26388

F.A.Q!






Saját és klánoldal reklámozása TILOS!!!

WAREZ és CHEAT témát mellőzni




!!!OFFOLNI IDE!!!


  • Richard90
    #7567
    valaki segítene nekem egy tört szervert hogyan kell indítani úgy, hogy az ase is lássa????
    a private server patch-et hogyan kell használni???
    megpecseltem és semmi
  • me and a monkey
    #7566
    Köszönöm, érdekesnek tűnik. Cserébe egy nagyon jó II.VH. oldal.

    Axis History
  • atwe
    #7565
    TAG FELVÉTEL SKORPIONS KLÁNBA
  • Richard90
    #7564
    nekem is olyan
    "gyenge" a videókártyád vagy kicsi a memóriád.
    nekem is ugyan ilyen
  • Torry
    #7563
    Srácok!
    Nekem olyan problémám lenne, hogy a tárgyak pl: autó, növényzet stb... csak akkor rajzolodik ki rendesen, hogyha közelebb megyek.Távolról pl nincsen növényzet csak ha közelebb megyek.
    Minden maxon van pedig.Ez miért lehet?
  • Yossarian
    #7562
    a hibaüzenetből az jön le nekem, hogy nem a setup.exe-t indítod.
  • dave69
    #7561
    Mi lehet a gáz. tud ekem segíteni valaki????????
  • dave69
    #7560
    [IMG][url=http://www.kepfeltoltes.hu/view/051031/Capture-1.jpg][[/IMG]
  • dave69
    #7559
    Hali

    Leszedtem a gamet a wanadoo-ról de a a telepítés kezdetekor ezt írja ki:
  • egypszichonauta
    #7558
    oh kösz én láma
  • Yossarian
    #7557
    FAQ
  • egypszichonauta
    #7556
    vki plíz adjon egy cd-keyt.köszi
  • vfeco
    #7555
    Van népitánc!
  • Yossarian
    #7554
    nem játszok cs-vel, de rosszul rémlik, hogy abban is van ugra-bugrálás?
  • vfeco
    #7553
    Richard90: köszi, bejött! Frissítettem.
  • ReTeK
    #7552
    hogy ne csak fekete-fehérben legyen meg a fílinged --> ww2 szinesben (magyar katonák is)

    nekem ez jobban bejön mint a cod1-elugrok-a-golyó-elől-ugri-bugri-nyuszi stílus, lehet ez kicsit cs-s lett mert itt óvatosabbnak kell lenni, a futás viszont hiányzik és a hangok is elég gyatrák (ez utóbbi zavar legkevésbé)
  • Kandurex
    #7551
    Most is vannak rajta vagy 50 -en . :)
  • Csoder
    #7550
    hungs.hu|28ms|84.21.4.49:28960
  • attiGT
    #7549
    Mi a legjobb magyar törtszerver IP címe? A kép alá nemrég ki volt írva. Kösz.
  • Richard90
    #7548
    a filereket is frissítsd vfeco
  • vfeco
    #7547
    Azért, mert DX7-re vagy kápcsolva. Shadow csak DX9-nél van.
  • vfeco
    #7546
    Nálam az ASE nem kérdezi le a COD2 szervereket! Minden mást igen, pedig frissítettem a progit. Mi lehet a gond?
  • Punker
    #7545
    helyette lehet ugrálni végtelenül az X+1 kilós felszereléssel :)
  • Richard90
    #7544
    valaki tudna segíteni hogy tört szervert hogyan lehet indítni a server patch segíségével?
  • me and a monkey
    #7543
    Csak halkan jegyzem meg, hogy az az igazi II. világháborús feeling nem lelhető fel annyira a játékban, mint mondjuk elődeiben. Valami olyasmi hangulatot várnék a játéktól, mint amilyen pl. azokban a kis átvezető fekete-fehér, korabeli filmhíradókból kiérződik.
    Nekem az U.O. tetszett eddig ilyen szempontból a legjobban,a futás opció nagyon is elvárható egy játáktól, hisz pl. a magyar hadsereg is ezzel operált hajdan a Don-kanyarnál...
    A realitását egy kicsit rontja a játéknak, egy harci jeleneteknél azért fontos a futás. A német filmhíradókban is szinte csak kétrét görnyedve futó katonákat látni, nem poroszkáló kamerádokat.
    Ez csak a multi részre igaz, a single player eddig kimaradt az életemből.
  • forza milan
    #7542
    valaki játszik tört gémmeldirect ip-vel?nem tudja hogy kénemegcsinálni hogy nekünk is jó legyen?nemértem miéer csinálja eztagame?!
  • horvath
    #7541
    Megdöbbenve láttam az alábbi grafikai táblázatban, hogy a grafika beáll.-nál
    van shadow beállítás. Ez nálam hiányzik.
    Valaki tudja, hogy miért van ez?
  • Ma2ska
    #7540
    Hát nem tudom, lehet hogy van a hangoknál eltérés de összességében 5.1 ben nem szól rosszul az egész. Tudtommal a filmeknél és a játékoknál annyira nem törekednek a realizmusra, soxor amivel kiváltják az eredetit, hatásosabbnak bizonyul. Pl. pofozkodásnál az ütések hangja stb.
  • forza milan
    #7539
    vagy a szerverbeállitások rosszak?valakisegitene?
  • forza milan
    #7538
    MIért van az,hogy klántagokkal ip szerint akarunk játszani,más a cdkeyünk,de kiirja hogy cd-key bla-bla!ez már idegesit,van erre vmi megoldás?
  • Punker
    #7537
    erre nem mondok inkább semmit, jó játékot mindenkinek, én eltünök szóljatok ha van valami patch ami normalizálja a helyzetet.
  • Dietrich
    #7536
    szerintem van jó néhány II.VH-s film amiben ezt megoldották elég jól..vagy ahogy leírták. Eredeti fegyverekkel löttek és azok hangjait használták fel a játékokban.
  • Ma2ska
    #7535
    A háború végülis tömeghent tudtommal.
  • Ma2ska
    #7534
    Ha már realitásnál tartunk szvsz realban egyáltalán nem nyomták ilyen lelkesen, fél liter vodka után max, mert mindenki azzal volt elfoglalva hgyan élje tul.
  • ROTI
    #7533
    Na én is végigjátszottam a sp-t. Szrintem nem olyan rossz, legalábbis én nem vártam sokkal többet. A II. VH-ból CoD stílusban nem hiszem, hogy sokkal többet ki lehetne hozni. Ez elég kötött téma. Esetleg + távolkeleti pályák. A gépigény "kicsit" magas, de ami pozitívum, hogy ha belassul akkor inkább lassított felvétel mint szaggatás. A hangok vegyesek szeintem is, de ha belemerül az ember a csatába akkor nem vészes. A hangulat a 44-es pályáktól nekem nagyon bejött, talán ezekre gyúrtak igazán a többi meg csak helykitőltésnek van, de azért azok sem olyan rosszak. Aki csodát várt az csalódott. Az a baj, hogy mindenki elvára az újitásokat de ez néha ront egy játékon. Ha meg nincs benne új akkor meg az a baj. Szerintem.
  • Punker
    #7532
    na jó nem kezdek el vitázni veled a semmiről, neked bejön ez a fajta tömeghent nekem meg nem ennyi.
  • bodesz
    #7531
    isten vagy :D
  • Punker
    #7530
    axis = tengelyhatalmi egységek? :) töri órán aludtál? :)
  • Punker
    #7529
    USA televan veterán fegyverekkel vittek mindenből emléknek, pár hónapja voltam kint haditalálkozón, pár száz eredeti fegyverrel puffogtaták egymást a részvevőn, mikor tőled 30 méterre elkezdi osztani az áldást egy MG42 majd rájössz hogy miért panaszkodnak az emberek :)
  • Ma2ska
    #7528
    Majd megkérdem egy haditalálkozón, mesélje el Pista bá hogy volt amikor osonva megszerezte azt a tervrajzot :-)