26388

F.A.Q!






Saját és klánoldal reklámozása TILOS!!!

WAREZ és CHEAT témát mellőzni




!!!OFFOLNI IDE!!!


  • Curesz
    #8673
    na vki egy linkt pls
  • báttyó02
    #8672
    faq :|
  • Curesz
    #8671
    honnan tudom leszedni azt az ASE programot, amivel megy amulti???
  • Curesz
    #8670
    COOL végigtoltam a gamet!!
  • Dietrich
    #8669
    singléről nem tudok mit mondani, mert még el se indítottam..majd ha nem lesz netem :)
  • Gabe18
    #8668
    Azért Doom3 motoron megnéztem volna a partraszállás után a lövészárkos jelentet...
    (nagyon meszze látható nyilt terep,rengeteg ember,néha mindent elboritó füst,)
  • Dietrich
    #8667
    nekem olyan benyomásom van, h ezt a cod2-t nagyon kapkodva, sietve dobták piacra, h a karácsony miatt megelőzzék a konkurenciát. Úgy voltak vele nesztek játszatok, majd kiadjuk hozzá a patchet amivel gatyábarázzuk kicsit.

    Hiba volt h a Q3 motort túrbózták és nem váltottak újra. Még a doom3 motor is jobb megoldás lehetett volna...szerintem.
  • Gabe18
    #8666
    Azt se felejtsük hogy szerintem most sokkal fontosabb volt az Xbox360-as verzió nekik.Könnyen lehet hogy a pc-s ennek esett áldozatul optimalizáció terén.Viszont elképzelhető hogy a X360-as kijövetele után összedobnak valmi méretesebb javitást ehhez is.
  • Dietrich
    #8665
    huhh...
    ha jelenleg nincs hangszorókimeneted az alaplapodon amit erősen kétlek...odafogod bedugni.
    veszel egy hosszabbító kábelt 1,8m (500Ft kb)+ a fülhallgatód ami 1m..ne mond már hogy nem elég hosszú ;)
    nekem azért kellett füllhallgatóra váltani mert a családomnak túl hangos volt a pavlov háznál a csata multiban :p
  • báttyó02
    #8664
    :DDDDDDDD
  • Dietrich
    #8663
    multi majd akkor lesz jó, ha normálisan átgondolják és 300megás patchet kiadnak hozzá....addig ez egy arcade viszont jobb időtöltés a Győzike show megtekintésétől :D
  • báttyó02
    #8662
    jaja
    ehát ugytünik ebből a q3 motorbol csak ilyen áron tudtak szép grafikát kihozni :\
    vagy csak elbaszták..
  • urbijoe
    #8661
    szerintem müködne a dx9 átlagos gépeken is csak elbaszták a játékot a programozok
    volt pl: a The Cronicles of RIDDICK abba is szépen csillogott minden és simán ment egy 2gigás cerkán
  • Dietrich
    #8660
    4-5K

    anno nekem az IC7 deszkán az integrált szar hang mindig elszállt a cod1 multi közben..akkor vettem. Ha nem igényled a házimozit meg a genius home theatre-t akkor ez is jó lesz.
  • báttyó02
    #8659
    "te szerjózsa! neked mennyi van még hátra?
    nem tudom bazz..most töltődöm vissza.."

    :DDDDDDDddddddddddddddd
  • Dietrich
    #8658
    és az miért jó? így is annyi szar íródik már ki a képre, h lassan azt nem látni ami a lényeg ;)
    úgyis visszatöltödik az életed ha meghúzod magad a sarokban..
    meg az életben is anno mikor rohangáltak biztos tudták mennyi van hátra az életükből..1perc, 1 óra, 1 nap, 1hét, 1 hónap,1 év...

    "te szerjózsa! neked mennyi van még hátra?
    nem tudom bazz..most töltődöm vissza.."
    :D

    realitás rulez..
  • báttyó02
    #8657
    mert azt csak akkor hallod ha zenei cd-t teszel be :\
  • báttyó02
    #8656
    olcsó kb. 4000forintos .a.sasd.as.a
  • Prince of Máté
    #8655
    énis szoktam fülhallgatóval játszani de már nem ér le a hangszóróig a zsinór. Viszont a gépnél a cd vagy dvd meghajtónál be lehet dugni de nekem nem jó.Át kell valamit állítani?kösz
  • Prince of Máté
    #8654
    és ez mennyibe kerül?
  • Dietrich
    #8653
    SBLive 5.1
    nálam ez van+fülhallgató
  • Prince of Máté
    #8652
    mondjatok egy jó de olcsó(kb4000 ftos)hangkártyát!most akarok venni mert a mostanimon a hang recseg
  • Bandee1987
    #8651
    nekem is előfordul, főleg füstben és nagy robbanások közepette
  • moralosan
    #8650
    azért ezzel nem teljesen értek egyet ^^
  • KM
    #8649
    Azért van még mit javítani rajta, sajnos...
  • csuhi
    #8648
    :P
  • csuhi
    #8647
    hali!
    tudna valaki segíteni? hogy lehet, házi tört szervert csinálni, amire tudnak mások is csatlakozni, és elfogadja a kulcsot?
  • Emo Kenny
    #8646
    hali srácok!

    egy kérdésem lenne. multiplayerben csinálok egy saját server-t, és amikor haveromék akarnak csatlakozni, akkor kidobja véletlenszerűen hogy rossz cd-kulcs. de van olyan, hogy ha ujrainditja a gepet akkor egybol beengedi. és ezt mind full randomba csinálja. nem tduja valaki, hogy mitől lehet? vagy mivel lehetne ezt kiküszöbölni?

    Előre is köszi a helpet!

    [SS-H]Kenny
  • Met
    #8645
    Nekem néha betorzul a hang és olyankor a játék is lelassul kicsit.
    3 féle hangkártyával próbáltam:) és a hang minőséget is levettem mediumra.
    Dx7-ben játszom.
    P43G, 2x512MBRam, Radeon 9600Pro és most egy SB Live van a gépben.
  • rezsofiz
    #8644
    hja. multiban vegyél le mindent amennyire csak tudsz, soksok fps meghálálja majd
  • akyyy
    #8643
    google
  • abonyitomz
    #8642
    valaki tudna adni egy linket ahonnét letudnám szedni a cod 2 collectors edition dvd borítóját ??
  • báttyó02
    #8641
    hát ahhoz meg kinek van elég vasa :|
  • báttyó02
    #8640
    ott a pont-.-
  • geri15
    #8639
    hát igen épp ez az
    ahogy patay is megaszonta jobban járok kurvaszép dx7-el mutliban + 100fps-sel mintha a szinténkurvaszép dx9-et nézném, és a 20 fps miatt ölnének le állandóan :|
  • Laky
    #8638
    csatlakozom (H)
  • urbijoe
    #8637
    a dx9 meg kifejezetten fullon néz ki jol
  • urbijoe
    #8636
    a lefagyás VGA probléma nem birja a full graffot nekem egy másik játéknál volt mindig kifagyott a kép ,visszavettem a grafikát medium-ba és tökéletesen jo lett
  • Mr Manson
    #8635
    Off:
    Multiba nevet hogy lehet szinezni?
  • báttyó02
    #8634
    azért én kicsit ezzel vitatkoznék,mert ha beteszem dx9be akkor láthatóan sokkal szebbek lesznek a textrurák,és dx7be még fullon se lesznek sajna olyanok :(
    de az tény hogy inkább dx7fullon tolom mint dx9low-on ..