344
Hard Truck: Apocalyptic Wars
  • Provi
    #264
    megtaláltam a kikötőt,de hogy lehet átutazni?
  • Gundark
    #263
    Remélhetőleg lesz még pár része :) Ahogy nézem ez bejött nekik, mert nem foglalkoznának vele annyit ha nem :) Tény és való hogy "hiánypótló" alkotás, nincs olyanunk hogy a poszt-nukleáris kereskedős medmex :) A hangulata is jó, csak a közepétől már fárasztó az hogy a következő küldetés a világ túloldalán van.
  • reger
    #262
    A multi rész lessz király remélem .Meg lehetnének több és sokkal nagyobb csaták tehát pl.olyan 20 résztvevővel
  • zolo
    #261
    Oracle még nekem sincs kinyírva , és még kell egy kis idő , mert most egy bug miatt fél világon át kell mennem az uccsó járgányért Vahatba.
  • Gundark
    #260
    Azért ez nagyon érdekes. A megjelenés után szinte azonnal megjön egy kieg. Inkább ezen kellett volna finomitani. A vége pl teljesen rossz. Tisztára olyan mint a KOTOR 2. Bár remélhetőleg ez a kieg olyanná teszi mint amilyennek eredetileg lennie kellett volna.
  • Truck Driver001
    #259
    Ja,és ha vlkit érdekel itt egy 150mb-ás múvi a készülő kiegről.
  • Truck Driver001
    #258
    Azt magamra írtam hogy láma..LOL:DD
  • Gundark
    #257
    Az oracle rakétáit ki lehet kerülni, csak jól mozgó verda kell hozzá. A hátsó tehertér lelövése után a szárnycsonkokat kell lőni.
  • kutyafulu
    #256
    Tudsz küldeni mentés miután az oraclet kinyírtad
    erre a cimre:[email protected]
    Naon megköszönném
  • steweee
    #255
    ez : http://www.hardwired.hu/

    (láma)
  • zolo
    #254
    Na elkiabáltam magam :(
    Megtaláltam az első bugot nálam: Ha Argenből tengeralattjáróvaé megyünk Vahatba egyszerűen Vahatban felteszi a kamerát az égbe és ennyi.Se előre se hátra-Egyedül a mentésvisszatöltés segít. :(
  • reger
    #253
    Ténleg lesz kiegészítő hardwireden kinn van a hírek közt
  • zolo
    #252
    Na megjöttem velencei-tavról.

    3Error:Ha kell a mentés priviben írd meg az msn címed vagy az emailed ahova küldhetem.

    Steweee:Nekem soha egyetlen-egy (!!!)textúra hibám se volt , nálad lehet a gond.Egy darab bug nem volt eddig(!!!). Korábban is írta valaki hogy egyszerűen felrobban,az ellenfelek is elrepülnek , hát én ilyet egyszer se tapasztaltam , szerintem jól össze van rakva a játék.
    Egy baj van: Hogy már a végén járhatok :(( ((:

    1 kérdés a végére: HOgyan kell kinyírni Oraclet? Addig tudok csak eljutni hogy a hátulját leszedem. Hol kell utánna lőni? Ki lehet valahogy kerülni a rakétáit?
  • toyotakacsa01
    #251
    "Ahogy mész visszafele a vasítúti átkelő után menj el balra, ott lesz egy kiasutó!"

    Átvágjátok itt az embert.
    Ha megyek vissza a sineken, először jobbra, majd utánna kellet balra menni. Ott volt az a retkes kisköcsög autó.

    Ez volt a legnehezebb legszemetebb küldetés eddig.
  • Truck Driver001
    #250
    Milyen kieg?
    [láma]
  • steweee
    #249
    van már hozzá peccs vagy végigjátszás ? mert az önálló kiegészítő úgy látom már nemsoká elkészül. talán inkább ezt kellett volna bugmentesen kiadni elsőnek
  • Truck Driver001
    #248
    Na én épp most cseréltem vissza Belazra,mivel új fülkét kaptam:D.Így most van egy Terminator kabin Colossus felépítményel.Bár nagy fegyvert nem lehet rá tenni,közepesből is csak 3-mat meg egy kis fegyvert.De vissont rengeteg ápgrédet lehet rá pakolni,így csak a sotim 550-et sebez:P.Egypk maga a teherautó Turbo-val együtt 270-re is kigyorsul:DDD.Hamar oda érek mindenhova.
  • Ottto
    #247
    Nah. Nem Crusader hanem Cruiser! :D
    Egyébként most hogy átmentem a sacred groveba kezd vékony lenni a páncél...
  • toyotakacsa01
    #246
    Na visszaolvastam:
    "Ahogy mész visszafele a vasítúti átkelő után menj el balra, ott lesz egy kiasutó!"

    Ott nekem csak egy leszakadt hídszerűség van, a retkes kisautó meg sehol...
  • toyotakacsa01
    #245
    Elakadtam:
    Az Oracle elküld hogy vigyek neki 2 valamit a holtak templomából, vagy honnan.

    Odaérek a sinekhez, de a kamion nem fér be. azt modja hogy látott a közelben egy vékonyabb járgányt. Én viszont sehol sem találom. Mit tegyek?
  • Ottto
    #244
    Nemrég kezdtem, el és letehetetlen. Reggeltől egész mostanig azt toltam. Ahogy megmondtam: hatalmas game (:

    Ural, Knight fülkével és Crusader (asszem) platóval, így együtt három 2x3as és egy 3x4es ágyú a tetőn. Most az orákulum környéként sincs párja pedig már nagyon régóta ezzel tolom :) Néztem a Belazt de hogy úgy feltuningoljam hogy a mostaninál jobb legyen, legalább 500-600 ezer kéne, szal most arra gyűjtök, bnár lehet addigra bejön a rákövetkező modell :j
  • Truck Driver001
    #243
    Hmm..3?Én már lecseréltem a Belazom-at megint egy Ural-ra:P.Mert fasza kiegeket kaptam hozzá.Egy knight fülkét,így már 4 nagy fegyvert rakhatok rá [többet mint a belaz-ra,ezért is cseréltem le]. Jelen pillanat egy Hammer,Flag,KPVT,Elephant figyel be rajta ;).Nem nagyon akad méltó ellenfele,főleg hogy csak a Hammer sebez 2200-at:D
  • bigfoot
    #242
    jah nekem is az van most!
    nem rossz gép,a köv 170e
    de most kicsit szüneteltetem a gamet
  • reger
    #241
    thx. Azóta már egy Uralom van 3 fegyverrel(2 gépágyú + 1 elaphant plasma vető)
  • Truck Driver001
    #240
    Akkor figyelj hátra,és ha előugrik Yoda,lőd szájba egy Hammer-el
  • bigfoot
    #239
    2=második
  • bigfoot
    #238
    hát pl 2 járgány tunningal már elbír 2 fegyvert!
  • reger
    #237
    Azt hogy tudom elérni hogy 2 fegyvert is rá tegyek a járgányra ? Jelenleg egy lorrym van +12000 pénz
  • kutyafulu
    #236
    PLS Help!
    Megölöm az oraclet és kiírja hogy game over ez mért van?
  • o0tomy0o
    #235
    Ugye hogy nem szokványos? A játék előrehaladtával egyre többször esik meg. Ez a küldetés is olyan nyőgvenyelősen sikerült. Vagy 200 próbálkozásom benne volt. Úgy örültem amikor végre begurultunk a kikötőbe, erre biztos Yoda mester előugrott az egyik konténerből és jól seggbebaszta a kamionom... szal loller, bugos. Pedig nekem az egész játék kibaszottul teccik. Szép a grafikája, hangulatos, nem kell gondolkodni benne... csakhát jó lenne ha kevésbé használná el az amúgy is vékony idegszálaim.

    Ugye wörldpíísz evrivan!
  • steweee
    #234
    most telepítettem. nagy csalódás ez nekem. miért kell egy ekkora korszakalkotóan nagy ötletet és viszonylag jó kivitelezést a kapkodás miatt koraszülötten kiadni ? miért basznak el egy csomó szupernek induló játékot ilyennel ? mad maxes feeling, nem volt korában ilyen autós freelanceros (elites) játék sem, és erre egy félkész terméket adnak ki. így a süllyesztőben feledésben végzi pár hónap alatt.

    1: textúrahibák, villódzás (amúgy grafika sztem megfelelő)
    2: hullabéna ai, tök egyenes úton is belemegy a korlátba vagy vmilyen akadályba
    3: érthetetlen küldetésrendszer, nem igazán tudni mit is kell csinálni

    elég lehangoló hogy ilyenre sikeredett
  • Truck Driver001
    #233
    WTF?:DDDDDDDDDDDDDD
  • o0tomy0o
    #232
    na csak sikerül:
  • o0tomy0o
    #231
    mármint ez.... www.tar.hu/tomz87/A1.rar
  • o0tomy0o
    #230
    A nap videója: Hooop

    Szal az ilyenekről beszéltem...
  • 3Error #229
    megtennéd, hogy nekem is átküldöd?
  • Provi
    #228
    A f*sz ki van ezzel a sz@r játékkal.Kraiba mindig application errormég mindig nincs semmi 5let
  • Truck Driver001
    #227
    A Bárokba kérj melókat,és csináld meg.
  • bigfoot
    #226
    melyik küldire gondolsz?mert 2 küldit ad:egyik a mocsár túloldalán,másik meg az átjutást kell keresni
  • bigfoot
    #225
    hát szerintem nem támogatja ,de egy próbát megér!
    de én tuti nem prószálom ki,elég nehéz lenne úgy vezetni hogy közben jobb kézzel lőni kell