2396
  • Flamer
    #2315
    mitörténik meg mit lehet csinálni akkor ha 3x megadtam rosszul a pinkodom, majd a pukkodot kéri..
    megkerestem a papirt amin ezek megvannak.. beirom a puk kodot, kéri az uj pint, majd mégeccer az uj pint és kiirja hogy a puk kód hejtelen és beszoptam :C
    mi a teendő ijenkor?:o
  • Higany
    #2314
    Sziasztok! Csak azt szeretném kérdezni, hogy ilyen telóm van, de szeretnék már valami újat venni, de nem tudom, hogy milyent vegyek, ami tudásban és ár/teljesítménybe ugyan ilyen, mint ez vagy jobb ennél és lehetőleg Sony Ericsson? Meg az se hátrány, ha a Pannonnál is lehet kapni.
  • fery02
    #2313
    Én kártyaolvasó segítségével másolok zenéket kártyára. Nem használok másolásra külön programot, csak másolgatom rá a mappákat, meg a fájlokat úgy, mintha pendrivrive-ra másolnék.
    Erre az összemixelésre nekem csak egy ötletem van, de lehet, hogy nagy hülyeség. Ugye írtad, hogy w800 szoftver van rajta. Ezzel elvileg nem kéne problémának lennie, de lehet, hogy ennek a szoftvernek már van mondjuk olyan funkciója, mint a mi magnónknak a konyhába (:P), hogy ilyen "Intro" opció, ami annyit tesz, hogy berakunk egy Audio CD-t, és a rajta lévő zenéket elkezdi sorba lejátszani, de mindből, csak az első pár másodpercet. Na, erre gondoltam, hogy ha esetleg van ebbe ilyen funció, akkor valószínű be van kapcsolva, de kikapcsolni ne kérdezd hogy kell, életbe nem láttam még w800 szoftvert.
  • 6610
    #2312
    Lenne egy kis problémám a telkómmal,remélem tudtok nekem segíteni!!Vettem a mi nap egy vadi új 2 gigás memória stick pro duó karit a telóba(k750i)Ami függetlenítve és a W800-as teló softjával pörög.Következö a hibajelenség amit tapasztaltam:mp3 lejátszásakor (néha) kábé 3 másodpercenként ugrik egy következö muzsikára,holott hozzá sem nyúltam a telóhoz(összemixeli a zenéket)A zenéket számítógépröl a gyári adatkábelével toltam át a telóra a sony disc2pfone nevü progi segítségével a progival kapcsolatban is van nyüg:miért van az,hátlököm a zenéket a telóra....a számítógép el is végezte a müveletet,de a telkón nem találom sehol sem a mappát!Nektek voltak-e már ilyen tipusú nyügjeitek?Mitöl fordulhatnak elő ezek a problémák?És legföképpen,hogyan lehet ezeket a hibajelenségeket orvosolni?Netán softverhiba? Segítsetek....pls!!Köszi mindenkinek elöre is!!By:Baggió
  • 6610
    #2311
    hali nektek!!
  • macipuszi
    #2310
    sziasztok. tudja esetleg vki h mikor felveszek egy szülinapot a telokönyvbe, beállítok rá emlékezetetőt a naptrában...és azt hogy lehet átállítani h hánykor csörögjön?
  • chicco
    #2309
    Van 1 eladó K750i dobozos független kb 1 éves 17e 1 gigás karival. .Van 1 blackberry 8100 pearl 35.000 2 gigás karival független.

    érd: 06205930840
  • kuci06
    #2308
    K800. Szuper ára van, és még mindíg az egyik legjobb ár/érték arányú SE teló. 3.2mp kamera, gyönyörű 240x320-as képernyő, gyors szoftver, remek tuningolhatóság, mi kell még? :D (jah, és jól viszi a 3D játékokat is :D)
  • Higany
    #2307
    Ott néztem én is! Szerinted melyik az a teló, amelyik hasonlóan jó tulajdonságokkal rendelkezik de újabb és ár/érték arányba manapság a legjobb? Köszi!
  • kuci06
    #2306
    vaterán, teszvesz-en néztem, ott ennyiért rakták fel a telókat :D
  • kuci06
    #2305
    Sajnos ez a telefon már elég régi, gyenge az újabb játékokhoz :(
  • hitch
    #2304
    sziasztok.miért van az hogy némelyik 3d-s játéknal ugy akad mint a bűn.valaki tud adni választ????

    elore is thx
  • Higany
    #2303
    Köszi! Csak mert egy telefonos boltban max 10-et mondtak rá!
  • kuci06
    #2302
    szerintem 15-20 körül
  • Higany
    #2301
    Sziasztok! Egy olyan kérdésem lenne, hogy szerintetek mennyiért lehetne eladni reális áron egy K750i-t, ami kb. 2 éves, de minden jó rajta és csak kissé kopott, meg 2 Gb memóval? Köszi!
  • S2000
    #2300
    Gyári soft.(tehát nem szolgáltatós) felrakásával, ami természetesen a garancia elvesztésével is jár.
  • Takimate
    #2299
    sziasztok !
    van nekem egy k550i -m.
    pannonos.
    Borzasztóan idegesít hogy a jobboldali SOFT key-en a wap van.
    Csomószor bekapcsolom véletlenül .
    Hogy lehet azt onnan eltüntetni ?
    Köszi leőre is
  • spy803
    #2298
    vatera, express hírdetés....
  • H Tony
    #2297
    Hello SonyEricsson HBH-PV702 headset hol lehet venni olcson? a speedshop ban nincs most:(
  • Meetal
    #2296
    Hello!

    K750i- keszulekem van, s szeretnem Kizarolag a SIM telefonkonyvet atmasolni szamitogepre, vagy valamilyen formaban kinyomtatni.
    Ebben tud nekem valaki segiteni? A CD-n levo softwareknel nem talaltam ilyen funkciot.


    Koszi
  • Match
    #2295
    Bal kéz telefon, jobb kéz notepad :D
  • AdamT
    #2294
    Kösz Szépen!
  • kuci06
    #2293
    MyPhoneExplorer segítésével
  • AdamT
    #2292
    Hello!hogy lehet k750imről a telószámokat gépre másolni?
  • fireball
    #2291
    még1 kérdés
    a kijelzőn fenn középen van a t mobil h felirat,azt nem lehet onnan eltüntetni vagy leg áthelyezni lentre?:D
  • fireball
    #2290
    hú ez téleg müxik igy:D
    köszi szépen a segitséget;)
  • kuci06
    #2289
    a telefon "media player"-jében úgy emlékszem, hogy bele lehet pörgetni a videóba, és pause is van. Ne file managerből játszd le a videót.
  • fireball
    #2288
    hali
    azt szeretném kérdezni,hogy létezik vmi progi a telora,amivel ugy lehet videot nézni ,hogy megtom álitani meg tudom tekerni?
    mer igy ha filmet akarok nézni ak mindig előről kell kezdeni,meg nemtom megálitani se
    köszi
    üdv
  • mark oh
    #2287
    nem szeretném külön eladni,amugy sony high speed kártya.3e ha kártya nélkül megy el a sony
  • bence19940611
    #2286
    helló az 1gb-os sony kártya mennyibe kerül?
  • mark oh
    #2285
    független k750,jo joy,cuccaival,meg 1gb sony kártyával.22e
  • kuci06
    #2284
    link
  • domedani
    #2283
    Sziasztok!!! tudom h ez nem az a topic de kellene olyan honlap amelyiken 128x160 kijelzőre (w200i-re) vannak frankó cuccok...
    PLS HELP!!!!!!!!!!!!
    Köszi!!!
  • Match
    #2282
    Na, ez már nem rossz :) Köszi!
    Akkor innen leszedem majd amit mondtál, aztán írok véleményt.
  • kuci06
    #2281
    Valami ilyesmire gondolsz? :S
    SEria.hu Modding Letöltőoldal
  • Match
    #2280
    Ahol fent van mondjuk hogy itt meg itt letöltheted ezt meg ezt a verziót, change log, features, ilyesmik.
  • kuci06
    #2279
    hogy érted , hogy "infó meg lap"? :D
    általában ezeket fórumokon fogod megtalálni, ilyen, hogy teszt, vagy ilyesmi nem igazán szokott lenni.
  • Match
    #2278
    ezeknek nincs valami lapjuk?

    Akármilyen driverről olvasok, sehol nem találni semmi infót róluk, csak fórumokat.
  • davidka003
    #2277
    Nekem is van minden fajta módosítás. A telóm T-mobilos volt és raktam rá gyári szoftvert. A kijelző driver az a W810-é. A kamera az Sarmad_Hybrid_BETA_8. Van rajta kb 20 VKP patch is.
  • spy803
    #2276
    ...és nem kell hozzá szervízkábel sem, a hozzákapott gyárival működik.