2396
  • kuci06
    #2275
    füleshez: Black Ice WOW II live (quality)
    nem túlságosan hangos, viszont a minőség odavág :D

    kam passz
  • Match
    #2274
    Közbe utána olvastam. Gondolom ehhez kéne egy szervízkábel.
    Tudtok ajánlani valami jó hangdrivert (csak a füleshez valót cserélném ki, többi marad original) illetve kamera drivert?
    A kijelzőjével semmi bajom :)

    A hangnál olvastam, hogy van olyan, aminél fél hangerőnél már megsüketülsz. Na olyan nem kéne....tudom hogy halk a gyári, de annyira azért nem :)
    Plusz nem lenne rossz, ha minősége is lenne, és nem csak a basszust tolná az egekbe.

    Még egész jókat olvastam valami TVH nevűről.
  • spy803
    #2273
    Biza, nem csak hangdriver van külön, de még kijelző és kamera driver is. Én is a ToShaRa MEGA Acoustic 1.8 at használom.
  • Match
    #2272
    Apropo, elfelejtettem hozzáfűzni: Aki ezt a nyakbaakasztót kitalálta azt tökön kéne rúgni :)
  • Match
    #2271
    Nah, megvettem. Elragadtatva mondjuk azért nem vagyok vele, inkább csak megelégedve. A koss-om erősebben szól, a sennheiserem tisztábban, viszont ez legalább kényelmes.

    davidka003: Hangdriver? Telefonra? WTF? :)
  • davidka003
    #2270
    Ha vigyázol rá nem fog meghalni. Nekem megvan már 1 éve.
    Semmi bajom vele. Nagyon jól szól a ToShaRa MEGA Acoustic 1.8 hang driver-el.
  • Match
    #2269
    Hmm, elolvastam az edigital-on a hozzászólásokat, és mindenki azt mondja hogy jól szól, csak nem igazán strapabíró (többen is írták hogy fél év alatt meghal a csatlakozó vagy a kábel).
    Még ha a füles halna meg, az nem érdekelne, mert rá tudok kötni másikat, de azért a csatlakozó kéne :)
  • Match
    #2268
    Megnyugtattál :)
    Már csak el kéne jutnom odáig, de sztem max holnap fog sikerülni :(
  • kuci06
    #2267
    Igen, nagyon jó, nem hiába adják ezt szinte minden walkman telóhoz :)
    Főleg az a jó benne, hogy szinte teljesen kizárja a külső zajokat.
  • Match
    #2266
    HPM-70 headset jó?

    Ma kipróbáltam milyen telefonról zenét hallgatni, és az eredeti headset-el is egész jól szólt, csak akkora nagy, hogy nem fér el rendesen a fülembe :)

    Olyan nagyon sokat nem akarok rá költeni, ez az 5 rugó körüli ár pont jó lenne.
    Ha esetleg ekörül valaki tud ajánlani valamit, azt megköszönném.
  • setuh
    #2265
    hello!azert irok ide mert gondolom h gyorsabban valaszoltok mitn mashol.tehat van egy w810i-m ,az a gondom h a kepeket amit felteszek rajuk nem hozza ki rendesen ,kicsit osszemosodnak a pixelek.nem mindegyik meretnel de ha a sajat kepernyo merete szerint teszek fel kepet akkor nem hozza ki szepen.egy firmware update megoldana ezt a dolgot?jah es ha igen dcu-60 al meg lehet csinalni?
  • misterkrisz
    #2264
    így van. a TMC antenna jo de még nem érhetö el ez a szolgáltatás Mo.-n
    :D
  • sanyiii88
    #2263
    Ja és ez egy vadonatúj készülék, felbontatlan dobozban. Haverom is vett egy ilyet és azt mondta, hogy hoz nekem is. Neki idáig semmi baja nem volt vele.
  • sanyiii88
    #2262
    Igazad van, 2 utvonaltervezőt is kipróbáltam a mobilomon. Körülbelül 30-40 percig állítgattam, ezalatt lekapott 3500 Forintot a kártyáról és nem is indult rendesen egyik sem. Egy 8 órás útnál ez 42 ezer forint lenne a gyorsforgalmú internet miatt. És ez csak egy út!!! Már kinéztem kéz alol egy MyGuide 3200 GO komplett navigációt, (ami ezeket tudja: 300 mhz, 512 mb ram, 1 Gb-os gyári MyGuide memóriakártya, TMC antenna (a pillanatnyi dugók, útlezárások alapján tervezi utadat), beépített 20 csatornás SIRF III gps vevő, 3.5 collos érintőképernyő, stb...
    A memóriakártyán teljes Európa iGO háztól házig navigáció, magyar hangon, magyar kezelőfelülettel, az iGO navigáció honlapról frissíthető ,új útvonalak.) Ez így ahogy van 39.000 Forint. Ebből is látszik, hogy senki ne vegyen a telefonjához gps-es navigációt, amúgyis rosszabb.
  • misterkrisz
    #2261
    szerintem jobban jársz ha veszel egy olcsobb gps-t. az intrnet percdija jo drága és ha belegondolsz mennyi idö alatt érsz oda.. a gpsbe meg vevő van csak meg kell venni a magyaro.vagy az europa térképet. én ezt tenném, és tettem is. üdv
  • sanyiii88
    #2260
    Hi! A wayfinder-ről tudna nekem mondani valaki valamit. K750i-re kéne. Milyen drága ez? Percdíj? Szerintetek kell a mobilhoz venni (k750i) valami hardver eszközt?
    Jó lenne valami útvonaltervező a mobilomra. :(
  • viacess
    #2259
    sikerült újra flashelni.. minden rendben is ment, kiírta hogy ..comleted successfully stb finalization is comleted successfully de nem segített rajta.. így is csak tök fehér kép van akármit csinálok vele.. lehet, hogy hardware probléma lesz ? egyáltalán lehet még vele vlmit kezdeni softwares módon ?
  • kuci06
    #2258
    tessék:
    Sony Ericsson Modding fájlok
  • viacess
    #2257
    hol találok egy értelmes K750 szoftot ? k750_R1CA02 EMEA 4 amiben megtalálható a szoft nevében MAIN és FS ??? sajnos amit sikerült találnom csak .DVT végződésű fájlt . Hol találok a flasheléshez alkalmas firmwaret amit fel is tudok használni Gflashel ? köszi
  • viacess
    #2256
    köszönöm az infót.. megpróbálom..
  • kuci06
    #2255
    flasheld újra így!

    És igen, ezzel a módszerrel magyar is lesz.
  • viacess
    #2254
    még egy kérdés : ha frissítek SEUSal magyar nyelven egy angliaban vasarolt SEt amiben se magyar menü se magyar T9 akkor az uj frissitett firmvare amit magyar nyelven frissitettem az tartalmazni fogja a magyar menüt vagy T9et ??? vagy semmi köze a nyelveknek a frissitéshez ?? ha igy nem működne , akkor hogyan lehetne legegyszerűbben magyar T9 szövegírást bevinni a csak angol nyelvű készülékbe ?
  • viacess
    #2253
    Segítség kéne !
    Két napja meghalt a telefonom : SE K750i független 2 éves telefon. Eddig szinte hibátlan volt, soha nem csinált még ilyet. Egyik napról a másikra megzavarodott és csak fehér kép van rajta. Már próbáltam sokszor ujraindítani, akkut kivenni-visszarakni, nem segít rajta. SEUSal is frissítettem tegnap , minden rendben ment, de az sem segített rajta. Ugyanugy ha bekapcsolom, csak fehér kép van ! Sikerült kiolvasnom az adatait is : EROM CID : 36 COLOR : RED PLATFORM : 2010 Jelenleg R1DB001 van rajta a SEUS segítségével. Remélem, hogy csak software hiba, és nem hardware ! Ha az előbbi, akkor mit lehet vele kezdeni? Hogyan tudnám újraéleszteni ?? Vagy mivel lehet flashelni újra , ha segít ez . Ha tudtok segítsetek !!! köszi
  • laci 700
    #2252
    ok köszi sztem menni fog! a tela több mint 1 éves tahát a garinak mind1...
    THX!
  • kuci06
    #2251
    attól függ, hogy milyen régi szoft van rajta. Ha új, akkor nem tud vele mit kezdeni a SEUS (alap frissítő prog), hiszen az csak frissíteni tud.
    A másik módszer, ha egy külső programmal flasheled újra, ez sem nehéz, viszont a gari ugrott.
    Ehhez a módszerhez azonban kellene tudni, hogy milyen CID van a telefonban. CID
    (ugyanis ez határozza meg, hogy milyen progi kell majd hozzá)

    de először tégy egy próbát a SEUS-szal ;)
  • laci 700
    #2250
    ok köszi! erre én is gondoltam... csak azé megkérdeztem... :D a Sony alap frissítőprogi jó vagy más progival kell? THX!
  • kuci06
    #2249
    valszeg szoftveres hiba lesz. tedd újra rajta a szoftvert, az biztos segít rajta.
  • laci 700
    #2248
    hello! ráraktam k750i-re a snowboard3D játékot. először el is indult és ment rendesen aztán lefagyott és azóta csak fehéren villog a kijelző! az aksit is kivettük de ha visszarakjuk akko tovább villog. nem az én mobilom és engem hibáztatnak miatta:( nekem tökéletesen ment N80-on és a haverom 6120-on is. tuti nem vírusos!de nem hiszik el! mit lehet csinálni? (jah nekem is csinált ilyet régen a k700i-m... nem játéktól hanem csak magától... néhány óráig villogott azt jó lett...) szoftweres vagy hardveres probléma? és mit lehet csinálni vele? mert több óra múlva is villogott:S és talán még mindig villog:P Nagyon fontos lenne!
    THX!!!
  • sanyiii88
    #2247
    Kössz már a fele amúgy is rajta van.
    Már csak valami jó gps navigációt kéne rátennem, csak az a baj, hogy nem megy rajta a "WAP".
  • PeeTeR
    #2246
    par jatek, remelem talaltok kozte nehany hasznalhatot is

    GAMES
    (own upload)
  • sanyiii88
    #2245
    Ok.
    Csak kérdeztem, engem amúgy sem érint.
    Örülök, hogy ez sikerült. :D
  • kuci06
    #2244
    Nem, ezzel nem lett független, szoftvercserével nem lehet függetleníteni, csak debrandelni. Ez azt jelenti, hogy mondjuk egy T-mobileos teló esetén letöröljük róla a "magenta" szoftvert (:D), és ráteszünk egy "alap" szoftvert, olyat, amibe nem nyúlt bele a szolgáltató.

    Tehát a szoftveren nem fog látszódni, hogy a teló T-mobilos, de attól még ugyanúgy szolgáltató-függő lehet.
  • sanyiii88
    #2243
    Tényleg most kártya független lett? Ezzel a programmal lehet azt is?

    Mondjuk eredetileg is az volt mert Photo Hall-ba vettem független.
  • sanyiii88
    #2242
    Igen, kicsit leteszteltem és tényleg jól megy!
    Ha nincs vele gond akkor jó ideig marad ez a szoftver.

    Kiváncsi vagyok, hogy hány ezer forintot kértek volna el ezért a meghibásodásért. Nem beszélve arról, hogy 1-2 hétig csinálták volna meg. Biztos mondták volna, hogy mennyi mindent kellett rajta csinálni... amiért meg is kérték volna az árát , én meg itthon 10 perc latt megcsináltam úgy, hogy nem is értek hozzá :D
  • kuci06
    #2241
    Szuper :)
    Persze, most olyan a telefon, mintha most hoztad volna ki a boltból, szóval teljesen "szűz" :D
    Tehát normálisan működni fog.

    Neked is :)
  • sanyiii88
    #2240
    Szeinted rajtahagyhatom ezt a szoftvert?
    Ugyanúgy megbízhatóan fog működni?

    Nagyon köszönöm a segítségedet!
    Nélküled dobhadtam volna ki az egészet.
    Már csak azért is jó, hogy sikerült megcsinálni, mert karácsonyra kaptam hozzá egy gyári előlapot és így tudom még használni egy jó ideig.

    Ennek most tényleg örülök! :)

    További Kellemes Ünnepeket.
  • sanyiii88
    #2239
    Sikerült a
    Gflash-el!!!
    Igaz, hogy most olyan a telefonom mint amikor előszőr bekapcsoltam (se telefonkönyv...)
    De ez legyen a legnagyobb baj!
  • kuci06
    #2238
    betallóztál mindent?
  • sanyiii88
    #2237
    probléma:
    Felismeri a telót meg végigfuttatja és amikor rákattinzok a flash gombra akkor ezt írja ki:
    You did not selez on operation:
    Mit csináljak?
  • kuci06
    #2236
    Akkor nem xs++-t kell használnod, hanem a Gflash nevű programot.
    Ezt egyszerűbb használni :D
    itt egy leírás hozzá:
    LEÍRÁS

    szoftvert itt találsz hozzá:
    SZOFTVER