2396
  • Gigabyte
    #752
    jah maradjunk se-nél
  • precision
    #751
    nokia tényleg szar, de ez nem ennek a topiknak a témája
    [hardcore se fan]
  • mícs
    #750
    sajnos tudom, ezert mondtam :)
    a nokia minsege nem a regi! erre alapoztam ezt a kozfelhaborodast kelto kijelentesemet! nem vagyok veluk kibekulve, meg akkor sem ha szimbianos!
    bocs
  • Gigabyte
    #749
    huh ez szép volt ;) ( biztos sok idő volt )
  • Gigabyte
    #748
    sztem azt se tod melyikről beszéltem
  • Gigabyte
    #747
    aszongya szar....
    hát ha neked szar az a telefon akkor te nem vagy normális...
  • Realtibi
    #746
    nemtom nekem lassan 1 honapja van meg
    semmi problémám nem volt vele
    csak annyi hogy kevés a memory sticken a hely:D

    de ez mellékes
  • Sephi
    #745
    Sajat maganak sikerult csak nem tudom beszinezni mert nincs kedvem :D
  • stp4trick
    #744
  • Sephi
    #743
    Uram atyam. Meg ki is szinezi :D
  • Sonajk @:o)
    #742
    Már megbocsáss, de hozzászólásoddal kapcsolatban lenne pár észrevételem.

    1. „Először is,visszaolvastam néhány oldalt,beirtam a keresőbe is,de nem találtam olyan képet,amin látszana h van e csúszka,vagy nincs,ezért gondoltam megkérdetek olyan embereket,akiknek ott a zsebükben!” - Szükségtelen. #703 hsz. felső kép (ezüst telefon) D750i. Alsó kép (fekete telefon) K750i. Mondd! Te látsz a felső telefonon olyan csúszkát, mint az alsón? Én nem!
    Kérdés: Itt engem akartál lejáratni vagy valaki mást sikerült?

    2. „Másodszor pedig,nem aa hibákra utazom,csak megkérdeztem h van e alapja annak amit hallottam,mellesleg azért vagyok itt,mert ilyen telefont akarok,nem csúcsmodell nokiát!” - A válasz mindig egyénre szabott. Ha a válaszadó a kérdéses készülékkel elégedett, mert: „kifogta”, szerencsés, ért a kezeléséhez, „álmai netovábbja”, akkor a válasz úgy is pozitív. Ha nem: akkor az előző” feltételezés ellenkezője érvényesül. Na ebből vond le a reális valóságot. Az élet nekem azt tanította, hogy egy termék vásárlása előtt, minél több információt gyűjtök be, annál bizonytalanabb leszek.
    Kérdés: Itt engem akartál lejáratni vagy valaki mást sikerült?


    3. „Harmadszor ki vagy te nekem hogy beszólogass!” - Akinek én eddig beszóltam tudja, hogy nem kezdem a „Kedves” jelzővel és nem fejezem be a „Baráti üdvözlettel:” mondandómat. Halkan megjegyzem: járt volna nekem is az a kérdőjel a felkiáltójel helyett.
    Kérdés: Itt engem akartál lejáratni vagy valaki mást sikerült?


    4. „Az ilyen válaszokat tartsd meg magadnak, mert engem nem érdekel” - Miért mondod ezt? Nekem úgy tűnik, nagyon is érdekel.
    Kérdés: Itt engem akartál lejáratni vagy valaki mást sikerült?


    5. "én a normális segitőkész emberekre vagyok kiváncsi,és szerencsére ők vannak többen,nem az ilyenek mint te" - Nickem ismered és polgári nevem sem titok (nem úgy, mint egyeseknek). Ha veszed a fáradtságot és keresed a hozzászólásaimat, csekély információt kaphatsz arról, milyen ember vagyok én.
    Kérdés: Itt engem akartál lejáratni vagy valaki mást sikerült?


    Válasz: Valaki mást sikerült!
  • Sephi
    #741
    Hoppa. A D750i verzanal tobbet tart az eleme 25%-al! :D

  • Bob Marley
    #740
    Köszi,biztatóan hangzik! Amúgy a döntés már megvan,mindenképp ilyen telcsit veszek,csak nem tom még h K vagy D lesz! Majd kiderül,azért vagyok itt h hátha könnyebb lesz dönteni! Köszi a segitséget!
  • Bob Marley
    #739
    Először is,visszaolvastam néhány oldalt,beirtam a keresőbe is,de nem találtam olyan képet,amin látszana h van e csúszka,vagy nincs,ezért gondoltam megkérdetek olyan embereket,akiknek ott a zsebükben! Másodszor pedig,nem aa hibákra utazom,csak megkérdeztem h van e alapja annak amit hallottam,mellesleg azért vagyok itt,mert ilyen telefont akarok,nem csúcsmodell nokiát! Harmadszor ki vagy te nekem hogy beszólogass! Tudod a forumokra azért jönnek az emberek h informálódjanak és közös témáról beszélgessenek,nem azért hogy az ilyen emberek semmit érő véleményét és kioktatását halgasság mint te vagy! Az ilyen válaszokat tartsd meg magadnak,mert engem nem érdekel,én a normális segitőkész emberekre vagyok kiváncsi,és szerencsére ők vannak többen,nem az ilyenek mint te!

    Üdvözlettel: Kedves Bob!
  • Sonajk @:o)
    #738
    Ezt senki sem mondta, hogy "kaki" a Nokia. Én csak azt mondtam, hogy nem szeretem. Nem áll kézre. Nem az én esetem. Nem szeretem a menürendszerét. Nekem nem "jön be". Illetve, gyűlölöm az évek óta tartó elcsépelt reklámokat, ami arra céloz, hogy minden egyéb egy nagy nulla. Ma már nem csak a reklámok, hanem a tulajok is (legtöbb) ezt "hajtogatják", de nem csoda, hiszen a reklám teljesen beléjük ivódott. Még valami. Talán egy telefon minőségét nem a teába áztatás utáni működöképesség vagy működésképtelenség határozza meg, hiszen nem erre találták ki.
  • stp4trick
    #737
    :off:

    Asszony forró teába ejtette a 3410-esét. Kiszárítottuk, semmi. Gombok összeragadva... Fél év múlva muszájból megpróbáltuk és simán bekapcsolt.

    Szal nem mind1ik kaki.

    :on:
  • mícs
    #736
    pontositsunk!
    6310i ota szar minden nokia!
    azota nem sikerult telefont gyartaniuk!
  • mícs
    #735
    elso pillanattol kezdve!
  • Gunner
    #734
    Hogyan tudok böngészni más telefonba, adott esetben K700-ban? Oszt. társnak van ilyen telója, ő tud enyémbe böngészni, én azt látom is, külön menü van arra, hogyezt megfigyeljem, hogy ki böngészik a telóra, de én hogyan tudok böngészni? Sehogy se jöttem rá... help!!! Már a kézikönyvet is végignéztem
  • Gigabyte
    #733
    6630 mióta szar??
  • Gunner
    #732
    3310 kimosottan olyan szépen tudott csillogni a polcon :)
  • Sephi
    #731
    En nekem nokiam egyszer volt az is veletlenul.
  • KILLER2
    #730
    Szerintem is szarok az új nokiák amúgy meg a 6230 óta szinte az összes nokia szar. Szerintem.
  • Sonajk @:o)
    #729
    Minek akar magának az ilyen telefont???
  • Sonajk @:o)
    #728
    Kedves Bob!

    Talán kicsit vissza kellene olvasni. Képek is vannak ám, ahol világosan látható, hogy van csúszka vagy nincs csúszka. Ha pedig ennyire a hibákra utazol, miért nem veszel magadnak valami "csúcsmodell" Nokiát? Itt megjegyzem, azt én rühellem nagyon.

    Baráti üdvözlettel: a fent nevezett
  • Gaba9
    #727
    Hy..figy nemtudom lehet h csak kikell fogni de nekem eddig semmi gondom nem volt a telefonnal : sem lefagyás sem joy gondok sem ropogás ... szóval rézemről nincs baja :)) de ez csak én vagyok :D
  • Bob Marley
    #726
    Sziasztok! A közeljövőben szeretnék ilyen telót venni,de filózok hogy D vagy K legyen! Azt tudom hogy tudásra ugyanaz,csak külsőre más! Nagyjából tudom is h miben más! A kérdésem az lenne,hogy a D750i-nek is van ilyen csúsztatható kamera védője,vagy csak a K750i-nek van? A másik kérdésem az lenne,hogy igaz-e hogy elég sűrűn van gond a joystick-kal mindkét tipusnál? Ez hülyeség,vagy van alapja? Meg ha esetleg tud valaki hibákról vagy rossz tulajdonságokról a tipussal kapcsolatban,az is érdekelne! Előre is köszi a válaszokat!
  • Gunner
    #725
    Ok, a COM új számot kapott, de a program a 4est kereste, egy program reinstall megoldotta a gondot, minden okés, most a gyári rn00035-ről R1AA008-ra frissítette, megnézem miket javítottak
  • Gunner
    #724
    Na most nekem következő lenne a problémám, csináltam egy szoftver frissítést, tán abbahagyja a hülyeségeit a teló, t'ok rá tölteni meg minden, de... most ha MyPhoneExplorer-rel próbálok róla infót lekérni, akkor semmi sem megy ami a telefon belső memóriájával kapcsolatos. Azt mondja, hogy a COM4 nem található, mi a teendő? Hogyan tudom frissíteni a drájvereit? Mert nem mondja, hogy nem ismerne fel valamit... azelött ment persze :) Help?
  • mícs
    #723
    nem tudom, de nalam 90% telefon 10% kamera!
    eszembe se jutott vele internetezni! lassu, bonyolult, es ott a laptpban a wifi!
  • Sonajk @:o)
    #722
    Én is hasonlóképpen vagyok ;)
  • Realtibi
    #721
    nekem több mint fele kamera
  • Sephi
    #720
    Nos en 60% telefon 35% internet es a tobbi 5% az kamera meg jatek. Szal....
  • mícs
    #719
    sracok,
    komolyan, ki fog internetezni a mobiljaval?
  • Realtibi
    #718
    köszi szépen

    legaláb sporoltam az életemböl pár másodpercet:D
  • Sonajk @:o)
    #717
    Az Edge támogatás mobilnál a gyorsabb Internetes kapcsolattartásban segít.
    Én sem tudtam, mi az-az edge támogatás, de a kedvedért vettem a fáradtságot, no meg a jó öreg Google keresőt és beírtam, hogy "edge támogatás". Ezt kaptam. Neked sem lett volna több megkeresni, mint nekem.
  • Realtibi
    #716
    bövebben??
    mit támogat???
    semmit??
  • Sonajk @:o)
    #715
    Amit a mobilok támogatni szoktak :)
  • Sonajk @:o)
    #714
    Talán nem véletlen, inkább a jó ízlés műve ez ;)
  • Realtibi
    #713
    jó most jön egy kicsi láma kérdés

    mi az az edge???