26388

F.A.Q!






Saját és klánoldal reklámozása TILOS!!!

WAREZ és CHEAT témát mellőzni




!!!OFFOLNI IDE!!!


  • Dietrich
    #9073
    éreztem mikor seggbe löttél vele :))
  • Lazlo
    #9072
    én csak a shotgunt szeretném emgvédeni mert jelenleg az a kedvenc fegyverem :) írd be a nevét a google-be és kifog adni neked dolgokat és ha elolvasod megtudod hogy 1kicsit több köze van a valósághoz mint gondolnád :) nya csak ennyit akartam csövi
  • Yossarian
    #9071
    hehe, én kezdem megszeretni a shotgunt, pedig tudok lőni mással is :D
    Mentségemre legyen mondva, én nem állok be vele kempelni...
  • Dietrich
    #9070
    abból indulj ki, h ez a cod2 egy szar arcade lett...
    mit keres a shotgun és mit keres az az uo óta a fűstgránát ebben a játékban? Te tudsz mutatni olyan doksi filmet amiben eredeti felvételekben mutogatják, h ilyenekkel rohangálnak a katonák.? Mert én nem....lehet a készítők valójában CS-s fanok és megkeveredtek kicsit :)
  • Block
    #9069
    Unalmas volt a játékmenet szal kellett bele egy new fegyver.........
    Nagyon szánalmas ahogy a sok csira sir a servereken hogy shotgun makker meg láma fegyver meg ilyenek........, ugyanilyen alapon a csipa mega csatttogó is ugyanilyen makker fegyver, a géppityuról nem is beszélve, tök mellesleg meg gondoljatok csak bele hogy a shoti monjuk 6 méternél messzeb lofing....
    A füstgranyó pedig csak azt zavarja akinek nem megy a gépén.....
    Benne van a játékban nehogymár kitiltogassuk.....
  • Gabe18
    #9068
    Megint fellátogattam kis multi idejére CoD2-be.És megérett bennem a gondolat hogy aki a shotgun-t belerakta a multiba az egyszerüen nem volt normális.Teljessen tönkreteszi a játékot.
    A másik meg a füstgránát.HQ-ban a rádiót birtokló csapatnál alap hogy a rádió körül fél perc mulva akkora füst van hogy ha valami ellenség odajut a rádió mellé,akkor egyszerűen nem lehet lelőni,mert azt se látom hol a rádió,hol az éppen leszedő ellen,semmit...
  • Gabe18
    #9067
    Ugy hogy az elején európában amig nem jött ki hivatalossan a játék,addig az összes szerver tört volt.Most hogy már meg lehet venni,sok szerver nem enged fel már csak eredeti játékkal.
  • tokyo
    #9066
    ok..megoldódott..nem volt fenn a legújabb catalyst..azért kösz :)
  • tokyo
    #9065
    sziasztok.
    Én is a deviance nevű üzletben vásároltam meg a játékot. :) Van egy kis problémám.
    Valamiért nem jeleníti meg az elején a logót az intrót majd az átvezető animációkat...a játék maga kifogástalanul megy a menüvel sincs baj..szal igazából egyszerű szépséghiba de azért zavar. lécci segítsen valaki,,, köszönöm (ja gamét már újraraktam és úgyanúgy ilyen)
  • Hajecz
    #9064
    Tudom hogy a magyar serverek java tört és ott tudunk játszani de akkor hogy tudtam felmenni bármelyik serverreaz elején???
  • Hajecz
    #9063
    Lehet hogy hülyeséget kérdezek de az miért van hogy felraktam a gépre ezt a versiot: CALL.OF.DUTY.2-DEViANCE ez dvd-s versio ezzel a kóddal: XEZL-GZWX-XQZG-GEGU-EEFC Daemon tools-ról fut a játék és a multiban vannak porblémáim mert az elején simán bermelyik serverre fellépet aztán próbálgattunk haverommal cd-kódokat mert neki nem ment és utána már nekem is azt írta ki amit neki hogy érvénytelen a kód.Lehet valamit okoskodni hogy tudjunk multiban játszani anélkül hogy megvennénk eredetibe? Az a privát server patch nem jó mert akkor kevesen lennénk, hanem a rendes multi ahol jó sokan vannak ahova az elején tudtam fellépni!?
  • Pano
    #9062
    - Mi a fedőneve?!
    - Itt tas

    :DD
  • báttyó02
    #9061
    nám
  • trident
    #9060
    Áz. Madzsar títkokügynök.
    -Tudja, hogy mit jelent?
    -De!
  • geri15
    #9059
    köszönöm
    és lehet jáccani a zinterneten?? megegyébként is!!!4
  • Csoder
    #9058
    xD
    Titkosügynök
  • Serpa
    #9057
    mik ki nem derülnek rólad.
    Fekete Pákó kapcsolattartótisztje vagy?!
    :)


    Kész átverés show
  • GregSB
    #9056
    torrent
  • jointeer
    #9055
    lál!
  • Pano
    #9054
    Emberek!

    Megértem az aggályokat és a nem tetszéseket azok felől, akik törzsgyökeres codosok.
    De... Ez, ha nehéz is elfogadni teljesen más világ lett. Teljesen más játékstílus, gondolkodás és szemszög kell már ehhez a játékhoz. A gond az, hogy a régi codosok (valahogy én is beletartozom, mert több mint másfél évig nyomtam)megszoktak egy játékstílust, egy ehhez tartozó "életmódot" és ahhoz viszonyítanak. Valahol meg is értem őket, mivel egy ehhez közeli dolgot vártak (mivel ez is cod) és egy teljesen új formalitást kaptak. Csak azt nem tudom megérteni, hogy miért nem próbáljtáok meg egy kicsit félredobni ezt a keserű szájízt és más megvilágításból szemlélni a cod2-t? Talán akkor tetszene is.
    túlságossan le akartok ragadni a régi módszereknél és nem vagytok anynira nyíltak az új dolgokra. A cod2 koránt sem tökéletes, ez igaz. Van pár hülyeség benne, de azért nem förtelmesen rossz. Én már eléggé megszerettem (a shotgunos lamikat leszámítva).
  • Kossuth Lajos
    #9053
    és hol találok füst jelzőt?
  • geri15
    #9052
    tényleg??!!
    honnan lehet letölteni??? adjatok linket plzzzz
  • Seth
    #9051
    a bunker tetejére kell rakni a jelzőfüstöt, meg van jelölve a szokásos sárga villogó bizbasszal
  • Kossuth Lajos
    #9050
    Sziasztok!
    Egy kérdés. Amcsi pályán amikor a bunkert kell védeni, valami olyat kiabál a főnök, hogy a "zöld füstöt" (füstjelet) adjam le, ott van bent a bunkerban. Csillaggal meg is jelöli. Szakadjak meg, ha megtaláltam. Utána jön a bombázás, és annyi. Mi a megoldás? Előre is köszönöm.
    Kossuth Lajos
  • DJ Skyline
    #9049
    jaja...kb hány ember lenne akik állandóan feljárnának...mert lehet valaki most játszik a CoD2-vel,hű de jó meg minden,de aztán 1 hónap múlva meg már a gépén sem lesz a játék!:D 20 fős bőven elég,de a 10-et sem zárom ki...
  • Dietrich
    #9048
    30 slotos UO szerver 13750Ft

    lehet ezek az árak jeleznek valamit? :)
  • Dietrich
    #9047
    30 slotos 9750Ft bruttó.

    ez azt jelentené, h 325Ft/hó/fő..de erre semmi garancia nincs
  • toza #9046
    rohatt nagy kar volt igy tonkre tenni cod ot...hetelos fos lett belolle..
    van ez az admiralis(?) vagy mijen mod ahol van hamarabb robbano granat,meg eletcsik ami nem toltodik vissza..na ugy van vmennyi ertelme,de akkor meg az jon le h ugyanaz mint elodei,csak vmivel masabb a jatek..mert akinek nincs izmos gepe az nemigazan tudja azt mondani h szebb..mert inkabb csak furcsabb lett az egesz,alig van nagy map,szoval nem az igazi...sztem...
    pecsel sem lesz ertelmesebb..elszartak..vagyis lebutitottak korhatar alatti szintre..:(
  • Fejes021
    #9045
    szerintem is ha valami jó a multiban akkor az az, hogy nem buta , gépi ellenfelek ellen harcolsz, hanem olyanok ellen, hogy ha lősz rájuk legalább arréb állnak.
    De így semmi értelme, hogy van egy csomó csíter. Singleben megértem me ha nem tucc tovább jutni és már nagyon eleged van abból a szituból,hogy mindig lelőnek, akkor csítelsz, hogy tugyy szórakozni, de multiban csíttel nincs szórakozás
  • Andora
    #9044
    Szerintetek az hogy nincs életerő csík menyire teszi realistikusobbá a játékot ,mert szerintem ez még korai nem túll kiforodt. Nekem nem tetszik ez már most!!!! Pedig még csak olvastam a játékról még nekem nincs meg.
  • mohus
    #9043
    ez a félautómata célzás senkit sem idegesít?:)
  • DJ Skyline
    #9042
    szerintem nem lennénk 20-nál többen...de én is benne lennék akár 20,akár 30!:D
  • dr Kotász
    #9041
    Benne vagyok. De min. 30 fős legyen.
  • chooselee
    #9040
    Tetszik....:D és van benne igazság..nem is kevés,de nem akarom idézni,mert akkor szinte az egészet idelinkelhetném!
    OFF/
    A cheaters dologra annyi hogy nekem is volt tegnap egy hasonló eset!!!Tegnap multiztam először ezzel a játékkal.Chooselee multihackkel!!Azt sem tudtam mi az hirtelen!Jó én is csúnyán lereagáltam,de amikor tisztességesen játszol és megmagyarázzák neked hogy használsz valamilyen progit,amit mégcsak le sem szedtél,mert kell a kutyának!Aki ezeket a progikat használva örül magának,hogy "de jól megy a game" meg "Űberfa**a vagyok" azzal nincs valami rendben!!Úgyhogy támogatom azt a petíciót is a bannerben!!!!
  • Dietrich
    #9039
    "én engem az idegel fel a CTF-be mikor egész végig ugyanaz az ember védi a zászlót...magyarul kempel!:D"

    az a baj, h lúzerek ezt is hiszik el, h aki a védi a zászlót az a kemper és nem az akinek elkéne foglalnia, ehelyett inkább egy házból lövöldözik és nem mozdul az atya úristennek se..
  • ffxi
    #9038
    Bocs, de nemtom elolvasni a FAQ-ot(Dial-Up-om van!)!

    Ebben a gamában miért nem lehet menteni F5-el, ott ahol akarok?

  • littleNorbi
    #9037
    hát akkor mi?
  • abonyitomz
    #9036
    2xx hozászólásban semmi érdemleges
  • moralosan
    #9035
    wtf?! már rég megjelent lol
  • DJ Skyline
    #9034
    dobjunk össze egy SG szerverre valót!:D