26388

F.A.Q!






Saját és klánoldal reklámozása TILOS!!!

WAREZ és CHEAT témát mellőzni




!!!OFFOLNI IDE!!!


  • Yossarian
    #11108
    pedig kell valami. Ha nem is a csíterek, de a csíterezés miatt. Mivel nagyon elkefélték a fegyvereket. Egy PPSH-val célozva fejest lehet lőni a pálya túlsó végére is, amiatt aztán jön is a lecsíterezés azonnal.
    Tegnap bementem a Bazijoe féle TDM szerverre, mert kollégám meg a barátai üzemeltetik, pedig már több mint egy hónapja nem is COD2-ztem. Nem akarom fényezni magam, de 3 pályát játszottam és olyan 100/20-as statokat csináltam míg a 2.-nak alig volt 60 pontja. Végül azért mentem ki, hogy a kollégámat ne hozzam azzal kellemetlen helyzetbe, hogy az anyázókat, meg csíterezőket csitítgassa, meg kidobálgassa.
  • KM
    #11107
    PB-től ments meg Uram minket!
  • ent
    #11106
    :D
    jójó, de lehetne! mint a ph soknál pl.
    Mondjuk lenne egy válogatás (addig kölcsön adnám a firpos servert), és legalább 2/1 arány lenne az alap...

    És természetesen meghatározó lenne a kor is, én személy szerint a 25 év alattiakkal nem igazán jönnék ki!

    Aki úgy érzi, hogy eme két feltételnek eleget tesz/tenne, azok priviben küldjenek üzit és lebonyolítom a többit. Persze én nem vállalnám a "klán" (bocs jossarian) összetartását, azaz líderséget, de jó lenne valaki pl: eisenhower...

    Legyen egy időpont meddig lehet jelentkezni, addig fektessük a témát:

    Jelentkezés: 2006. 01. 09. 14:21
    Jelentkezni nálam priviben, üzenet tárgyaként: jelentkezem az [SG]Fanatics2 -be legyen. üzenetkben: hány éves vagy, mióta codozol, régi klánjaid ha volt, dolgozól/tanulsz, feleség/barátnő, gyermekeid száma... ja és a legfontosabb: a cod/cod2 serveren ismert nickjeid menevezése...

    Jelzem majd itt, hogy menniyen jelentkeztek és ezután eldönthetitek/eldöntjük, hogy menjen e a dolog, legyen e feltétel a bejutásra stb...

    Adatvédelmi okok miatt senkinek nem lesz kiadva amit küldesz!!

    És szentem addig kellene összebuherálni a csapatot (szándékosan nem klánt) amíg nincs pb, mivel számomra az nem jelent semmit. Akinek mind1, az nem csal... [vélemény]

    Ui.: Bocsi tizenévesek...

    aki meg szarságnak tartja az egészet, az ne írjon privit, ennnnnyyi...
  • Yossarian
    #11105
    nem klán, csak SG szerver. :) nagy különbség :)
  • akyyy
    #11104
    jó 5let:) majd ha lesz PB
  • ent
    #11103
    Cod2 alap fórumozók (pl:Eisenhower stb.):

    Ti nem akartok - mint a codban - sg klánt összehozni? Vagy volt már róla szó? Ugy ahogy a síma cod fórumozók is összehoztak egyet, és remekül üzemel!
  • reeedman
    #11102
    már megoldottam a helyzetet de azért köszi
  • ent
    #11101
    "Lécives legalább..."
    És én nem modtam hogy a konfigjával van a baj!!!!

    Ui.: de azért elgondolkodtató az a vga karesz!!!
  • majki113
    #11100
    [SOS]-nál be van
  • akyyy
    #11099
    nem mindegiyk szervernél van bekapcsolva. sőt, sztem csak 3-4 van ahol engedélyzve van...aseban látni
  • reeedman
    #11098
    ááá emberek segítség!!!
    miért nem enged beszélni a játékba???
    be van nyomva a voice chat annyira láma nem vok.
    SEGÍTSÉG!!!!!valami hangbeállítás?vagy mi???
    aki tud segíteni azt megköszönném nagyon!!
  • PeeVee
    #11097
    kb semmi köze a konfighoz xPP na, de mind1..nem akarok oltani..
    lehet uj driver kéne, vagy el van vmi állitva a vga drivernél(kituggya..)
    esetleg codec nincs hozzá...(rakd fel ace mega codec pack-ot)
    de lehet hogy vmi tipikus hiba:S és egyszerüen megoldható, de ebben nemtok tippet.. na meek el bye:P
  • mark113
    #11096
    Kedves Snejder! kösz h próbálsz segíteni! De, az autószerelős hasonlatodat baromira nem értem! Sokat nem értek a gépekhez, de olyat még nem láttam hogy 1 játék gyönyörűen fut a köztes videók meg nem! Ezért szerintem nem a konfiggal van a bibi - de lehet h mégis.
    P4, 3,0 proci, 512 RAm, ati r 9700
    Kérlek segíts! THX
  • ent
    #11095
    Ez tudod milyen kérdés: elmész az autószerelőhöz és nem viszed magaddal az autódat, de azt mondod neki, hogy cseréljen neki most azonnal olajat!!!! De milyen olajat ajánl? - kérded az autószerelőt, mert a régi szar volt!

    Lécives legalább anyit írjál már még, hogy milyen konfingod van amin nem jó vmi!
  • mark113
    #11094
    Na még 1x Üdv. Bocs de incs időm visszaolvasni. A problémám: nem mennek a játékban a videók. Hangja van de a képernyő fekete! A játék amúgy hibátlanul fut. Mi lehet a probléma? mit tehetnék?
    Előre is köszi


  • busman1
    #11093
    Köszi
  • KM
    #11092
    Igen, mert baromira idegesít!
  • me and a monkey
    #11091
    Régi vesszőparipád.
  • KM
    #11090
    És milyen nyelven?
  • hofitom
    #11089
    0 avagy Tabulátor feletti gombocskára lejön a parancssor a gémben. Amúgy F.A.Q.
  • Hay #11088
    Hi!
    Kisfiam kérdi: "Egyszerűen csak írd be a konzolba..." Ez a konzol mit jelent, hol van? Billentyűzettel játszik. PC-hez nincs gamepadunk.
    Kösz.
  • tomee14
    #11087
    PLZ VALAKI VÁLASZOLJON
  • priluki
    #11086
    Ugye most csak viccelsz?
    hy... hali
  • tomee14
    #11085
    plz vki válaszoljon az előzőre
  • KM
    #11084
    Mi az a hy?
  • DJ Skyline
    #11083
    "Hogyan tudom kiíratni az FPS-em?

    Egyszerűen csak írd be a konzolba, hogy /cg_drawfps 1 ekkor megjelenik az FPS-ed a jobb felső
    sarokban. Kikapcsolása: írd be a konzolba, hogy /cg_drawfps 0"

    amúgy F.A.Q!
  • busman1
    #11082
    Szevasztok, hogy lehet CoD2-ben megnézni, hogy mennyi az fps-em. köszi
  • tomee14
    #11081
    Hy! Hogy lehet a CoD 2-ben saját szervert csinálni? PLZ vki válaszoljon naon fontos!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
  • mark113
    #11080
    Üdv. Bocs de incs időm visszaolvasni. A problémám: nem mennek a játékban a videók. Hangja van de a képernyő fekete! A játék amúgy hibátlanul fut. Mi lehet a probléma? mit tehetnék?
    Előre is köszi
  • ent
    #11079
    Hi
    Szentem senki ne tegye fel azt az új patchet amit az intel és az x2 es proci tulajoknak ajánlanak. Nagy hévvel felteszem, és állandóan (5 percenként, olyan pontossággal mint a havi vérzésem) egy pillanatra leesik az fpsem 10-15 közé! Előtte mindig 30-40 között volt állandóan!
    Tapasztalat másnál?
  • Seten
    #11078

    Minek a végigjátszás? Annyira nem bonyolult. :)

  • ent
    #11077
    Miért vegyelek fel, nem is ismerlek!?:D
  • gergobaby
    #11076
    Aki tud kuldjon Single Player végigjátszást Call of Duty 2-hoz a kovetkező címre: [email protected] És vegyetek fel minél tobben MSN-re:
    [email protected] Skype: login: prolog1586 Név: Hajós Gergely

    Koszi előre is .
  • UnknownAsshole
    #11075
    #11071
  • Arti
    #11074
    Szoval mikor is lesz Patch?
  • gergobaby
    #11073
    Hogyan lehet kikapcsolni?
  • Eisenhower
    #11072
    Punkbuster Interview - interview
    (hx) 12:28 PM EST - Jan,28 2006 - Post a comment
    The Team Sportscast Network informed us they have posted an interview (part #1 / part #2) with Tony Ray from Punkbuster as he talks about their involvement in implenting an Anti-Cheat for Call of Duty 2. Here's a taster:

    Danny "bullet-worm" Mitchell, PAM Mod Coder: Backgroud: PunkBuster coding has been deemed antiquated in regards to anti-cheat strategies and tactics (even the "black-screenshot" bug that plagued CoD1 has been blamed on antiquated coding). Meanwhile, several new-comers to the anti-cheat arena have come out with some great ideas for new anti-cheat technologies. What new technologies has PB developed to fight cheating recently? And what plans do they have for upgrading their "antiquated" anti-cheat beyond simply adding new "publicly released" memory patterns to the hack database/scan?

    Tony Ray: Yeah ... deemed by who? Police forces all over the country have also been deemed antiquated (by some people) in their crime fighting methods, do you think we should do away with Police? PunkBuster has been on the cutting edge of anti-cheat technology since it was developed as the first client/server Anti-Cheat tool for online gaming. If it were possible to go back and mark the milestones in the anti-cheat niche industry, you would find that PunkBuster was first at successfully introducing virtually every important feature found in modern anti-cheat systems. But you are right about one thing, the PB screenshot code is old (as compared to game technology) and has been due for a complete overhaul for some time. It is important to us and we expect to have this overhaul done, tested and released in future auto-updates across all games we support. However, it is still useful "as is" and detecting new hacks/cheats is a higher priority to us than a rewrite of something that works in a satisfactory manner already.

    We have made large strides recently in detecting hacks that attempt to bypass our existing screenshot code. Now about these new-comers to the anti-cheat arena, I haven't read anything really earth shattering or new from any of them. Perhaps they are keeping their best ideas secret, who knows? But the one supposedly big new idea of whitelisting drivers and modules etc. to lock down the client is not new at all. In fact, that was tried multiple times by some very smart game coders before I came up with the idea for PunkBuster. All attempts that I am aware of failed miserably. I considered this and some other methods now being called "new" over five years ago when PunkBuster was originally conceived and rejected them for various reasons. In some cases, we tested some of these methods over the years and found them to be unreliable across the wide spectrum of hardware, drivers and services in use by gamers all over the world. It is common for certain people to say that all we do is keep a database of patterns and update that when new cheats come out, but PunkBuster is so much more than that (even though that old method still catches most of the cheats released these days). We are proud of PunkBuster's successes but we haven't stopped improving just because our original methods worked so well several years ago. We just don't publicize the vast majority of the improvements. You don't have to scan cheat forums very long to see that we have in fact caught punks using private cheats who never released them - the original PB couldn't do that very well, but we do that all the time now. Look at the sites that charge money for hacks, virtually none of them have open forums any more - that is because we embarrassed them by catching their punk 'customers' so many times they made the real forums private to avoid scaring off would-be buyers of their baloney. Plus most punks caught with a private hack never admit it on a public forum anyway.

  • UnknownAsshole
    #11071
    Mondjatok nekem PLS két progit !
    Az egyikel szeretnék felvenni FragMoviet cod, vagy cod2-ből (NE FRAPS MERT AZ 1 PERC ALATT **MB-ot csinál)
    És még 1 köll, amivel megszeretném majd vágni ! Tudjátok zenét rakni alá, meg efektek, stb.... Nemmlényeg honnan lehet letölteni, de legalább nevet.
  • DJ Skyline
    #11070
    ahoz aztán rohadt fontos! :\
    commandos 3-t kipróbáltad?:DD
  • Serpa
    #11069
    kedden érkezik pecs, XBOX360 -hoz.

    XBOX hoz is adnak ki pecset?