2396
  • Taylor
    #1272
    Jó, mondjuk neked távvezérlésre kell most, nem szóltam. :D
  • Taylor
    #1271
    Sajna Bluetooth-ban nem vagyok otthon, jobb az a kábel.
  • KILLER2
    #1270
    A .hid fájlok távvezérlésre jók BTn keresztül. Azt olvastam, hogy a mobilnak ha külkdöm magától felismeri. Természetes, hogy pont most csesződött le a PCn az BT.
  • Taylor
    #1269
    Hát passzolom, tényleg az van írva. Én Neroval szoktam konvertálni, ott van olyan, hogy HE-AAC, és ennek lesz a kiterjesztése mp4, ezt gond nélkül lejátsza.
    Erről a hid fájlról mondanál bővebben pár dolgot? Mert nem ismerem én se.
  • KILLER2
    #1268
    És még annyit, hogy a .hid fájlokkal mit lehet kezdeni?
  • KILLER2
    #1267
    Engem konkréten az aac támogatás érdekelne. SE oldalon az van, hogy igen, de az én telefonom csak nem akarja felismerni.
  • Taylor
    #1266
    Mp4-et támogatja. Az végülis majdnem ugyanaz(?).
  • KILLER2
    #1265
    Még annyit, hogy MyPhoneExplorerben hogy lehet Bluetoothon keresztül csatlakozni a mobilhoz?
  • KILLER2
    #1264
    1. Olyan programot keresek amivel Bluetoothon keresztül a gépemről tudom irányítani a mobilt. (SMS írás, tárcsázás meg ilyesmik)

    2. K750i elvileg nem támogatja a .aac-t?
  • KILLER2
    #1263
    Nekem ilyen akkor volta amikor kártyaíróban raktam cuccokat a memóriakártyára.
  • Taylor
    #1262
    Melyik szoftver van rajta? Mert nekem a D750i-m csinált ugyanilyet, és egy firmware frissítés után nem csinálta többet. Vagyis nekem a mem kariról szállt el minden.
  • stp4trick
    #1261
    milyen menüben?
    adatkábelt csak azután húzd le, hogy a gépben lezártad a kapcsolatot a telefonnal, különben károsodhat (mint látjuk károsodik is) a memó
  • Realtibi
    #1260
    o
    ma történt velme ez az eset
    szedtem le az adatkábel segitségével a cuccot a telomrol
    erre meg az történt hogy azok a dolgok is eltüntek amiket nem is akartam elszedni
    de igy minden
    képek
    hangok
    videok
    stb....
    egyszer már elöfodult velem
    akkor is mondjuk nem vok egy türelmes tipus és akkor szedtem le a kábelt mikor menüben voltam
    van ennek valami köze vagy szendvedjek vagy vigyem szervizbe vagy valami 5 let???
  • KILLER2
    #1259
    De utánanézhetsz a sonyericsson.hun
  • KILLER2
    #1258
    Tudtommal igen.
  • datango
    #1257
    t610 esem van :S imádom az SE-t :) nézegettem a d750i-t mmost akkor gyakorlatilaag csak kinezetben másabbmint a k750i?
  • KILLER2
    #1256
    Na itt most a mondat első részét nem nagyon értettem. A meghajtóról nem tudok. Rég kötötem össze USBvel a telót PCvel és már nem emléxem rá. Amúgy ha van kártyaíród és nagyon sürgős akkor használd a memkártya adapterrel, de vigyázz vele, mert nekem ha pár percet bennehagyom akkor letörli az egészet.
  • ywy
    #1255
    És a belsö memoria keves hogy meghajtom legyen?Mert szeretnék egy pár dolgot rápakolni.ezért kössz a választ
  • KILLER2
    #1254
    USBvel sokat szívtam én is. Próbáld meg újra feltelepíteni az egészet és bizonyosodj meg róla, hogy érzékeli-e a gép abban az USB portban, mert nálam volt olyan, hogy az egyikben tudta csatlakoztatni a műsikban pedig nem, vagy volt, hogy egyáltalán nem is érzékelte. Ha ez megvan szeritnem más programot használj. Én a MyPhone Explorert ajánlom. A MyPhone Explorer menüjében kerestesd meg a telót. Ha tudta csatlakoztatni a telefont és még így se találja akkor Bluetooth-t ajánlok, mert márt nekem is az van és még nem volt vele gond, meg több lehetőség is van vele.
  • t0mmy #1253
    hát ha nincs benne a mem. kártya akkor joggal keresi nem??!
    az a file explorer meg arra jó hogy a telefon memóriáját böngészd de szerintem ritka használhatatlan úgyhogy vagy hagyod vagy kitartás és klikkelgetsz össze-vissza hátha sikerül valami! :)
  • ywy
    #1252
    sziasztok!
    pls segitsen valaki!Össze probálom kötni a telot a pc vel.Ki rakott egy file manager ikont.Elinditom és az irja ki hogy not connected.Pedig az usb-vel össze van kkötve.Csinalt egy meghajtot is de azt kéri hogy "rakjon be lemezt" ez a mem.kártya hiánya lehet?elöre is köszi
  • Memory Stick
    #1251
    a legolcsóbban itt!! Sony Memory Stick Pro Duo 2 GB , Új Bontatlan csomagban, azonnal elvihető!!! Made in Japan!
    2 Gb kapacitás, High Speed!! 80 Mbps!! Sony mobiltelefonokhoz K750i, W800
    Fényképezőgépekhez, és Sony PSP játékgéphez!!! 3 HÓNAP CSEREGARANCIA!
    Vidékre postai utánvét(1000 Ft)! Illetve személyes átvétel budapesten a 11. kerületben!
    Mindössze 12490 Ft-os áron!! Ne hagyd ki!
    0670-527-7935
  • t0mmy #1250
    itt egy szám hívd fel és mondd el neki a gondod: +36204300300
  • t0mmy #1249
    beszüntette? az oldalukon még ott van!
  • Higany
    #1248
    Kedden kaptam vissz a telót szervízből, de holnap már viszem is vissza! Ugyan az a gondja, mint előtte! Ha visszajön eladom a 'csába! Ha kellene valakinek szóljon pm-be! Csak sajna nem tudok semmi alternatívát! És azt tudtátok, hogy a Pannon beszüntette a forgalmazásást? Hy!
  • ywy
    #1247
    szisztok!
    tudna valaki segiteni?Az a problémám hogy nem magyar a telom.Nem tom hogy kell
    a magyar menüt felrakni.pls valaki segitsen.msnem :[email protected]
  • vviktor1
    #1246
    http://k750.atw.hu/
    http://sek750i.uw.hu/
  • Daniel Brandon
    #1245
    Hello nekem cid49 van de ezt valahogy kilehet lőni a telóból nem? Vodás xar az egész telefon a menüikonokról meg ne is beszéljünk!!!
  • t0mmy #1244
    "Nem tudsz vélet len függetlenítő kódót k750i-hez?" ilyen NEM létezik!!
  • Cyrus666
    #1243
    Nézegetem a progikat ,köszi. Ilyen címet találtam neked: [email protected] , elméletileg gyors-szakszerű munkát ígérnek hétvégén is. Sok sikert. Ja,és írd meg h összejött e!
  • ady
    #1242
    Ezt nézd meg www.lasyk.net ittt van minden féle cuuc csak beírod a telód típusát és már ki is dob egy csomó dolgot csak annyi hogy k300i nem kell sonyericcson. ok
    Nem tudsz vélet len függet lenítő kódót k750i-hez? ha igen küld el [email protected] imei:35655100-584634-2-12
  • Vakondd
    #1241
    kösz
  • precision
    #1240
    felmész a sonyericsson.hu -ra oszt megnézed...
  • Vakondd
    #1239
    Hello
    Tud nekem valaki segíteni? mondjuk nem ide tartozik, de ez is sony ericsson telefonnal kapcsolatos
    A k310i-nek mennyi a memóriája?
  • peteragoston
    #1238
    avval a client programmal. amit irtam az elozo hozzaszolasban... Ugyanugy tel kikapcs "c" nyomva, tel radug usb-re mikozben el van inditva a client. es ranyomoda gombra amelyik megnezi az adatokat, most nem tom pont melyik valami "verify" vagy "data info" gomb... megtalalod. aztan meg ird h. melyik cid.
  • Cyrus666
    #1237
    Hol kell megnézni h milyen CIDem van?
    Amúgy ez a teló tok enegem is érdekelne!
  • peteragoston
    #1236
    Tud valaki valahol jo tokot telefonhoz?

    Valami hasonlora gondoltam:
  • peteragoston
    #1235
    Rakd fel a DavinciTeam client programjat, es nezd meg vele milyen CID vedelem van a telefonodon, mert ha CID49 akkor nem fogod tudni hasznalni rajta a far managert a pluginnal. Szoval melyik CID - ed van?
    Ha CID36 akkor valoszinu tudok segiteni...
  • Cyrus666
    #1234
    Hi! Szeretném törölni a telómról a gyárilag felrakott game demokat, meg screensavereket. Van FAR Managerem progim (ezt ajánlották), szedtem le hozzá SE plugint. USBt kérte h rakjam fel, ehhez is szedtem le cuccot, igaz telepítésnél vmi olyat zagyvált h a rendszer nem támogatja vagy vmi ilyesmi (XP SP2), de felraktam,mert már kezdtem besokalni. Ezután a progi "ismertetőjében" olvasottak alapján próbáltam cselekedni: teló kikapcs C gomb nyomvatartva, rádug kábelre, letelik a 60sec és kiírja a (nekem már megszokott ) szöveget:Unable to open device: EPISUB check for episub.sys driver installed. Vki segítsen már rajtam, h ne kelljen tovább töketlenkednem. Vagy ha van vkinek más progija akkor i need it!
  • precision
    #1233
    érdekes nekünk nincsenek ilyen problémáink
    a joy az más kérdés, ha szétnyúzod, elromlik, mivel mozgó alkatrész, kopik...nekem már egy éve megvan a telo és most kezdett el csak picit elkopni a joy, balra picit erőteljesebben kell nyomni mint eddig hogy érzékelje...majd ha tönkremegy, kicseréltetem, újabb egy évig jó lesz...nem túl drága bele egy joy, ennyit megér ez a telo