Új féreg támadja a Microsoft kémprogramok elleni szoftverét
← ElőzőOldal 2 / 2
Jelentkezz be a hozzászóláshoz.
nem a m$ gyulolet a lol, az egyenes kovetkezmenye a m$ viselkedesenek. a m$nak meg nem sokkal tobb iranyitasa van a tettei felett, mint neked, vagy nekem, tul nagyok, es adot helyzetekre nincs tobb egyforman jo megoldas, hogy donthetnenek, melyiken mennenek tovabb, a piaci igenyek mindenkori kielegitese az egyetlen celjuk, es most igen van egy ekkora cegre, de az a viselkedes, ami a legnayobb profitot hozo, leg-optimalisabb dontesekkel egyutt jar meg ilyen anti-microsoft hangulatot eredmenyez sok emberben. nem kell sokat visszalapozni a hirekben, hogy olyan m$ dontesekerol olvass, amik neked nem jok, csak nekik, teged ez nem haborit fel, masokat igen, es ez nem lol, hanem kulonbozoek vagyunk.
When using Linux - there\'re no walls, so we don\'t need any Gates or Windows, do we?
Ez nagyon jó 😊)) Nem volt jó napom ,de ez feldobta. Ekkora pancser szintársulatot mint az m$.
#4
Egyre összetettebb vírusok lesznek itten. Ennél sokkal jobbakat is lehetne csináni. Egyszer fognak is. Amiben benne lesz minden és minden úton terjed majd. Csak találni kell egy olyan blaster féle biztonsági rést. Csak idõ kérdése. Nem tom mi lesz akkor.
Komolyan mondom ez már elviselhetetlen. Ez a Microsoft gyûlölet már nagyon kezd LOL lenni...
A többi Anti-Spyware program kiiktatása miért nem cél? Jaaa, az nem viseli a Microsoft logóját.
A többi Anti-Spyware program kiiktatása miért nem cél? Jaaa, az nem viseli a Microsoft logóját.
Cimek a szerkesztosegben, UZI az ukranoknal es indulhatsz is :-)
\"No boom today. Boom tomorrow. There\'s always a boom tomorrow. What? Look, somebody\'s got to have some damn perspective around here. Boom, sooner or later. BOOM!\" -- Lt. Cmd. Ivanova
#1
a rohadt kur** annyát az ilyen embereknek akik ilyen virusokat csinálnak
verném be azt a bu** szájukat!!
verném be azt a bu** szájukat!!
← ElőzőOldal 2 / 2