344
Hard Truck: Apocalyptic Wars
  • Gundark
    #184
    Hát kedves elvtársam, belefutottál ebbe a dologba :) Előveszed azt a mentést amiben még nem beszéltél az emberrel kefben. Majd bemész és beszélsz vele. (előtte mármint a városba belépés előtt passzentos lenne menteni :) és egyszer mikor kijössz, lám lám egy anim keretében begördül a tartálykocsi amivel elmehetsz oilburgba. Most spoiler jön :) Hihetetlen gagyi a vége. Utálom ezt hogy ennyire nem foglalkoztak vele. Egy animot megérdemeltem volna.
  • kHares
    #183
    No én pont ugyanitt pont ugyanezzel a problémával vagyok. Remélem olvassa még valaki aki végignyomta
  • Truck Driver001
    #182
    Ááá nemis baj,már rájöttem.Túl vagyok rajta:P
  • 3P
    #181
    Bocs, de nem tudok segíteni, mert ott még nem tartok. Most épp A Dark Star One demót tolom. A téma hasonló csak az űrben... ;)
  • 3Error #180
    valaki nem tudná, hogy hogyan lehet "kibékülni" a NLD convoy-osokkal?
    köszi !
  • Devids Pro
    #179
    Most ott tartok hogy a sivatagos régióban vagyok és egy Mario nevü (asszem) emberke (Ő volt az az ember akit kerestem vagy mi) mondta hogy menjek OilBurg-ba na én most oda is megyek, de nem történik semmi. Oilburgban nem lehet senkivel se beszélni. Mit kell itt csinálni?
  • zolo
    #178
    Én hegyen-völgyön át szoktam közlekedni
  • Truck Driver001
    #177
    Na megint probléma támadt:D..Hel-be vagyok és ott is van egy ilyen túl partra átkelős hülyeség [ezt nagyon utálom] na most van egy hely ahol át lehetne menni..de ahogy megközelítem kiírja hogy nem megy át rajta..[gondolom valami mocsár,de azért egy ural-al átmehetne:P] és visszafordul..Tehát ott nem lehet átmenni végülis.Beis adta a következő feladatott,miszerint keresek egy átkelő helyett az átjutáshoz..Körbe jártam a térképet és semmi..Végig csak hegyek..Szóval help plz újra:) Htx.
  • 3Error #176
    srácok !

    elakadtam ! a fater cuccai között kellett turkálni, utána pedig a szemközti város bárjába kellene menni, beszélgetni a tolvajjal... namost én véletlenül harcban vagyok a NLD-sekkel (övék a város) és nem engednek ugyebár be..
    valami tipp?
  • bigfoot
    #175
    nagyon nagy ez a játék!
    végre sikerült megszereznem!
    az viszont mér van hogy az elején elvállaltam két küldit,majd vissza faterhoz amikor szétégett minden,és utánna kihúzta azt a két küldit
  • STFU
    #174
    meg az kene hogy hol lehet a legjobb cuccokat venni penzem mint egen a csillag de nemtom elkolteni
  • STFU
    #173
    vki rakjon mar be kepet a terkepekrol thx
  • ExonZ
    #172
    Nekem is sikerült elakadnom sajna. A HEL régióba vagyok,az oraclét kellene megkeresnem. Elérek vmi lápos területig, ahol át kellene mennem, de 1 kis videó kiséretével visszafordít, hogy ez 1 halálcsapda, nincs értelme erre menni! De akkor merre... HELP PLEASE!:)
  • 3P
    #171
    Azért azt hallkan megjegyzem, hogy nekem kicsit vontatott ez a játék, de a Dark Star 1-ig csak kihúzom vele. ;)
  • 3P
    #170
    Sima.
  • 3P
    #169
    Hát nem kell kicsengetni feltétlen. Van attól északa egy híd (város), s ott megbízást kapsz, hogy robbantsd fel azt a déli hidat. Némi hajcihő után szerzel is robbanó anyagot, s már jöhet is a bumm. Ekkor már az északabbi hídon gond nélkül átmehetsz, s még 10 ropid is megmarad... :)
  • SZilaJMaGGoT
    #168
    Ez egy sima gém vagy MMO?? :S
  • theclub
    #167
    Ural, utána Belaz.
  • Truck Driver001
    #166
    Aham,időközben már sikerült..van 1 lorry-m full tuningal fasza fegyverekel.Elég brutál,hamar szétkapta az uralt:D És egypk lorry után mi a következő járgány amit adni fog?Mert idáig még csak az van a "boltba",bár tökéletesen megvok vele elégedve..de kipróbálnák már mást is:P
  • theclub
    #165
    Azt hiszem, azon a részen kell átvágni északra. Mező, folyón át, a könnyebben járható részeken.
  • Truck Driver001
    #164
    Javítok,NINCS oda vezető út.
  • Truck Driver001
    #163
    Na már elis akadtam..Ott tartok hogy 10lepedőt kell kipengetni a hídnál [még vámot kérnek lol] azzal nincs is baj..végülis az összes pénzem rámegy:D.Csak az a gond hogy a túl oldalt nem találok utat..csak egy nagyon kis rövid valamit:P..Lehet én vagyok vak,de azt írja hogy mennyek át valahogy a túlparta,ez megis van,és mennyek el minis-be vagy hova..De oda vezető út ahol tudnék menni,sőt..sehova nincs út..Pls help?:))
  • Gundark
    #162
    Az egész programozása érdekes ennek a cuccnak. Zavar hogy ne csinál autosave-t mikor egyik helyről megyünk a másikra. Ez egy dolog. De ha csinálok egy mentést utána beszaggat és lelassul :) Ha kilépek a vindózba és vissza rezzenéstelenül megy :) Szóval van ebben egy két dolog elizgulva :)
  • Devids Pro
    #161
    Most ott tartok hogy a sivatagos régióban vagyok és egy Kef nevü emberke mondta hogy menjek OilBurg-ba na én most oda is megyek, de nem történik semmi. Oilburgban nem lehet senkivel se beszélni. Mit kell itt csinálni?
  • Provi
    #160
    Na 1előre most yó.Akkor volt szar ha lorryval mentem azon a részen ahol a játék elején kezdesz:DRemélem érthető volt:Dha nem akkor sry
  • Promi #159
    Ezt en se tudom, nalam az egesz jatek alatt 3 szor csinalt ijen hibat.
  • Provi
    #158
    Csak az a tré h akkor is ezt csinálja,ha lövök,akkor is ha dudálok,akkor is ha bem1ek 1 városba,szal színte mindig:)Azt nem értem h miért működött 1etlen hiba nélkül 3 napig,utána meg ba*akszik ilyenekkel és 2 percet nem lehet vele nyomulni...
  • Promi #157
    Nalam is csinalt ijet.
    Bezarod, ujra inditod a jatekot, visszatoltod a mentesed.
    Nem art viszonylag surun menteni ijen hibak miatt.
  • Provi
    #156
    Valaki help.Ezzel mit kezdjek?
  • pepe001
    #155
    Én meg megvártam, hogy eldobja. :)

    Köszi!
  • Promi #154
    Ha jol emlekszem hordokat dobal.
    Beallsz a daru melle, amikor eppen felemeli a hordot akkor kilovod.
  • pepe001
    #153
    Sziasztok!

    Mit kell csinálni a daruval, hogy kinyúvadjon?
    Azt írja hogy lőjem ki az autókat amiket dobál felém, de hiába lövöm ki őket semmit nem sérül.
  • Gundark
    #152
    Kéne erre a peacemakerre egy tetőcsomagtartó vagy egy utánfutó :)
  • Promi #151
    Nemsokara tovabb lepsz akkor te is.Majd vissza kell menned a faterod haza mogott van 1 atjaro a kov mapra, es ott tudsz venni ijen gepet de nem mindenhol am.
  • Gundark
    #150
    Hol vettétek mán? :)) Én most intéztem el a tábornokot, és megyek vissza a második lemezzel az orákulumhoz. Látom Promi, te is hammer kedvelő vagy :)) Már bánom hogy egyszer eladtam egy kiváló hosszúcsövű hummert 1900 et sebzett alapban :)) Ja próbáld ki a fémeső gépágyúkat. A legkirályabbak ebben a kategóriában.
  • Promi #149
    Ez pedig az en gepem, csak keveslem a rakteret.



  • Gundark
    #148
    Hol kaptad meg a hatkerekű búgócsigát? :) Ezt is lehet upgradelni mint a többit? A hagyomány szerint akkor ennek 3000 a páncélja? Hmm akkor az nekem másfél lövés a hammerrel :)) Merthogy a küklopszot lecseréltem arra :) Egy lövés egy Ural :) Szal ehhez nem kell a hatkerekű :))
  • 3P
    #147
    Köszi a kimerítő választ. Egyre jobban megjön a kedvem... ;)
  • Lacc
    #146
    Mert talán nem kellett volna eladni az előző első részt fegyverestül. Fegyvert venni nem érdemes főleg nem az elején a játéknak, mert baromi drágák, inkább dropokból kell összeszedni őket.
  • Lacc
    #145
    Városból, ahol adni-venni lehet, van bőven, szektoronként legalább 5-6, és szektorból is van valami 10 (de ezt csak így most saccra mondtam). Emellett van még jópár benzinkút, igaz azok nem nagyon játszanak szerepet a kereskedelemben.

    Az árak dinamikusak persze, kereslet-kínálat alapon vanak meghatározva, és szerencsére a térképen a városokra kattintva szépen meg is lehet nézni, hogy ahol az ember már volt, ott mit adtak el/vettek meg mennyiért éppen.

    Vezethető járműből összesen 5 fajta van ha jól számolom (és nem számolom bele azt a kis játékautót az artifactoknál ), viszont mindegyik fajtának külön lehet upgradelni a platóját, és az első részét. Az upgradektől teljesen máshogy néz ki a kocsi, és típusonként van 3-4 upgrade, plusz még egy rakás tuning-kiegészítő, meg persze a fegyverek.

    Hát ha végigviszed a fő szálat, akkor annyi, bedobja a főmenüt és nem folytathatod tovább. De semmi nem akadályoz meg abban, hogy ne menj el az utolsó mission helszínére, és inkább randalírozz a világban, mint a Freelancerben :) Itt is lehet kalózkodni, meg egyebek.

    Vannak random küldik, és kb. olyanok is mint a Freelancerben, menj-ide-menj-oda, öld meg ez-azt, ezek inkább csak pénzkeresésre jók.