26388

F.A.Q!






Saját és klánoldal reklámozása TILOS!!!

WAREZ és CHEAT témát mellőzni




!!!OFFOLNI IDE!!!


  • forzajuve5
    #11436
    Mindenesetre jó volna valamit kitalálni a csíterek ellen,mert kurva idegesítőek tudnak lenni.
  • Eisenhower
    #11435
    hát pedig szerintem ezt kellett volna szem előtt tartani hogy vmilyen anticsít cucc vagy alapbol benne legyen vagy később patch formájában bele lehessen építeni a játékba mint anno cod1-be. mintha vmi kezdő játékfejlesztő cég lenne akinek fingja nincs semmiről.
  • chooselee
    #11434
    :(

    Mégsem száműzik a csalókat a Call of Duty 2-ből?

    December elején a Call of Duty 2 rajongók egy része egynapos multi-bojkottot helyezett kilátásba, amennyiben a fejlesztők nem tesznek közzé hivatalos közleményt az elburjánzott csalók megregulázásával kapcsolatban. Néhány nappal később az Infinity Ward bevállalta, hogy intergálja a szoftverbe a Punkbastert - azóta nagy a csend. Ahogy az ilyenkor lenni szokott, közlemény hiányában a hivatalos fórumon szólja el magát valaki előbb-utóbb, meg is történt. A cégnek állítólag nagyon komoly problémái vannak a Punkbuster implementálásával, mivel gyakorlatilg nem erre tervezték a rendszerüket, így erőszakolják jobbról, szaggatják balról, de egyelőre nem megy. Sebaj, azért próbálkoznak továbbra is.

    Forrás: HCGAMER
  • Eisenhower
    #11433
    persze. m16-ost ^^ na jó nem. nem lehet leszedni uj stukkereket
  • h3nry
    #11432
    úgy tudom nem.
  • forzajuve5
    #11431
    Lehet valahonnan új fegyvereket leszedni a cod2-hez????????????????????
  • h3nry
    #11430
    Na most meg 2 ember szaladgál csak... :(
  • CheAteR88 #11429
    egy kérdés
    Mien árba van mostanság egy szerver és hol tudok csinálni vagy hogy?
  • dardevil
    #11428
    Sziasztok !

    Valaki segtsen már: a csiter demókat hogyan lehet megnézni ?
    http://profbako.uw.hu/ olalán le van írva, de nem sikerül lejátszani.

    Valaki tudna segíteni, előre is Köszi !
  • ent
    #11427
  • Yossarian
    #11426
    világháború
  • ent
    #11425
    Kommentem:D
  • bigfoot
    #11424
    mi az a vh?mert vki elkezdte írni hogy vh nak
  • CheAteR88 #11423
    én csak egy hete nyomom:)
    Néha ojan szinten felba**** magam hogy nembírom és ki kell lépnem (Féltem a gépem):D
  • Vegas
    #11422
    ja.. lol.. előbb jol ment ^^ igaz tegnap raktam fel a gamet.. :d
  • CheAteR88 #11421
    mért eddig nem láttál:D
    énmá összefutottam veled párszor:D
  • Vegas
    #11420
    jé, te vagy a csíter.. ehhe akkor most lattalak teged.. :p
  • CheAteR88 #11419
    nemvágom de sok hála és köszönet nekije
  • Vegas
    #11418
    lyalya!
    amugy ki a szponzor? :d
  • CheAteR88 #11417
    Egyre inkább tetcik az sg cod szerver szerintem egyre egyre többen vannak rajta:D
  • Vegas
    #11416
    Egész megkedveltem a CoD-ot :o
    Csak felidegesített.. Néha olyan helyekre rakott ahova épp dobtak gránátot és meg is haltam :///
  • Eisenhower
    #11415
    It has been brought to our attention through a claim this evening that the long awaited patch that has been officially announced to be released early 2006 is in fact not going to be as early as we anticipated. As the majority of you are aware an official statement was released on 21st December 2005 to say that a patch is on its way for CoD2. Of course one of the most important features of this patch is the Punkbuster Anticheat Program. We have been told unofficially this evening through a undivulged source that in fact IW are having problems with Punkbuster and can't get it working with the DX architecture. So, the promises of early 2006 have now some what been shattered and it is very doubtful we shall get an official statement from IW regarding what is happening now.

    It looks like the promised Call of Duty 2 punkbuster patch is indefinitely postponed because apparently the punkbuster doesn't work!
  • Eisenhower
    #11414
    www.nvidia.com ^^
  • nagy chris
    #11413
    geforcefx 5600-hoz biztos hogy van ott mer én nem találom ,sokat segitenél ha megmondanád pontosan h meiket kell letölteni :D
  • ent
    #11412
    www.driver.hu
    www.guru3d.com

    vagy gúgle
  • nagy chris
    #11411
    csá ! vi nem tudja nekem megmondani egy video driver pontos helyét ? a kártyám : geforce fx 5600 mer a játék megakad és utána szemcsés lesz a kép , most nincs fenn driver ezért kéne de nem találom sehol , elöre is kösz
  • Dietrich
    #11410
    :DDD
  • HTSMarci
    #11409
    512k-s, de ez nem okozhat problémát, minden játékjól fut a neten (battlefield 2 pl) mit lehet elrontani az ase beállitásakor szvsz semmit és ez nem az ase miatt van hanem a cod 2 miatt mer ott nem tud csatizni a serverre... :(
  • forzajuve5
    #11408
    Ha felmész a www.callofduty.hu-ra akkor ott olvashatsz a multiplayer módról, és annak különböző változatairól!
  • Zsoltika 007
    #11407
    Jah a team deathmatch nem pont neked való.
  • UnknownAsshole
    #11406
    Játszál S&D-t. Az csapatjáték!
  • pavelcs
    #11405
    Ezt mennyit kell játszani hogy tetszen?
    A mult heti cs:s unbdoromban felmentem, de 5 perc nem értem után inkább lejöttem.
    Célozva lövök semmi, elémlép pisztolyal halok. Mindenki rohangál össze vissza, minden spawn után máshova mennek a társak, látszólag cél nélkül. Hogyan lehet -kivel- csapatban játszani?
  • forzajuve5
    #11404
    Hello!
    Lehet már valahonnan leszedni új fegyvereket a cod2-höz?
  • trident
    #11403
    Téged banoltak már ezerszer reklám miatt? Tünsz a picsába. Htx.
  • Stalker
    #11402
    omg? :D
  • ent
    #11400
    Milyenre gondolsz? php adatbázisra? Amiben pl mi van?
  • trident
    #11399
    Bombay TV
  • bigfoot
    #11398
    milyen neted van?úgy állítottad be az all seeing eyet ahogy a faq ban van?
  • Col Andrew
    #11397
    Erre én is kiváncsi vagyok, habár sztem nincsen.. de pl az sg (cod2) szerverhez lehetne kapcsolni valami ilyesmit. A CS:S sg szerveren pl van és nagyon jó. De azt mondjuk Borg irta:)
  • bigfoot
    #11396
    a cod2 ben lehet statisztikát nézni?úgy értem hogy játszom neten és a meccsek statisztikáit összegyűjti