2396
  • sanyiii88
    #2235
    Az én k750i régebbi telefonomnak a
    CID száma 36
    (ezért indított el ennyi rátöltött játékot :D)
  • sanyiii88
    #2234
    http://66.102.9.104/custom?q=cache:5P9ZoykPqUIJ:forum.se-portal.hu/viewtopic.php%3Ff%3D26%26t%3D1864+CID+sony&hl=hu&ct=clnk&cd=3&gl=hu&inlang=pl&client=pub-0411022568461983
  • kuci06
    #2233
    a lenti linkben van leírva, hogy hogyan tudod megnézni :)
    Olvasd el az ottani leírást ;)
  • sanyiii88
    #2232
    Hol tudom megnézni ezt a Cid-et????
    A gari meg már 10 hónapja lement, mondom, hogy már lassan 2 éves lesz.
  • kuci06
    #2231
    Igen, XS++-szal kellene újraflashelned. Azzal valszeg működne.
    De előbb tudni kell, hogy milyen CID van a telefonban, mivel az határozza meg a flashelés módját(más progi kell pl egy 49-eshez, és más egy 36-oshoz)
    tehát nézd meg a teló CID-jét így:
    http://www.seria.hu/forum/viewtopic.php?t=468

    JAH, ÉS GARIVESZTŐS EZ A MÓDSZER!!
  • sanyiii88
    #2230
    És ezzel s ment.
    (Vagy próbáljam meg mással? melyikkel?) HELP
  • sanyiii88
    #2229
    ja
    a sony ericsson oldaláról letöltött update service-vel.
  • sanyiii88
    #2228
    Van egy sejtésem, hogy mitől romolhatott el!
    De ez vonatkozhat néhány Sony Ericsson típusra is.
    Úgy történt az egész, hogy teliraktam a teló külső memóriáját játékokkal és alkalmazásokkal,
    Miután ezeket telepítettem észrevettem, hogy a belső telefon memóriáján nincs semmi hely, pedig ekkor még normálisan ment a telefon és gondoltam rakhatok rá pár játékot, ez így is lett.
    Ment simán tovább, de mikor meguntam 1-2 játékot le akartam törölni őket, hiszen a belső memória úgy is 0 és hátha jobb lenne, ha lenne rajta hely.
    Mikor letöröltem párat azóta csinálja ezt….

    Szerintem ez okozhatta valahogy a hibát.


    A tanulsága az, hogy az újabb Sony Ericssonok belső memóriáján mindig legyen maradék hely (legalább 200kb), mert a belső memóriából kezelheti magát a talefon és ha ez nincs akkor gond lehet. ->SZERINTEM
  • kuci06
    #2227
    milyen programmal próbáltad? SEUS-sal?
  • kuci06
    #2226
    Valszeg szoftverhiba lesz. Újra fel kell rá tölteni egy szoftvert. (a sima szürke USB kábellel is menni fog)
  • sanyiii88
    #2225
    Még annyit az előzőhöz, hogy ezeket próbálgattam rajta:
    -szoftverfrissítés
    Na ez vagy leáll 9x%-nál vagy pedig kiírja, hogy a legújabb szoftver már telepítve van.
    Megpróbáltam más szoftvert is de az se csinál semmit(w800)(csak1x).
    -újraformáztam a memóriakártyáját és ezek útán szoftvertfrissítettem, de nem sikerült végigmennie a szoftvernak(9x%).s

  • sanyiii88
    #2224
    Hali!
    Nekem már majdnem 2 éve megvan a Sony Ericsson K750i tipusú telefonom, de most úgy néz ki, hogy elromlott.

    Az a baja, hogy ha bekapcsolom akkor 10 másodpercig keres utánna 10 mp. fehéren világít utánna 10 mp. fekete világítás és így ismétle magát.
    Nem lehet rajta csinálni szinte semmit csak be/ki-kapcsolni.
    (Ez vagy szoftverhiba, készülékhiba, fehér halál, vagy hasonló.?)

    Ha valaki megírná, hogy mi a baj azt nagyon megköszönném.
  • m3power
    #2223
    Szívesen!
    Örülök, hogy segíthettem :D
  • fery02
    #2222
    Hú, ez kellett nekem, nagyon szépen köszönöm :)
    Pedig nem lett volna nehéz magamtól is rájönni, csak nem gondoltam, hogy ilyen egyszerű, ezért inkább nem is foglalkoztam vele.
  • m3power
    #2221
    Ez segíthet a problémádon: általános beállítások->profilok->profilválasztás->hordozh. kihang.->profilszerkesztés->csendes üzemmód->bekapcsolva
    ennyi
    így nem kell mindig #-tet nyomnod
  • fery02
    #2220
    ok. köszi :)
  • spy803
    #2219
    Mikor csatlakoztatva van a füles némítsd le a telefont a kettőskereszt gombbal! A füleben fogsz mindent hallani, amikor lehúzod újra az lesz, ami a normál profilban van beállítva.
  • fery02
    #2218
    OFF: Büntetőpontokat kaptá, mégpedig nem is keveset. Nézz be a privát üzeneteidbe, és meg is tudod, hogy miért.

    ON: Kicsikét zavaró, hogy ha a hpm-70-emet rákötöm a telóra, akkor onnantól megszűnik számára a hangtalan üzemmód, és ha például hívnak, akkor a telefon hangszórója szólal meg, ugyanígy üzenetetek érkezésénél is. Nincs mód, hogy ez mind mondjuk a fülhallgatón keresztül szólaljon meg?
  • misterkrisz
    #2217
    a mikrokapcsolo eltört benne vidd el szervizbe nem tul szerencsés dolog.. amugy valaki nem tudja mit jelent a három felkiáltojel a nevem mellett?
  • Marci0115
    #2216
    háj,nekem oylan gondom van ,hogy a telefon hátulján elhuzom a fedelet és nem akpcsol be a kamer , azt irja hogy :Nyissan ki az objektívtakarót, pedig elhuztam, ezzel mit lehetne csinálni hogy müködjön ?
  • milegyenanick
    #2215
    hali, valaki tudna segiteni k750i fuggetlenitesbe? csak szervizkabellel lehet? meg kb mennyi lehet ilyen aluljaro gsmben? koszi elore is!! msnem amugy [email protected] ha ott konnyebb megbeszelni!
  • QuinnMallory
    #2214
    A SEUS egy rakat kaka sztem. Én mindent XS-el meg farral csinálok. Rengeteg jó leírás található itt: http://forum.se-portal.hu/viewtopic.php?f=26&t=5416 Lépésről lépsére el van magyarázva a szoftolás képekkel, szal érdemes megnézni. (mekkora egy rakat xar ez az sg fórum hogy nem enged semmit a hülye biztonsági ló****-a miatt...)
  • misterkrisz
    #2213
    akkor felveszel vagy nem? elmondanám hogy kell w800at csinálni belöle...
  • misterkrisz
    #2212
    xs++ al. ird be gugliba. vagy vegyél fel msnen: [email protected]
  • m3power
    #2211
    csá!
    Olyan problémával küszködök, hogy vettem egy k750i-t és T-mobile felirat van rajta, holott a telefon független. Megpróbáltam már mindenféle szoftverfrissítést csinálni rajta, de egyik sem sikerült. A seus mindig azt írja, hogy a telefonon lévő szoftver naprakész, pedig tudom, hogy már van újabb szoftver is. W800-at akartam belőle csinálni, de az sem ment, pedig mindent úgy csináltam, ahogy le volt írva. Talán az lenne a baj, hogy nem gyárilag független a teló?? Ha valaki tud nekem segíteni, abban, hogy hogyan tudnám frissíteni a telómat, azt megköszönném.
  • m3power
    #2210
    Szerintem szalagkábel-problémáid lesznek...
    Nézd meg, hogy jól raktad-e vissza a kábelt.
    Rosszabb esetben el van szakadva és cserélni kell.
    Én erre tippelek, de ettől függetlenül lehet szoftveres eredetű hiba is.
  • QuinnMallory
    #2209
    Csá. Akit érdekel: Eladó a Memory stick PRO duo 2 gigás (high speed) memóriakártyám. Eredeti japán szal nem hamisított. W750 hybridem tökéletesen fut vele (a k750en is ugyan úgy megy). Érdeklődni lehet a [email protected] e-mail címen.
  • kilcsir
    #2208
    hali!
    Nekem az a problémám hogy a telefon *, #, 0, és a "c" gombja egyáltaln nem megy.mi lehet a baj? A telefont sajno többször is szétszedtem meg vpk-ztam(szoftvertuningoltam)
  • Zinaj
    #2207
    elolap mennyibe kerul k750-re?
  • fery02
    #2206
    vagy az imTOO 3gp video converter-t, az is aláz :)
  • m3power
    #2205
    Hello!
    Aki k750-re akar konvertálni bármit, annak ajánlom a Total Video Convertert!
    Rengeteg fomátumba lehet konvertálni vele.
    Én már régóta ezt használom.
    Lehet vele 3gp videót csinálni aac hanggal.
    Próbáljátok ki!
  • neoCT
    #2204
    Szerintem vmi szoft-hiba lehet, vidd be szervizbe, vagy ha nemrég vetted vagy van rajta még gari épp, akkor oda ahol vetted. Nekem is szokott kék képernyő lenni, de csak pillanatokra, mikor kilépek alkalmazásból vagy valami hasonló. Egyébként észre se venném, csak már kicsit lassúcska memkártya miatt néha :D
    Esetleg próbáld meg először leválasztani gépen a mobilt az óra mellett, ha úgy sem okés, akkor tényleg marad a szerviz. (Én csak simán lehúzom általában, de eddig semmi ilyen probléma nem volt...)
    Egyébként ha egy bizonyos zenénél lefagy a teló, de előtte nem tette sose, akkor memkártyát kellene formáznom? :S
  • kisfules30
    #2203
    SEGITSÉG!!!!!!!
    A telómat USB-n keresztül csatlakoztatom a géphez, feismeri, tudok másolni rá, levenni cuccokat róla, de amikor lehúzom a ábelről állandóan kék képernyő jön be, ha tudja valaki mondja meg mi a baj mit tudnék csinálni. Előre is köszi
  • pIIrash
    #2202
    Szerintem a szinkronizálásnál került rá. De honnan?
    Mert, hogy nekem ilyen ismerőseim nincsenek az fix.
  • mikike
    #2201
    szedd szét és fújd be a joyt WD40-el
    mivel fested le, hogy ne kopjon le?
  • Pheaper
    #2200
    pl mik ?
  • Higany
    #2199
    Akkor téged valszeg jól átb*sztak!
  • pIIrash
    #2198
    Egy lol kérdésem lenne:
    Miért van az, hogy a kapcsolatoknál millió 1 ismeretlen szám és név van, amikor most vettem a telefont: a sim kártya is zsír új és még 1 darab számot nem vittem be. TMobile fríssen eladott mobile!
  • fery02
    #2197
    jaj, elhagytam a HPM 70-esemről, ez egyik fülesről a gumit. Úgy tudom nagy cumi, mert nem nagyon lehet rá szerezni. Mi lesz így velem? XD
  • tenso
    #2196
    s500i lett a 300 helyet! :D