2396
  • gergő992
    #1112
    igen???hol olvastad?
  • szoltan
    #1111
    "Az árak az áfát nem tartalmazzák!"
  • spy803
    #1110
    Nekem többször is volt már ilyen. Általában a változó bitsűrűségű MP3-nál csinálta, viszont nem fagyott le, csak megnyomtam a lejátszást és utána végigjátszotta.
  • gergő992
    #1109
    bocs alul van a link
  • gergő992
    #1108
    SonyEricsson K750i
    54900 HUF
    hol???ITT

    Általános tudnivalók
    Frekcvenciasáv: 900/1800/1900Mhz
    Méret: 100 x 46 x 20.5mm
    Tömeg: 99 g
    Kijelző: 176*220 pixel 256.e szín
    Akkumulátor: 900mAh Li-ion
    Készenléti idő: 400 óra
    Beszélgetési idő: 9 óra
    Bevezetés éve: 2005. 2. negyedév

    Memória
    Telefonkönyv: 500 bejegyzés, dinamikus
    Szabad memória: 38Mb, bővíthető, 64Mb tartozék MSD Pro
    Fényképes hívásazonosító: Igen

    Hangzás, hívásinformációk
    Rezgő hívásjelzés: Igen
    Polifonikus csengőhangok: Igen, opcionális
    Magyar menürendszer: Igen
    Hívószám memória: Igen

    Hívócsoportok: Igen
    Hívás várakoztatás: Igen
    Hívás tartás: Igen
    Hívószámkijelzés: Igen
    Hívószámkijelzés tiltás: Igen
    Hanghívás: Igen
    Hangutasítás: Igen
    Gyorshívás: Igen

    Üzenetek
    SMS fogadás: Igen
    SMS küldés: Igen
    Csoportos SMS küldés: Igen
    EMS támogatás: Igen
    MMS támogatás: Igen
    Prediktív szövegbevitel T9

    Kapcsolatok
    Infravörös adatátvitel: Igen
    WAP böngésző: Igen, 2.0
    GPRS: Igen Class 10
    Bluetooth: Igen
    E-mail: Igen, POP3 és SMTP
    SyncML: Igen
    USB port: Igen

    Szabadidő, szervező, extrák
    Beépített digitális kamera 2Mpix, autofókusz, vaku és videofelvétel
    Diktafon: Igen
    FM rádió: Igen
    MP3/AAC lejátszó: Igen
    Számológép: Van
    Óra, ébresztő: Van
    Játék: Van
    Naptár, Teendők: Van
    Java: Igen
    SyncML: Igen
    FM rádio: Igen
    Beépített kihangosító: Igen
    k750i 54900
  • Gyadi
    #1107
    Elég sokat hallgatok zenét telefonommal, de sajnos néha megzavar benne az, hogy kiírja, hogy "A lejátszás sikertelen." és satu. Az mp3-aknak semmi baja nincsen, úgy vettem észre, hogy csak a restart segít neki. Találkozott már valaki ezzel a problémával?
  • paxyene
    #1106
    gugli első oldal
  • paxyene
    #1105
    SonyEricsson K750i

    - 2 év garancia!
    - 262 ezer színárnyalatot megjelenítő kijelző
    - 2 MPixeles kamera, autómatikus fókusz
    - 32 MB készülékmemória
    - 64 MB Memory Stick Duo a gyári csomagolásban
    - Bluetooth és infraport
    - Videó és MP3 támogatás felsőfokon!

    63 900 Ft


  • szabolcs17
    #1104
    Milyen árba vannak a k750-es telók?
  • paxyene
    #1103
    köszi!
  • precision
    #1102
    a memory stick duo -k ja
  • paxyene
    #1101
    Hellosztok!

    Ezek a memóriakártyák belemennek az én D750i-es tellámba?

    Köszi!!

    off: az 1 dolog hogy én mit műveltem a büntetés topigba, itt kulturáltan viselkedtem , a képek miatt megkaptam az 1 hét bannt is , nem értem miért kell most ezt pont itt felhozni!
  • Gaba9
    #1100
    m
  • Sonajk @:o)
    #1099
    yesssssss
  • precision
    #1098
    meg.
    (ilyen kérdést a k750i elvakult fanatistái közt omg :))
  • laci 700
    #1097
    Megéri K750i-t venni?
  • BiG G
    #1096
    Ez nem olyan egyszerű ahogy te azt elképzeled, és nem is kívánom kifejteni jelen keretek között. Egyszerűen ha előtör a düh, akkor ritkán megy az h ne alacsonyodj le egy bizonyos szintre. És abban a bizonyos kommentben még finoman fogalmaztam.
    Ennyi, téma becsuk részemről, sorry az off miatt.
  • Sonajk @:o)
    #1095
    Mondd!
    Muszáj lealacsonyodnod az Ő szintjére?
    Ettől te több leszel?
  • BiG G
    #1094
    aham, hogyne. Ha láttad volna amit csinált, akkor nem ezt mondanád.
  • Sonajk @:o)
    #1093
    A kérdés szerintem kultúráltan volt megfogalmazva.
    A választ miért nem lehetett hasonlóképpen?
    Nem Őt járatod le, csak önmagad.
    Kár érte.
  • precision
    #1092
    eöeh loál
  • BiG G
    #1091
    Úgy csinálsz szoftverfrissítést, hogy telenyomod buzi seggbebaszós képekkel a telefonod, ahogy múltkor is tetted itt az SG-n.
  • paxyene
    #1090
    Hello!

    Most vettem egy Sony Ericson D750i-t gondoltam hogy ebbe a topigba írok mert nemvolt neki uj nyitva, az lenne a kérdésem hogy szoftverfrissítést hogy kell csinálni? adott minden cucc kábel stb, a másik kérdésem meg hogy tudtok-e mondnai olyan oldalt ahonnan lehet szedni ingyen játékokakt, zenéket , filmeket mobilra!


    Köszönöm szépen!
  • badblood
    #1089
    honnan lehet letolteni nyelveket a 750-re? a szoftverfrissito nem valtoztat a nyelven, csak upgradeli a szoftvert.
  • BiG G
    #1088
    Akkor nemszóltam sry:)
  • Taylor
    #1087
    A menüjén könnyen segíthet egy téma:P
    Az enyém augusztusi gyártmány, és semmi korlát nincs benne, ennél régebbiben meg nemtom van-e, de ha így hallottad. Én tapasztalatból mondom.:)Jah és már egy ideje ugyanaz a szoft a K-nál és a D-nél. Szóval csak egy frissítés és eltűnik a korlát belőle.
  • BiG G
    #1086
    Nem tudom pontosan mit változtattak a szoftverén, de állítólag csomó funkciót kivettek és/vagy megcsonkítottak. Ezenkívül -számomra- elég ocsmán a kinézete, és a menüje is, főleg a K750i után.
    Lehetséges persze hogy a T-mobile később visszavett magából, és a később verziók korlátozás mentes-szoftvert kaptak, ezt nemtudom.
    A komment első része, és a #1075 a megjelenéskori D750i-re vonatkozik.
  • Taylor
    #1085
    Te miről beszélsz? Nekem D750i-m van, és semmi korlátozás nincs benne. Annyi a változás, hogy néhány helyen ott van a T-zones gombja, és az sem zavaró...
  • Sonajk @:o)
    #1084
    Lehet.
    Nem tudom.
  • G_ArchAngel #1083
    én 2005. júlisban vettem meg, tehát elképzelhető, hogy később megtért a Vodkafon...
  • stp4trick
    #1082
    ismét egy anomáliának lehetünk tanúi
  • Sonajk @:o)
    #1081
    Te ezt a következtetést vontad le, olvasva az általam írottakat, hogy "sejtettem"?
    Sajnálom, ha így van.

    NEM!
    Nem sejtettem, illetve nem is gondoltam rá. Kellett volna egy olyan telefonnal rendelkezve, ami eredeti Voda softal van ellátva, legálisan vásárolt, gyári, garanciális, "buherálás" mentes?

    Miért is kellett volna, hogy gondoljak rá?
    Inkább örültem, amikor először kézbe vehettem (2005.12.09.), hogy a készülék Vodás létére mentes azoktól a "nyavalyáktól", amivel a 700-asom tele volt.

    Maximálisan meg voltam győződve, hogy végre a Vodafone is belátta, nem jó így. Illetve arra gondoltam, hogy szép is lenne, ha egy készülékért ennyi pénzt fizetek, de korlátozva használhatom.

    Az, hogy 750-es tulajok, ilyen gondokkal küzdenek, fel sem merült bennem.

    Szerintem neked kéne figyelmesebben olvasni a sorok között, ahelyett, hogy másokat intesz erre.
  • BiG G
    #1080
    ez tűnik valószínűbbnek, el tudom képzelni hogy feloldotta ezt a tiltást a vodafone néhány panasz után... miért nem viszed el a telódat szoftverfrissítésre? Azt írtad garis, akkor ingyé' van, és nincs többé ilyen bajod:)
  • G_ArchAngel #1079
    Ha sejtetted, hogy létezik ez a probléma, akkor miért kellett így kérdezni?

    nem vagyok hülye, nem szívatom magamat feleslegesen - egyetlen magyarázat lehet, hogy azoknak ilyen, akik a megjelenést követően vették meg és későbbi sorozatokba már nem építették be...
  • Sonajk @:o)
    #1078
    Már megbocsáss, de nagyon is jól tudom, mi az a DRM packager. Éppen eleget használtam Voda softos K700i-hez, illetve a telefont egyik fiam „örökölte meg” tőlem és Ő még mindig e problémával küszködik.

    Most eredeti Voda softos K750i-m van. Nem buheráltam, nem buheráltattam mert ez nem szokásom. (W800 sem lett belőle.) Úgy gyári, ahogy megkaptam.
    .Az OMSZ (Országos Mentőszolgálat) szakszervezetén keresztül vettem, úgy mint előzőleg az SE K700i-met is, ami úgy gondolom, hogy elég hivatalos. A telefon (750) minden gond nélkül használja csengőhangnak az MP3 hangokat. A küldés sem jelent gondot (mint a K700i-nél, ahol el sem tudod küldeni sem infrán, sem BT-n, mert védett állományra hivatkozik), illetve a más telefonokról kapott MP3 sem jelent godot (K700i-n az ilyen MP3-at csak hallgatni tudod, de alkalmazni nem engedi, mindaddig, amíg kimásolva át nem alakítod).

    Szóval.
    Én nagyon is tudom, hogy miről beszélek, de feltételezem, hogy a problémátok valós a Vodás szoftverrel. Most már csak az nem világos számomra, hogy két legális Voda sottal ellátott, azonos típusú készülék, miért viselkedik különbözőképpen? A választ talán a Vodafone tudja, de nem kizárt, hogy ők sem.
  • G_ArchAngel #1077
    igen, a Vodefone nem engedélyezi a telefonjaiban az mp3 fileformátumok csengőhangként való alkalmazását...

    #164 hozzászólás után volt téma, a hivatalos DRM packeger programmal lehet megoldani - tudod, ha az elejétől olvastad volna a topicot, akkor nem kérdeznél hülyeséget:)

    amúgy miután átalakítottad, akkor visszamásolva a telefonra, használható, de így már nem lehet másik telefonra átküldeni!

    buherált telefonon lehet, hogy ez nem így működik, de az enyém garanciás, így nem csináltam belőle W800 és hasomlókat...
  • Sonajk @:o)
    #1076
    te tudod miről beszélsz????
  • BiG G
    #1075
    De akkor is, milyen üzletpolitika ez már... Mondjuk még mindig jobb mint a T-mobilos, ahol teljesen új, és jócskán lebutított szoftvert raktak az eredeti helyébe...
  • G_ArchAngel #1074
    igen, nem támogatják az mp3 ilyen irányú felhasználását...

    de a Sony-Ericsson honlapján vagy egy hivetelos program, mivel a PC-den lejátszhatóvá teheted
  • BiG G
    #1073
    Miért? Voda lekorlátozta a szoftverét?