26388

F.A.Q!






Saját és klánoldal reklámozása TILOS!!!

WAREZ és CHEAT témát mellőzni




!!!OFFOLNI IDE!!!


  • moralosan
    #8713
    menj tovább a pályán, olyankor általában változik.
  • Yossarian
    #8712
    csúcs gép kell a Q3 motorhoz :D
  • kirol
    #8711
    Én most telepítettem fel a gammát, és egy kicsit csalódtam. Régen az volt a téma, hogy a FEAR motorja mennyire nincs optimalizálva, most meg egész komoly beállításokkal gyönyörűen fut a gépemen.

    A Call of Duty 2 meg egyszerűen nem fut rendesen, lassan már mindent le kell kapcsolnom, hogy meglegyen a 25 FPS, pedig a grafika közel nincs pl. a fear -hoz.

    Csak nálam van ez, vagy a motort szarták el???
  • Dietrich
    #8710
    na majd tiszteletem teszem.
  • me and a monkey
    #8709
    Én is.
  • Yossarian
    #8708
    Boldog Szülinapot Trident! :)
  • Yossarian
    #8707
    Egészségedre! Ha nekem van egy kis időm multizni, akkor nem azért megyek be egy szerverre, hogy 2 percenként leszedjenek és spectben gyönyörködjek a grafikában. Amúgy meg ha pörög a játék észre se veszed a grafikát. :) De kinek a pap, kinek a pané. Az én 2.4-es cerkámon 9600XT-vel szép grafikával már diavetítés ez a játék. Ami valljuk meg őszintén, elég vicces egy ilyen régi graf motortól...

    "Lehasalok a fűben és szagolom a virágokat" Ez élőben az igazi és a grafra meg az FPS-re se lehet panaszod. Jah, és civilizált helyen le se lőnek közben. :DD
  • Herold
    #8706
    Pedig én Brecourton csak a hangyákat figyelem. Az se érdekel ha lelőnek. Lehasalok a fűben és szagolom a virágokat.
  • haxoror
    #8705
    Kurvajó gém nagyon tetszett a single sztem jobb mint a cod:uo!
    A multi is jópofa ha sikerül kifogni egy olyan társaságot ahol kevés a shotgunos ugribugri
  • Herold
    #8704
    Hát ez elég fosul néz ki. Megéri a 110 FPS ezt a szart?
  • mohus
    #8703
    "Tedd a szívedre a kezed! Azért eshetne már."

    lószart...én építkezem, ilyet rendeltem
  • mohus
    #8702
    "Azt se felejtsük hogy szerintem most sokkal fontosabb volt az Xbox360-as verzió nekik.Könnyen lehet hogy a pc-s ennek esett áldozatul optimalizáció terén.Viszont elképzelhető hogy a X360-as kijövetele után összedobnak valmi méretesebb javitást ehhez is."

    csak azt tudnám mi a töknek konzolra FPS....
    ez az MSBILLG. tényleg kinyírja a pc játékosdit a hülye dobozával
  • mohus
    #8701
    "ÉS nem tom hogy van a Call of duty 2 és ha felhúzom max grafra akkor ujraindul a gépem pedig szerintem elég ütős gépem van"

    sztem meg a grafkártyád gyenge
  • dalackraul
    #8700
    é
  • báttyó02
    #8699
    jajjj már ittis kezded? :S:S:S
  • GregSB
    #8698
    Behalt a FAQ oldala!

    Valaki feltenné újra?
  • geri15
    #8697
    mondtam: DC++, és torrent (www.torrentspy.com), vagy ha gyorsan kell akkor 200 ft-ért a wanadoo (http://wanadoo.atw.hu)
  • dalackraul
    #8696
    de nem találom sehol akor mondj egy olyan helyet ahol fent van
  • geri15
    #8695
    szerinted van aki csak úgy át fog küldeni egy 50 megás fájlt msn-en? szedd le DC-ről, torrentről, elég sok helyen fenn van
  • dalackraul
    #8694
    na senki nem tud segíteni nekem?
  • geri15
    #8693
    valamilyen bug
    kezdd előről a pályát
  • comal
    #8692
    Segítsetek elakadtam! A Leningrádos pályán, ahol a villmos mellöl 1 tank jön, amit a fürdőből felszedett robbanószerrel kell hatástalanítani. Sikerült is de nem tudok tovább lépni, mert a csillag és a küldetésjelző nem vátozik, holott előttem ég a tank. Mi lehet a baj??
  • dalackraul
    #8691
    msn re bocsika
  • dalackraul
    #8690
    sziasztok akinek megvan a cod 2 nek az r00 fájla az jöjjön sms re fontos címem:[email protected] előre is köszi_D
  • geri15
    #8689
    mert valszeg áron alul szerezte, mondjuk 6-8 ezerért.. és még így is nyer rajta
    volt haverom pont ugyanezt csinálta. eredeti játékokat megvett 2-3 ezerér, és továbbadta 5-10ér
  • AlieN911
    #8688
    Bonus Disk röl mi a vélemény?? megvan valakinek?? mi van benne?:)
  • urbijoe
    #8687
    akkor minek vetted meg ha el akarod adni?
  • geri15
    #8686
    persze :D már várom hogy lapátolhassam minden reggel bazmeg
  • KM
    #8685
    Tedd a szívedre a kezed! Azért eshetne már.
  • geri15
    #8684
    lolmár mindenkinek essenmárhó-s logója van??!
  • KM
    #8683
    Itt már alakul valami, van rendes indikátor, nem gyógyul vissza a delikvens, van már elsősegély, csak nem lehet felvenni (csak azok a fránya fegyverek ne lennének ennyire elbakkantva):
    ^4[^1F^7G^2C^4]^1COD2 HQ^5server|13ms|84.21.10.205:28960
  • nagypeti
    #8682
    Szevasztok!
    Ha valakit érdekel eredeti Call of Duty 2 vagy F.E.A.R játék, bontatlanul és számlával az írjon e-mailt a [email protected] -ra, vagy keresse fel azoldalamat.
  • Dietrich
    #8681
    tessék?
  • Laky
    #8680
    The All-Seeing Eye 2.5c
  • KM
    #8679
    Halhatatlan lettél ezzel a beszólással!
  • alakulat
    #8678
    hi
    feltettem az ASE progit beállitottam és mikor rákattintok egy szerverre akkor fatal errort ir ki hogy: Error during initialization:EXE_ERR_INVAILD_CD_KEY
    ez mi?
    mit csináljak hogy működjön?
    segitsen vki.
  • KM
    #8677
    Te magadtól lettél ilyen vagy segítettek? Mennyiből tartana beírni a Google-be (ami egyébként a barátod)? Másokat meg ne noszogass, ha te nem vagy képes előbb gondolkodni...
    Egy idézet, ami pont passzol ide:
    "Okos ember kezében a net egy nagyon jó eszköz, a buta csak arra használja, hogy legyen hol kérdezni."
  • Yossarian
    #8676
    pont mint neked. gondolod mi fejből tudjuk az URL-t? Toom, jobban esne, ha megkeresnénk helyetted...
  • Curesz
    #8675
    há most oan nehezetekre esik?
  • EmThor
    #8674
    google a barátod