2396
  • Gyadi
    #952
    SanDisk 1Gb-s kártyám van, lassan egy hónapja. Semmi problémám nem volt vele (kopp-kopp).
  • menyus77
    #951
    annyi igaz, hogy 512-es kártyánál régebbi szoftvernél előfordulhat az a gond, hogy a teló nem veszi észre az adatot rajta, pl előfordulhat ,hogy megtömöd mp3-al és néhányat nem fogsz megtalálni sehol sem a menüben. ezen segít egy frissebb szoftver. nekem sony kártyám van, de szerintem a sandisk is megbízható, és még olcsóbb is.
  • zzoldi
    #950
    Hallottam olyat, hogy ezek a telók nem nagyon szeretik az 512-es kártyát, fagynak, meg nem működnek rendesen. Meg tudnátok mondani, mi igaz ebből?
    Meg milyen kártyát érdemes venni? Sony-t vagy más gyártó kártyái is megbízhatóak?
  • kzalaba
    #949
    Nem kell kikapcsolni, lehenyugodtant cserelgetni menet kozben is!
  • zzoldi
    #948
    Sziasztok! Az érdekelne, hogy a telefonból akkor is ki lehet-e venni a memóriakártyát, ha be van kapcsolva. Vagy mindig ki kell kapcsolgatni ha cserélni akarom?
  • boldow
    #947
    engem meg még mindig az, hogy miért nincs hang, valaki beszúrhatna már egy hülye screenshotot vagy egy kis leírást. vagy az is elég lenne, ha válaszolnátok, hogy amit feltesztek 3gp-s film, annak van hangja??
  • KILLER2
    #946
    Ez engem is érdekelne.
  • grande2006
    #945
    Mi lett a k700i.atw.hu - val és a k500i fanpage- val?
  • boldow
    #944
    valaki, aki szokott 3pg-ből csinálni valami mást (mpeg, avi) az mondja már meg legyenszíves, hgoy mik a beállítások, vagy esetleg küldjön már egy screenshotot a címemre, amit pü-ben elkérne, fontos lenne, már alig van helyem, és elég fontos videók vannak rajta...

    segítsetek, légyszives
  • krisz21td
    #943
    De az a gáz hogy a se oldalán nem nagyon van új software!ez a gáz!!!
  • precision
    #942
    hát ha azt nézem hogy egy szélessávú internetkapcsolattal, és egy gyári usb -s adatkábellel te is frissítheted a szoftvert ingyenesen a sonyericsson oldalán, teljesen irreális :)
  • krisz21td
    #941
    És szerintetek mennyi a reális ára a boltban a szoftver frissítésnek?
  • grande2006
    #940
    Valaki írja már le légyszi magyarul,hogy hogy kell a w800 as szoftvert feltenni K750i/D750i-re!
  • G_ArchAngel #939
    nekem volt 5140i-m, na az annyira ütés/csepp/porálló, mint egy tesco-s zacskóba csomagolt K750i...:)
  • mícs
    #938
    egy kerdes!

    nem tudjatok veletlen, hogy az SE nem tervez e veletlenul egy utes-por-csepp allo telefont a kozeljovoben?
    ha igen, akkor nem ruhazok be egy NOKIABA!
  • mícs
    #937
    tavaly junius ota hasznalok ilyen telot!
    2 problemam volt vele
    - egy csomoszor kivittem sivatagba, ugyhogy rafert a takaritas mert szarozott a joystick. azota minden popec ujra
    - amikor infran szerettem volna nokia 5210re kuldeni nevjegyet, ujraindult!

    amugy imadom!

  • Gaba9
    #936
    Ha ilyen kérdésed van akkor ne egy kimondottan egy mobil fajtával foglalkozó topicba kérdezd meg szerintem, mert hülyének néznek ... itt egyértelmü h ezt a telót fogják ajánlani (mert jó!!) :D
  • precision
    #935
    egy k750ről szóló topikban nem gondolod hogy hülyeség ilyet kérdezni?
    amugy ha nem lennék elfogult akkor is a k750et ajánlanám
  • precision
    #934
    már több mint 4 hónapja megvan nekem, és még egyik sem fordult elő
  • fzoli990
    #933
    Most mi legyen? K750/W800 vagy Nokia 6630! nemsokára veszek vmilyet. Csak nemtom melyiket
  • fzoli990
    #932
    a k750i sztem az összes telefon közül a legjobban néz ki, JAVA telefonok között a legjobb tudás+kinézet/ár arányban! De nagyon sok rosszat hallani róla (ujraindul magátol, fehér lesz a kép, 4 hónap után meghal a joystick, fagyogatások...)! Ha ez nem lenne tuti ilyenem lenne!
  • precision
    #931
    eheheh, kár volt lecserélni a k750i -t, pláne egy olyan sz*rra
  • Sephi
    #930
    Szegyelem de jelenleg egy Motorola V3x-el setalgatok es nem fekszik. Visszaterek a K750i -re faxba.
  • erdelyizoli
    #929
    vidd el szoftver bővítésre ott teszik bele a magyart
  • krisz21td
    #928
    Szevasztok!egy olyan kérdésem lenne,ha a telóm nem magyar hanem angol ,akkor azt egy új firmware-el vagyis szoftverrel lehetne e magyarítani,persze magyar szoftverrel!?
  • stp4trick
    #927
    bumm

    jó lesz?

    nézzél szét itt hátha van
  • KILLER2
    #926
    Tud valaki olyat, hogy robbanás hang?
  • KILLER2
    #925
    boldow: talán rosszak a beállítások, de ez csak tipp
    kérdésem: nem tud valaki ingyenes 3gp vagy mp4 convertert? (ami pl aviból csinál mp4-et)
  • boldow
    #924
    Valaki mondja már meg, hogy mi az ördöggel kell rendesen megcsinálni egy avi keterjesztésű filmet .3gp-ből?? nálam vagy siet a hang, vagy késik... ezek közül mindig valamelyik... Mi lehet az oka?
  • SoS zolesz
    #923
    Hi vettem volna egy W800i-t a pannonnál előfizuval br-65-ért! ÁM!! A csákó valami ojat dumált hogy a pannon visszahívta a telót szal hiába van a polcon ő akármennyire akarja nem tudja odadni nekem még függetlenül se! Hát ki érti ezt??
    Szal akkor maradt k750i!
    Kérdés: ha vaszek egy olyan fülest mint a w800i-jé (hpm70) akkor a k750-em lessz olyan minőségű? Mert hallottam ilyet is olyat is!
    Szóval a lényeg ba***a meg a Pannon!
    Csak ennyit!
    A választ előre is köszönöm!
  • zolee12
    #922
    Megtalálta a telefont ,elvégezte a szinkronizálást majd fájllista betöltésénél,kiírta ugyazt a hibát!!!!???
  • G_ArchAngel #921
    pl. van olyan Sony digitfényképező, ahová így tudod felhasználni...
  • boldow
    #920
    amit adtad adaptert az adatkártyához, azt hogy lehet felhasználni?? Mire jó?
  • Sephi
    #919
    Port7 vagy 0 ?
  • zolee12
    #918
    my phone explorer progi eddig működött most ilyet ír ki hibának:

    ismeretlen telefon!
    obex protocol nincs beállítva!
    obex error!

    segítsetek!
    köszi
  • KILLER2
    #917
    A következő oldalakat mindenkinek ajánlom:
    k500ifanpage.atw.hu
    k700i.atw.hu
    mobil.eval.hu
    Szerintem mind3 nagyon cool!
  • zolee12
    #916
    ingyé volt,céges nálam maradt!
  • stp4trick
    #915
    ne nyiss, már van
  • Peti1
    #914
    köszi :)
  • boldow
    #913
    Mi a teendő, ha felvettem a telefonnal egy videót, és áttöltöm a gére, nem lesz hang?? Nem tudom mit csináljak. Konvrátljak?