2396
  • gabko
    #1312
    hali!
    egy kis segítség kéne...
    van az adatkábel se k750i-hoz amit a dobozában adnak ezt tudom ilyen van nekem is...
    de hallottam hogy van vmi "szervízkábel" is... ha van akkor annak mi pontos neve?
    e-bay-en akarok rendelni.
  • DarkManX
    #1311
    Sziasztok! Nekem is lenne egy problémám. Remélem valaki tud majd benne segíteni. Két Sonyericsson van a háznál K600i és K750i felraktam még anno valamikor a PC Suitot ami a K600ihez volt. Működött is rendesen, majd most elkeztem használni a K750ivel, ezzel is faszán megy de amikor lehúzom a telót a gépről, a gép automatikusan újra indul. Tudja valaki hogyan lehet ezen segíteni? Megpróbáltam a K750i-s programmal is de azzal is ugyanez volt a gond. Előre is köszönöm.
  • DJviolin
    #1310
    Sziasztok!

    Úgy néz ki, hogy szegény Nokia 3410-esem már a végóráit járja. Úgy gondoltam, hogy a következő mobil a következő fél évtizedre egy SonyEricsson K750i lenne. Viszont van egy kérdés, ami nem hagy nyugodni: Ennél el tudom a kijelző képét forgatni vízszintesre, vagy ez csak a K790i/K800i-nél lehetséges?
  • maddog
    #1309
    ok:D
  • KILLER2
    #1308
    Akkor bocs, csak én pont azt a 2 helyet láttam :D
  • maddog
    #1307
    figyelj. ha 2helyre beírom azmár neked mindenhova??
  • KILLER2
    #1306
    Ezt minden mobilos topicba beírod?
  • maddog
    #1305
    maddogmobile
  • KILLER2
    #1304
    Elég jól néz ki. Bár asszem Nokia N80at fogok venni. Visszatérek egy ideig a Nokiához. De a hűséges K750i-mnek emléket építek majd. Ez volt eddig a legjobb telefonom, mindenkinek ak csak erre jár csak ajánlani tudom. De azért még nem sijetem el ezt a gyászdolgot, mert lehet, hogy marad még egy évig.
  • Taylor
    #1303
    W950i lehet. Beépített 4 GB-os memóriája van.
    Itt egy teszt róla.
    Bár lehet akár M600-as is, esetleg P990.
  • balvin
    #1302
    Oke thx! Alt estefele vagyok fenn.
  • KILLER2
    #1301
    Létezik ilyen?
    Memóriakártyás
    Szép
    MP3 lejátszós
    3G-s
    Symbianos
    SonyEricsson?
  • KILLER2
    #1300
    Nem tudtoki olyan bluetoothos chat programot ami lehetőleg nokiákon is elfut?
  • G_ArchAngel #1299
    megpróbáltalak felvenni, de semmi...

    este lesz újra...
  • Pheaper
    #1298
    köcce
  • balvin
    #1297
    Csao! MSN-en tudnánk konzultálni? [email protected] sürgős lenne!
    Köszi!
  • KILLER2
    #1296
    Rohadt jó a banner
  • Pheaper
    #1295
    tehnap óta
  • Memory Stick
    #1294
    ÁRESÉS!!! A LEGOLCSÓBBAN NÁLAM! 2GB Sony Memory Stick Pro Duo,Új Bontatlan csomagban! Made in Japan!
    2 Gb kapacitás, High Speed!!80 Mbps!!Sony mobiltelefonokhoz K750i, W800, P990 stb..
    Fényképezőgépekhez, és Sony PSP játékgéphez! CSEREGARANCIA!
    Vidékre postai utánvét(1000 Ft)! Illetve személyes átvétel budapesten a 11. kerületben!

    Mindössze 11.490 Ft-os áron!

    hívj: 0670-527-7935

    vagy írj: [email protected]
    © djrudolf
  • stp4trick
    #1293
    mióta van banner?
  • gergou
    #1292
    Bemesz a bsa szekhazaba, es mondod nekik, h szeretnel k800 ra jatekot, ha lehet akkor ingyen. Ok majd adnak neked egy cdt telis tele jatekkal :D
  • G_ArchAngel #1291
    aláírásom?:)
  • KILLER2
    #1290
    Nektek hogy bírja a joy? Nekem nemrég lett 1 éves, de hamarosan már vihetem javíttatni.
  • balvin
    #1289
    Hello!
    Nincs valakinek eladó k750-je? köszi:)
  • t0mmy #1288
    a bsa-nál keresd
  • G_ArchAngel #1287
    srácok, volt nekem egy "incoming message" üzenetjelző mp3 hangom, nincs meg valakinek?
  • vbalu
    #1286
    Haliho! nekem k 800i telom van.. hol a játék hozzá?
  • t0mmy #1285
    nem személyiségi jog! ez a magyar hozzáállás!
  • reuben #1284
    hogyhogy nem fogják?vagyis inkább miért nem?csak nem valami kib@szott személyiségi jog?ehh
    mindjárt rívok..
  • t0mmy #1283
    le lehet de nem fogják... inkább tiltasd le tegyél feljelentést és akkor talán megnézik
    kb 5 perc lenne, főleg ha egy másik kártyát tettek bele (DE EZ MAGYARORSZÁG)
  • reuben #1282
    sziasztok,
    meglehet nem idevaló a kérdés,de szerintetek az IMEI szám alapján le lehet nyomozni,hogy épp hol tartózkodik a telóm?
    ugyanis ellopták.:(
    megint.
  • t0mmy #1281
    valaki tud normális olcsó MEGBÍZHATÓ és gyors szervízest?
  • stp4trick
    #1280
    jaja TC-ben ctrl+PgDn-al megnyitod a thm-et és minden képet jpg-t, png-t ki tudsz belőle venni
  • Realtibi
    #1279
    ügyes vagy

    kösz
  • KILLER2
    #1278
    Bazz qrva negy agy vagyok. Hozzászólásom után 20 mp telt el és meg is van a megoldás. Megnyitod a témát pl WinRarral és hoppá, ott van bennne minden kép. Amúgy Total Commander is alkalmas rá.
  • KILLER2
    #1277
    Ezzel már nekem is volt gondom, de eddig még nem találtam megoldást.
  • Realtibi
    #1276
    azt nemtudja valaki hogy hogyan lehet azt megcsinálni hogy
    van egy témám és kurva jó a háttérképe
    na de én azt a háttérképet más téma alatt akarom berakni

    valami 5 let???
  • t0mmy #1275
    google
  • KILLER2
    #1274
    Tudom, hogy egyáltelán nem tartozik ide, de egy sima nokia fülhallgató mennyibe kerül?
  • Realtibi
    #1273
    na
    végülis letöröltem rola mindent
    alaptémát raktam be
    meg mindent viszaraktam alapra
    és kikapcsoltam
    majd ujraidnitottam
    és akkor jo lett
    modnjuk pár dolgot nem ismer még
    meg azt irtátok hogy a memória károsodhat
    szal szerintem az lesz hogy veszek egy uj memoriát