És szépen össze fog jönni a pénz.Persze ha gyűjtögetsz.Ja és egy jó tanács.Ajánlom figyelmedbe hogy a kasznit fejleszd,[fülkét meg a felépítményt],és 2 fegyvert is rápakolhatsz majd a kicsikédre ;)
  • Truck Driver001
    #192
    Belaz van egyelőre.Mást nem enged még:P.Na megyek kérdezősködni:D
  • Promi #191
    Tovabb mesz azon a mapon (felderited) veszel uj jarganyt, (ha meg nem vettel) kerdezoskodsz, es egyszer csak zoldre valt a varos ha a kozelebe ersz akkor mar be tudsz menni az uj kuldetesert.
  • bigfoot
    #190
    most ott vagyok hogy bementem fater házába ahol vmi rádió szövegelt!
    na szóval az gány ha itt még csak 6e körüli pénzem van,és egy lorry típusú járgányom?
    ti hogy szereztek manit?mert olvastam hogy 170k meg ilyenek
  • Truck Driver001
    #189
    De én megint elakadtam..de itt már fogalmam sincs,mit lehetne tenni.Szóval az van,hogy pont annál a küldinél vok,mikor Oracle vissza küld apám házába valami cd-jért.El megyek meg minden,megnézi a múviba stb..Ez idáig szép és jó.De ott van a város ahova utána bekéne menni kérdezősködni a bárba.De itt a bökkenő.Idő közbe ellenségek lettek.LoL.Szóval nem tudok bemenni egyátalán.És-e nélkül nem lehet tovább menni a gémbe se.Valaki ötlet,ilyesmi?
  • kHares
    #188
    Köszi, inkább uninstallom, nagyon lélekölő ez a lótás futás a végén. Ha csak egy kis gondolatot szentelnek a proginak és minden szinten csak még egy keveset hozzátesznek lehetett volna valami kiemelkedő is. Valami privateer szerűnek örültem volna a post-apocalyptikus világban, de ez így kevés. Legalább volt az elején hangulata a fejlesztésekkel.
  • Truck Driver001
    #187
    Meg kell csinálni a küldiket.[mindenfélét ami fontosabb]És utána megint oda menni a mocsárhoz,akkor már nem vissza fordít,hanem át megy rajta.Valahogy így csináltam:D
  • zolo
    #186
    Elárulod a titkot,hogy lehet átjutni a mocsáron?
  • Devids Pro
    #185
    gí valóban jó lett, kössz szépen