26388

F.A.Q!






Saját és klánoldal reklámozása TILOS!!!

WAREZ és CHEAT témát mellőzni




!!!OFFOLNI IDE!!!


  • geri15
    #9114
    buta kérdés jön -.-
    havernak odaadtam a CoD2-őt, és mikor kicsomagolja az ISO-t, majd bemountolja nem tud telepíteni, mert a telepítőablak egyszer gyorsan feketén felvillan, majd eltűnik :|

    Tippek? thx
  • wazzup
    #9113
    Most néztem hogy a COD2 CD-n is ugyanaz van amit letöltöttem de azal mit kell csinálni??
  • wazzup
    #9112
    Sziasztok! Nekem is kéne egy kis segítség. Eddig ment a game de most amikor be akarok lépni akkor azt írja ki hogy: ,,DirectX encountered an unrecoverable error. Check the directX FAQ for possible solutions." És letöltöttem a 9.0c-t de azzal se tudom hogy mit kell csinálni mert Rákattintok a DXsetupra és végig megyek a nexteken meg befejezés és ugyanezt írja ki. ( ja és üres a DirectX mappa a programfilesben ) SEGÍTSÉÉG!!
  • Milka
    #9111
    feltettem a cod2-t,és a 9.0c directx-et is,amikor elindítom a gamet,ezt írja ki.geforce4MX460am van,aki tud segítsen pls

    ezt írja: FATAL ERROR
    Error during initalization.
    Video card or driver doesn't support alpha blending.
  • Snecie Smicie
    #9109
    Mi a helyzet az új multi mapokkal?
    Nagyon uncsiak már 2 hete az alapmapok
  • arnyek1000
    #9108
    Szeretni nem kell de időlegesen el lehet viselni.
  • Zsoltika 007
    #9107
    Ez van. Ezt kell szeretni..
  • Pano
    #9106
    a 16 000 forint nem a fejlesztőktől függ, hanem a kiadótól. Ők szabják meg végülis az árat, úgy hogya kiszámítják mennyi volt a fejlesztési költség, az alkalmazottaknak kifizetett pénz és még ugye a hasznot ráteszik. Így kialakul egy ár ami a bolti kereskedelemben szabványos.
    Csak aztán még a forgalmazók is rátesznek egy csomó szart, pl szállítási költség plusz az ő hasznuk és így kötünk ki 16 000 foritnál. Én úgy veszem észre, hogy csak itthon ilyen észvesztően drága a CoD 2. Bár, ebben a fos országban már semmin nem tudok meglepődni. Mindig minket húznak le, már ha letudnak :). Nevetséges, hogy kb 10x annyit keresnek a külföldi polgárok havonta, mint mi, de negyed annyiért vagy fele árért megkapják a cuccokat (ha az itthoni árakat nézzük).
    Vegyük az osztrákokat. Gondolom nem kell ecsetelnem, hogy mennyi a minimálbér. Haver Bécsbe jár ki bakeliteket, cd-t, hardware cuccokat és egyéb dolgokat venni, mert az esetek 80%-ban majdnem az itthoni ár feléért kapja meg. Azt mondta, hogy olyan cumo szinte nincs is, ami drágább lenne. csak elvétve, de az ok sem sokkal magasabbak az itthoni árakkal (szinte alig). Vagy egy árban vannak a cuccok, vagy sokkal olcsóbbak.

    kicsit elkalandoztam :D
  • Yossarian
    #9105
    tssssss, :D amúgy azok :D
  • Mester01
    #9104
    Akor az anyukat ilyent nem tesznek bele de mi agyunk ki érte 16.000Ft HÜLYÉK EZEK?
  • DJ Skyline
    #9103
    "A German Front Mod fejlesztői a CoD:UOban elért sikerek miatt úgy döntöttek, hogy elkészítik a CoD2s verziót is.
    Az új változatban már nem csak multiplayer pályákra, hanem 3 SP mapra is számíthatunk.
    Egyelőre még nem tudni, hogy mikor jelenik meg"
    forrás

    ugyanez angolul a hivatalos oldalról:
    "After the Greate Success we will continue our work on the German Front Mod for COD2.
    And this time we want to concentrate of the main idea of the German Front Mod and want to create a short 3 missions SP Campaign.
    We decided to make only 3 missions because we know that you don't want to wait years until we can make our first release. Well maybe we will continue the campaign later.

    But this dos not mean that we wont work on the MP. We can use many of our old files from the COD:UO GFM and will port them to COD2.

    But in the last month and years our Mod team got smaller and smaller. Now we need some fresh blood for our COD2 project.

    Please contact me([email protected]) if you are a mapper, (SP) scripter, modeler or skinner and want to help us making a never seen before German SP campaign and a successor of one of the most popularest Mods for COD:UO.

    The story and planning is already finished and we can start as soon as the editor tools are released.

    You will find more informations about our new SP campain when the GFM2 homepage is lunched.


    *note* We have not canceled the GFM Content Patch.
    Many Fans wished to see who the betatest is going on.
    Here is a Map list from [CyG] Bastard that shows our progress on the Mod."
  • Dietrich
    #9102
    hogy kell szavazást kezdeményezni a multiban ha szerver engedi? pl. valakit kivágni?
  • cbdkroa #9101
    :)
  • Dietrich
    #9100
    tudom, h mikori a shoti...és nem azt mondtam, h nem használták!
    Csak azt hogy nem olyan számban mint vietnamban pl.
    mert akkor azt mivel magyarázod, h se doksi film se játékfilmben nem látni?
  • Dietrich
    #9099
    GeForce2 MX440-re erőltettem rá a proci egy 850mhz celeron...elindult ;)
  • Pano
    #9098
    hát, akkor az kuka. Nem tudsz vele mit kezdeni. Ha csak meg nem szerzed mástól a hozzá tartozó crc kiterjesztésű fájlt.
  • ReTeK
    #9097
    igazad van ritka fegyver volt, de már az első vh-ban se szerették nagyon

    "On 19 September 1918, the German government issued a diplomatic protest against the American use of shotguns"

    bővebben itt de mindenesetre azért használták európában is a jenkik
  • Padavane
    #9096
    Szevaszok!

    Biztos volt már kérdés de nem találtam. Letöltöttem 1 programot 80 x darabban ( gondolom nem kell ecsetelni mit :-) ) és egyesítésnél azt írja crc file nincs meg.
    Hiába nevezem át .iso-ra vagy rar-ra nem tudok vele mit kezdeni.

    Tudtok segíteni?
  • Pano
    #9095
    valszeg kimaradt :)
  • Mester01
    #9094
    Tényleg fiuk most jutott az eszembe mikor még nem jelent meg a CoD2 akor ilyenrol volt szó:

    MP módban Klán beállítások is lesznek,minden adatot bevihetünk,és nem kell a klánnevet kiírni a nevünk elé.
    Ezeket találtuk:
    "Clan Name:"
    "Clan Motto:"
    "Clan Membership"
    "Clan Description:"
    "Clan URL:"
    "Save Data"
    "Create Clan"
    "Leave Clan"
    "Members"
    "Remove Member"
    "Make Admin"
    "Make Leader"
    "Make Member"

    Ez hol van?
  • UnknownAsshole
    #9093
    konzolba---->
    /therisacow "1337"
    /spdevmap ..... (...=pálya neve)
    aztán betötlt és van egy pár kod.
    GOD
    NOTARGET 1
    NOCLIP 1
    stb.....
    de ezekre keress rá pl. gugliba..
  • Milka
    #9092
    van valakiniek GeForce4 MX440 v. 460?azzal is megy a játék?
  • GYILOKOLI
    #9091
    Bocs hogy ilyet kérdezek de hogy lehet csalást engedélyezni a cod2-ben?
  • grebber
    #9090
    Milyen hosszú az amcsi rész, mert az orosz elég rövvid volt ?
  • UnknownAsshole
    #9089
    Hol és mikor játszol ???
    Mekk énizs ! (má ha lehet ^^ )
  • Dietrich
    #9088
    mellesleg emlékeim szerint ez a shotgun ilyen tömeges méretben a jenkiknél, a vietnámi háborúban szerepelt elöször (lehet a koreaiban is már azt nem tudom)de hogy az európai hadszintéren a II.vh-ban nem az fix..
  • haxoror
    #9087
    jajmá a játék része tudoood?

    Meg szerveroldali beállítás is hogy van vagy nincs és egyre több adminnak jön meg az esze :)
  • geri15
    #9086
    étem =(((((
  • báttyó02
    #9085
    met nemengedem np -.-
  • Block
    #9084
    MAjd mikor ellenem TDM-ezel :D
  • DJ Skyline
    #9083
    kezd elegem lenni az ugrabugrálós shotgunosokból!
  • geri15
    #9082
    nénem!!!??!
  • ReTeK
    #9081
    fust kell
  • KM
    #9080
    Nomen est omen!
  • Smoke
    #9079
    Szerintem a füst az csak publicon zavaró, warokon biztos éehet értelmesen használni különösen hogy alapból nem osztja ki minden fegyverhez a játék.
    A shotgun pedig egy szemét szar, mert igaz hogy csak 6 méterig jó, de 6 méteren belül tök mind1 a célzás a lényeg az hogy elsüsd max a 2.-ra ölöd meg mert az elsőnek csak a fele kapta telibe, szal nagy nyílt terepen aki azt használja és jól nyomja vele az tényleg király lehet, de aki kis zárt térségbe pl carentan, megy vele az azért nyomja mert nem tud lőni...
  • Serpa
    #9078
    te tudsz vmit?
  • KM
    #9077
    Pontosan, ilyen kis térképekre vétek a füst. Talán a kiegben...
  • Gabe18
    #9076
    Akkor én is egy "csira vagyok" mert a shotgun teljes idegen a CoD-tól.Még ha volt is a valóságban,teljessen idegen attól a multi játékmenettől ami miatt sokan megszerették a CoD-ot és a CoDUO-t is esetleg.
    A füstgránát meg kisebb mennyiségben nem lenne baj,de mint mondom ugy tünik akinél van az alapnak gondolja hogy akkor azt valami módon fel kell használni,ha van értelme,ha nincs.Aztán a pálya fele füstben úszik,nem látni semmit.Ennek megitélése független attól hogy kinek hogy megy a gépén...
  • KM
    #9075
    Igen, de nem ide. Tegyék be a cs-be, ezt ne degradálják már le ilyen szánalmas szintre...
  • Punker
    #9074
    mutass 1 képet amin német katona ilyennel van hivatalosan felszerelve!