26388

F.A.Q!






Saját és klánoldal reklámozása TILOS!!!

WAREZ és CHEAT témát mellőzni




!!!OFFOLNI IDE!!!


  • ent
    #11235
    Ventrin kiszűröm azokat, akiknek még most kezd pelyhedzeni...
  • Zsoltika 007
    #11234
    Fent piros betű FAQ ide vágó része:
    Interneten, hogyan tudok csatlakozni egy szerverhez?
  • W B
    #11233
    Nem tudnátok mondani egy jó szerver címét?
  • Zsoltika 007
    #11232
    Fent a piros FAQ-ra klikk és meglátod.
  • W B
    #11231
    Hello.
    Úgy tudom , hogy valamit lekell tölteni a játékhoz, hogy tudjagy multizni.
    Ezt honnan tölthetem le?
  • Zsoltika 007
    #11229
    Az nagyon meglátszik. Nálad is. Kérlek ezt itt fejezzük be. Így is túl sok haszontalan hozzászólás született.
  • tomee14
    #11228
    hogyan ellenőrzitek le
  • Guer
    #11226
    sajnos ez a szabály ami mindenkire vonatkozik.
    egy-egy ember kedvéért nem tekinthetünk el töle hiszen mindenkire vonatkozik...
  • Zsoltika 007
    #11225
    Az hogy még mindíg nem eléggé az.
  • tomee14
    #11224
    de mér át aki értelnes avval mi a baj?
  • Zsoltika 007
    #11223
    Nem most találtuk ki. De szerintem valamilyen szinten érthető ez a döntés.
  • Serpa
    #11222
    egy kis célzás ...



    [pesze te nem célzol]
  • tomee14
    #11221
    akko szar ügy nekem
  • tomee14
    #11220
    baszki
  • Guer
    #11219
    Ja hozzátenném hogy a Team szabályzat szerint az alsó korhatár 16 év.
    Ez természetesen vonatkozik a leendö cod2 teamre is.
  • Cream78
    #11218
    Ehe-ehe! eggyetértek!
  • Cream78
    #11217
    Aham irkáld be milyen game-t szeretsz multiba nyomni! Ebből a "fentiek" tudnak egy kis képet alkotni, hogy mire számíthatnak!
  • Cream78
    #11211
    Privát üzenet rövidítése!
  • Zsoltika 007
    #11210
    Privát üzenet. Guer üzenetének tetején klikk a privát feliratra és jelentkezhetsz is. bármi egyéb kérdésed van nekem is küldheted.
  • tomee14
    #11209
    Én akarok jelentkezni
    De mi az a PÜ?
  • Guer
    #11208
    Az SG Team tagfelvételt hirdet a újonnan induló COD2 csapatába!

    Ez egy soronkívüli tagfelvétel induló COD2 Teamünk tagjainak toborzására. Lehetőséget adunk a fórum aktív tagjainak, hogy az SG Team sorait erősítsék. Ezúttal COD2 játékosokat várunk.

    Hogy miért jó ez neked?
    -Napokon belül beüzemeljük saját szerverünk COD2-höz, ahol akár admin is lehetsz majd.
    -Jó közösségbe tömöríti az SG-n fórumozó játékosokat :) A csapat saját, közhasznú honlapot, és szervereket épít, amelyek fejlesztéséből egyenlően kiveszi minden tag részét.
    -Csapatmunka és fairplay van, és mindez csak minimális kötelezettségekkel, szabadon
    -Nem klán, nincs warokkal görcsölés, nincs nagy arc másokkal szemben. Max gyakorlásokat tartunk olykor szervezetten. Ez egy funplay team, de ha komolyabbra vágysz, nem zárja ki más klánban való tagságodat.
    -Nincs hierarchia a csapaton belül, tehát mindenki ott tesz hozzá ahol tud. (nem, én sem vagyok a vezetõ, csak az ügyek intézését/bonyolítást vállaltam)
    -Demokratikus felépítés. Minden csapatot, szervert, szabályokat érintõ kérdésben szavazunk.

    Mik a feltételek?
    -Állandó, és aktív fórumozó kell legyél itt az SG fórumon, és ezen belül is kifejezetten a COD2 (és majd az SG Team) topikban. (És ez nem azt jelenti, hogy havonta beböksz ide egy kérdést...)
    -Állandó, és aktív játékos kell legyél a COD2-ben.
    -Lehetõség szerint mindig a mi szerverünkre jössz játszani COD2-ben.
    -Törekedned kell a csapaton belüli teamworkre, és a szerveren a fairplayre is.
    -Lojalitás a csapathoz, a fórumhoz, és a szabályokhoz.
    -Kötelező jelleggel részt kell vállalnod az SG Team közösségi feladataiban. Te magad választhatsz, hogy mit, és mikorra, de valamiféle posztot el kell vállalnod, amit rendszeresen önállóan ellátsz. Ilyen feladatok mindig adódnak a honlappal, szerverekkel, team ügyekkel kapcsolatban. Ilyen jellegű feladatok a jelentkezési időszak utáni próbaidő alatt lesznek kiosztva.
    -Az érvényes csapat és szerverszabályzatot megtalálod az SG Team honlapon. Jelentkezéseddel kijelented, hogy mindezt megismerted és elfogadtad.

    Mi nem kizáró ok?
    -Ha nincs eredeti játékod... Amíg ez nem akadályozza az aktív részvételedet a játékban, addig senkit nem érdekel.
    -Más klánban való tagság. Nekünk mind1, csak a fentieket teljesítsd.
    -Nem kell skill. Minket az sem zavar ha kezdõ vagy. Csak tudjál normálisan hozzáállni a dolgokhoz, és törekedni arra, hogy senki játékát ne rontsd el bénázással a szerveren.
    -Ha van humorérzéked, és tudsz hangulatot teremteni :D

    Egyéb dolgokat az SG Team HQ oldalon lehet megtekinteni.

    Jelentkezés menete?
    -Jelentkezel Guer-nél PÜ-ben. Megadod a játékbeli, és fórumbeli nicked, meg hogy mely játék(ok)ban vagy aktív. AKI NEM TARTJA BE A JELENTKEZÉS FORMAI KÖVETELMÉNYÉT, ANNAK NEM REGISZTRÁLJUK A JELENTKEZÉSÉT.
    -A tagfelvételi (jelentkezési) idõszak 1 hét - 02.18-ig, ez alatt, és ezután újabb 1 hét alatt a jelenlegi tagok felmérik, hogy a jelentkezõ megfelel-e az ellenõrizhetõ feltételeknek. (pl aktiv fórumozás, játék, illetve ellátandó feladatkör)
    -Ezután belső szavazással döntünk az adott jelentkezõ bevételérõl.

    Eddigi jelentkezők:

    - vegas
    - raho
    - cream78
    - col andrew

    Ők már felvannak véve a listára de ha esetleg a játékbeli nickjük eltérő a forumba használttól akkor irjanak nekem PÜ-t.
    Aki jelenleg is SG Team tag és jelentekzik természetesen egyből a csapat tagja.


    Akinek még bármilyen kérdése lenne az forduljon Guer-hez illetve Bond-hoz az SG Team tokpikban.


    Végezetül még egyszer annyit, hogy ez nem klán. Pusztán funplay csapat, amely az itteni aktív fórumozókat tömöríti.
  • Mars
    #11207
    Az benne a csit, hogy a többi játékossal szemben előnyhöz juttat téged. (jobban látsz, tisztább a terep, stb...)
  • Richard90
    #11206
    mi ebben a cheat?
    én nem a füstgránát füstjét akarom kikapcsolni hanem ami a pályán alapból van
    az a kis gyenge füstörlgést
  • Mars
    #11205
    Ez szerveroldalon lehet beállítani, ha lehet... itt is csitnek minősül.
  • Zsoltika 007
    #11204
    Szerintem nincs. Vagy nem tudom de ez a counter-strike-ban pl cheatnek minősül. Vagy ebben nem?
  • Richard90
    #11203
    Valaki tudja hogyan lehet kikapcsolni a füstöt??
    mármint mutiban, hogy egyáltalán ne füstölögjön semmi!
    mert mindig az veszi le nekem az fps-t!
    van erre valami konzolparancs?
    előre is thx
  • nagy chris
    #11202
    na most leszedtem egy adag port a videokártyámrol meg ugy mindenhonnan és most ugy néz ki h jo lesz :)
  • nagy chris
    #11201
    olyan alaplapi drivert azt honnan lehet letölteni ?
  • trident
    #11200
    Tuning, memóriahiba, kártyahiba?
    Van esetleg plusz hűtés (pl zalman) ami lecsúszkál róla?
    Érintekzési hiba? Slotból kicsúszva?

    Alaplapi diverfrissítés, most jöttek ki új cideókártyadriverek is.
  • nagy chris
    #11199
    nem hinném , mer egy honapja még rendesen ment a játék , meg mitöl melegedne tul ? És ha az a baja akkor mit csináljak vele ?

  • Serpa
    #11198
    túlmelegedés?
  • nagy chris
    #11197
    nekem egy olyan bajom van hogy multiba nyomom és egyszer csak megáll a játék egy pár másodperce és utána szemcsés lesz a kép és nem nagyon lehet látni. ha ujrainditom a gépet akkor megint jo de nem sokáig . Probáltam tölteni drivert is a video kártyámhoz de igy se lett jo . Egy honapja tettem ujra a windowst és kb 3 hete van fenn a játék és azota ilyen . mielött ujratettem az xp-t azelött nem volt semmi gond . a video kártyám : GeforceFx5600 - Vki help pls
  • VonDom
    #11196
    Nekem is ugyan ez a helyzet. Ha megtaláltad a megoldást, írd be plz!
    Egyébként elindul az, csak több percig tököl!
    Nézd meg 11175 hozzászólást!
  • bandesz22
    #11195
    tud valaki segíteni?
    ezt irja ki:
    internál failure
    error number:0x80040707
    description
  • morreau
    #11194
    Jah vágom de vmiert nem engedi a jatekot! Az reinstallt meg mar probaltam! azé thx
  • Yossarian
    #11193
    Hát akkor lövésem sincs. Próbálj egy uninst, mappa törlés, reinstallt! Talán attól meggyógyul. Egyébként hülyeség ám a tűzfalat kikapcsolni. Elég csak kiengedni rajta a játékot.
  • morreau
    #11192
    Ment az egész tök jooo volt! Ma meg nem indul!
  • morreau
    #11191
    Nem lehet tűzfal... ki van kapcsolva!
  • Yossarian
    #11190
    tűzfal?
  • morreau
    #11189
    A segítségeteket szeretném kérni!
    A problémám h nem indul a game multis része pedig eddig ment! ASE-t használok klikk egy serverre behozza a kis cod2 képet és ennyi... nem lép be! Ha vkinek lenne ötlete PLS!!!!! thx