344
Hard Truck: Apocalyptic Wars
  • o0tomy0o
    #304
    és ez kb mennyire van a végétől? 1-2 óra játék vagy több?
  • endiboy
    #303
    mikor marionak a kef városba kell az olajat szállítani
  • o0tomy0o
    #302
    a "későbbi" mennyivel későbbi?
  • Sumi70
    #301
    Nekem el tudnád küldeni a későbbi mentést. [email protected]. Köszi.
  • steweee
    #300
    mikor jön a kiegészítője? remélem az felpeccseli egyúttal az alapjátékot is, mert nagyon sok benne a hiba
  • endiboy
    #299
    sajna nincs, csak késöbbi, meg jóval elötti mentésem :(
  • o0tomy0o
    #298
    Senki?
  • o0tomy0o
    #297
    Ha nagyon szépen kérem tudna valaki küldeni egy mentést nekem kb onnantól ahol bekellett menni a vonatok mellett és meg kellett keresni az Artifact-okat? sajnos a sok winreinstall és gépcsere miatt elvesztek, és rettentő hosszú lenne megint újrakezdeni! Szóval megköszönném e kis ajándékot!Aki adna PM-ben kérjen e-mail címet! Köszönöm!
  • endiboy
    #296
    nekem is ugyanez a problémám, hogy nem tudok átszállni, nade, nincs nálam semmilyen animáció
  • kiborg
    #295
    Hali!

    olvastam, hogy a kiscsajt kell választani és akkor a "jó" vége lesz. Szóval én azt is választottam északra kellett indulni, minden ahogy le van írva. Oracle meg minden. De aztán a végefelé KEF után valahol elronthattam (talán amikor megtalálom az UFO-t ?) Mert az lesz a vége, hogy ki kell ütnöm az ORACLE-t. Persze sikerrel, de ezekszerint van más vége is ! Szóval mit ronthattam el ?

    Thx. Kiborg
  • Devids Pro
    #294
    ne ugord átt az animációt mikor beszélsz a muksóval és akkor odaadja a kocsit
  • Saturas
    #293
    Szia. Ha te már 2.-szer végig játszotad akkor segíts nekem légyszives. De bárkitől el fogadok minden segítséget. Vahatban vagyok és KEF városában Marionak kell olajat vinni. Azt monta hogy ad egy másik járművet és avval kell elmenni olajért a kijelőlt helyre. Meg találtam a másik járművet de nem tudok bele át szálni. Miért lehet ez? Előre is köszönöm a segítségedet.
  • matkovec
    #292
    sziasztok nincs valakinek csit a jatekhoz? elore is koszi
  • Sumi70
    #291
    Bring Oracle two artifacts.
    The Oracle will only talk to me if I bring him any two artifacts from the Town of the Dead.

    Find first artifact.
    Find second artifact.
  • toyotakacsa01
    #290
    A játék beépített statisztuikája szerint 11 óra. Ez a második végigjátszás volt, amiben a mellékküldetéseket nem nagyon csináltam.

    Egyébként elkezdtem volna harmadszor is, nehéz fokozatban, erre néhány játék után egyik napról a másikra megnémult a játék...
    Semmi hang.
    A többi játék simán megy...
    Most kénytelen vagyok a Godfathert kipróbálni.
  • grebber
    #289
    Hány óra volt kb végigtolni a gamet?
  • toyotakacsa01
    #288
    Erre nem emléxem.
    Mi pontosan a küldetés?
    Mt ír?
  • Sumi70
    #287
    Hali. Tudnál segíteni hogy hogyan tovább. Előzmény #276. (inaktívvá válik a küldetés ha átlépek Oracle-be.
  • toyotakacsa01
    #286

    Pár kép a végéből. (amelyben nem az oracle az ellenség)
    http://kutyarepa.uw.hu/hta/1.jpg
    http://kutyarepa.uw.hu/hta/2.jpg
    http://kutyarepa.uw.hu/hta/3.jpg
    http://kutyarepa.uw.hu/hta/4.jpg
    http://kutyarepa.uw.hu/hta/5.jpg
    http://kutyarepa.uw.hu/hta/6.jpg
    http://kutyarepa.uw.hu/hta/7.jpg
    http://kutyarepa.uw.hu/hta/8.jpg
  • toyotakacsa01
    #285
    Amennyit sikerült megértenem a végéből:

    NE OLVASD EL HA NEM VAGY KIVÁNCSI A VÉGÉRE!
    Szerintem érdemes végigvinni.

    Ha az oracle ellen harcolsz, akkor hirtelen vége a játéknak. Valamit még írkál a végén,de nem nagyon emléxem.

    A másik lehetőség szerintem akkor jön elő, ha azt választod hogy elpusztítod az egész helyet tudósokkal, emberekkel, ufóval együtt.
    Ekkor a végén az Oracle megkér hogy valami zavaró jelet állíts le, hogy tudjon atomot dobni a egy műhold segítsdégével a helyre.
    Ekkor le kell állíttatni egy erőművet, láthatóvá válik az ufó. Szépen meg kell támadni, a nagy ufóból özönlenek a kis ufók, lőnek mint állat, neked meg a nagy ufót kell kipurcantani.

    Képeket is pakolok fel, ha lesz időm.
  • Devids Pro
    #284
    leírnád mi lett a vége az egyiknek meg a másiknak is?
    én a végén csatáztam az oracle-val, mondjuk legyőzni nem tudtam, ha legyőzöm akkor ott vége van?
  • toyotakacsa01
    #283
    Elfelejtettem írni:

    Van az a 170 ezres járgány.(belaz?)

    Lehet hozzá majd kapni olyan kabint, hogy 4+3 powerup van hozzá. 130 az alapsebessége, 4 darab 20%-os gyorsító után 240. Mindehhez ha olyan a hátsó, rak az ember turbót. 290-el mentem vele, de nem találtam megfeleleő hosszú egyenes szakaszt hogy ki tudtam volna próbálni pontosan mennyit is megy.

    A másik 3 poweruppot meg az 4 darab felszerelhető energiafegyver tuningolására hsználva a végén senki sem áll az utamba.
  • Istencsászár
    #282
    csinálj pár képet igy a végéről, hamár nem vittem végig leglább had lássam amit nem láthattam :)
  • toyotakacsa01
    #281
    Most értem a játék végére másodszor. :)

    Mindent másképpen csináltam mint először, és teljesen más befejezést kaptam.

    Szegény Oracle-t nem kellet bántani. Lett helyette sokkal jobb csata a végén. :)
  • donatus13
    #280
    jó játék de nem tetszik hogy csak azért csinálnak kieget mert elfelejtették multit belöle és a multi meg csak a rajongok figyelmeztetésekor jutott eszükbe:D de a játék király:D
  • toyotakacsa01
    #279
    Ha tetszett a játék ajánlom mindenkinek hogy másodjára is fusson neki, és ha az elején nem segített a csajszinak, akkor segítsen. Teljesen más útvonalon juthatunk el a végéhez. Az oracle előtti utolsó körzetbe is egy másik úton jutottam el, itt nem hordókat, hanem kocsikat vagdosott hozzám a köcsög robot, és nem is tengeralattjáróval mentem át a nagy vizen.
  • Sumi70
    #278
    Valószínűleg, én is így kezdtem, de egy idő után ugyanazt kell csinálni, mint először és ittakadtam én el, mint először.
  • toyotakacsa01
    #277
    Elkezdtem másodszor a játékot.

    Nagy meglepetésemre most az első régiót nem délre, hanem északra hagyhattam el.

    És nem az igazi apámat kellett keresni, hanem egy csaj után szaladgálni.

    Azért lehetett, mert az elején először ne segítettem a csajnak, a második végigjátszáskor meg körbefurikáztam vele a városokon?
  • Sumi70
    #276
    Hali! Ignot-ban vagyok, az Oracle-i küldetést (egy küldetés két alponttal) mutat, de ha át lépek Oracle-be, inaktívvá válik (szürke lesz). Tudna valaki segíteni? Köszi.
  • Dopti
    #275
    azért nem lehetett bepiálni mer túl messze voltam
    Sok a bug... de nekem teccik a gém
  • Dopti
    #274
    Lol nem lehet bepipálni :D Jeszoké!
    Na remélem odatalálok
  • Dopti
    #273
    Dánke Sün
  • zolo
    #272
    Nézd először is meg hogy be van-e jeleölve a quest a küldetésablakban.
    Ha így se jó, akkor Sacred Groven át kell menni Ignott-ba és ott lesz valahol északon.
  • Dopti
    #271
    Csáztok, lehet hogy bug.. megcsináltam 1 küldit.. és azt írja a Quest log: hogy most már tudom hol van az oracle csak oda kell mennem... de a lol az hogy nicns a térképen semmi... vki megmondaná merre keressem.. 1ooo Xth
  • thier
    #270
    Cső! Figyi lenne 1 kérdésem....ez a nyamadt relationship.... Van egy ellenséges város,már körbejártam az összes egyéb települést.... A többi helyen a kocsmárosok nem segítenek visszaállítani a kapcsolatot semlegessé vagy barátságossá, hanem vagy azt mondják hogy minden ok, vagy az ellenséges autók kinyírásáért pénzt ajánlanak fel, vagy cuccot küldetnek velem másik településre....Nos igen, volt olyan,mikor abba a városba kellett vinnem cuccot,amelyik ellenséges volt....és igen,mikor odamentem,nem lőttek rám a géppuskák,de mikor a bejárathoz értem, röviden quest completed, alul pedig kiírja, hogy a város ellenséges, nem tudsz belépni, tehát kotródhattam a fenébe.....Na ezt hogy oldom meg, milyen módszerrel lehet ezt megoldani? Mert egy küldi az orákulumtól pont oda szólna,de ellenséges a város,így nem tudok bejutni!!!!!!!!!! Előre is köszi annak,aki tud segíteni!!!!
    Gábor (mail: [email protected])
  • Provi
    #269
    van olyan aki hiba nélkül végig tolta?:)
  • Gundark
    #268
    Érdekes hogy applikációs hibám nem volt. Robbanásos sem. Nekem csak a save utáni vincseszter tekergetés és belassulás volt :) Ami újrainditás után elmúlt :) Remélem ez a klán izé kicsit komolyabb lesz :)
  • Truck Driver001
    #267
    Valóban idióta vége van..Kinyírtam Oracle-t,erre abba a pillanatba bead egy szöveget,aztán meg hogy game over:DD [LoL]
  • Provi
    #266
    Köszi:)Bár az igazi gondom még mindig az application error,ami kraiban jelentkezik,kivétel nélkül.... emiatt szopok és nem tudok haladni...
  • Gundark
    #265
    Két kikötő van . Az egyiken a tengó átvisz az orákulumhoz. A másik csak egy misszióhoz kell. Keresgélj szépen a városokban :) Aztán mehetsz menteni az embereket :)