2396
  • KILLER2
    #912
    beírod a google-ba képeknél, hogy d750i és kapsz kb. 7230 képet
  • fzoli990
    #911
    Nem akarok d750i-s témát nyitni a fórumban, úgyhogy csak annyit kérek hogy vki be tudna rakni egy pár képet a telóról (akinek ilyen van) hogy mégis hogy néz ki (a színe miatt, mer láttam má ezüstös és láttam má undorító szürke színben is)! Lehet hogy ilyet veszek kártyafüggetlenül! Ja és vki megtudná mondani hogy rajta e van a motoraver 3D demója (remélem nem), mer a régi k500asoknál is a splinter cellt nem lehetett kitörölni és rohadtul idegesített (remélem ezt ki lehet törölni vagy felül lehet írni a teljes verziós játékkal)!
  • Gunner
    #910
    hehe... akkor biztos jóó... megbeszélve :)
    szart meg ne vegyé :P

  • zolee12
    #909
    rosszul járnál vele,kínai csoda a Mustek gyárból,olyan képet csinál ,h a SE K750i után az egy kalap szar!
  • Gunner
    #908
    Akkor már küldheted is postán azt a 4 megapixeles csodát, én boldogan használom
  • zolee12
    #907
    ilyen képeket tényleg lehet vele csinálni,de kis fénynél ,sötétben nem vmi jó de mit várjunk!
    én a telefont használom a 4megapxeles fényképezőm helyett...
  • G_ArchAngel #906










    A PS alapszintű automata korrekciói mentek végig a képeken...
  • zolee12
    #905



    itt van 1!
  • Realtibi
    #904
    nézzé lejjeb
    ott van egy csomo
  • Peti1
    #903
    hi!
    valaki készitene a mobillal egy képet, csak mert kiváncsi vagyok, hogy miylen képet csinál :)
    előre is kösz
  • fzoli990
    #902
    Lehet hogyha gépen bedugom és bekapcsolom a blútuszt és elindítom a mosztwantidet akkor a telóval írányítom a gémet
  • zolee12
    #901
    passs
  • fzoli990
    #900
    Az engem is érdekelne. Az egyik mobilos oldalon találtam egy NFSMW.hid fájlt! Én mintha olyasmit hallotam volna hogy a .hid fájlok távvezérlésre jók.
  • KILLER2
    #899
    ismeri valaki a vNes nevű mobilos emulátort?
  • KILLER2
    #898
    Nem tudja valaki, hogy mire jók a .HID fájlok?
  • KILLER2
    #897
    Igen jól mondja Gunner! Mivel k750i-m van ezért iylen felbontásu kéne, a nem teljes képernyős meg nem szép.
  • Gunner
    #896
    Ja, ezt én is megtaláltam, de a célszemélynek 172*220as kéne
  • precision
    #895
    sztem normális
  • zolee12
    #894


    vki keresett tűz animációt,ime egy másik!
  • zolee12
    #893
    50:(
  • Gunner
    #892
    Nekem 150, örüjj
  • Lavoam
    #891
    Sziasztok!

    K750esem a hozzáadott USB kábellel kb 300Kb/s sebességgel másol. Ez normális? Mert a pendriveom simán 900K/s-el szokott.
  • Gunner
    #890
    Én olvasok normálisan visszafele is, tudtommal a kérdést nekem tette föl :)
  • stp4trick
    #889
    ha kicsit visszaolvasol talán van, de lényegtelen, csak élcelődtem, nem kell mellre szívni és be is fejeztem az OFF-ot
  • Gunner
    #888
    Ezen még nem is gondolkodtam el, halljuk milyen elvárásai lehetnek egy 30-35 éves Oroszlánnak?

    Mellesleg nem értem miért kell ebbe neked belefolynod, ő kérdezett valamit, én válaszoltam, közöd nulla :)
  • Gunner
    #887
    1. Elöbb még z520 volt
    2. Lökj már ide egy linket privát üziben, hogy hol írják: Női Mobil
    Én Mobilarenán pl. csak "csiszolt gyémánt"-ként láttam
  • stp4trick
    #886
    mér, milyen elvárásai vannak egy szűz 14-18 éves fiúnak?
  • Sephi
    #885
    Jah es ha mar errol van szo...

    A D600 full noi telefon megis minden egyes kemeny csavonal/buiznisz mannel ez lathato.

    Szal nehogy mar a Z530 ahoz kepest noies legyen aranyviragom!
  • vilinet
    #884
    Azt szeretném kérdezni, hogy lehet K750-re W800-as firmware-t feltenni?
  • Sephi
    #883
    Nekem volt Samsung es Moto is de nem sokaig.
  • G_ArchAngel #882
    nekem volt az Alcatel One Touch Easy-m után, akkor maga volt a mennyország, aztán később a Siemens-es időszakom után is, annál már nem volt mindenben jobb, de mióta Ericsson/Sony-Ericsson felhasználó vagyok, azóta a Motorolás eltévelyedésemen kívül nem vagyok hajlandó másba illeszteni a SIM-emet..:)
  • Sephi
    #881
    En ruhelem. Nekem (viccen kivul) soha sem volt nokiam! Es erre buszke vok :D
  • G_ArchAngel #880
    én ezért nem vennék soha Nokiát, második indok meg a ritke rossz, elavult menürendszer...
  • Sephi
    #879
    Ezzel az erovel a Nokia modellek 80% noies.
    Nekem sajnos nincs linkem mert en az emberi joizlesben bizok nem holni cikkben :D
  • Gunner
    #878
    Sajnalom, de az elvarasaimnak nem felelnek meg a lanyos telefonos emberek
  • Sephi
    #877
    Veleted tok jo beszelgetni! Leszel a baratom?
  • G_ArchAngel #876
    én ezért vettem W800-at a kedvesemnek, magamnak meg K750i-t...
  • stp4trick
    #875
    spec én is az asszonynak gondoltam venni egy ilyet, de kapott inkább egy d750-t, azért az inkább ott van és legalább passzol az én W800-omhoz, ami meg szerinted csajos, vagy buzis, de hát ez van
  • Gunner
    #874
    Azert gondolj mar bele... telapo is egy másik téma, meg eleve semmi köze a te z520asod a k750hez :)
  • Sephi
    #873
    Jah es ha a neten azt irja hogy a telapo letezik te akkor elhiszed?

    Es hadd dontsem mar el hogy nekem mi a jo... nem kell a irnonia!