26388

F.A.Q!






Saját és klánoldal reklámozása TILOS!!!

WAREZ és CHEAT témát mellőzni




!!!OFFOLNI IDE!!!


  • shiftáj
    #7607
    nem tudja valaki hogy mikor jön ki az 1.1 es peccs? van 1-2 bug :D
    GTA -ás fegyverpörgés ^^
    pl néha amikor én azt látom az ellenfél baloldaláról h előre fele néz igazából rám céloz :S
    meg egyéb apróságok :D
  • Dietrich
    #7606
    UO-t mások??
  • 0ppika
    #7605
    A hangok és a fegyver szórás tényleg nagyon sz@r lett :(
    Csak vedd figyelembe hogy a CoD 2-t nem az UO-ból "csinálták", hanem a sima CoD-ból, mivel az UO-t mások csinálták ...
  • Kandurex
    #7604
    Semmi gond, elvagyunk :)

    No megyek is, tolom tovább a single kampányt.
  • Takeda
    #7603
    Hali!
    Hátha valaki tud segíteni, aza problémám, hogy játék közben kb. 10 perc után megszakad a hang. A hangkártya elméletileg müxik(integrált, alaplapban lévő szar), tehát nem vágom. Amúgy daemon toolsról nyomom, lehet az a baj? Vagy hogy szar a videókártya(bár azt nem hiszem)?Ha valaki tudja mi a gond légyszi segítsen. Köszi és jó játékot.

  • SNAKE01
    #7602
    RESPECT!!!!!!!!!!
  • SNAKE01
    #7601
    Tudjátok mit?
    PEACE ALL!
    sorry mindenért!
  • nyami
    #7600
    és az a szomorú, hogy egyre több snake típusú fórumozó jelenik meg az sg-n :(
  • Dietrich
    #7599
  • Dietrich
    #7598
    korábban már írtam, h az UO-ban orvosoltak hibákat..csak azt nem értem miért kellett azt kidobni és a COD-tól is gyengébb hangokkal előjönni? A pörgést én is szeretem ezért hiányolom a sprintet belőle.
    Nekem a CTF vagy HQ mod jelenleg ugyanolyan agyatlan hentelésnek tünik most mint a DM vagy TDM modban..mert tök mindegy mi van a kezemben (zászló, mp44 vagy bankrablós csúzli:D) egyforma a mozgásom sebessége.
    Sprintnél meg lehetett játszani a billentyűvel hogy nem a végletekig nyúzta az ember szerencsétlen katonáját.
    A másik, hogy valóban nem kell semmi tudás ahhoz, hogy egy tárat beleküldjön az ember az ellenbe mert minden skuló talál semmi szórása a fegyvernek. Oké akkora se legyen mint a cod-nál volt de ezt is az UO-nál megoldották már.
  • Csoder
    #7597
    Jóvan snake, jóvan, egyszer majd felnősz.
  • savaria
    #7596
    Felraktam ide a The_All_Seeing_Eye_v2.5c-t!
  • SNAKE01
    #7595
    Ez csak az én véleményem volt!
  • SNAKE01
    #7594
    "életkor: 14 éven alul.":EZ KÚRVÁRA NEM IGAZ!
    És nem értem minek kell mindenbe belekötnötök!
  • Ben C
    #7593
    Azt, hogy életkor: 14 éven alul.
  • quack
    #7592
    1. manual mentés nincs (legalábbis nekem nem tűnt fel)
    2. llőszert akkor mutat ha elkezdesz lövöldözni asszem
    3. életerő csík nincs. ha "vézikamonitó" meg lihegik akko van ciki és akko bekell menni biztonságos hejre
  • DJviolin
    #7591
    Sziasztok!

    Please valaki beleírná a faq-ba, hogy a játék elindul geforce2 mx400 32mb-os kártyával is. Tesztelve. Ezzel nyomom. Kérlek gondoljatok azokra a szerencsétlen gf2-es mukikra, akik nem merik megvenni vagy letölteni, mert félnek, hogy nem indul el nekik. Előre is kössz.

    Még csak a training-nél járok, de valami nagyon szemetvetett nekem:

    1. Nincs gyorsmentés, meg úgy általánosságban semilyen mentés nincs. Csak automatán ment. A hiba esetleg az én készülékemben van? (Még csak a trainingnél járok.)

    2. Nem írja ki a lőszert örökké, az életerőt meg egyáltalán nem. (Még csak a trainingnél járok. lehet hogy ez a problema.)

    Üdv:
    DJviolin
  • Snecie Smicie
    #7590

    ez igen
    dupla gratt
  • SNAKE01
    #7589
    ezt hogy érted?
  • Kandurex
    #7588
    Egy hihetetlenül jól felépített, átgondolt, mélyreszántó kritikát olvashattam:

    "Teccet benne az a rohanok mindenkit lövök és közben fröcsög a vér mint állat,aztán minden tiszta vér!"

  • Snecie Smicie
    #7587
    az szép lesz, 2006-ban egy QIII engines játék
    amugy Dx7-ben sem néz ki rosszul
  • SNAKE01
    #7586
    hi all!Na végeztem a single-val!Szerintem jó kis game volt!Teccet benne az a rohanok mindenkit lövök és közben fröcsög a vér mint állat,aztán minden tiszta vér!Szerintem elég rövidre sikerült de úgyis a multi számít leginkább!Ja és még valami,szerintem tuti lessz minimum egy kiegészítő!
  • Mr Manson
    #7585
    Igy van!
  • Pano
    #7584
    jah, felesleges regisztráltá tenni. Annyi az egész, h ha lejár a 30 nap akkor hetente 1x megkérdezi, hogy regisztrálsz-e. akkor rányomsz a "NEm, köszönöm"-re és kész.
  • Mr Manson
    #7583
    fölösleges
    igy is nagyon jól használható
    mindenhova csatlakozik frissul stb...
  • Tompie
    #7582
    http://videogames.yahoo.com/multiplayer itt ez szerepel:
    Full version:

    * Unlimited number of friends and groups
    * Priority access to game server scanners
    * Advanced search tools
  • Mr Manson
    #7581
    szedd le tedd fel nézd meg
  • Tompie
    #7580
    Miért nem kell hozzá crack ?
  • Mr Manson
    #7579
    crack nem kell, hülyeség
    http://www.google.co.hu/search?hl=hu&q=the+all+seeing+eye&btnG=Google+keres%C3%A9s&meta=
  • Snecie Smicie
    #7578
    Tényleg yó lenne
  • Tompie
    #7577
    Honnan lehet letölteni a legújabb ASE-t? Na meg hozzá cracket?! :)
  • Zetorg
    #7576
    az [SG] Teams topikban én már felvetettem az ötletet.
    sajnos nincs már szabad szerver, ha valaki tud szerezni, akkor megoldható :)
  • Snecie Smicie
    #7575
    Nekem azjutott eszembe, hogy kellene a sg-nek egy saját Cod2 szerver, és akkor tolhatnánk egymás ellen! Vélemény/ Megvalósítás?
  • sza23
    #7574
    Sziasztok!Kellene egy kis segítség.Amikor indítom a játékot méga az intróig sem jutok el,mert állandóan kifagy.Tudna vki segíteni nekem, hogy ezt megoldjam?
  • gaspy
    #7573
    Vigyázat hülye kérdés következik
    Amikor elinditom a multit miért nincs intro??
    Amikor legelőször inditottam még volt...
  • Pano
    #7572
    Hát, szerintem -mint minden háború- a területszerzésről szól. Illetve más országok hadseregének eltiprásáról és az ország elfoglalásáról. A nagyobb csaták sem azért mentek, hogy iratokat szerezzenek meg, hanem területeket! Ott is az volt, hogy több ezer katonát küldtek, hogy menjetek előre, öljetek és foglaljátok el a várost vagy a taktikailag fontos épületet/területet. Szomorú, de ez így volt. Puszta öldöklés politikai célokból.
  • Pano
    #7571
    Hangok, azt meg is értem. De azért vedd azt, hogy sztem a Cod 1-ben is full fos gyári hangok voltak. Semelyik fegyvernek nem volt köze az eredeti hangjához! Az UO-ban már kapisgálták (pl PPSH), de ott se volt az igazi.

    Én több min egy évig cod1-eztem rendszeresen, minden nap. Igaz, abba is hagytam jó sokáig, mert anno jött az érettségi meg minden szar és nem értem rá, meg meguntam a sok kis k*cs*göt, meg azt, hogy valakit szarrá lövök és vígan fut továébb, vagy tisztán megy rá a golyó de meg se sebződik.
    Nekem igen tetszik a második rész multija, igaz nekem is van benne kifogásolható dolgaim. Bár, az is lehet, hogy nekem azért tetszik ennyire, mert én mindig is nagyon nagy Soldier of Fortune 2 mániás voltam. Az meg ugye elég arcade game :). Szeretem a pörgést a multi során.

    Mellesleg a shotin azért én is elég erőteljesen elcsodálkoztam, meg idegesít is. Sztem faszság ide. Arról nem is beszélve, hogy adtak a kempereknek ezzel egy olyan fegyvert.... azzal midnenki tud ölni. Szinte célozni sem kell a fragért. Csak olyan helyen kell lenni, ahol távolról nem tudnak kilőni és ennyi (most a történelmi szerepét a shotinak a második világháborúban nem akarom kivesézni vagy kritizálni).
    A mapok szempontjából meg az nem tetszik, hogy a régi mapokat is kicsit kemper kedvezőnek csinálták meg. Pl nem értem, hogy a brecourt (azaz a puszta közepén) mi a francot keres ennyi rom?
    De szerény véleményem szerint, ez a mapos dolog csak újbóli megszokás kérdése.

    Ne kövezzetek meg, de ez az én véleményem :)
  • AbonyiSanya
    #7570
    Nah még egy két nap és játszok a gépemen én is a COD 2 vel
  • moralosan
    #7569
    nem hadja, hanem hagyja
  • priluki
    #7568
    Különvélemény:

    A hangok sztm nagyon jok lettek,1-2 fegyver hangját leszámitva.Mikor a fejed melett hallod az elsüvitő golyokat,hmm... Hangra 98%-ot adnék
    Nagy negativum,hogy kisebb eőmű kell,hogy dx9-ben tudjunk nyomulni,aztm a többségnek sajnos messze nem adatik ez meg.Ezenkivül elég sok a bug,de remélem hamarosan lesz patch. Grafra 90 % adnék
    Játékélmény, Nekem nagyon bejön,kicsit realisztikusabbnak érzem,hamar ott hadja a fogát az ember ha nem figyel.Személy szerint nekem nagyon hiányzik a sprint,igazán beletehették volna.Gránátdetektor viszont nem kéne bele.Fegyverek jobbak lettek,föleg a félautomata puskák tetszenek,viszont sokszor észrevettem mikor specbe követtem valakit ,hogy lövésnél a gép nagyon sokszor féreszámol,totál mellé lö az ember de mégis eltalálja..
    Összeségébe nekem tetszik,ugyhogy nem kesergek ,hogy lehetett volna jobb is,inkább nyomom 1000-el.