2396
  • Realtibi
    #712
    hát már szerintem a fekete szin miatt is elegánsabb
    ez a lilás szürke nem valami nyrö szin
    meg hát a k750i nek ottvan az a fel le nyitható kameravédö
    szerintem az adja meg neki az elegánsosság csúcsát:D
  • precision
    #711
    és akkor? :) attól még lehet elegánsabb mert mindenkinek az van :) amugy meg mit számít az, sznob -e vagy? :)
  • Sephi
    #710
    Elegansabb? Szerintem a D azert egy kicsit egyedibb...mostanaba mar mindeki K van.
  • Realtibi
    #709
    ja
    szerintem sokkal elegánsabb

    k750i rulz:)
  • Gaba9
    #708
    " maradok a szépséges és jóságos, sőt, számomra igen is könnyen kezelhető K750i-nél :DDDD" >>> igyi s van :))
  • Sephi
    #707
    Mar megvan. Csak ajanlottak egy cseret azert kerdeztem.
  • zzoldi
    #706
    Sziasztok! Tudtok esetleg megoldást arra, hogy be lehessen kapcsolni a hívás közbeni perc jelzést? T610-en még volt, nem tudom miért hagyták ki.
  • Sonajk @:o)
    #705
    Te vagyél csak D750-et, én + maradok a szépséges és jóságos, sőt, számomra igen is könnyen kezelhető K750i-nél :DDDD
    Szerintem elég csak ránézni a két telefonra, hogy ne legyen kérdéses többé a választás.
  • Sephi
    #704
    Eldnontottem. Maradok a D-nel. Sokkalta praktikusabb es valoban semmivel sem tud tobbet a K750i.
  • Gunner
    #703



    Döntsd el
  • Sephi
    #702
    Hya detto :D
  • HoTDoG
    #701
    Tudásra egy és ugyanaz.
    A K750 elegánsabb. A kamera "lencsevédője" is dizájnosabb, bár nem kicsit körülményesebb is a tologatása, és könnyebben le is csúzik zsebben.
    A D750-nek sztem kézreállóbb a billentyűzete, és a joystick alatti kettes bill megnyomásával sincsennek gondok.
    Bár D750i-m van, de szívesebben vettem volna K750i-t a külseje miatt, csak nekem a T-Mobilnál jobban megérte előfizura.
  • Sonajk @:o)
    #700
    Nekem K750i-m van. Ezek után mit vársz?
    Természetesen a K750i a jobb :))))
  • KILLER2
    #699
    szerintem csakis a K750i
  • menyus77
    #698
    az a jobb, amielyik neked jobban teccik
  • Sephi
    #697
    Gyerekek most oszinten sajat velemenyetek szerint melyik a jobb?

    D750i vagy a K750i

    Mert en mar nem tudom kire halgassak.
  • Gunner
    #696
    Nem csak Sony van ám, remélem ezzel is megy, mert akkor ilyet kell venni
    Memory Stick Duo 1GB Media Markt-ban itt Óbudán azt mondják nincs náluk, körül néztem, kameráknál találtam 128ast és egy 1Gb-st, 30e volt az 1GB-s... ezek után csak a www.depo.hu-n keresek :P
  • stp4trick
    #695
    gyári kondíciók szerint a 750 "csak" 1 GB-ig bővíthető, míg a 800 2-ig. a 750-re tölthető elvileg és már írták gyakorlatilag is a 800 szoftvere. viszont gyárilag a 800-nak toldóaljzatos a fejhallgatócsatija, vagyis bármilyen fejhallgatót rá lehet tenni.
  • Gyadi
    #694
    a w800i megkapta a sonytól a walkman jelölést, asszem ez annyiban nyílvánul meg, hogy kikpacsolt állapotban is működik a zenelejátszás, biztos van más különbség is, csak hirtelen ez jutott eszembe
  • Realtibi
    #693
    asszem a szoftver
    amugy full egyanaz a 2 telo

    de ez nem bizti nézz utána
  • Gigabyte
    #692
    hy!
    mi a különbség k750i é w800i közöt??
  • Sephi
    #691
    Nekem D750i van de K750i a soft benne. Hogy cserelem le?
  • Sephi
    #690
    Epp hetfon neztem utana de mivel ez nem forumba valo ezert privatba vitatnam meg emez remek temat. Meg jo hogy te tudod hogy mennyibe forog nalunk a fekete piacon a mobil.
  • Sonajk @:o)
    #689
    Akkor marad az 512 vagy spórolsz még egy kicsit :)
  • Gyadi
    #688
    Ok, igazad van ez egy barátibb ár az 512mb-hoz. De megnéztem több helyen, és nem találtam 30-nál olcsóbban 1 GB-set.
  • Sonajk @:o)
    #687
    Amit írsz igaz, viszont azt hittem, hogy lapozol. Ezek után eltudod képezelni, hogy 30.- ezer??? Én nem!
  • Gyadi
    #686
    Nem vagyok teljesen tisztában a dolgokkal, de amit te írsz az egy Memory Stick Pro kártya, amiről én írtam, az egy Memory Stick Duo Pro kártya, ha jól tudom, akkor az utóbbi megy bele a telefonba. Légyszíves cáfolj meg, mert tényleg drága :)
  • Sonajk @:o)
    #685
    Azért az egy kicsit DURVA!
  • precision
    #684
    saját sony szabvány az msd, és mivel psp be is ez megy igy nem olcsó...sajna :(
  • menyus77
    #683
    köszie! hú, azért nem valami olcsó.. én 10-20-ra tippeltem volna..
  • Gyadi
    #682
    30k
  • Gigabyte
    #681
    nemvalószínű...
  • KILLER2
    #680
    meg lehet oldani, hogy a mobil futtassa a .sis cuccokat?
  • menyus77
    #679
    Ti mennyiért vettetek hozzá memóriakártyát? most kb mennyi lehet egy 1gigás?
  • Gunner
    #678
    Nekem mostanában furcsa dolgok vannak, a mobil néha fogja magát és törölgeti a fájlaimat, hol meg nem hajlandó lejátszani az mp3at és megmutatni a képet. Elképzhelhető, hogy vírusos a béjbe? Ha igen akkor megoldás? "format c:" kívül érdekelne más :P
    Most megpróbálkozom a gyári beállításokkal. Egyébként lehet a sok szar összeszedett játék/téma a probléma :)
  • Sonajk @:o)
    #677
    ha intim hát jöhet :DDDD
    ha nem akkor is :)
  • Realtibi
    #676
    nem vettem fel egy arcot sem
    le voltam kötve
    barátnömmel voltam egész éjjel

    max felrakom azt a két képet
    azt kész:D
  • Gigabyte
    #675
    mit?
  • Gigabyte
    #674
    bevittem vodához a készüllékem ami erre aszongyák négyhétmúlva esetleg kapok sms-t hogy mehetek a mobilér nah kapjákbe
  • skristof
    #673
    t-mobilost nem lehet kapni, mi?