105
Segíccsetek bekell záratni
  • Calver
    #105
    utsó mondatban sztem te az Igazi Mao című okosságra gondolsz az is egy művészi népszopatás
  • Esrohnoil
    #104
    Ezt az Izaurásat nem is hallottam, de nagyon lol.
    Köszi, már 2 napja nem röhögtem ilyen jót.
  • Esrohnoil
    #103
    ööö... ez él még egyáltalán? :D
  • Ben C
    #102
    bazzeg és ezt is beteszik előttem :D
  • Ben C
    #101
    Save Tobby. :D
  • deep
    #100
    Ték, hogy dögölne meg az összes Bonsai kitten.
  • Vlala #99
    nah ez durva. Mondjuk ezt egy olyan országban, ahol Isaura kiszabadítására is összeadták a pénzt, sőt, a magyar ember szentül hiszi, hogy egy telefonhívással nyerhet kétmilliót, mert a tévében nem hazudnak.

    Elsőre én is bedőltem, simán kinéztem volna az emebri "brokiságból", hogy ilyeneket művel. Egyesek a cat-scant is be akarták tiltani, mert a szkenner árthat a cica szemének.
    (és ez a topic megélt majd' 100 hozzászólást.)
  • ranGer2
    #98
    Jahj baszki.. etika órán vagy mi az isten.... án az erkölcs ről volt szó.. ez nem is lenne olyan nagy gond ha a LÁNYOK nem terelték volna el a szót más irányba.. a végén ott kötöttünk ki hogy szegény bonsai kittenek.. Mondom dehülye vagy az kamu... JAJ HONNAN TUDOD OTT VOLTÁL? lehordott mindennek azt hittem pofont is kapok.. mondom KAMU!! erre:NEM NEMAZ BIZTOSNEMAZ... mondom és te ott voltál láttad? nem szerintem még a képeket se látttad szóval koosh.. kezdem azt hinni hogy direkt hiszik el az ilyen baromságokat csak h lehessen valamit sajnálni.. eléggé felbaszott.. jah és az illető hölgy (SZŐKE) ... nah gg
  • mikike
    #97
    tessék újabb állatot meghettek meg:
    Toby
  • Aquir
    #96
    sem nem haráncsíkolt, se nem simaizom, hanem Szívizom :)

    és csak a szívben van: erős, és nem fáradékony
  • Killgore
    #95
    ez a bonsai kitten egy qurvanagy baromság, be lett bizonyítva, hogy csak poén volt az egész, csak vannak olyan hülyék, akik mindíg előveszik.... EZ EGY HATALMAS BAROMSÁG! Ne higgyetek már neki, és ne küldözgessétek tovább!
  • ThePartyFace
    #94
    Nemrég kaptam mailben:

    >>Szia!
    >>
    >>Légyszíves olvasd el ezt az üzenetet, s ne töröld ki! Ez nem egy "hülye"
    >>körlevél...
    >>
    >>Most együtt kell dolgoznunk!
    >>
    >>Egy honlap, amelyet már kb 1 éve be tudtunk záratni, most ismét
    >>visszajött. Újra be kell tiltatnunk!!!
    >>
    >>Egy japán New York-ban macskákat tenyészt és ad el, amelyeket BONSAI
    >>CATS-nek hívnak.Ez még teljesen hétköznapinak t?nik, DE!!!!!!!!: a macskák
    >>egy izomlazító szert kapnak, s ÉLVE üvegekbe lesznek zárva, ahol életük
    >>végéig élnek!!!
    >>
    >>A macskákat egy csövön keresztül etetik, s egy kis vezeték van bevezetve a
    >>vizelet stb-nek.
    >>
    >>A macska csontszerkezete hozzáilleszkedik az üveghez, hisz még
    >>növekedésben vannak.
    >>
    >>Ez az embertelenség New Yorkban, Kínában és Indonéziában a legújabb divat.
    >>
    >>Ha kibírod, nézd meg a következ? honlapon: http://www.bonsaikitten.com
    >>
    >>A tiltakozáshoz a listának 500 nevet kell tartalmaznia.
    >>
    >>Légyszi másold a szöveget egy új üzenetbe és írd a neved a végére és küldd
    >>el mindenkinek, akit ismersz!
    >>
    >>Ha látod, hogy a lista elérte az 500 nevet, légy szíves küldd el

  • Tetsuo
    #93
    Tényszerű, egybe.
  • Tetsuo
    #92
    Emléxem, ez egy (magyar?) áldokumentum-film volt, a film elején a nagyon hihető tény szerű eseményektől a film végére elértek a hihetetlen, már az átlag magyar számára is képtelen dolgok felé.
    Asszem mutatták benne az élő Maot meg Sztálint is. (V az egy másik film volt? :) Kicsi voltam akkor..
  • PResident Evil
    #91
    :DDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD
  • Sadist
    #90
    Nekünk médiatanárunk mutatott egy dokumentumfilmet, amiben azt mutatták be, hogy a kén-dioxid és a szén-monoxid milyen hatással van az emberi szervezetre: fizikai és szellemi teljesítmény növekedés. Persze kamu volt, egy média szakra járó főiskolás csoport készítette, de olyan jól megcsinálták, hogy a fél osztály csont nélkül benyelte. Hihetetlen, hogy a média mennyi mindent meg tud etetni az emberekkel.
    Egy idézet Einsteintől:
    "Két dolog végtelen, a világegyetem és az emberi butaság. De az elsőben nem vagyok biztos"
  • Shadow_THH
    #89
    szerintem az aláírásnál megadott e-mail címek jó szolgálatot fognak tenni pár spam reklámos cégnek.
  • haxoror
    #88
    Ja hogy egyértelműbb legyen nem a betiltással van a gondom hanem azzal hogy az aláírók többsége elhiszi hogy ezek a képek igaziak
  • haxoror
    #87
    Én is beszüntetném az oldalt de nem azért mert elhiszem ;)
    Ha csak egy PICIT gondolkodna vki simán látná hogy egy rossz vicc az egész, magát a szándékot (az állatvédelmet) támogatom.
    A bajom az hogy az aki ezt megeszi az simán bedől a pártok baromságainak is stb. Persze hogy elmegy majd szavazni és szavazni is fog, a kérdés inkább az hogy ez jó lesz-e nekünk ;)
    Ha egy busman dőlne be ennek az oldalnak azt mondanám OK de könyörgöm ez Európa de ez már OFF úgyhogy leálltam :)
  • Taranov
    #86
    Gondolod, hogy aki ezt be akarja szüntetni, az nem tud majd szavazni?
    Szerintem nagyon is tud, sőt, ezek az emberek késztethetik a pártokat arra, hogy javaslatokat nyújtsanak be az állatvédelmi törvény szigorítására.
  • Taranov
    #85
    Na jóvan, ne süllyedjünk mélyre. Képzeld, van akinek még 2, azaz kettő domainje is van!
    Azám!
  • Shadow_THH
    #84
    tiltsuk be! mi lesz azzal a sok tengerésszel akik a csalamádés üvegben rekedtek!!!
  • Esrohnoil
    #83
    Nem, a demokrácia az, amikor elhiszed h. te döntesz a saját és az országod sorsa felől, közben meg előre le van bundázva minden. :)
  • mikike
    #82
    ezt hívják demokráciának
  • haxoror
    #81
    És ha belegondolok hogy a listát aláírók majd jól szavaznak az ország jövőjéről...
    A nagykorúságot nem a 18 éves korhoz kéne kötni hanem egy IQ teszthez vagy érettségihez mert röhej hogy a XXI században egy relatív fejlettnek nevezhető ország lakói között ennyi csökkent legyen...
  • Vlala #80
    ennek az egésznek a gondolata is beteg emberre vall
  • Chief
    #79
    Ide is elért a hülyeség!

    Környezetemben nem is egy ember bedőlt, és alá is írta ezt a f@szságot!
  • Vlala #78
    jót tesz a depessziómnak, hogy ilyenek előfordulnak a világon.
    Gratulálok az emberi hülyeségnek.
  • tigeroo
    #77
    Már mesélték, pl. a Gamer fórumán is..nincs róla azóta valami infó neten..?
  • St
    #76
  • St
    #75
    Erre emléxem, valami cseh film volt. Azt is mondták, hogy a tiszta levegőn elpusztul, csak füstöt tud belélegezni. Legjobb felvétel az volt, amikor mutatták, hogy egy letakart sátorszerűség alá bevezették a kipufogófüstöt és mutatták a sziluetjét a sátor falán, hogy vesz mély lélegzetet a kipufogófüstből :D

    Jaaa és benzint is itattak vele, azt is szerette :D
  • Dave77
    #74
    Ha jól emlékszem valahogy úgy kezdődött, hogy megjelent a tévében egy dokumentum film valami különös lényről, állatról amit egy bányánál véltek felfedezni, azelőtt még senki sem látott ilyet. Később egy ilyen "állatot" el is kaptak és feboncolták, amit videóra is vettek. Megállapították, hogy olajjal táplálkozik. Ezen a szenzáción csámcsogott az egész ország mikor kiderült, hogy ez egy főiskolás vizsgafilm volt. (vizsgaweblap is van már?)
  • Takezó
    #73
  • Whir
    #72
    ez viszont nem kamu:


    üvegbe zárják a kalózhajót és a sok kis kalóz mind kénytelen az üvegben élni. embertelen dolog így bánni a kis kalózokkal meg a kalózhajókkal.

    zárassuk be!!!
  • Takezó
    #71
    nüm, mesélj
  • Dave77
    #70
    lol. Emlékszik még vki a kb 10-15 évvel ezelőtti "olajfaló" esetére?
  • CSOCSO
    #69
    ilyen kell nekem!!! hol lehet ilyet kapni?:) kene a macskafurdeteshez:)
  • St
    #68
  • Cat #67
    2001 februári wired cikk

    http://www.wired.com/news/politics/0,1283,41733,00.html

    ez az átverés azóta körbejár? ez a brutál, nem a bonsaimacska :)
  • Cat #66
    megvan, tudtam hogy sokéve olvastam már erről:

    http://www.cruel.com/sub/bonsai.shtml