2396
  • Balazs15
    #1512
    jaja kösz szépen haveromnak elküldöm..azt nem fogunk unatkozni kémia orán:D:D:D:D:D:D
  • KILLER2
    #1511
    Tényleg, azt csak úgy leeht. Tisztára úgy emlékeztem, hogy BT is van benne. Akkor az első 2, amiből az egyik konkrét. Az is fasza kis játék.
  • Balazs15
    #1510
    király worms nekem is van de az csak egy telon belül.. blutuszos érdekelne..várom a vélemébnyket..:)
  • KILLER2
    #1509
    V-Rally 3D, meg van még egy rally-s gém, meg Worms K750i (ez egyik kedvencem volt). Most így ennyi jutott eszembe.
  • Balazs15
    #1508
    hogy pl egyzserre ketten..
  • Balazs15
    #1507
    nem tudtok olyan játékot mondani?amit lehet blutuszon keresztül jáccani???ha van egyáltalán ilyen...
  • Balazs15
    #1506
    ksöz szépen má müködik...:) kurav jo a worms2..:D
  • Higany
    #1505
    A jar kiterjesztésű fájlt másold az Other mappába, valaszd le a telót a sz.gépről, menj a telefonon az others mappába és nyomj rá a jar-ra. Rákérdez, hogy telepíted-e meg nyomj egy OKét! Ennyi.
  • Balazs15
    #1504
    letöltök egy játékot mind1 hogy milyet ami jar fileban van és alapbol a windows vmiylen wordokumentumnak észleli és be másolom a multimédia other mappába..ahova kell és elvileg ott kell feltelepiteni???de cvmi hibát ir ki????:S lehet hogy amit kaptam ehez cd-t azon van olyan progi ami fel ismeri a jar file-t?
  • Balazs15
    #1503
    oo waz nemtom mivan kérlek válaszoljatok azéé me nem vok vip tag szal kicsit bogozzátok ki
    szoval rákatitntottram hogy instalálja fel de má azt sem értem hogy miér wordpad dokunak látja
  • KILLER2
    #1502
    Videót elvileg annyit tudsz venni, amennyi ráfér. Kép hány fér rá?
  • Balazs15
    #1501

    videot miért csak 30 másodpercig tud felvenni?:S monjuk ha veszek egy 1 gigás mem cardot akkor már többet tudok felvenni??vagy ez hülyeség????
  • lacaaa2
    #1500
    a jar file-t másold az egyéb (other)menübe és onnan telepísd
  • Balazs15
    #1499
    na jo hülyeségeket irtam...elösször is...témák már vannak a gépen csak hova másoljam?a telo melyik mappájába és ugyan ez a kérdésem a játéknál is...mert a játékok executable jar file-ban vannak nem?????????
  • Balazs15
    #1498
    ja és melelsleg hol van az ébresztöora me nem találom seholxd
  • Balazs15
    #1497
    honann lehet inygen játkokat leszedni hozzá meg témákat???:S..
    ja és hogy lehet a gépröl játékot tenni a telefonra?melyik mappába másoljam?:S(ha egyáltalán igy lehet-e játékot rátenni)
  • Pheaper
    #1496
    csak szerviz kábelel lehet megldani asszem :)
  • Norbiiii
    #1495
    Hello mindenkinek nekem az lenne a kérdésem h adatkábel nélkül hogy tudnám megoldani h a W800-as szoftverét fölrakjam a K750i-m re?????Bluetooth-on megoldható????? Csakmert tönkrement az adatkábelem és csak ezért nem vennék újat!!!!!
  • Memory Stick
    #1494

    1GB 2GB 4GB SONY MEMORY STICK PRO DUO
    SONY PSP-BE! SONY MOBILOKBA: K750, D750, W800, W850 P990, STB..
    SONY FÉNYKÉPEZŐGÉPEKBE! MINDEGYIK ÚJ, BONTATLAN, JAPÁN TERMÉK, HOLOGRAMM9S MATRICÁVAL! CSEREGARANCIÁVAL! HELYSZÍNEN KIPRÓBÁLHATÓ!!
    SZEMÉLYES ÁTVÉTEL: BP. XI. KER! POSTAI UTÁNVÉTEL: + 1000 FT
    AZ 1 GIGÁS HIGH SPEED KÁRTYA ÁRA: 5.490 FT/DB,
    A 2 GIGÁS HIGH SPEED: 7.990 FT/DB,
    4 gigás: 15.990 FT/DB
    0670-527-7935

    UI.:EZ A 4 GIGÁS MŰKÖDIK K750 BEN!!
    KIPRÓBÁLHATÓ
  • Higany
    #1493
    Én vettem egy és 2 Gb-os kártyát. De nem az a lényeg, hogy hol veszed, hanem meg kell győződni, hogy eredeti SONY-e a cucc, vagyis van-e eredeti csomagolás meg ilyesmi, meg pl. az eredeti az fekete és szerepel rajta a márkanév is. De bolba egyedül azért érdemes bármit venni, mert a garancia könnyebben beváltható. Én viszont minden kártyát, amit vettem, azt a netről(e-bay) vettem és eddig egyikkel se volt gondom. De körültekintően kell a neten vásárolni. Mert jó esetben még garit is adnak rá! De ezek a kártyák, ha 1-2 hónap használat alatt nem jelentkezik semmi gubanc, akkor nem nagyon szoktak elromlani. Amúgy meg a 2 Gb-os-tól csak egy kicsit lassúlt be a teló, de bőven jól kezelte. Viszont próbáltam bele már 4 Gb-ost, annál viszont kapásból lefagyott, már amikor beletettem, vagy el se indult vele. Csákó!
  • qper
    #1492
    Jópáran árulnak a neten egy gigás memstick-et 5500 körüli árért illetve 2 gigásat 8000-ért. Szerintetek ezek eredetiek vagy utángyártottak? Mert a legolcsóbb helyen is (www.atcomp.hu) az egy gigás 8600 Ft. A sony szalonokról nem is beszélek, ahol ugyanez a kártya majdnem egy húszassal drágáb...

    Egy tlefonos csávó azt állította tegnap, hogy rohadt nagy hulladék hamisítványok ezek, amik egy formázás után leformázzák magukat úgy hogy nem lehet rájuk pakolni semmit.

    Tippek? Ötletek? Vásárolt már valaki ilyen gyanúsan olcsó MemStick-et? Használható, vagy tegyen az ember még rá egy kis pénzt és boltban vegye?
  • lee86
    #1491
    hűha... ez egy picit megbonyolítja a helyzetet, de köszönöm az információkat!
  • qper
    #1490
    Most beszéltem a SonyEricsson supportjával telefonon, azt mondta a srác hogy hivatalosan csak egy gigáig támogatja a telefon a MemorySticket, és nem is érdemes rá két gigásat venni mert irtózatosan belassul tőle a teló (vagyis hát a memóriakezelés). Aszongya, nem elképzelhetetlen hogy a későbbiekben kiadnak egy hivatalos szoftver update-et ami kezeli a nagyobb kapacitású MemoryStick-eket is.
  • qper
    #1489
    igen, ez tényleg érdekes.


    egy pár hozzászólással előbb írta egy srác hogy vásárolt a k750i-jébe egy 2 gigás High Speed Pro Duo kártyát, ami 250 Kb/s sebességgel másolta az adatokat (USB-n) a PC és a teló között, ami mondjuk elég vicces átviteli sebesség. Emiatt a hozzászólás miatt nem tudom most én se hogy vegyek-e egy két gigás kareszt, vagy maradjak az egy gigásnál. Mondjuk azért az is vicces, hogy a telefon dokumentációja emlékeim szerint sehol nem említi hogy meddig kezeli a memkártyát.

    Akinek esetleg 2 gigás High Speed Pro Duo kártyája van, írhatna pár sort a tapasztalatairól. Tényleg igaz-e a 250 Kb/s USB-s sebesség vagy csak ez egy egyedi probléma lenne?
  • lee86
    #1488
    Sziasztok!
    egy ismerősöm szeretne k750i-t venni a T-Mobilnál, és van már egy 2 gigás MemoryStick-je még előzőleg. a hivatalos tmobile oldalon viszont azt irják a termékleírásnál, h a telefon 1 gigáig bővíthető. tudom, h ez alapjáraton nem így van, de vajon a tmobile képes belenyúlni ugy a telefonba, h az tényleg ne kezelje a 2 gigát? remélem van köztetek olyan aki saját példáján tudja ezt a felvetésemet cáfolni. :)
    köszi előre is!
  • JimKirk
    #1487
    Az elozo erre ment!:)
  • JimKirk
    #1486
    Sved tech rulez:D
  • KILLER2
    #1485
    Akkor ezentúl ha valakinek elszaródik és megkérdez, hogy mit csináljon vele, akkor majd megmondom neki, hogy 5 perc lehetlés 15 perc szárítás és minden fasza lesz. Persze hozzáfzöm, hogy te vállalsz érte felelősséget. Vagy inkább ne szabadalmaztassuk? :)))
  • Realtibi
    #1484
    beszarás elvittem szervizbe aztán mondták hogy nem lehet megsinálni
    aztán mondom jolvan akkor leszarom.Mondták hogy valami érintkezési hiba van benne.Aztán mondom akkor telefújom párával.Aztán odaraktam a számhoz és leheltem bele vagy 5 percen keresztül.
    Utána jó lett a joystcik, viszont a gombok elszálltak.Tök beszartam.Mondom akkor ezt elbasztam.Közben a kijelzö aljám szinek is elszálltak.Itt már teljesen végem volt.Fogtam kinyomtam a p.... ba.Ráraktam a radiátorra 15 percre.És utána jol kiszáradt.És lássatok csodát JO LETT MINDEN ÉRTELEMBEN oylan mintha uj lenne.Sza lennyit a szervizről
  • KILLER2
    #1483
    Úgy tudom rendesen kezeli.
  • davides222
    #1482
    az engem is rdekelne hogy belemegy e egy 2 gigs , n is szerretnk venni egyet
  • qper
    #1481
    SziasztokT

    Tegnap vettem egy k750i-t, az lenne a kérdésem hogy megbírkózik-e egy 2 gigás High Speed MemoryStick Pro Duo-val, vagy egy giga a max?

    Köszi

    Q/

    bajdövéj: offtopic, de nem tidná valaki esetleg átküldeni a Szomszédok főcímzenéjét mp3 csengőhangként? Ecerűen sehol sem találom, fizetni meg azért annyira nem szeretnék érte.

    Köszi
  • mícs
    #1480
    sorry a capslockert!
  • mícs
    #1479
    NEKEM EGYSZER VOLT, KIKISZTITOTTAM AZOTA UJRA OK!
  • Realtibi
    #1478
    Hi all
    va negy olyan problémám hogy meghalt a joystickom.Elvittem egy heyli gsmbe ahol továbbvitték egy szervizbe.Na most nekem azt mondták hogy ne ma joystick al van a gond hanem valami mással.volt iylen valakivel vagy csak én vagyok iylen "szerencsés"???
  • fook
    #1477
    oké..kössz
  • KILLER2
    #1476
    Ja ha perfektül akarod csinálni, akkor nem jó, csak ügyesen lehet. Amúgy fogalmam sincs. Szerintem van rá valami progi vagy W800as sw-t kell rá frissíteni.
  • KILLER2
    #1475
    Csakis ügyesen.
  • fook
    #1474
    oké köszi :) és még egy kérdés? hogyan lehet rárakni w800-as szoftver-t?
  • KILLER2
    #1473
    Kössél rá hangfalat. Szeritnem teljesen jó a hangja. Nem erről nyomattam bulikra a zenét, legfeljebb megmutattam valakinek egy számot, de én nem várok ennél többet egy telefontól. Amúgy tényleg lehet hozzá kapni stereo hanfalhoz átalakítót. Nekem W800as fülhallgatóm volt hozzá, azt táborba hoztak páran hangszórót, az meg belement a fülikémbe és erről nyomattuk sokszr a zenét.