941
Worms 4: Mayhem
  • reménytelen
    #676
    Na figyelj ide! Az az egyik dolog, hogy már rengetegszer le lett írva, hogyan kell eindítani a tört verziót. A másik dolog, hogy egy fórumban általában nem azonnal kapsz választ a kérdésedre. Az egyik topicban például van egy 2005. szeptember 18-ai hozzászólás, amire még mindig nincs válasz. Vagy mert nem tudják, de azért is lehet, hogy azért, mert warezzal kapcsolatos, és a warez témát tiltja a fórum szabályzata.
    Szóval hűtsd le magad, és reménykedj, hogy emiatt megúszod egy figyelmeztetéssel a moderátorok részéről!
  • péntek józsef
    #675
    De hol van leírva segíts már!???????
  • MORO67
    #674
    lenne még egy kérdésem elinditom a játékot és csak egy tengeri üres táj láthato szép futo felhökkel meg van egy sárga nyilam de semmi más és nemtudok semmit csinálni még kilépni se enged csak ctrl+alt+del-lel tudok kilépni ja a szép tengeri kép alatt csak zene halhato tudtok ezzel kapcsolatba valamit mondani???Amugy ez akkor jelenik megmikor kiválasztom a pályát
  • Newfronter
    #670
    Nyugodj már le! Ez nem chat! És már 1000x le lett írva!
  • lepike
    #669
    bocsi ez a pénteknek szólt
  • lepike
    #668
    Elmész a boltba és megveszed!!!
  • MORO67
    #667
    lenne még egy kérdésem elinditom a játékot és csak egy tengeri üres táj láthato szép futo felhökkel meg van egy sárga nyilam de semmi más és nemtudok semmit csinálni még kilépni se enged csak ctrl+alt+del-lel tudok kilépni ja a szép tengeri kép alatt csak zene halhato tudtok ezzel kapcsolatba valamit mondani???
  • péntek józsef
    #664
    Hogyan kell elindítani mert azt írja ki hogy nem találja a lemezt segítsetek?
  • MORO67
    #663
    lenne még egy kérdésem elinditom a játékot és csak egy tengeri üres táj láthato szép futo felhökkel meg van egy sárga nyilam de semmi más és nemtudok semmit csinálni még kilépni se enged csak ctrl+alt+del-lel tudok kilépni ja a szép tengeri kép alatt csak zene halhato tudtok ezzel kapcsolatba valamit mondani???
  • Newfronter
    #662
    A szinkron telepítésénél ki tudod törölni az elérési utat, mint bármelyik telepítőnél.... szóval a lényeg hogy (pl.c:\Program Files\Codemasters\Worms 4 Mayhem) ez legyen megadva. És ne csináljon semmilyen másik könyvtárat a telepítő. A játékban meg a classic hang lesz ezentúl a magyar, alapból az van beállítva.
  • Newfronter
    #661
    Azért van az a kis óra, hogy ne tudj kiugróan erős fegyvert csinálni, viszont a te stílusodhoz tudsz megfelelő fegyvert csinálni és így lehet hatékoy.
    Trainer nemhiszem hogy van, mert akkor pl. neten elég szép kis csalás lenne és ezért biztos kibannolnának... amúgy is jól van ahogy van.
  • SD456
    #660
    Szevasztok!

    Én ma szereztem meg ezt a király játékot! Azt szeretném kérdezni, hogy amikor fegyvert csinálok akkor azt a kis órát nem lehet valmi trainer-el vagy kódal megállítani? Mert az mindig bemegy a pirosba és nem tok erős fegyvereket csinálni.

    Előre is köszönöm!
  • MORO67
    #659
    eleinte kerestem másik avi filt hogy hátha azt kell felül irni de nem találtam azért másoltam be a fökönyvtárba de nem lett töle magyar mikor elinditottam
  • MORO67
    #658
    betettem a fökönyvtárba vagyis nem kell mappába tenniugye csak még azt mond meg hogy az elérési utat hol tudom kitörölni
  • Newfronter
    #657
    A játék főkönyvtárába telepítsd és töröld ki az elérési útnál, hogy nehogy beletegye még1 alkönyvtárba!
  • MORO67
    #656
    sziasztok megtudná valaki mondani hogy a magyaritást amit leszedtem egy AVI file hova kell bemásolni segitsetek légyszi elöre is kösz
  • MaSzKa
    #655
    köszi
    crack
  • Fejes021
    #654
    Ez mit jelent? Legtöbb esetben ezt írja ki multi közben, szerverre csatlakozáskor:
    We could not verify the connection with the remote machine.
  • Newfronter
    #653
    Nemtom nekem könnyen megy.
    A telefon azt jelenti hogy írt valaki a chatbe... nyomd meg a 0-át (a tab fölött lévőt) és előjön a chat ablak.
  • Fejes021
    #652
    mindenkinek nehézkes a netes játéknál a csatlakozás? kb 20X próbálom mire találok egy szervert ami fel enged.

    Néha szokott a képernyő tetején egy telefon lenni. Az mit jelent?
  • Bobo01
    #651
    Nem látod milyen szmájlit tettem a végére? Csak hülyeségből mondtam!
  • Guillotine
    #650
    De az effekteket és a beszédeket attól még nem hallom.
  • Newfronter
    #649
    Nem tudom. A patch felrakása után, simán felmentem netre, de viszont nem próbáltam LAN-on.
  • grebber
    #648
    Hát akkor haveromék miért nem tudtak egymáshoz csatlakozni?
    Látták egymást de nem sikerült a csatlakozás.
  • Bobo01
    #647
    Ki kell kapcsolni a hangszórót!
  • Newfronter
    #646
    Természetesen!
  • grebber
    #645
    Multiban porbálta már valaki müködik?
  • Guillotine
    #644
    Mit lehet tenni,hogy a játékban ne szóljon a zene?
    Hiába kapcsoltam ki az opcióknál akkor is csak szól.
    Ez idegesít.
    Előre is köszönöm a válaszokat.
  • Newfronter
    #643
    Ja de ha neten akarsz játszani, akkor kell a patch.
  • CéZé
    #642
    A vicc az hogy nekem a patch nélkül is megy :)
  • Fejes021
    #641
    bezony nálam is. A crack mappában van egy peccs, felrakod, a worms 4 exe-t és a protect.dll-t másolod a főmappába és simán műxik.
  • CéZé
    #640
    Meg mindenki másnál is :)
  • uv
    #639
    nálam tökéletesen műxik
  • Muki100
    #638
    SCCT még régebbi sf-el van levédve tehát elméletileg azt is feltörhetnék. Akár. De majd akkor hiszem el ezt az sf cracket ha lejött a vörmsz4 és csak is akkor....
  • grebber
    #637
    NINCSEN!!De miért itt kérdezed nemértem.Ne is nagyon várjál hozzá.
  • Fejes021
    #636
    Király ez a szinkron, pontolyan a fíligje mint anno a worms world partyban volt
  • Balumann
    #635
    splinter cell 3-hoz még nincs cracki? xD
  • uv
    #634
    köcike
  • mike369
    #633
    gratula!!!
  • Newfronter
    #632
    Juhééjj! :)