26388

F.A.Q!






Saját és klánoldal reklámozása TILOS!!!

WAREZ és CHEAT témát mellőzni




!!!OFFOLNI IDE!!!


  • Snipa
    #7983
    emberek valaki futtat linuxon cod2 dedikalt szervert?

    segitsen mar pls! :-)
  • DJ Skyline
    #7982
    "Petíció: PB-t a CoD2-be!
    Iktatva: @ 2005.10.31. 15:09
    Jelentést készítette: Lt.Davis

    A hazánkban még meg sem jelent Call of Duty 2-höz máris elkészült egy trailer aminek segítségével, a rusnya emberek átláthatnak a falon, tiszta scope-t kapnak, és egyéb dolgokat, melyekkel a tisztességes játékos esélyeit csökkentik és játékát tönkreteszik. Ezért indult most egy petíció, melye az Activision INC.-t kéri fel, hogy a CoD2-be is építsék ki a PB anti-cheat rendszert. A petíciót megtaláljátok itt."
    forrás
  • XRV
    #7981
    CoD2 multiplayere milyen?
    Van benne cooperativ mód?
  • M@TriX
    #7980
    bindelés = egy billgombhoz rendelés
  • dr Kotász
    #7979
    Mi az a blindelés? Te vakítani akarsz?
  • Tower Guard
    #7978
    A füstöt azt én is szeretem nagyon kilehet a másikkal cseszni
  • M@TriX
    #7977
    nya egy kis vélemény, én célkereszt nélkül nyomom, highba nagyon ütős a gém. a füstgránátok baromi használhatóak és látványosak lettek, az AI igencsak tud meglepetéseket okozni, talán nem FEAR szintű, de nagyon ütős.
    kis negatívom, hogy az AI eléggé waypontozva van, pl egy géppuskafészket beközelítem balról, az AI odaérkezik az üres fészekhez megáll, egyenesen felemeli a puskáját, majd tankfordulást imitálva rámfordul és lőne, ha addigra már nem szedtem volna le párszor. szóval ez kis gyengeség, de ritkán látható hiba. ellenben a ki-kikukucskálás már nem nagyon használható, mert úgy ahogyan én alkalmazom, és várom, hogy ugyanott kinézzen valaki ő is szépen rátart a sarkokra ha már egyszer ott néztem ki.
    RUSH az keményen meg van torolva itt RAMBOzni nem lehet, szépen felkoncolnak. a cstarsak néhol gyengék, de többnyire használhatóak. a missziók változatosak és izgalmask, pl amikor 3 tankot kell likvidálunk. kissé idegesít, hogy csak od alehet cuőppantani bombát ahol világít az aranyszínű "hely", de üsse kő, talán ennyi még belefér.
    a füstről még annyit, hogy az is jó poén, hogy a füstgránát keltette füstöt az ellen is szépen kihazsnálja és az általunk eldobott füstbe és szépen belemennek, hogy nekünk meglepetést szerezzenek egy ilyen füstcsomóban igen nagyon haddelhadd szokott kitörni :)
  • Tower Guard
    #7976
    ezt már asszem kérdezték de megkérdezem én is.A gránátot visszalehet dobni valahogy(bár szerintem nem)???
  • akyyy
    #7975
    nem tudja valaki a rádiózást hogy lehet blindelni ??????
  • Tower Guard
    #7974
    Lehet hogy fele nem is volt a gépnél csak ott volt a csávesz ezt már senki sem mondja meg.És különben is nem az a legfontosabb hogy mennyit ölsz meg hanem hogy ölöd meg,tanulsz a másik hibájából és a sajátodéból is
  • toza #7973
    pecsrol meg nincs hir?!vagy h mi lesz javitva?mert lenne jopar dolog,amit kellene.
  • toza #7972
    mert linkeli be mindenki a statjait?!:D
  • Paranoia
    #7971

    CTF

    Pontokat vki aki CTFiz mondja már Lléci.
    khöszi
  • Gunner
    #7970
    tud valaki valamit egy ilyen configról ami pl 128as kártyákra van optimizálva? mint a doom 3nál és a quake 4nél?
  • Yossarian
    #7969
    Tévedésben vagytok, a jó ping a vonal minőségétől függ és nem a sávszéltől!

    A ping a válaszidő lenne, magyarulaz az idő millisecundumban, amig egy kiküldött adatcsomag a saját géped és a célgép között oda-vissza megteszi az utat. Ennek semmi köze ahhoz, hogy hány megabites elérésed van. Az ugyanis a sávszél, ami a másodpercenként letölthető adatmennyiséget jelenti.

    Tehát magyarul az egyik egy idő, a másik egy mennyiség.

    A cod2-t nem néztem, hogy mekkora sávszélt eszik meg, da az UO-nak még éppen-éppen elég a 256-os vonal.
  • toza #7968
    " © tiroxine 2005. okt. 31. 19:35 | Privát | Válasz | #7636
    GRÁNÁTDETEKTOR KIKAPCSOLÁSA: main\players\[profilnév]\config.cfg-ben a "cg_hudGrenadeIconHeight" és a "cg_hudGrenadePointerHeight" értékét átírod 1-re. Azt is kikapcsolnám, hogy kiírja, hogy menjél fedezékbe, amikor meglőnek, ha valaki megtalálja, szóljon."
  • Gunner
    #7967
  • hoditoka
    #7966
    tééleg kössz
    na majd egyeztessünk milyen hal lessz
  • hoditoka
    #7965
    valaki egy crak et help
    a multi elég jó lett csak a soti kicsit durva
  • Gunner
    #7964
    Legközelebb elverünk egy nagy büdös hal-lal, különben is ott a FAQban még egy link is
  • Gunner
    #7963
    Single-ben egyébként kb. örök életem van, és ha jól meglőnek-megsebesülök, akkor visszatöltődik az életem?
    Gondolom multiban maradt a régi
  • Gunner
    #7962
    Annak idején volt egy pár modemes az RTCW-ben is, csupán az nmy elé kell célozni
  • hoditoka
    #7961
    nincs épp ez a paj ha ott lenen szerinted itt lennék?
    nem nyomnán a single modot és ma estére kivinném
  • hoditoka
    #7959
    bocs de valaki megdobna egy crak el, mert nem fut és ezen mulik majd hogy megveszem -e majd a cod 2-őt
  • #7958
    Király volt a játék!
    Hétfő reggel 8tól este 6ig nyomtam megállás nélkül és ki is végeztem.
  • k8bal
    #7957
    vki már íra egyszer de:
    hogy kell kikapcsolni a gránát jelzőt?
    tehát mi a konzol parancsa?
  • ReTeK
    #7956
    a füst éppen arra lenne jó hogy elbújsz a sznájperek elől, multiba való okosság ablakos kemperek ellen kiválló
  • k8bal
    #7955
    naneeee!
    olvassátok már el mit ír a konzol miután entert nyomtok a cg_drawhealth 1 -re!!
    azt írja hogy: cg_drawhealth is cheat protected!
    tehát engedélyezni kell a cheateket az sv_cheats 1-gyel...
    de sztem baromság kiiratni az életet!
    én még a HUD-ot és a célkeresztet is kiszedtem!
    így sokkal reálisabb!
    a való életben sem tudod hogy emnnyi van hátra ha meglőnek!
  • Captain Sparrow
    #7954
    ez nmeis fog működni..mert nincs életjelző
    de amugy ja entert kell nyomni
  • DioSr50
    #7953
    most töltöm 60-kval!!!
    majd ha mgelsz megprobálom feltenni torrentre!!
  • geri15
    #7952
    mer neked megvan mi?
  • DioSr50
    #7951
    kell valakinek a cod2 bounusz lemeze?
  • Ma2ska
    #7950
    Kemper társaság ellen pont jó a füstgránát.
  • geri15
    #7949
    télleg félrenéztem sorry :DDDD
  • DioSr50
    #7948
    Jó reggelt!!
    valaki be tudja linkelni a játék eredeti dvd boritójat!!!!
    de valami jó minőségűt!
    Előre is köszönöm!
  • attiGT
    #7947
    a beírok valamit a konzolba akkor ENTER-t kell nyomni hogy érvényesítsem azt? Mert beírtam: cg_drawhealth 1 Maj ENTER-t nyomtam és megnéztem változott-e de semmi.
  • Newyorker
    #7946
    THX az infót :)
  • Szabó Péter
    #7945
    KÖSSSSSZ
  • I.C.ram
    #7944
    256-is simán elmenne szerintem. Anno MOHAA idejében is átlag 128-256-a volt mindenkinek.
  • magus
    #7943
    hat 512-vel mar lehet. (bar ha mindenkinek 1 megabitje van akkor egy ido utan kijon h ugy daralnak le h neked eselyed sincs)