2396
  • mash2193
    #992
    Nah elvieg minden rendben ment miben érzékelhetem az uj szoftver jó tékony hatását mert hogy őszinte legyek nem negyon vettem észre a különbséget!
  • stp4trick
    #991
    itt keresd középen
    letöltöd az update service progit, felrakod, és futtatod, aztán ír mindent szépen sorban, amit végigkövetsz
  • mash2193
    #990
    Akkor ha jól értelmezem a Live-talanítás is csak akkor oldható meg ha függetlenítjük a telefont?

    Sonajk meg néztem a mobil képekben a képeidet nagyon brutál az a panoráma kép a Tiszáról. én a Dunát tudtam volna fényképezni de akkor még nem volt meg a telefonom.

    Következő kérdésem lenne hozzátok még, még pedig az hogy softvert hogyan is tudok frissíteni ill. az ujjat azt honnan tudom beszerezni? Gondolom a http://www.sonyericsson.com -oldalon meg találom a leg frissebbet.

    Mindenkinek nagyon szépen köszönöm aki segít előre is !
  • Sonajk @:o)
    #989
    Jól tudod.
    Természetesen kivétel ez alól a függetlenítés, mert ott a vodás szoftal ellátott telefon menüje, ugyan csak megváltozik.
  • KILLER2
    #988
    A menüben lévő ikonokat tudtommal nem lehet cserélni.
  • mash2193
    #987
    Szia Mindenki! Ujdonsült telefon tulaj lennék! az lenne a kérdésem hogy hogyen lehet kiírtani a live-ot a telefonból? illetve még az is érdekelne hogy mi úton lehet az ikonokat kicserélni a telcsin?
    Köszöntem
  • baloghbotond
    #986
    Leszedtem ezt a nav4all navigacios progit a K750i-mre, de az istenert sem akar a hang bejonni rajta. Tud valaki segiteni?
  • Gaba9
    #985
    Mert válaszoltam neked itt és akkor .. amúgy meg nemszeretek minden szart feltöltögetni akárhova is .. tudom h mien képet csinál tudja más is akinek van .. aki akar fotózzon és tegye fel, én nemigazán fogok töltögetni fórumra .. :)
  • Sonajk @:o)
    #984
    Baromian aranyosak.
    Már csak azt nem értem, miért nem a Mobil fotók topicba tetted a képet.
  • Gaba9
    #983
    Sorry picit nagy lett a kép ..
  • Gaba9
    #982
    De igen .. dunaplaza állatkereskedés : >>
  • Taylor
    #981
    Nem tud valaki szerezni D750i(W800i)-hez szilikon tokot? Google-n kerestem, de sehol semmi, csak K-shoz van.
  • Sonajk @:o)
    #980
    Ti a mobilotokkal nem fotóztok?

    link 1
    link 2
  • Sonajk @:o)
    #979
    [b][szin=red][hatalmas][center]Kellemes Húsvéti Ünnepeket kívánok mindenkinek!
  • stp4trick
    #978
    software frissítés
  • Bagó Péter
    #977
    Hali tudorok! Létezik olyan, hogy a telefon mostohán kezeli a MS Pro Duo kártyákat (értsd: nem igazán lehet rá úgy másolni adatot (MP3-at), hogy az meg is maradjon rajta? Már próbálkozom itt egy ideje, aztán kezdek rájönni, hogy lehet hogy nem is a kártya a tré, hanem a telkó nem kezeli a kártyát. Valami ötlet?
  • sokoo
    #976
    Zenéhez a Walkman szériás telók esetén annyival jobban jársz, hogy fülest adnak hozzá + több memóriát. De mindkettő beszerezhető tartozékként is, ha a K750 jobban tetszik..
  • KILLER2
    #975
    Hát mp3 hallgatásra mind3 telefon jó filmnézésre meg én személy szerint a TVt ajánlom. Szerintem a mind3 telefon jó és szinte ugyanazt tudjál szóval szerintem azt válaszd amelyik jobban tetszik.
  • gomoo
    #974
    akkor úgy kérdezem, hogy melyiket ajánljátok mp3 halgatásra és film nézésre?
  • gomoo
    #973
    jó-jó de ha a w800i-s topikban kérdezem akkor úgy is w800i-t mondanak.NEM?

  • precision
    #972
    miért ebben a topikban kérdezed? :)
    itt ugyis azt a választ fogod kapni hogy k750i :)
    ha nem lennék elfogult a teloval kapcsolatban, akkoris ezt ajánlanám
  • gomoo
    #971
    hy all én most szeretnék mobilt venni ,de nem tom milyet szerintetek melyik a jobb a K750i vagy a w800 i vagy a w550i? adok a véleményetekre ezért jól válasszatok!!
  • Gaba9
    #970
    Hm .. ok .. csábító ajánlat de nemtom - nekem számít a vétel utáni garancia (1év van rájuk boltól) mert szép az 1 hó de hát utána is beszarhat gari meg cseréli akkoris .. de azért részemről köcc a szép ajánlatot :)
  • Memory Stick
    #969
    Mondom 1 hó cseregari van, magára a memóriakártyára :) mi másra :)

    Boltom nincsen, és igen miután kipróbáltad el is viheted, és ált. van mindug valszinú lesz 7.-én is!
  • KILLER2
    #968
    Basszus! Formatálódott az a rohadt memóriakártyám!
  • Gaba9
    #967
    És ha én vennék ?
    1 akkor magára a memokarira mennyi a rendes gari ?
    2 a 7en kellene akkor felmennék és elmennék kiproszálni és ha ok vihetném is ?
    Boltod van amugy ? (csak h ne kérdezzek hülyeségeket :DDDDDDD)
  • Memory Stick
    #966
    Vásárlás előtt kipróbálható!
    és 1 hó csregari van mindegyikre!

    az egy gigás 10.990

    a 2 gigás 19.990

    amugy BP, 11. kerület
  • Gaba9
    #965
    Szép neved van .. :D és merre leledzel ?? mer hát zsákba macseszt én pl nem veszek csak ha kiprobáltam és ok akkor kellene :D
  • lee86
    #964
    #960-ra
  • lee86
    #963
    ugyanilyen akcioval az 1gigásat mennyiért adod? :)
  • KILLER2
    #962
    Mondjuk nekem szokott néha olyan lenni, hogy fehér vlesz a kép aztán újraindul. Én ezt mr másodszorra fogom ki, mert az F500im is csinálta.
  • sokoo
    #961
    Na, az valami gyárihibás cucc lehetett. Nekem több, mint fél éves a K750, de kutya baja. (Pedig a soft se a legfrissebb). A joy nem fog kinyiffanni, ahogy a k700-amé, és a t610-é se tette soha.

    Memóriatémához: nekem is 512 SanDinsk van, no hiba.
  • Memory Stick
    #960
    HÚSVÉTI AKCIÓ!!!
    VERHETETLEN ÁR!!!!!!!
    Sony Memory Stick Pro Duo 2 GB , Új Bontatlan csomagban, azonnal elvihető!!! Made in Japan!
    2 Gb kapacitás, High Speed!! 80 Mbps!! Sony mobiltelefonokhoz K750i, W800
    Fényképezőgépekhez, és Sony PSP játékgéphez!!! 1 HÓNAP CSEREGARANCIA!
    Vidékre postai utánvét(1000 Ft)! Illetve személyes átvétel budapesten!
    Mindössze 19.990 Ft-os áron!!!! Ne hagyd ki!
    NÁLAM NEM KELL VÁRNOD TÖBB HETET, SOKSZOR HIÁBA, AZONNAL ÁTVEHETED MÁR A VÁSÁRLÁS NAPJÁN!

    0670-237-82-75
  • Gaba9
    #959
    Már találtam ugyanolyat 13ért majd hivnak ha van készleten ujpesten .. köccc :))
  • windrunner
    #958
    Gyorsan elmagyarázhatná nekem valaki hogy , hogy lehetne egy firmware reinstall-t összehozni, mivel meg próbáltam először SEUS-al de azzal 3k próbálkozás után is azt írta ki hogy Hiba történt kezdje előről, aztán SE Tool 2-vel is viszont ahoz meg nem találok értelmes firmware fájl-t csak 2 ilyet:

    -K750_R1AA008_EMEA4.st2
    -K750_R1AA008_ZONE1_STANDARD.st2

    addig eljutottam hogy újra éledt egy kicsit a teló mert eddig besem lehetett kapcsolni, most viszont csak az Angol nyelv az elérhető és sehogysem tudok rá magyar nyelvet varázsolni:(((((( Légyszíves valaki segítsen.

    jah és a gyári adatkábelllel mindezt.
  • Gyadi
    #957
    Pontosan nemtudom hol, nem én intéztem, de 15000-t fizettem érte.
  • Gaba9
    #956
    Mennyi volt és hol ? :D én most láttam vhol 13ért kamu ár v ennyire lement ?
  • windrunner
    #955
    tárgytalan
  • windrunner
    #954
    Valaki segítsen légyszi nem iagzán sikerül életre hívnom a Pc és a K750i között a kapcsolatot:S Felraktam a cd-ről a programokat, de nem igazán ismeri fel a gépet.
  • spy803
    #953
    SanDisk 512-es kártyám van. A régi szofttal (asszem 38-as) eltüntek róla dolgok, de az új rendszerrel már működik!