56
  • blackeagle
    #16
    Válaszoltál helyettem is. Nem hobbyból fikázom az m$-t. Anno 486-val kezdet meg dossal. Végigkinlódtam a win95-re való átállást és akkor elehgem is lett ebből a szemétkupacból. Mikor az m$ verte a nyálát a az álmultitask win95-re ,akkor már egy p166-on futattam a settlers2-t dosemu alatt és a linux quake-t ( meg még pár apróságot ) linux alatt és az nem ma volt. Sok m$ hivő végig van sértve ,ha fikázzák a rendszert ,de ha olyan jó programozók akkor miért olvasok én itt minden héten ilyen híreket ? Ezen nincs mit magyarázni ,egy szemétkupac az egész amit jól becsomagoltak egy varázslóba ,meg egy csiri-biri kinézetbe. Másik oldalról nézve ez olyan mint az intel v. amd helyzet. Ha nem lenne a linux ,vagy apple akkor az m$ még itt se tartana , mert magasról tolyik mindenre ,de igy kicsit igyekeznie kell mert lemarad és kihal.
  • DOT
    #15
    Milyen hibát ? Már elnézést.. Megpróbálja leállítani. Te is ezt teszed, amikor megkeresed egy szoftverben az "Exit" parancsot, vagy azt a kis x-et a sarokban, netán kilövöd a Task managerből. Hát a féreg se tesz mást, ez nem hiba, hanem így működik a rendszer. Bármely más programmal is. A férgeknek amúgy is szokásuk, hogy igyekeznek leállítani a víruskergetőket. Ezek szerint az is mind szar, meg bugos. Baromi unalmas az állandó zsigerből MS fikázás.. Nőjetek már fel..
  • Magnetic
    #14
    Bizony-bizony.
  • intrex
    #13
    Szerintem elhamarkodták ezt a vírust, akkor kellett volna "piacra dobni", amikor már kész a dobozos, 1.0-s változata ennek az antispyware cuccnak. Így még sajnos ki tudják javítani.

    Számomra olyan a windows, mint egy japán papírház, amire gőzerővel fejlesztik a legszuperebb riasztóberendezéseket. Ha kiszakad a papírfal, akkor máris bejelez a védelem, és jól megbüntetik az ollót. Ha téglából lenne ez a ház, akkor a windows filozófáját kéne átírni.
  • strogg
    #12
    Thezsenyka.

    Nézz utánna az m$történelmének, és rájössz mennyire nincs igazad. Az M$ tudtommal 1985-ben kezdett mocorogni. (DOS)
    Az elsö linux kernel 1991-ben írták. Mire az m$ kiadta a win95-öt a linuxnak még egy hulladék bugzó X felülete volt csak. 15 éves az M$ elöny könyörgöm.
    Ha figyelmesen olvasod a híreket amik lejönek a cégek termékeiröl, van fogalmad a verseny nevü dolgoról az informatikában, és arról is van fogalmad, hogy 1 éves elöny mit jelent. Nah azt szorozd meg 15-el légyszi.
    Ha innen szemléled igenis pancser banda az m$. Eröszakos módon tartja fennt a monopóliumát, amely úgy alakult ki, hogy 15 évig gyk: semmi választás nem volt a PC esetében. vagy windows, vagy semmi nem került rá.
    Ehhez képest amit a linux lemüvelt 1991 óta, az egy kisebbfajta csoda. Az m$félelme pőontosan ebböl adódik. Hogy a 15 éves hátrányból ennyire fel tudott jönni. Mi lesz ha ha olyan piacon is elkezdödik a párharc ahol egyenlöek az esélyek?
  • Killgore
    #11
    ja és ráadásul nem is az MS vette észre...
  • Killgore
    #10
    "Amiben benne lesz minden és minden úton terjed majd"

    jah, a végén levegő útján is terjedni fognak mi? :D Télegg szar világ jön ránk...

    Amúgy meg kár hogy nem ellenőrzik le a termékeiket az MS-nél. Azért ekkora hibát hogy-hogy nem vesznek észre? Biztos azért, mert gondolom baromira siettek, hogy kidobják ezt a szoftvert, a konkurencia miatt. Lehet hogy jobban jártak volna, ha késleltetik még egy hónapot, de alaposan átnézik. De persze ez csak az én véleményem.
  • TheZsenyka
    #9
    "Ez nagyon jó :))) Nem volt jó napom ,de ez feldobta. Ekkora pancser szintársulatot mint az m$."

    A világ egyik legmeghatározóbb cége, kiváló szakemberekkel, az MS szoftverek elsöprő többségben képviseltetik magukat az irodai/otthoni gépeken, óriási bevételeket produkálnak, tényleg mekkora looser-ek. :) Te biztosan nagyobb eredményeket tudsz felmutatni. Vagy lehet, hogy semmit sem?
  • Tetsuo
    #8
    LOL :D
  • Magnetic
    #7


  • mir
    #6
    nem a m$ gyulolet a lol, az egyenes kovetkezmenye a m$ viselkedesenek. a m$nak meg nem sokkal tobb iranyitasa van a tettei felett, mint neked, vagy nekem, tul nagyok, es adot helyzetekre nincs tobb egyforman jo megoldas, hogy donthetnenek, melyiken mennenek tovabb, a piaci igenyek mindenkori kielegitese az egyetlen celjuk, es most igen van egy ekkora cegre, de az a viselkedes, ami a legnayobb profitot hozo, leg-optimalisabb dontesekkel egyutt jar meg ilyen anti-microsoft hangulatot eredmenyez sok emberben. nem kell sokat visszalapozni a hirekben, hogy olyan m$ dontesekerol olvass, amik neked nem jok, csak nekik, teged ez nem haborit fel, masokat igen, es ez nem lol, hanem kulonbozoek vagyunk.
  • blackeagle
    #5
    Ez nagyon jó :))) Nem volt jó napom ,de ez feldobta. Ekkora pancser szintársulatot mint az m$.
  • Myron
    #4
    Egyre összetettebb vírusok lesznek itten. Ennél sokkal jobbakat is lehetne csináni. Egyszer fognak is. Amiben benne lesz minden és minden úton terjed majd. Csak találni kell egy olyan blaster féle biztonsági rést. Csak idő kérdése. Nem tom mi lesz akkor.
  • hornbali
    #3
    Komolyan mondom ez már elviselhetetlen. Ez a Microsoft gyűlölet már nagyon kezd LOL lenni...
    A többi Anti-Spyware program kiiktatása miért nem cél? Jaaa, az nem viseli a Microsoft logóját.
  • h4x0r
    #2
    Cimek a szerkesztosegben, UZI az ukranoknal es indulhatsz is :-)
  • Keldor
    #1
    a rohadt kur** annyát az ilyen embereknek akik ilyen virusokat csinálnak

    verném be azt a bu** szájukat!!