941
Worms 4: Mayhem
  • Markez
    #771
    ezt a szinkronhangot mindenhogyan telepitettem de nem indul el.. követtem az utasitásokat pedig,,de nekem nem a program filesba van telepitve alapbol a gém az lehet a baj?
  • donatus13
    #770
    Hozzá jutni sehol nem lehet karácsony elött akartam megvenni és akkor se volt már és azota sincs az országba. És az 576 sincs
  • Newfronter
    #769
    576
  • Moonsahdow
    #768
    Egy kérdés: hol lehet eredetiben hozzájutni a játékhoz, mert én sehol sem találom...
  • Tyfej
    #767
    Na ja érem miről beszélsz.
  • bazsi1
    #766
    hát Bobo01, kb. 2 hónapja van kiírva,h. lektorálás alatt, erre 05.05-én kiírják, h. LASSAN elkezdik komolyan lektorálni.. tesztelni... ezt a fordítást mi már nem érjük meg, vagy addig a leglelkesebbek is megunják ezt a bugos játékot, és a köcsög ellenfeleket, akik nem bírnak veszíteni és inkább bontják a játékot. legjobbakat!
  • Newfronter
    #765
    Mostanában már nem játszok nagyon, de az a nickem ami az avataron van....
  • Tyfej
    #764
    Na ja! É is szeretem. Csak azért kérdeztem mert nem valami jó folyton németekkel játszani. És ha szoktatok játszani akkor mi a Nick-etek?
  • Newfronter
    #763
    Jaja.. szoktuk, elég jó játék, mondhatnám örökzöld...
  • Tyfej
    #761
    Ahoj! Gondolom ha ennyit foglalkoztok ezzel a játékkal akkor biztos szoktátok a neten nyomni.
  • PhantoX
    #760
    Gondolkodtam... meg szórakoztam vele...
    Lehet, hogy az alaplapi AC97-es hangkártya a baj, de majd megnézem másik alaplappal megy-e. Az a gond, hogyha letiltom a drivert, akkor is ezt csinálja, a szoftveres videoval meg nem megy... szóval nagyon nem értem... na mindegy!
  • Balumann
    #759
    Olvastam már a worms 4 Mayham hivatalos forumába is, hogy gyakran előfordul. Várni kell patchre míg kijavítják
  • Balumann
    #758
    Gond nélkül lehet netezni törtel. Csak az a gond, hogy nagyon sokszor kilép multiban a menübe azzal a hibával hogy Turn-end validation failed =(
    Én inkább várok patchre, addig nem nagyon netezek most vele, mert elég idegesítő.
  • feedb4ck
    #757
    Köszi Fatal, letöltöttem és felraktam minden probléma nélkül. Még a peccs is rajta volt a krekkjével együtt - nagyon baba.

    A 3D-ben űberpró voltam, gondolom ebbe is hamar belejövök (csapatom: "ninjas like me").

    Sikerült a multit és beizzítani. Jól lehet kapcsolódni a törttel?

    A játékmenet kicsit lassabbnak tűnik. Vagy rosszul látom? (régen volt)
  • [HUN]FaTaL
    #756
    semennyivel, a 1,5 gigás crackelt, a másik clone és a clone verzió minden szektort tartalmaz a DVD-ről, reloadedet töltsd le
  • feedb4ck
    #755
    sziasztok, mi a különbség az 1.5Gb-s reloaded verzió és a 4.5 gigás között? mennyivel tud kevesebbet a kisebb?
  • Bobo01
    #754
    De! (Mellesleg én is honosító vagyok, úgyhogy hihetsz nekem)
  • bazsi1
    #753
    sosem fogunk magyarul játszani vele....
  • bazsi1
    #752
    24
  • demetan
    #751
    hány küldetés van a story-ban?
  • PhantoX
    #750
    Hi all!

    Van egy nagy bajom. Ezt írja ki mikor játékot akarok indítani a főmenüben:

    Visual C++ runtime library
    Runtime error
    Abnormal termination

    Ha valaki meg tudta oldani, akkor segítsen, please!

    UI.: Az ok megvan: GeForce videokártyám van...
  • Balumann
    #749
    Nem én voltam jó, mert engem is csomószor szarrávernek. 1-2 dolgot most se tok megcsinálni amit nemrég láttam 1-2 profitól. :(
    Na de hogy azokat hogy szarrávertem, azon még én is néztem :D. Egyébként nem, ennél kedvesebbek voltak. Valami olyan dicséretet írtak hogy 'motherfucker noobs omg' :)))
  • Newfronter
    #748
    Meg ha már "túl jó" vagy, akkor kilépnek sűrűn... általában egy bye helyett szép ki s fuck-al köszönnek.
  • Balumann
    #747
    én multkor úgy kinyírtam, 4-en játszottunk. Úgy szarrávertem mind a 3-at hogy lecsítereztek :D:D
  • demetan
    #746
    most már tudok multizni, nagyon jóóóóó, csak kár hogy mindíg kikapok...
  • Balumann
    #745
    nekem akkor dob ki mikor rámegyek a story módra :(
    Egyébként jó, 1x engem is mondjuk kidobott az asztalra mikor indult a multi játék, de azóta nem
  • REALista
    #744
    Nem kell hozzá semmi csak Crack hogy induljon a játék!
  • demetan
    #743
    a patch fenn van, kell hozzá GameSpy?, mert tegnap megpróbáltam, aztán játék indulása után kidobott...
  • Balumann
    #742
    ? simán megy neten, patchelni kell
  • demetan
    #741
    hogy lehet neten tolni, mert tegnap megpróbáltam, de nem sikerült...
  • Balumann
    #740
    Én most játszottam egy csomót interneten, nagyon kirááály :D és cukik a kukacok ezekkel az öltözékekkel meg minden :D
    Viszont elkezdtem a story-t, és első pálya még bejött, aztán a végén kidobott az asztalra. És ha megpróbálom megnyitn ia mentésem kidob. Próbáltam új csapatot csinálni de nem jó :(
  • bazsi1
    #739
    hali azt írja a gamehunter.hu hogy lektorálás alatt...
  • demetan
    #738
    hogy lehet magszerezni a tropy roomban a kupákat??
  • Bence9292
    #737
    Helló! Amikor indítom a játékot akkor kb.:2 másodpercig tölt, de aztán semmi :(
    Nem jön be semmi kép, semmi hang és nem indul a játék...(a RELOADED-es feltört verzió van meg)
    Lécci segítsetek, ha tudjátok, hogy mi az oka.Bye THX
  • Bobo01
    #736
    Nem lesz az kész mostanában mert Methos (aki a projektet vezeti és mellesleg a GameHunter TEAM alapítója és régi vezetője) visszavonult. (de megígérte, hogy a Worms-t még befejezi tehát azért kész lesz de nem hiszem, hogy túl gyorsan).
  • FEODOR
    #735
    Azt próbágatom igyi és ügyi de sehogyse
  • Newfronter
    #734
    A worms 4 könyvtárba, és ne hozzon benne létre semmilyen almappát! azt töröld ki ha létre akar hozni, csak a worms 4 főkönyvtára legyen a telepítési út!
  • Newfronter
    #733
    Jah :)
    De 2 héten belül ígérik azt is, lassan jönnie kell..
  • bazsi1
    #732
    ez szinkron, nem magyarítás
  • FEODOR
    #731
    Az megvan de hova kell felrakni vagy beilleszteni???