26388

F.A.Q!






Saját és klánoldal reklámozása TILOS!!!

WAREZ és CHEAT témát mellőzni




!!!OFFOLNI IDE!!!


  • Guer
    #11477
    ja nemártana...
    te nem tudszz eggyet?
  • Brabus7.35
    #11476
    Problemam(k) a kovetkezo jatszottunk par srac ellen eleg jol nyomtak de a vege fele kezdtunk rajonni ,hogy valami hiba van amikor 3an rontottunk ra a csavora es siman kinyirt mindenkit ,utanna volt meg hasonlo szitu akkor a mesterlovesz puskaval lottuk a gyereket es csak fejlovesnel pusztult meg, nadjabol ennyi es nagyon idegesit minket meg szerintem jopar embert meg.
    KOszi
  • Gyocsika
    #11475
    Szerintem kapcsold be a játékba a punk buster
  • Gyocsika
    #11474
    csá
  • Brabus7.35
    #11473
    Hali !

    Nem tudnatok segiteni , kellen valami antichet program cod2-hoz.

    Koszi
  • Csopi007
    #11472
    csá
  • Guer
    #11471
    akkor gyere az SG-re :)
  • CheAteR88 #11470
    hallod már egy hete kész van:(
  • CheAteR88 #11469
    kellenek
    hogy tudjak jáccani normális emberekkel akik nem csítelnek:D
  • Eisenhower
    #11468
    nem tudom milyen kapcsolatod van de lehet be kellene azonosítani a játékban is hogy jóra van-e állítva, ha az jó akkor esetleg kikapcsolni a letöltést/feltöltést. ^^
  • Gyocsika
    #11467
    Légyszíves mondjátok meg hogy mért nem enged del a szerverekre mert azt irja ki CSAK ALACSONY PINGGEL RENDELKEZŐ JÁTÉKOSOK SZÁMÁRA Segítsetek please!!!!!
  • Eisenhower
    #11466
  • majki113
    #11465
    de basszus CoD2 szervert nem csinálnak????????????????????mer az lenne a jó...........
  • Eisenhower
    #11464
    én is vicceltem ^.^
  • ent
    #11463
    Nem kellett volna, de ha kell vkinek továbbíthatom, ugye?

    Ui.: Azt hittem veled lehet viccelődni:(
  • dr Kotász
    #11462
    Túl sok barátod van?
  • Guer
    #11461
    minek azt regelni?
  • Eisenhower
    #11460
    nesze
  • ent
    #11459
    plz Nekem isz.:(:(::):)
  • Eisenhower
    #11458
    privi üzenet ment.
  • CheAteR88 #11457
    valaki nem tudja véletlenül hogy hogy a fa**omba lehet regelni az ASE-t?
    fizrtni nem nagyon szeretnék érte:)
  • ent
    #11456
    Akkor nem szóltam:D
  • Yossarian
    #11455
    én úgy vettem ki, hogy képeket fűz össze aviba.
  • ent
    #11454
    Most gondoljátok, hogy vki majd szenved azzal, hogy netán ezt a kis recordot elküldje e-mailen? Cod1 ben se jött be igazán ez a fajta elkapás... Valszeg több lesz az a 2-3 mb is, hiszen vki nem 800*600 ban gémel, hanem ennél jóval nagyobb felbontásban... Meghalt elképzelés...Max a nagyobb, komolyabb, pénzes cupáknál lehetséges, de ez is bizonytalan. Egy meccs 1-1,5 óra közötti, inkább 1,5. 1024ben ez a fájl 20 mb is lehet, kb. Pl a Fraps -nak is ez lenne a funkciója, avi csinálás nélkül.

    De egyébként nem igazán derül ki, hogy most képet vagy mozgót készít!! Innentől kezdve felejtős amit írtam fentebb.
  • Yossarian
    #11453
    meg az is gond, hogy csak kliens oldali a cucc. ezt max warokon követelhetuk meg egymástól a klánok. :(
  • ent
    #11452
    Viszont én már kitaláltam:
    nyitunk egy fórumot: Az SG server csíterei címmel
    szkrínsot egy ip és egy nick felkerül mindig...
  • Borg
    #11451
    Kár hogy publikra az életben nem fogja tudni senki ráerőltetni ezt.
  • CheAteR88 #11450
    ThX
  • Nadi
    #11449
    1 óra kb. 2-3 mega
  • Yossarian
    #11448
    Én se :D
    Elkerülte a figyelmem az idézőjel, azt hittem, te próbáltad ki.
  • Nadi
    #11447
    Nem tudok sajna, nem CoD2-zök:(
  • Yossarian
    #11446
    nem tudsz mutatni egy ilyen avit?
  • Zsoltika 007
    #11445
    Ez ok. De mekkora file-t csinál ez? Gondolom minél tovább tolod annál nagyobb. Mondanál egy tapasztalt értéket? Pl fél óra alatt mekkora lett az avi?
  • Mester01
    #11444
    Nem csak az van! (Igaz jo servereket csinálnak) de rajtuk kivül több gamehosting cég van!
    --> ITT <--
  • Nadi
    #11443
    Clanbase CoD2 S&D Hungarian Cup I. 2006:
    "Mivel a PB nagyon várat magára és eléggé türhetetlen hogy nincs anti cheat software eme remek játékhoz, így egy pár programozó gamer vette a fáradtságot és megírta a CoD2 scene-nek ezt a "fapados" Anti Cheat softwaret.
    A dolog kliens oldalú, elmagyarázom röviden a program müködési elvét. Miután feltelepítetted, a sereverre indulás előtt elindítod ezt a kis jószágot az Options -> Resolution menüben beállítod a felbontásodnak megfelelő értéket (ezt sajnos a program nem jegyzi meg, ezért minden használatkor újra be kell állítani) majd elindítod a felvételt és felmész a serverre. A program a képernyőf központi részéről screenshotok csinál és ezt egy avi fileba fűzi össze amit az aktuális dátummal bélyegezve beletesz a mappájába. Tehát amit te látsz a képernyőn azt veszi fel.
    Nem nem kell aggódni nem fogsz tőle laggolni, nem rontja a játékélményt, el van a háttérben mintha ott sem lenne. Ezt tapasztalatból mondom, mert kipróbáltam hivatalos meccsen is. Számos kupában bevezzették már ezt így nekünk sem szabad lemaradni. Telepítési utmutató ajánlatos elolvasni."
  • ent
    #11441
    www.obinet.hu
  • Eisenhower
    #11440
    mint csíter? ^^
  • Yossarian
    #11439
    sztem a quake motort már ismerik annyira, hogy számítani kellett volna rá, hogy hemzsegni fognak a csiterek és alapból rakhattak volna bele anticsít progit.
  • h3nry
    #11438
    Most néztem végig a http://profbako.uw.hu/ csíter demóit. Hát elég bosszantó. Főleg, hogy az egyik felvételen én is ott rohangálok.
  • h3nry
    #11437
    Ha lehet akkor az m16 helyett valamilyen Kalashnikov-ot kérnék :)