105
Segíccsetek bekell záratni
  • DanielT
    #65
    Respect! :)
  • Cat #64
    http://www.zug.hu/__oldzug/37bonsaik.htm
  • Takezó
    #63
    degeccc :D
  • Shadow_THH
    #62
    Bonanza Bomsai - essen szét a hááz
  • rezsofiz
    #61
    Loál : )
  • ranGer2
    #60
  • Darkboy
    #59
    most csak azé haraxol rám, mertnem regeltem be tárhelyet nálad? :DD
  • tomsolo
    #58
    mer a topiknyitóhoz képest az egykaros emelő nanorobot, sazl azét..:)
  • Met
    #57
    a topic címe miért bomsai?
  • tomsolo
    #56
    mire gondolsz édesem? :D
  • Taranov
    #55
    Nem mindenki olyan spúr, mint te :)
  • Shadow_THH
    #54
    gyárek :D
  • Kaszi46
    #53
    én kutyához használom, kis tacskó, faszán elfér benne! ugy néz ki amugy rendelek egy ilyen üveges macskát. pontosabban 2. mert egy kell barátnőmnek is!
  • Ottto
    #52
    Neked is egy cső kéne a seggedbe! Faszért kell ezzel a szarral kínoznod a macskádat + folytogatni hogy betekerd neki??? Szállításhoz ketrec sokkal jobb neki is, és kevesebb a gond is vele...
  • RelakSfromhome
    #51
  • Takezó
    #50

  • Dynamic
    #49
    Jól gondolom hogy nálatok mostanában kötötték be a netet?
  • Shadow_THH
    #48
    sajnálom, fiatal voltam és naív :D de azon az oldalon rendesen be voltak dobozolva :D
  • Shadow_THH
    #47
    igen, de kár, hogy csak macskához jó, és abban is csak az átlagméreteshez! lol
  • Shadow_THH
    #46
    vannak, csak kicsit másképp értelmezik :D
  • RelakSfromhome
    #45
    Akkor menj el a StarTrek.com-ra. A technikai halandzsát ott is mind megmagyarázzák, mégsem hiszed el szerintem.
  • Darkboy
    #44
    igaz, és azt se mutatják, hogy teljesen benn van az üvegbe...
  • Takezó
    #43
    hidd már el,h ogy az... miért nem mutatnak egy képet se egy rendes bonsai kittenről? :)
  • Tatyla
    #42
    sajnos nem az de ettöl még sokkal durvább dolgokat is lehet talállni...
    nagyon beteg a világunk...
  • Darkboy
    #41
    ez kamu! ez csak egy elmeháborodott lehet, aki egyáltalán regisztrál ezért egy domaint.... zárjuk be, jó? :)
  • St
    #40
    Amerikában is vannak állatvédelmi jogszabályok, sőt bizonyára japánban is...
  • tomsolo
    #39
    "3.) Izomlazító megbénítaná a belső izmokat is, pl. szívizmot. A szívizom ugyanis a többi belső szervvel ellentétben ugyanolyan izomszövet mint pl. ami végtagokban van (harántcsíkos izomsejt)."

    ez nem teljesen van így és a többi sem amiket felvetsz...bár kérdés mire kell az izomlazító a művelethez...

    ....ugye nem hallottál még a cserépemberekről?

    de nem lehetne inkább bezárni ezt a topikot?
  • Lacee
    #38
    Gratula, rögtön a címben két hiba, ezenkívül meg nyilvánvaló hülyeség az egész... :P
  • DanielT
    #37
    Iszonyat erősen folytogatom és nem tud ellenkezni. Néha el is ájul, ami tovább könnyíti a helyzetet.
  • mikike
    #36
    hogy csinálod, hogy ne mozduljon el, amíg betekered neki?
  • DanielT
    #35
    Na ez viszont nem kamu, én is vettem 2 hete, tökéletesen működik, annyi a kényelmetlen benne, hogy miután kihúztam a macska seggéből az eszközt, ha nem vigyázok eléggé betekeréskor, akkor a menet is macskaszaros lesz és nagyon nehezen lehet tisztítani. Általában lenyalatom vele.

  • Shadow_THH
    #34
  • Shadow_THH
    #33
    nos én még 2-3 éve láttam először ezt és akkor nem tünt kamunak, ugyanis ezekre mind volt "megoldás"...
    A macskát kölök korában már behelyezik az üvegbe mert akkor még elfér, és csont lágyító-kálcium nélküli cuccokkal táplálják (nem izombénítóval, hiszen izma sem lesz ha nem mozog), igy ugy nő ahogy az üveg van és mozogni sem bír. Az ürülékét katéteren keresztül kell kivezetni, és ezt 2 hétig csinálod akkor kész a bonzály macska. Ami ezután ha kiveszed a duncus üvegből, akár még 2-3 hétig is képes lesz "elélni" mint szoba dísz. Japán ötlet volt, ezért nem tartom 100%ig kamunak lol
  • Takezó
    #32
    de érted... legalább elolvasnák, mielőtt aláírnak ilyeneket :)
  • St
    #31
    ah, látom mást is feszegetett a probléma. már csak a befőttes üveg páramentesítőt kell kitalálni, azt nem látom az eszközök között :)
  • Takezó
    #30
    2)The best solution is to seal the kitten's anus with Super Glue prior to insertion, and then insert a waste tube through a third hole in the vessel. As the kitten's body is still developing, a natural rectal diverticulum will soon form around the tube, which can be drained in any convenient fashion. It's just like a kitty colostomy bag!
    LÓÓÓÓÓL :D:D:D
  • Takezó
    #29
    Lalinak büntipont a hülyeségért, topicnak meg törlés pls :)
  • St
    #28
    Ez a honlap akkora kamu. De ez mind nem lenne baj, a legnagyobb gáz, hogy van olyan beteg ember, aki ezt kitalálja és összefényképezi :D

    Csak 3 felvetés:
    1.) OK, hogy a macskát üvegbe zárják, csövön át etetik, de mit csinálnak a párával amit a macska bőre, nyálkahártyája kilélegez? Ugyanis az olyan mennyiségű lenne, hogy már pár óra után sem lehetne semmit se a macskából látni, nembeszélve a pár hét után keletkező gomba, stb. betegségektől, amitől a macska úgy viszketne, hogy nem lenne hajlandó se enni se inni, szóval 2-3 héten belül elpusztulna.

    2.) Aztán hogy tudják az ürüléket elvezetni? Látott már valaki macskát szarni? Az elég szilárd valami, nem lehet csak egy csövön elvezetni.

    3.) Izomlazító megbénítaná a belső izmokat is, pl. szívizmot. A szívizom ugyanis a többi belső szervvel ellentétben ugyanolyan izomszövet mint pl. ami végtagokban van (harántcsíkos izomsejt).

    Szóval aki ilyennek bedől annak gratula, tipikus amerikai poén, sok hülye műveletlen, tanulatlan embert meg lehet vele etetni :D
  • St
    #27
    Ez kurvajó, ez a legjobb kép:



    Alatta a szöveg:
    Articulated Feline Tensioner versatile traction device with eight separate points of articulation to perform pre-tensioning for almost any elongated cat shape. Double joint rods allow torsion in either direction. Can be fitted with centrifugal attachment to assist in the shaping of lobed kittens.
  • Ron Ragm
    #26
    flémszagot érzek....