26388

F.A.Q!






Saját és klánoldal reklámozása TILOS!!!

WAREZ és CHEAT témát mellőzni




!!!OFFOLNI IDE!!!


  • HTSMarci
    #11395
    Na nekem lenne egy ksi problémám... ma szedtem le a cod2-t, és egyszerűen 1 szerverre sem tudok felcsatizni (asevel). Singleben minden tök jól megy. Beállitottam a netkapcsolatomat is tűfalkikapcsolása sem segit, mi lehet a probléma. (rákattanok egy serverre awaiting connect és megy fel a szám a halálba, 48-nál már meguntam...) HELP ME

    sry a duplikátumért, de kéne válasz már mer naon tolnám :)
  • KM
    #11394
    Ha ilyen lesz, mint ez, akkor inkább Pac-Man...
  • Vegas
    #11393
    egyértelmüen elöször cod2 kieg. lesz és utanna jön a cod 3...
  • Dietrich
    #11392
    azt akartam mondani vele, hogy ha lesz kieg. lemeze a cod2-nek akkor a lámák azt fogják cod3-nak titulálni..
  • HTSMarci
    #11391
    Na nekem lenne egy ksi problémám... ma szedtem le a cod2-t, és egyszerűen 1 szerverre sem tudok felcsatizni (asevel). Singleben minden tök jól megy. Beállitottam a netkapcsolatomat is tűfalkikapcsolása sem segit, mi lehet a probléma. (rákattanok egy serverre awaiting connect és megy fel a szám a halálba, 48-nál már meguntam...) HELP ME
  • h3nry
    #11390
    Végre megint van netem erre tele a szerver :(((
  • ent
    #11389
    Ma már csak basic programnak, mióta van Cod2...:D
  • Dietrich
    #11388
    volt idő mikor az UO-t hívták cod2-nek ;)
  • rosemberg
    #11387
    Hi tud még valaki IP címet ahova csatlakozni lehet mert ez itt fent elég sokszor tele van és nem enged be "tört serverre gondolok"
  • Zsoltika 007
    #11386
    Dani: fent faq és petíció között zöld betűvel írva...
    Legközelebb olvass figyelmesebben.
  • babetta80
    #11385
    köszönöm
  • Truck Driver001
    #11384
    lényegtelen,addig szórakoztam amig rá nem jöttem,már yó,köszönöm a sok segitö kész embert
  • CheAteR88 #11383
    ezt hol tudom megcsinálni
    ha lehetne akkor részletesen
    THX
  • urbijoe
    #11382
    D23W-32UT-KK4K-TXD3-67E8
  • dan96
    #11381
    Csá!!
    Hol taláok magyar szervert multiplayer höz??
    Sürgöss lenne!!
  • Truck Driver001
    #11380
    a hiba után kidob 1 faq-ba,de szart se értek belöle...ez lenne a lényeg belöle gondolom,de nem értem,ha walaki elmondaná röviden tömören mit tegyek,1000 hálám neki:P

    Q. What do I do if the "DirectX Error DirectX has encountered an unrecoverable error. Please check DirectX Help document for possible details." error appears when I attempt to run Call of Duty 2?


    A. Make sure you have DirectX 9.0c installed and properly functioning on your machine.

    A. Please make sure that hardware acceleration is set to Full in your display properties as follows:
    1. Right click the desktop
    2. Select Properties
    3. Click the settings tab
    4. Click Advanced
    5. Click the Troubleshooting tab
    6. Verify that the Hardware Acceleration slider is set to Full.

    A. Make sure that all DirectX features under the Display Tab in the DirectX Diagnostic Tool are set to Enabled as follows:
    1. Click START
    2. Click RUN
    3. Type "dxdiag" and click OK
    4. Click the Display tab of the DirectX Diagnostic tool.
    5. Verify that all DirectX features are set to "Enabled".

    A. Make sure you have the latest drivers installed from your video card's manufacturer.

  • Truck Driver001
    #11379
    walaki help plz,mert már kibaszottul ideges wagyok,mindent megprobáltam és semmi...szétkurom ezt a xart az lesz a wége.
  • babetta80
    #11378
    CoD1 hez kellene telepítő kód valaki küldjön kösz
  • Gebe7636
    #11377
    vki modja meg hogy tk szervert csinálni az all seeing eyenál?
  • Truck Driver001
    #11376
    fasza,tönkre ment a gém,újra raktam,de még mindig ugyanazt a hibát írja ki,a directx-el wan walami baja,pedig tegnap még simán ment minden...ezt írja ki-e:
    "Directx encountered an unrecovererable error."...mi a xar ez?Directx frissitését is fölraktam már,de az se segitett..
  • Guer
    #11375
    hmmm lehet esetleg azt jelenti hogy csak alacsony pingel tudsz fölmenni a serverre? :)
    ha töltesz le vmit állitsd le stb... tüzfalon gondolom átengedted a játékot...
    ha igysem jo akkor passz... bár nemhinném hogy ennyire gyengen neted van szal vmi ott szivja a sávszélt...
  • Gyocsika
    #11374
    Na az van rálépek erre a szerverre ami itt fennt fel van tüntetve és rálépek z all seeing eye programmal és azt irja ki a játék főmenüjébe hogy csak alacsony pinggel rendelkezőknek És ilyenkor mi van
  • Guer
    #11373
    sztem elöbb probáld meg értelmesen megfogalmazni a kérdésed...
  • Gyocsika
    #11372
    Amikor fel akarok lépni a sg.hu public serverre azt irja hogy csak alacsony pinggel rendelkezőknek mit csináljak?
  • Borg
    #11371
    FIGYELEM ÚJ SGTEAM JELENTKEZŐK!

    A jelentkezések elbírálása érdekében mindenki, aki szeretne SG TEAM tag lenni (CSS, BF2, COD2), a következő tartalmú hozzászólással csekkoljon be az SGTEAM topikba (saját fórumok).

    1. Életkor, játékbeli nick(ek).
    2. Mely játékokban van/lesz jelen aktívan.
    3. Ömagáról pár sort, hogy mik az elképzelései a team tagsággal, és a játékokkal kapcsolatban.
    4. Milyen munkát vállalna szívesen a team dolgaival kapcsolatban. *

    *: A munka vállalása nem kötelező, de természetesen jobb bírálati eséllyel indul, aki kreatívan hozzá fog járulni az ügyekhez. Ilyen feladat lehet bármi egyéni új dolog, vagy a TEAM HQ-n jelenleg is megtalálható szekciók valamelyikének gondozása (hírek, PoTD, map témák, stb).
    Ezenkívül célzottan keresünk a következő feladatokra embereket:
    - Grafikus (PS, vagy bármi hasonló programban jártasság): Feladata az új weboldalunk (koncepció már készen van) grafikai hátterének készítése lenne a csapatban. 1, max 2 fő. - NEM WEBOLDAL KÉSZíTŐT KERESÜNK, HANEM CSAK GRAFIKUST!
    - Flash/Grafikus: Feladata a team számára topik és reklámbannerek készítése, valamint a HQ grafikai elkészítésében való esetleges részvétel. 1, max 2 fő.
    - Map elemző: Új custom mapok részletes elemzése, havi 2x rendszerességgel. Játékonként max 2-2 ember.


    Az SGTEAM topikba való (meghatározott formátumú) bejelentkezés határideje 06.02.20. Hétfő, 19:00. Aki lemarad, az most kimarad. A tag beszavazás ugyanis ekkor elindul, és akit nem ismer a csapat, arra nem fog szavazni.

    GL!
  • CheAteR88 #11370
    :D:D:D:D:D:D:DDDDDDDDDDDdd
    ez a megoldás a finom:) "TOPIK CSUK"
  • Zsoltika 007
    #11369
    Borg gyorsan lezárta az ügyet.
  • AnonymouS
    #11368
    Lol, cod3 topikot nyitottak... persze, Hitlerként fogunk játszani meg német kampány... soha nem fogunk egyetlen egy (amerikai) játékban a nácikkal lenni, az még nagyobb felháborodást keltene mint a GTA.
  • CheAteR88 #11367
    észleltem:D
  • ent
    #11366
    nick?
  • bigfoot
    #11365
    na kipróbáltam a neten a gamet!
    nagyon jó!első meccs két meccsen 3. majd 2 lettem
    aztán az utolsó kettőt megnyertem
  • ent
    #11364
    Egy banner frissítés azért elkelne az ip cím felírásával legalább. Szzép nagyp iros betűkkel...

    Egyébként aláírásomban az ip...
  • Gyocsika
    #11363
    Ja és mi az a ping mert valahol kiirja hogy csak alacsony pingel lehet belépni!
  • Truck Driver001
    #11362
    beírtam:P
  • Gyocsika
    #11361
    Sziastok tudok veletek játszani hol vagytok melyik szerveren és még egy kérdés miért ugrál magátol a palim mozog valamikor magátol amikor nem is nyulok hozá!
  • tomee14
    #11360
    Vannak! Itt: www.cod2online.hu
  • billblues
    #11359
    Sziasztok!Nem tud valaki,valamit arról,hogy vannak-e új páják a cod2-höz?
  • Dietrich
    #11358
    [S]Dietrich[SG] volt bő 1 évig a nickem multin, de már nem...most meg csupa [SG] nevűvel futok össze...;)
  • urbijoe
    #11357
    most mindenki az [SG.hu]-n
  • baca01
    #11356
    sziasztok!
    meik szerveren szoktátok nyomatni mer van egy rakás szerver és fogalmam sincs?