2396
  • G_ArchAngel #1072
    ha vodafone-os telód van, akkor körülményesen...
  • BiG G
    #1071
    user manual?
  • ro2001
    #1070
    Helo mindenki!!!!!!!!! Mp3-mat hogy lehet csengöhangnak hasznalni? Előre is köszi!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
  • Memory Stick
    #1069
    AKCIÓ!!!!!!!VERHETETLEN ÁR!!!! 17.999 FT
    Sony Memory Stick Pro Duo 2 GB , Új Bontatlan csomagban, azonnal elvihető!!! Made in Japan!
    2 Gb kapacitás, High Speed!! 80 Mbps!! Sony mobiltelefonokhoz K750i, W800
    Fényképezőgépekhez, és Sony PSP játékgéphez!!! 1 HÓNAP CSEREGARANCIA!
    Vidékre postai utánvét(1000 Ft)! Illetve személyes átvétel budapesten!
    Mindössze 17.999 Ft-os áron!!!! Ne hagyd ki!
    Igény esetén a kártya mellé vásárolható Sony Adapter is (+ 1000 Ft)

    [email protected] vagy 0670-237-8275
  • BiG G
    #1068
    Ezt nemtuttam, akkor sztorno:)
  • precision
    #1067
    vannak symbianos sonyericsson -ok, de sztem egy jelenlegi nem symbianos softot lecserélni symbianra nem lehet...de hátha van itt valaki aki jobban ért hozzá mint én :)
  • BiG G
    #1066
    Én ehhez vajmi keveset értek, de ha jól tudom, akkor a Symbian az Nokiás rendszer, ez kb olyan mintha egy MAC-re akarnál feltenni Windows-t, lehet hogy menne, de kicsi a valószínűsége, és akkor is betegen.
  • DJviolin
    #1065
    Sziasztok!

    Lenne még egy nagyon-nagyon láma kérdésem. De előre elnézést kérek miatta, mert a tudatlanságomból fakad. Szóval esetleg egy szoftverrel, vagy firmware frissítéssel nem lehetne megoldani-e, hogy a mobil támogassa a Symbian-t? Szerintem gépigényileg rendben lenne, mert az Aero Mission 3D is elég szép 3D-s játék, és mégis fut rajta. Vagy esetleg ennek más hardveres akadályai vannak?
  • badblood
    #1064
    szerintem probald meg ujra. nekem is 2x sikerult.
    kerdes: a k750-re rakott mar vki w800 szoftvert? azt is az ericsson szoftverfrissitojevel kell csinalni?
  • bhtzf
    #1063
    Tudnátok segíteni abban, h hogyan kell frissíteni a K750i-n a szoftvert?
    Letöltöttem a SE honlapjáról az Update Service programot, felraktam, és követtem minden utasítást, kivettem a sim kártyát, bekapcsoltam a telót, ráraktam a kábelt, a gép felismerte, de a program nem csinál semmit, csak egy ,,vissza,, lehetőség van.Lehet, h én csináltam vmit rosszul.Segítsetek ha tudtok.Kössz
  • precision
    #1062
    egyik sem
  • DJviolin
    #1061
    Sziasztok!

    Ez nagyon láma kérdés lesz. A K750i kezeli a symbian nyelvet? Vagy ha nem, akkor a K800i kezeli-e?
  • precision
    #1060
    az ugyanaz... elvileg akkor lennie kéne magyarnak a választható nyelvek között
  • badblood
    #1059
    a firmware-t lehet hazilag frissiteni? a szoftvert mar upgradeltem az ericsson progijaval.
  • precision
    #1058
    szerintem csak firmwarefrissítéssel lehet
  • badblood
    #1057
    honnan es hogyan lehet nyelveket feltolteni a telora?
  • Realtibi
    #1056
    milyen verzioszámu???
  • KILLER2
    #1055
    Nálam sehogy nem kellett. Egyszerűen a fájlban ott van a kapcsolódás, (F1) arra kattintottam és megtalálta. Bár lehet, hoyg a tiéd más verzió.
  • Realtibi
    #1054
    hogy kell beállitani a my phone explorert hogy észlelje a telefonomat???
  • totyi
    #1053
    ok,megvan köszi
  • KILLER2
    #1052
    Themes Creator
  • totyi
    #1051
    csá

    milyen progival lehet számitogépen témát megnézni.
  • badblood
    #1050
    szasztok
    a k750esen elvileg lehetne hazilag is uj nyelveket meg szotarakat installalni a t9 szovegbevitelhez az usb kabellel, nem? honnan lehet szotarakat letolteni es hogy lehet felrakni a telora? miert nincs ilyesmi az ericsson oldalon? miert kell ezert is kulon fizetni, mint a kikodolasert, nem ertem, na mindegy. szoval ha vki tud vmi tippet, varom a javaslatokat.
  • KILLER2
    #1049
    Na sikerült megoldani a problémát. Az USB kábelnek van egy kis érintkezési problémája ott ahol a telefonhoz csatlakozik.
  • KILLER2
    #1048
    De az ősszes többit igen (az billentyűzet meg az egér is USBs)
  • precision
    #1047
    semmilyen usb eszközt nem ismer fel?
  • KILLER2
    #1046
    A SE oldalán meg nincs. Az a baj, hogy a gép nem találja az usbt. Lehet, hoyg segítene, ha feltenném az egyik drivert, de nem tudom, hoyg melyiket.
  • KILLER2
    #1045
    A cdn kb 5 van.
  • precision
    #1044
    a cd -n lévő -t pl...vagy a se oldaláról is letöltheted
  • KILLER2
    #1043
    De meylik drivert??
  • spy803
    #1042
    Tedd fel a drivert, vagy érdeklődj a PC gyártójánál!
  • KILLER2
    #1041
    Valakit tudna segíteni? FUJITSU Siemens gépem van SP2es windózzal és nem látja az usbt. Ez miért lehet?
  • Powerup
    #1040
    Hali!Szerdára elkészül a telóm,W800 szoft. kerül rá,kemény 3000 pízér.Nagyon jó ez a pappfer.hu oldal,sok infó van a frissítésről stb.,de úgy döntöttem nem küzdök,ennyit megér.
  • lee86
    #1039
    tegnapelőtt vittem be szervízbe, és mielőtt átvette volna, a srác direkt megvizsgálta a telefont kivülröl, nincs-e rajta szétszedésre utalo nyom. ezért ha már csak egykét nap van a garanciáig, nyugodtan állj neki, ha meg nem, akkor sztem várj egy picit.
  • KILLER2
    #1038
    Mennyire kockázatos szétszedni egy K750i-t?
  • lee86
    #1037
    sztem látogass el a pappfer.hu fórumának firmware alforumába, ott van néhány vállalkozo szellem, aki ezt a melót Neked elvégezné.
    ha pedig egyedül szeretnéd ezt végrehajtani, akkor ezt az oldalt tudom Neked ajánlani, pontosan nemtudom melyik kérdésben kapod meg a választ, mindenesetre itt nézz szét: http://faq.pappfer.hu/
    kábelt pedig innen szerezhetsz: http://www.mobil-diszkont.hu/termek.php?cPath=38&products_id=246
  • zolee12
    #1036
    ott lehetsz a koncerten ha sony ericsson telcsid van,gondolom ismeritek ezt a reklámot?
    hogyan kérdezem,mert vhogy nem igazán jöttem rá eddig?
  • mash2193
    #1035
    Nos kedves tudorok!
    az lenne a kérdésem hogynem e tudja valameikőtök hogy hogyan kell leszedni a voda által bele rakott saját, gyári vodás szoftvert! kezdem egyre jobban nem szeretni!Ha esetleg más fajta kábel kell hozzá mint amit atak a készülékhez azt s írjátok le hogy merre tudom azt beszerezni! ill. a programot honnan tudnám előkaparni!
  • sokoo
    #1034
    lesznek
  • sokoo
    #1033
    Egy másik megoldás, ami nem csak szülinapokra jó, ha outlook-kal szinkronizálod a naptárat. Az outlookban ismétlődőnek megadott feladatok a telefonban is ismétlődők leszenk.