2396
  • fook
    #1472
    Hello!hangosabbá lehet valahogy varázsolni a k750i-t??mert nagyon gyengén szólll :(
  • gabko
    #1471
    van persze...
    csak még nem volt szerencsém kipróbálni de fent van a telomon. csak kéne 1 gps...
    nav4all - navigáció
  • kulkris
    #1470
    Van egy K750i-m vodafonos előfizuban vettem, de baromi pocsén a vodafonos menüje. Az lenne a kérdésem hogyan lehetne megcsinálni hogy a gyári menu legyen benne. Adatkábelem van csak valami eljárás kéne vagy egy progi

    Előre is közze
  • Speedy86
    #1469
    Hello!
    Segítségeteket szeretném kérni! Azt hallottam, hogy rá lehet erere tölteni navigációs szoftvert? Ez igaz? Mik kellenek még hozzá hogy működjön is?
  • JimKirk
    #1468
    Koszonom mindenkinek a segitseget!
    Most ujra kiprobaltam a kekfogat es most rendesen 40-el masol!
    Nem tudom mi lehetett a baj multkor, a lenyeg hogy most jo!
  • halon
    #1467
    msn ikon??? senki??????
  • reald
    #1466
    akkor felveszlek én:) u.a. a címed mint az ímél?

    jah dcu-60, vissza kéne kérni havertól:(
  • halon
    #1465
    pedig felvettelek, de inaktivnak mutat...
    már hogy értve kábellal? DCU-60
  • reald
    #1464
    ezt kábellal csináltad?
  • reald
    #1463
    én még nem látlak, vmit elronthattál:)
    oké, ezer köszönet:)
  • halon
    #1462
    megvan, a tpa/preset/system/sound mappában a reminder.mid et kell lecserélned.
  • halon
    #1461
    felvettelek reald
    minnyá megprobálom megtalálni
    biztos ki lehet cserélni, mert nekem video hang hejett is más szól, nem az eredeti
  • reald
    #1460
    halon van msned? [email protected]
    elmagyaráznád hogy jutok be oda?:) (láma vagyok:()
  • halon
    #1459
    #1456
    File System
  • halon
    #1458
    valaki tudna küldeni egy olyan menücsomagot, amiben egy használható MSN ikon van?
    ha igen: [email protected]
  • reald
    #1457
    jaja #1444 az elég lassú

    én kártyaolvasót használok;P
  • reald
    #1456
    a feladat csörgése eléggé zavaró:D ezt szeretném átálítani

    halon: FS=?
  • halon
    #1455
    #1444
    a 4kb/s az rlég lassu.
    nekem 40-50 kb/s az átlag. IVT Blue Soleil progot használom.
  • halon
    #1454
    szerintem mássz bele a tel FS-ébe és szrtem megtalálod azt a hangot ami, a feladat figyelmeztetéshet kapcsolódik, és csak lecseréled
  • KILLER2
    #1453
    1 évig volt K750i-m elég jól ismerem, de már nincs, szóval nem. Viszont ha tudod, hogy mi van ott, akkor mi a kérdés?
  • reald
    #1452
    Menj be a feladatokba és csinálj egy feladatot egy perccel későbbre, némítás nélkül:) és szerintem megérted...
  • KILLER2
    #1451
    Fúz, ezt nem nagyon értettem. Pontosan mire gondolsz?
  • reald
    #1450
    Hali!

    Lenne egy kérdésem:

    A feladatokban ugye lehet emlékeztetőt kérni, namost nemtudom hallottátok e már a hangjelzést... :S szóval nem lehetne valahogyan átállítani? (remélem érthető volt)

    vagy: nekem jó más emlékeztető is (kijelző emlékeztetőt ismerem), de a naptáros profilváltásos módszer nem tetszik, csak azt szeretném, ha figyelmeztetne egy adott időpontban (változtatható/elfogadható hangjelzéssel):) nagy kérés?

    köszi: Dani
  • KILLER2
    #1449
    Sajnos ebben nem tudok segíteni, nem értek az ilyenekhez.
  • JimKirk
    #1448
    That's an affirmative!
  • KILLER2
    #1447
    Nem tudom, nálam talán 15-20 körül volt. K750ivel csinálod?
  • JimKirk
    #1446
    Killer: mit csinalhatok rosszul? USB 2.0 kekfog
  • KILLER2
    #1445
    Nem vesz vételt, így nem zavarja a repülő műszereit.
    JimKirk: Lassú.
  • JimKirk
    #1444
    Normalis sebessegnek szamit kekfogon keresztul a 4kb/sec?
  • Lipi1980
    #1443
    Köszi!
    Itt-ott megnéztem pár fényképet, amit a K750i-vel készítettek, és számomra elég meggyőzőek voltak!

    Mi az a flight (repülés) üzemmód? Mire jó?
    Thanx
  • Pheaper
    #1442
    érdekes biztos van vmi hasonló progi még anno k700 hoz is volt de sztem jobban járnál webcammal :)
  • Sgés
    #1441
    Helló!
    Valaki meg tudná mindani, hogy K510i-t tudok-e használni webkameraként (pl. skype-hoz) a gépre kötve. Alternatív megoldások is érdekelnek, nem csak szabványosak. Előre is köszönöm. Üdv.
  • windrunner
    #1440
    És a flight üzemmód is megoldható egy egyszerűűbb patch-el k750-en.
  • KILLER2
    #1439
    K610i nem rossz, a joy is strapabíróbbnak tűnik, de ezt garanciában ingyen, anélkül meg 3000ért megcsinálják. A K750i tud didigális ZOOMot és a kamerája a fókusz miatt odabassza a mostani N80amat is. 3D játékokat megintcsak visz. Nekem 1 évig volt tulajdonomban (bár még mindig megvan, csak nem én használom) ez a gyöngyszem és azt kell mondjam, hogy nagyon jó. Mégialejátszója pl (bár ez minden SEre igaz) odabassza szinte az összes nokiát. Én azt tudom mondani, hogy azt ved, amelyik mellett több érv szól. Ha a K610inek fon számodra nélkülözhetetlen funkciója, akkor válaszd azt, ellenkező esetben meg a K750it. Én csak annyit mondok, hogy SEben nem fogsz csalódni. Én is nehezen váltam meg tőle.
  • Lipi1980
    #1438
    Sziasztok!
    Most akarom lecserélni a Motorola V547-emet! Anno volt egy T610-em, amit nagyon szerettem, csak egy idő után belassult a szoftvere, meg a piszok miatt elég érzéketlen lett a joystick, és kicsinek bizonyult a memoriája is. Vacillálok a Sony Ericsson K750i és a K610i között! A kettő közül melyiket válasszam?
    Amit a 750i nem tud a 610i-hez képes:
    - UMTS;
    - Digitális zoom;
    - Bluetooth Stereo (A2DP); → Zenéhez
    - RSS csatornák; → Internethez
    - 3D játékok; → nem nagyon szoktam játszani, úgyhogy ez nem nagy gond
    - 3G → nem nagyon netezek rajta, néha egy-két csengőhangot letöltök…
    - Push e-mail;
    - Navigációs billentyű; → ez nem a joystick???
    - Repülés üzemmód???

    És amivel a 750i többet tud a 610i-hez képest:
    - Automatikus fókuszálás;
    - Fotófény;
    - WAP 2.0 XHTML;
    - Joystick; → Navigációs billentyű a 610i-nél???

    Designra viszont jobban tetszik a 750i a fekete színe miatt…
    Kb. egyárban tudnám most megvenni őket?

    Segítsetek!!!
    Köszi
  • KILLER2
    #1437
    #1429
  • davides222
    #1436
    nem tud vki egy egy k750i-s letöltő oldalt?
  • Pheaper
    #1435
    kérdezd meg akitől veszed hogy a bluetooht oda vissza jó legyen pl gépről telóra és telóról gépre :) minden tipushoz jó amibe van bluetooth
  • KILLER2
    #1434
    Nem az.
  • JimKirk
    #1433
    Koszi a nagyon sok segitseget!:)

    Akkor mar csak abban segitsetek, hogy milyen usb-s bluethootot vegyek a szamitogepre? Olyan kellene, ami jo az en telefonomhoz is meg az asszony LG csokoladejahoz is? Vagy ez nem marka/tipus fuggo? Media Markt-ban van egy csomo es nemtom melyiket vegyem meg, a legolcsobb is jo lesz?

    elore is koszi!