26388

F.A.Q!






Saját és klánoldal reklámozása TILOS!!!

WAREZ és CHEAT témát mellőzni




!!!OFFOLNI IDE!!!


  • LouiS Kmét
    #11148
    Ki lehet írni Nero-val is ! (pld: dvd-másolás)
    Egyszerű még ugy is ha leszeded alcohollal(csinálsz egy képfájlt) és utána ki lehet írni (képfájl kiírása).

    A call of D.2 crackes ,tehát nem olyan bonyolult!
  • forza milan
    #11147
    Nekem a Cod:uonál volt ez!Próbáld felirni Dvd-re az image file-t!
  • KM
    #11146
    Anyám!
  • fhsasa
    #11145
    üdv srácok
    nos, tegnap kaptam dvd írót... kérdésem lenne, h a gamet melyik progival kell kiírni? mert a nero-val megpróbáltuk tesómmal, de a végén hibát jelzett... mindent mást kiír rendesen, de ezt nem.
    alcohollal menne?
  • Eisenhower
    #11144
    http://www.mercilessmod.com/index.php
  • Truck Driver001
    #11143
    linket tudnál adni?:D,mert a 2-höz nem találtam meg:S
  • Col Andrew
    #11142
    A CoD2 ha steamen keresztül megy akkor nem veszélyes felrakni törtet eredeti HL2 mellé? Az alakuló Cod2 team-részlegen belül mindenkinek eredetije van? Mert akkor megveszem.
  • Truck Driver001
    #11141
    thx.
  • Truck Driver001
    #11140
    thx.
  • Eisenhower
    #11139
    asszem mercilles
  • Truck Driver001
    #11138
    melyik az mod aamibe tiszta vér minden amikor megölök walakit?:P
  • awak3n
    #11137
    Hát ha több FPS ed lett, és nem is kicsit,akkor elképzelhető. Sima codban is így volt,h több FPsnél gyorsabban lő,pontosabban
  • kisgabi
    #11136
    Hello!
    Erre mondjon valaki valamit, pliiiz!

    CMod_LoadBrushes: badMaterialNum:34117

    Mi a megoldás, mert már igazán végig küldeném a gamét.
    Thx
  • trident
    #11135
    -.-
  • ent
    #11134
    Nekem is csinált ilyet, de én inkább uninstalláltam az aimbot.dll-t...
  • odex
    #11133
    Nemtudom hogy ebben a topickban volt-e már erről szó!Multiplayerbe átrakod a grafót direkt x 7-esre és minden fegyver kb 2x olyan gyorsan lő! az m1garand nekem olyan szinte mint egy gépfegyver:D
  • Southy
    #11132
    Hello!

    Valaki megmondhatná nekem, hogy hogyan lehet bekapcsolni a clanbase modot!
    Illetve ezt hogy 10 ponrtonként csapatot váltsanak az emberek, 20 pontonként pedig pályát váltsunk!
  • UnknownAsshole
    #11131
    Minek siessék el ?
    Ha elsietik akkor semmi értelme. Azért patch, hogy kijavítsa a hibákat.
    Inkább várok kicsit többet csak utána fasza legyen ám !
  • awak3n
    #11130
    hát nem sietik el a kedves fejlesztők
  • ent
    #11129
    Én úgy hallottam március 11., tévedtél:D
  • akyyy
    #11128
    március 12-én jön:)
  • Serpa
    #11127
    talán idén.
  • gergobaby
    #11126
    Patch várhatóan mikor jon??
  • David8
    #11125
    Sziasztok!
    valaki nem tudja hogy hogyan kell szerverre felrakni awe módot és hogyan kell indítani? Az Admiral mód is jó, ha vki azt tudja.
    ELőre is köszi.
  • Guer
    #11124
    nem
    a szabályok fenn vannak az SG Team HQ-n egy jövendöbeli cod2 teamre is ezek vonatkoznának...

    mostantól kérdéseket az SG Team topikba plz ne offoljuk szét a topikot...
  • akyyy
    #11123
    akkor korhatár csak 25 felett? :(
  • Zsoltika 007
    #11122
    Bárkinek bármilyen kérdése lenne vagy nem ért valamit, nyugodtan küldjön nekem privit és válaszolok rá.
  • Borg
    #11121
    Na kérem.
    Az SGTEAM támogatja a COD2 csapat léterhozását, a következők szerint:

    1. Mr.Bond és Guer elvállalta (ők alapító team tagok), hogy a COD2 fronton lebonyolítanák az új TEAM részleg elindítását.
    2. Ha pozitiv lesz a team belső szavazása erről, amit most indítunk, akkor a HQ-n helyet kap a COD2 részleg.
    3. A COD2 részleg az SGTEAM eddigi rendszerében, a team elvei alapján fog működni, ennek kialakításában Mr.Bond lesz majd a többiek segítségére. Erről infókat az SGTEAM HQ-n olvashattok.
    4. Az SG COD2 szervert a COD2 teamből kell fenntartania valakinek, az SGTEAM jelenlegi csapatának erre már nincs kapacitása. (tehát főleg nekem, 2 szerver mellett)
    5. A tagfelvételt is elindítjuk, az SGTEAM szokásos módján, amint a szavazáson döntés születik a dolgokról.

    Más esetben az SG nem tudja nevét adni ehhez a COD2 csapathoz. Ha ez nektek megfelel, jelezzétek az SGTEAM TOPIKBA (saját fórumok részleg).

    PS: Hangsúlyoznám, hogy szükségem van a visszajelzésetekre, mert különben nem tudjuk felmérni az érdeklődés szintjét, és nem indítunk COD2 teamet.
  • Serpa
    #11120
    sok sikert.
  • Truck Driver001
    #11119
    jelentkeznék walami klánba ha lehet:DDDD
  • Guer
    #11118
    kukkantsatok be ide illetve ide és dobjátok fel az ötletet szvsz...
  • Csuhai G
    #11117
    Lehet játszani neten, csak magyar szervereken próbálj!
  • balint011
    #11116
    Valaki nem tudja megmondani,hogy honnan lehet valami progit let.hogy lehessen a neten játszani?
  • Yossarian
    #11115
    Sztem sehogy. Írjad tovább amit akarsz!
  • ulrik
    #11114
    Üdv!

    A konzolnál, ha beírom, hogy bind alul megjelenik ilyen, hogy bindlist, de oda, hogy tudok leugrani vagy előhozni?
  • trident
    #11113
    Csalásvédelem, pb shot kapacibilitás, pb ban és kick lehetősége, beállítások felügyelete.
    Értem az ellenérzésedet, nekem viszont kell.

    (van olyan cod2-s csalás, ami automatán beirogat a konzolba, sajnos nem egyszer találom meg a logban amikor rákeresek a szóra illetve mondatra. Az sem kellemes, amikor azt hiszik a srácok, hogy egyedül vannak és rinyálnak, hogy neki ott a gépén a bot+wh, csak nem tudja elindítani...A sok ostobáról nem beszélve, akiket mondjuk kickelne a pb a helytelen rate, kick, szabálytalan beállítások miatt...olyan is volt, akit nem fülelt le a pb, de a pb shoton látható volt, hogy csalást használ. Húsz másodperc volt beírnom a banlistába és kész)
  • ent
    #11112
    Ez vizont engem is idegesít de kib*szottul, oda is meg vissza is...
  • ent
    #11111
    Akkor egyforma a skillünk, nagyképűséget félretéve!
  • KM
    #11110
    A célzás/találat/sebzés egyszerűen el van rontva. Csak egy példa, a sarkon befordult a delikvens, én még tisztességből lőttem utána egyet - egyértelműen kifutott a célkeresztből -, és szépen meg is halt. Így elrontani egy jól kitalált rendszert... Szánalom!
  • KM
    #11109
    Sajnos nem létezik 100%-os megoldás. Illetve van, csak egyedül nagyon unalmas játszani.