344
Hard Truck: Apocalyptic Wars
  • dvdrw111
    #344
    mindenkinek akinek kodok kellenek bármihez töltse le innen a cheatland-ot:http://cheatland.hu/
  • dvdrw111
    #343
    én tudok kodokat félix1995:Indítsd a játékot a -console paraméterrel.
    Játék közben a ~ lenyomásával hozd elő a konzolt és beírhatod a kódokat:
    giveall() - 10.000 pénz, HP és üzemanyag
    god (1) - sérthetetlenség be
    god (0) - sérthetetlenség ki
    giveguns () - fegyverek
    truck - teherautó választás
    givemoney (*) - pénz (* a kért összeg)
    map (1) - teljes térkép
  • dvdrw111
    #342
    stewee van msn-ed?
  • dvdrw111
    #341
    de miért nem?? pedig nagyon kircsi játék.én is nemrég kezdtem bele a játékba, ha vhol elakadtál akk majd én megprobálok help-et nyujtani.
    Stoval attol még belekezdhetsz a játékba.mert tokjo!!!!
  • steweee
    #340
    ok köszi
    akkor nenm kezdek bele
  • dvdrw111
    #339
    neked eredetibe van meg a játék?
  • dvdrw111
    #338
    Csá stewee!!én nem találtam végigjátszást a gamehoz.végigneztem az főbb magyaritási oldalaimat (amiket ismerek) de semmi.sry
  • steweee
    #337
    végigjátszás van hozzá?
  • dvdrw111
    #336
    Sziasztok!!!A Cool game-es Hard Truck:Apocalypse-hoz mennek a kódok?
    Elöre is köszi
  • c0reman
    #335
    hy'z!
    plz mondja már meg vki hogy mi a a különbség a Hard.Truck.Apocalypse-RELOADED és az itthon kapható Hard Truck Apocalyptic Wars (Cool Games) között. Csak a magyarítás vagy graf., questek ilyesmi is...?
    thx
  • belapeter
    #334
    Hahó.Mit kell akkor csinálni ha megjelenik az időőőőő????????
    Azt tudom hogy meg kell ölni pár banditát,de hol?????????
  • Truck Driver001
    #333
    egy gyors kérdés!Rise of Clans-ba h lehet klánhoz csatlakozni?
    vagy alapítani?:D
  • belapeter
    #332
    Hali!
    Elakadtam.Segítsetek.Ott vagyok ahol át kellene menni(szerintem) egy mocsaras vagy kis patakis völgyön!
    De amikor odaérek megállít!Azt írja ki hogy:IS a death-trap!!!!!!
    Mitt tegyek ???????
    Lécci segítsetek!!
  • Csotany888
    #331
    Ha a STALKER nak is ilyen kiegje lessz... remélem nem :)
  • Csotany888
    #330
    Na az lenne a kérdésem hogy a Rise of Clans ban tényleg csak négy terület van?, És egy féle befejezése van vagy van több is neki? Az előző része után hiába a sokféle cucc a dzsungeles részeknél valahogy mindig elmegy a kedvem, (már játszottam végig ,asszem a kombine elejét kell lőni a réseken át, néha látni a fényt, de lehet csak véletlen jött össze, viszont olyan gyorsan töltögettem ujra az elmentést hogy sikerüljön hogy amikor kinyuvadt , egy gyors szöveg és kiirta hogy itt a story vége :( ..
    valaki nem tudja hogy le van e irva valahol a végigjátszása? Merthogy asszem ha csak annyi ammenyit elsőre csináltam végig belőle (asszem majdnem az összes mellékküldit megcsináltam) akkor elég vérszegényre sikeredett az első részhez képest mivel ott hogy pénzt gyüjtsek, volt hogy napokig toltam, sőt az hogy kétféle vége volt ami már az elején eldőlt, na meg hogy sok dolog véletlenszerű volt, (a falvakba az arzenál pl), benne... Vagy ez tényleg csak ilyen "gyorsan összecsapott" kieg lenne? Nem hinném hogy a Multi rész elkészítése kötötte volna le a kedves készítőket, merthát sokan nem így képzelték a HTA multit :(
  • Devids Pro
    #329
    Megelőzöd és úgy lövöd az elejét ott a "burokban". Elég nehéz.
    Amúgy
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    ez a vége. Elég rövidke volt.
  • Sumi70
    #328
    Köszi!
  • kiborg
    #327
    HAli!
    Nem kell, fut magában is.

    Kiborg
  • Sumi70
    #326
    Hali!

    A Rise of Clans-hoz kell az Hard Truck: Apocalyptic Wars? Köszi.
  • kiborg
    #325
    Hali!

    Valaki nyomja a Rise of Clans-t ?
    Ott akadtam el, amikor SAM kombájnja ellen vagyok.Hogy kell legyőzni ? Hiába lövöm, nem sebződik. Mit kell célozni ?

    Kiborg
  • DrGreen
    #324
    Igen. Sajnos előző tapasztalatokkal. :-/
    (Másoknak megy.)
  • DJ Skyline
    #323
    Hard_Truck_Apocalypse_Rise_of_Clans-ARMADA
    valaki próbálta már? :)
  • DrGreen
    #322
    Sziasztok. Megvan a game, de indulásnál amikor tölti a menüt kb 90-95%-nál elszáll a köv hibával: Assertion failed at .\Objects\Vehicle.cpp:605
    expression m_wheelSuspensionRange > 0.0f

    Újratelepítés nem segített rajte. :(
    Valami ötlet?
  • theclub
    #321
    Érdekes módon nekem már itt van a vinyómon Pár hete. Hogy mikor jött ki először, nem tudom - talán tavasszal. Ezért sem értem egészen most ezt az új törést. :)
  • ricsa008
    #320
    az ám kiváncsi leszek rá csak kerülne már fel wanadoo-ra :D
  • theclub
    #319
    Hard Truck Apocalypse: Rise of Clans (c) Buka Entertainment ARMADA 38x15 MB
  • félix1995
    #318
    Bocsi hogy ide a forumba irok de a hard truck apocalyipse-hez kéne pénz kód mert elég nehéz pénz keresni és egy híd átmeneteléhez 10000-et kérnek nekem csak 500-valamennyi van és még javitani is kell a kamiont.kérlek agyjatok pénzkodot!elöre is köszi szépen!!
  • Sebastian01
    #317
    Köszike
  • Sebastian01
    #316
    Hali all segítségre lenne szükségem a Hard Truck Apocalypse nevű játékban ! Szerény tapasztalataim szerint a vége felé vagyok és már nem tudom mit kell csinálni ha van köztetek aki ezt végigjátszotta és tudna nekem segíteni legyen szives és vegyen fel msn re köszönöm előre is

    MSN CÍMEM : [email protected] még 1 x köszike !!
  • Gundark
    #315
    MIkor jön a következő rész? A Rise of Clans. Már várom :)

  • Tarajos Sül
    #314
    Hi all

    Nekem csak a sima Hard Truck:Apocalyptic van meg,de nem akartam új topikot nyitni,mert nyilvánvalóan rám szált volna az eggyik modi :)

    Szóval akinek megvan ez a játéka,attól annyi segitséget kérnék,hogy hol van Ignott-ban az elhagyatott faluban(rozsdás vasúti kocsik stb)az a 2 objektum,amit nekem meg kell találni a kis autóval?
    eggyik már megvan,az ottvolt a "fedett vasúti csarnok" hátamögött a szürke dobozoknál

    a másik?

    Köszi előre is
  • zolo
    #313
    A másik befejezés állítólag úgy jön elő, hogy még a játék legelején nem arra mész amerre mutatja, hanem a másik irányba, amerre még nincs felderítve semmi. ( Az elején az első mapra gondolok, ahonnan a játék indul, csak már nem tudom a nevét, régjátszottam vele)

    Ami faterral történhet, meg a többiekkel, az valszeg kiderül a kiegből majd.
  • lalakov
    #312
    Közben ez kiderült, csak én hamarabb akartam odamenni, mint a főszál.

    Az aknásító fegyvert használtátok(?), mert szerintem több kárt tesz bennem, mint másban:)). Annak a helyén milyen fegyvert ajánlotok?
  • lalakov
    #311
    Argen "megyében" van egy Zion nevű hely, hogy lehet oda bejutni?? Egyik oldal tenger, másik sziklák, a sziklákra még fel is másztam minden oldalról, de nincs út.
  • steweee
    #310
    peccs még nincs hozzá ? illetve az új küldilemezről vmi hír? mert amíg ennyire bugos bele sem kezdek. amúgy nagyon jónak tűnik, amolyan mad maxes feeling
  • DJ Skyline
    #309
    nekem az Oracle-s befejezés jutott, ami eléggé összecsapott a játék egészéhez képest! lelövöm a koptert' ,jön a szöveg, és ennyi! amiből csak annyi derül ki, hogy az Oracle visszament a dzsungelbe, a maszkokat levették az emberek, és így ennyi! kár, hogy nem derül ki a befejezésből mi lesz velünk, vagy a lényeg, hogy mi van a faterral, meg találjuk-e, vagy nem! lehet én futottam át egy párbeszédet, amiben kiderült volna a dolog! vagy az UFO-s befejezésben ezekre mind fény derül?
    olvastam, hogy hogyan lehet az UFO-s befejezést előcsalni! na most oda megyek az UFO-hoz, de sehogy sem tudok felmenni a hegyre! ill. elindulok felfelé, a "láthatatlan fal" miatt nem tudok felmenni...igaz úgy van elmentve, hogy kivan adva már a feladat, hogy az előző térképen az alagút után 1km-re csináljak valamit, és jön az Oracle, szóval lehet a feladat miatt nem tudok felmenni!
  • DJ Skyline
    #308
    különben nem rossz játék, csak szerintem nagyon elvan húzva a sztori...tehát az oracle ugráltat mint valami szolgát, hogy szerezzem meg a gyártelepről azt a 2 vackot, majd 3 helyen izzítsam be a tornyokat, hogy beinduljon a memója (megjegyzem elég hülyén csinálták meg azt a részt, mert előszőr elküld a legalsóhoz, majd a legfelsőhöz, aztán vissza az alsótól kb 400 méterre lévő toronyhoz! nem lett volna egyszerűbb ha előszőr elintézem a 2 alsó tornyot, majd megyek a felsőhöz /alsót-felsőt a térképen képzeljétek el/), majd aztán menjek el egy cd-ért 3 térképpel arrébb, de ott azt ellopták, keressem meg! végre megvan, mennék vissza az oracle-hez, erre ripsz-ropsz előkerül a csajszi a semmiből, akivel a játék elején találkoztunk, és ellopja a lemezt...ez az! :| ezt a jelenetet nem is értettem, csak néztem, hogy ezt minek kellett! emberünk ott áll a csaj előtt, és lóbálja a lemezt, vagy mi? :D de ha meg ellopja, akkor meg ott van a nagy betonkeverője a fickónak, nem lőne ám utánna kettőt, vagy fogná magát és követné, hanem még ácsorog a furgon mellett 2 órát, majd kapcsol, hogy most már felkéne kutatni a csajt! bőven elég lett volna az, hogy bekapcsolom a 3 tornyot, és akkor kész! ezzel, hogy vissza megyek, meg még ellopják 8x a lemezt, nem leszek előrébb a sztoriban, csak hátráltat...minden esetre jó játék, most már végig viszem, csak vannak benne ilyen zavaró dolgok!
  • DJ Skyline
    #307
    én is itt akadtam el most! próbálgattam a #154 szerint, de még nem jártam sikerrel
  • o0tomy0o
    #306
    Újrakezdtem, de már az elejétől tök máshogy megy a történet. Vagy ennyire rossz lenne az emlékezetem? Valami rádióadót is találtam amiben beszélt velem valaki aki beszélt az Oracle-ről. De esküszöm ilyet a legutóbbi elkezdésnél nem láttam... szal fura.
  • endiboy
    #305
    ezt nem tudom, mert én kb augusztusba játszottam vele utoljára, azóta csak fenn van