26388

F.A.Q!






Saját és klánoldal reklámozása TILOS!!!

WAREZ és CHEAT témát mellőzni




!!!OFFOLNI IDE!!!


  • toza #7661
    OFF
    csak a kedvedert...
  • toza #7657
    aa magyaritas szvsz kizarolag azert fontos egyeseknek h elmondhassak h ok csinaltak es kesz.... nem lattam meg ertelmes magyaritast,es inkabb megadom a tiszteletet a fejlesztoknek h megprobalom megerteni az a furcsa es idegen nyelvet amit hasznaltak mint h mindenaron leforitani akarjam...legalabb tanulok vmit...de en csak annyit montam h nem fontos..de mint latod mar 2 en moccantatok ra..szoval ugyis alul marattam akkor minek ezt feszegetni...egyebkent ha vki azt mondja neked h "kurva anyad"akkor azert sertodsz meg mert prostitualtnak neveztetk a mammaszt,utalva arra h mindenki ramaszik?vagy mert egyszeruen csak vmi bantot akartak a fejedhez vagni!?!ennyire kiakadni ijen baromsagokon sztem nektek van rossz napotok..:D az elet szep...

    foleg COD 2.....szvsz barcsak errol olvashatnek tobbet..
  • blackgamer
    #7647
    áhh, olyan ez a cod2 mint egy kiegészítő lemez
    single olyan uncsi, hogy már nem bírom végignyomni, multit meg nincs kedvem kipróbálni (nem szeretem a változásokat, cod:uo forever!)
  • toza #7646
    de gyanus hogy sokat ittam es rosszul emlexem...
  • toza #7644
    az erdekes mert akkor vmi csoda tortent..mivel havernal probalgattuk nezni h mejik beallitasokkal legzsirabb a gama..es dx9 rol dx7 re toltam es osszefostam magam hirtelen mert tobbszor is becsekkoltam direkt ,de volt arnyek meg minden tok jol nezett ki de..dx7 en voltunk megis..es azert kerdezem h hatha vmi magic kell csak es megoldhato a tema..
  • gaspy
    #7643
    dx7 be nincsenek ilyen efektek sajna...
  • toza #7642
    korabban monta vki h nem linearis a sztori..ez igaz vagy csak huje volt?!mert a faq ban " Van már a játékhoz 100%-os mentés?"szamomra tobbertelmu,marmint ha elozzo kerdesemre adott valasznak amennyiben igent adna vki, valosag alapja van..ellenkezo esetben targytalan....

    jaa meg dx7 ben arnyekot,hofuvast esot stb belehet kacsolni ugye?! mert anelkul sajnos szart sem er a gama.
  • joe69
    #7641
    nektek megy a hungs?
  • toza #7640
    OFF
    kepben=kezben...hogy lehet hsz t szerkeszteni!?!?
  • toza #7639
    elfelejtetted a granatot!!ami most ovon log!es nem kepben van!!ezer kulon gombal kell dobni!!ami szvsz gyorsabba teszi annak metodusat,bar hiaba,mert a granat vmiert sokkal kevesebbet szebez...:(

    (eletero: kijelzese megoldhato?vagy vki hujeseget mondott?!)
  • odex
    #7638
    átvittem a singlet összesen 2 nap alatt :D
    már várom a 3-mat! :D:D:D
  • tiroxine
    #7636
    GRÁNÁTDETEKTOR KIKAPCSOLÁSA: main\players\[profilnév]\config.cfg-ben a "cg_hudGrenadeIconHeight" és a "cg_hudGrenadePointerHeight" értékét átírod 1-re. Azt is kikapcsolnám, hogy kiírja, hogy menjél fedezékbe, amikor meglőnek, ha valaki megtalálja, szóljon.
  • Csoder
    #7635
    Hát sztem MPhez tök fölösleges magyarítás.
  • Richard90
    #7634
    valaki segítene nekem egy tört szervert hogyan kell indítani úgy, hogy az ase is lássa????
    a private server patch-et hogyan kell használni???
    megpecseltem és semmi



  • Rain1
    #7633
    MP magyarosítás már van:
    profbako.uw.hu
    SP meg készül
  • Csoder
    #7632
    végigjátszás: minek? egyébként nincs...
    magyarosítás: nincs
  • evil 007
    #7631
    van a játékhoz végigjátszás vagy magyarosítás????????????????????
  • moralosan
    #7630
    igen, mivel alapcodban 3 "slotod" volt, amiből alaphelyzetben egy mindig szabad volt. Ez így nézett ki:

    kispisztoly; kétkezes fegyver; szabad hely

    most már csak 2 slot van és ha fegyvert akarsz felvenni, a jelenleg nálad lévőre kell lecserélned. Most így néz ki:

    kispisztoly; kétkezes fegyver

    ha valaki ezt nagy nehezen megérti () akkor nem lesz más nehézség :].
  • moralosan
    #7629
    jaja
  • priluki
    #7628
    Én azt nem tudom hogy be e lehet állitani pl hogy csak puska legyen?! Jo lenne ha ebbe is lennének rifle only serverek mert az a kedvencem.
  • SASboy
    #7627
    Ma elkezdtem játszani a játékot. Hát mit is mondjak. Nagyon ott van szerintem. Az 1 nem tetszett , mert abba olyanok voltak a katonták, mint a gyerekek. Ez azért már sokkal jobb. Nagyon jó a feelingje. Idáig a küldetések is nagyon tetszettek, de még az elején vagyok. Multiban is fasza .
  • BlackShadow
    #7626
    itt már nem ugy van mint az 1. ben .. itt max 2 fegyód lehet és az alapesetben egy pisztoly meg egy fegyó amit választasz.. mielött felveszel újat válts pisztolyra
  • akyyy
    #7625
    rádiókat blindelni lehet itt is? ugy mint az UO-ban?
  • Punker
    #7624
    pisztolyra válts át elötte :)
  • Csoder
    #7623
    Sztem azért, mert van a másik kezedben is egy fegyver, nem ? (pl pisztoly)
  • Dietrich
    #7622
    ha felveszek egy fegyvert akkor az természetes dolog hogy eldobja ami éppen nálam van? multiban..

    mert ez eddig nem így volt :(
  • Tompie
    #7621
    Sajnos innen nem sikerül letölteni :( Nem tudnád egy másik FTPre felrakni? Előre is köszi!
  • quack
    #7620
    Call of Duty 2 v1.0 [ENGLISH] No-CD/Fixed EXE

    ez műxik a dvd-nél is?
  • atwe
    #7619
    DESERT SKORPIONS KLÁN Tagfelvétel hirdett akit érdekel jöjön ere a forumra
  • 0ppika
    #7618
    Options-ba enable console ...
  • Richard90
    #7617
    valaki segítene nekem egy tört szervert hogyan kell indítani úgy, hogy az ase is lássa????
    a private server patch-et hogyan kell használni???
    megpecseltem és semmi
  • urbijoe
    #7616
    nekem nem jön elö a consol sp-ben sem és multi-ban sem
    mit kell nyomni?
  • DJviolin
    #7615
    Én nem mahináltam semmit. Feltelepítettem és ment. Nekem fent van a legújabb nvidia driver, és a dircetx9c is. Ha nem megy, akkor rakd fel ezeket. ha ezek után sem, akkor passz.
  • k8bal
    #7614
    jah és ahhoz hogy tudj menteni:
    SHIFT+0 (konzol-ba írd be ezt: set developer 1
    és akkor a bal alul a főmenübe lesz egy ilyen menü hogy LOAD!
  • k8bal
    #7613
    hogy kell elindítani?!!?
    léci nagyon fontos!
    tesómnak rossz a vidkarilya és neki kéne!
  • ROTI
    #7612
    Szerintem pont a lényeg előtt hagyod akkor abba.
    lásd #7533.
  • Kandurex
    #7611
    No az afrikai küldetések után egyszerűen meguntam a játékot. Még meg volt az orosz kampány is,. DEL.
  • Dietrich
    #7610
    na akkor már így érthető a dolog :(
    nem tudom..lehet volt róla szó anna, de akkor én elfelejtettem ezt.
  • moralosan
    #7609
    igen, ez így van. Asszem a RtCW-s srácok csinálták az UO-t.
  • quack
    #7608
    biztos nem, mert nekem is alaplapi fostalicska van és éni s démonról nyomom.