2396
  • precision
    #1192
    nekem is kb ez a szitu, aztmondták szervizben hogy ha bedöglik akkor csere, asszem vmi 3-4e ft -ot mondtak, hogy annyi bele egy uj joy
  • t0mmy #1191
    sziasztok!

    Nektek hogy "szuperál" a telefon joy-a?
    az enyém kb egy éves és haldoklik egy kicsit... :S
  • peteragoston
    #1190
    sikerult, felment a legujjabb software:
    R1CA021
    - Released by DaVinci Team around 19/05/06.
    - Released on SEUS for the K750 on 22/05/06.
    - Increased Camera software version. Photo and Video quality, however, do not appear to have changed noticably.
    - FIX: The Animated menu items bug for Themes is mostly resolved. After applying a theme with an animated menu, we still need to go to the Settings or Calls menu to start the animation, but it will not disappear again after this.
    - JBenchmark 3D LQ: 206
    - JBenchmark 3D HQ: 125
    - JBenchmark 2: 333
    - JBenchmark 1: 3934
    - Software versions:
    LCD 0
    Camera 5.3
  • peteragoston
    #1189
    megvan a trukk, elobb kell nyomni a c gombot kb 5mp ig es asztan rarakni a kabelt
  • peteragoston
    #1188
    En is pont itt vagyok elakadva... nem csinal semmit... tenyleg ha valaki tuja mit kell csinalni szoljon
    thnx
  • Bibo
    #1187
    Helló!
    Szeretnék frissíteni de a SEUS kiírja a lépéseket asszem 5.öt és hiába csinálom azokat semmi. Kikapcsolom a telót, kártya ki, akksi vissza, nyomom a c-t közben rádugom a kábelt és semmi sem történik azon kívül hogy kiírja hogy helyezzem be a SIM kártyát. Mi lehet a probléma? vagy esetleg kell még hozzá vmi?
  • peteragoston
    #1186
    nem tudjatok melyik firmware a legujjabb?
  • JimKirk
    #1185
    Ma mikozben vartam a kocsira a szervizben sikerult rajonnom magamtol is!:D
    De azert koszi!
  • precision
    #1184
    videonál a beállításoknál próbáld a felvételi módot 'jó minőség' -re állítani, a méretet meg 'nagy' -ra
  • JimKirk
    #1183
    Eddig kellemes meglepetes a telo!

    Nagyon szep kepeket csinal a kamcsi, majd hamarosan linkelek be a sajat kepeim kozul a masik topicba!:)
    Viszont egy dolgot nem ertek.. a videok nagyon kockasra sikerulnek, foleg akkor ha forgatom is a telot a felvetel kozben.. Pedig probalom nagyon lassan mozgatni a kamcsit de hiaba!:( A neten talaltam egy csomo videot amit a k750i-vel csinaltak es azok sokkal jobb minoseguek! Lehet valamit allitanom kellene rajta, ha igen mit es hol?:)
    Igen a jatekok...:D Nem csalodtam benne, nagyon szepen futnak es nem szaggatnak hala az istennek!

    Az mp3-on lepodtem meg leginkabb, mert ez valami nagyon jol szol. Az igazsag az, hogy jobban mint nemelyik markas mp3 lejatszo!

    Ez egy jo telo!

  • Lord Oswal
    #1182
    akkor ok, nincs is vele baj mert jó játékra is de arra inkább más való
  • JimKirk
    #1181
    nem azert veszem:)
  • Lord Oswal
    #1180
    figy, szerintem ne azért vegyél telefont mer jáccani akarsz rajta, arra ott az Ngage vagy a W550i és a báttya
  • JimKirk
    #1179
    Fantasztikus!:D

    koszi!
  • Sonajk @:o)
    #1178
    "Szoval a K750i mennyivel gyorsabb mint az E330, ha jatekokrol van szo"
    Azt nem tudom, nem volt még E330-am (ha rajtam múlik, nem is lesz )
    K750-en még nem találkoztam játékkal, ami szaggatott volna. Ez van ;)

    "A legnagyobb felbontasban keszult fenykepek mekkora helyet foglalnak?"
    Az attól függ, mi a kép témája. A méret 250kb - 560kb között változik. (A minőséget pedig, nézd + magad.)
  • JimKirk
    #1177
    Sziasztok!

    Ma vezsek egy ilyen kis dogos telot, de elotte lenne 2 kerdesem vele kapcsolatban.

    A java jatekok megis mennyire szaggatnak rajta? Most egy samsungE330-am van es ezen eleg sok gamma szaggat... Nemtom jatszottatok-e a Driver 3-al, nah ez eleg komolyan 2 fps-el megy a telon. De pl a call of duty vagy a gyari hogolyos jatek eleg szepen megy.

    Szoval a K750i mennyivel gyorsabb mint az E330, ha jatekokrol van szo?

    Nem igazan ertek hozza ezert is teszek fel buta kerdeseket, ne basszatok le legyszives!:)

    Meg valami! A legnagyobb felbontasban keszult fenykepek mekkora helyet foglalnak?

    csa!
  • ChaB
    #1176
    Nem ugyanaz a kettő. Adatkábelt azt gyári csomagban adnak hozzá, de amúgy 4-5 e Ft körül mozog az ára. Szerwízkábel nemtoom h mennyibe kerül...
  • zolee12
    #1175
    szervizkábel mennyi 1 ilyen telóhoz?
    adat-szerviz kábel az ugyanaz?
  • Rolesz
    #1174
    Valaki egy hasznos infot plz(sry ha már volt) K750i-t W800 hogyan lehetne alakitani itt a flight módra vagyok kiváncsi de ha van külömbség még a két mobil között szóljatok(2Gb kártyát és szeretnék bele venni)
  • ChaB
    #1173
    Örülök neki
  • Sonajk @:o)
    #1172
    köszi az infot
    igazán hasznos volt
  • ChaB
    #1171
    Jah annyi kimaradt h amit leszedtél a linkről (SEFP könywtár ha kitömöríted) azt be kell másolni a FAR Manager Plugins könywtárába...
  • ChaB
    #1170
    Leszeded a FAR Managert (mind1 h honnan, csak a legújabb l1en). Utánna hozzá a Sony Ericsson Flash Plug-In-t innen: http://forums.se-nse.net/index.php?s=94e19998c348f10f93782b52cebd4961&act=Attach&type=post&id=1281
    Persze fel kell rakni az összes USB drivert a telóhoz (beleértwe az Update Service-es USB Flash Driver-t is). Ezekután elindítod a FAR Managert -> Alt+F1 -> SEFP -> kiwálasztod h DCU-60, sebesség max, meg jobb oldalt h k750. Először kikapcsolod a telót, nyomwatartod a C bill-t és rádugod az USB kábelt. Utánna FAR Manager-ben rögtön kattolsz az "Enter the matrix" gombra. Ezzel fel is csatlakozott a telóra. Utánna belépsz ide: FS/tpa/preset/system/sound. Innen körölsz minden oan file-t ami camera-wal kezdődik. A widónál a pittyegés a video.3gp törléséwel szüntethető meg... Nah ennyi
  • stp4trick
    #1169
    talán írd le ide plz
  • ChaB
    #1168
    Nah majdnem másfél órás szenwedés után belenyultam a szotwerbe és kiszedtem a kamera/fókusz/sorozatkép hangját . Ha wkit érdekel h kell akkor szóljon nyugodtan és segítek
  • ChaB
    #1167
    Nah ez télleg műxik... bele kellene nyúlni a szoftwerba... Hátha elbaxom
  • ChaB
    #1166
    Hát én akárhogy némítgatom mindíg adja azt a qrwa hangot
  • precision
    #1165
    ha a #1164 nem müködik, akkor felhívod a szolgáltatód ingyenes számát (vodánál 1270, többinél nemtom) és közben fényképezel. Ekkor nincs kamerahang :)
    Ugyanis egyes szolgáltatók letiltják a hang nélküli fényképezést a mobiloknál (a szoftverben van benne), hogy ne lehessen lesifotókat meg mittomén miket csinálni :D ez komoly, még régebben olvastam
  • Sonajk @:o)
    #1164
    telefont lenémít (vibra mód) és megszűnik a kamerahang
  • ChaB
    #1163
    Syastok!

    Az lenne a nagy kérdésem h le lehet e wenni a kamcsi/fókusz hangját? Mert néha naon idegesítő...
  • Realtibi
    #1162
    csa all
    ide is jo rég irtam

    mi ennek a programnak a neve amivel átlehet konvertálni fájlokat
    valami xlisoft vagy mi
    segitsetek már
    plz help
  • Lord Oswal
    #1161
    http://segames.se.funpic.de/ igy helyes
  • stp4trick
    #1160
    Seite nicht gefunden!
  • CéZé
    #1159
  • Kvadro
    #1158
    Van számatokra egy iggen jó játékoldal Sony Ericsson Games napi frissítéssel, az oldalra felkerülő új játékokról meg itt értesülhettek: Legújabb játékok - fórum, jó szórakozást!
  • Lord Oswal
    #1157
    mármint frissíteni a telefont, nem okazhat hibát a telómban?
  • Lord Oswal
    #1156
    és biztonságos felrakni?
  • Gunner
    #1155
    Megnézed milyen frissítést tettél fel és elolvasod, hogy mit javitottak abban...
  • Sonajk @:o)
    #1154
    Thx ;)
  • precision
    #1153
    semmi baj, csak gondoltam szólok hogy te is tudj a topicról :)