26388

F.A.Q!






Saját és klánoldal reklámozása TILOS!!!

WAREZ és CHEAT témát mellőzni




!!!OFFOLNI IDE!!!


  • Eisenhower
    #12097
    amit tegnap belinkeltem szervert, visszatért az 1.0-ás verziószámra. igazi lámák ezek az iw-sek mondom én. ha kijön egyszer a patch ( ha kijön) akkor amit eddig kaptak infókat hogy hol vannak bug-ok stb azokat megcsinálják de helyette lesz vagy 1000 uj ....
  • Eisenhower
    #12096
    230? enyém csak 110000 volt ^^ igaz nagyker ár^^
  • PESFAN
    #12095
    Ízlésünk teljesen megeggyezik.
    Majdnem ugyanezt a configot vettem meg én is 230-ért és a mostani gépemet bevették volna 100-ért.
    Gépemet lásd aláírásomban.

    Amúgy az UO fut 64 bitesen????
  • Eisenhower
    #12094
    hát 1.5-2 év mulva nem biztos hogy blue-ray írók lesznek ^.^
    mellesleg gépfejlesztést nem szoktam hanyagolni ^^
    augusztusban cseréltem le a régi gépemet ( asus a7n8x-e deluxe lap 2.8 barton amd, asus 9600xt.) a mostanira ( abit an8SLI , a64 3000+ , HIS Excalibur x800xl dual dvi, 2x 512/400 hynix) na elég az offbol ^^ csak dicsekedni akartam ^^ )
  • PESFAN
    #12093
    Na meg addigra az X800 is bagó lesz.
    :D
  • PESFAN
    #12092
    Aki nem issza e!
    Igaz Eisenhower Tábornok?!
    Szép kis gép lehet.
    Én is ilyet szeretnék mindenképp, de csak 1,5-2 év múlva mikor már Blu Ray írót bagóért veszek bele.
    Addig meg kibírja ez is.
  • Prince of Máté
    #12091
    valami nagyon furcsa dolog van a gépemmel... Kb 1 hete már hogy minden játék akadozik... azt a hülyeséget írta ki amit már mutattam(most már megszünt) és ha az egeret mozgatom akkor ilyen recsegő hangot ad ki a hangfalon vagy a füllhallgatón... vki tudna segíteni?kössz
  • Eisenhower
    #12090
    na úgy tűnik hogy patch is jóesetben április közepén jelenik meg, de lehet mégkésőbb. hát igen az IW jól megszedte magát a coddal meg az uo-val mostmeg már beleszarnak a levesbe.
  • Eisenhower
    #12089
    jobban nem fog menni, max a gépnek lesz jobb mert jobban tud hűteni ^^ unalmamban a vga-n is kicseréltem a pasztát is meg a bordát is kitakarítottam, fél kiló por a tüdőmben ^^ mondjuk én gyakran kitakarítom a gépet sztem ha rendben van a gépem, mert mondjuk nem lenne kellemes ha rossz hűtés miatt elszállna mondjuk az a64-es procim vagy az x800xl-es vga-m :S
  • ent
    #12088
    Hátha jobban megy majd a cod2 is :DD:D:D:D:D:D:D Nehogy a végén ráfogd a porra:D:D:D

    Ui.: Nehogy vki komolyan vegye a köztünk lévő húzást. A code a legkitűnőbb klánok közé tartozott, tartozik! Főleg a tagjai...
  • Eisenhower
    #12087
    álmodjál. azért kaptál te eleget a szádra ^^ látom kezd elszabadulni a pokol a topikban a felesleges hsz-eket törlöm :P :D na mentem szétszedem a gépet darabokra mert naon poros meg lecserélem a pasztát is ^^
  • ent
    #12086
    Na mégegyszer.
    Eredménye:


    De persze nem akarnám a cod2 társadalom szóvivőjét ezzel és más hozzászólásokkal lejáratni:D
  • ent
    #12085
    De pl ilyen is lehetne a nikkem:
    altgr32.eisenaltgr33ölőaltgr36snejder, pl

    Eredmény:
  • CheAteR88 #12084
    :DDDD
  • Eisenhower
    #12083
  • ent
    #12082
    Van egy egyszerű színezési lehetőség is:
    1. Belépsz bármien serverre, pl SG.HU Cod2 Team Serverre, fent az ip!!!!
    2. Választasz oldalt, pl én a nácikkal szeretek lenni, mivel eisent a náci oldalról találom el, de átlag mindig:D
    3. utána lehívod a consolt a bal felső sarokban lévő 0/§ billel.
    4. Letörlöd a nullát és
    5. Beírod a kövt: /bind k name "altgr33snejderalgr34[sg]"
    (k más is lehet, de vigyázz, a pl w re ne tegyél bindet! Olyan betűt használj ahol még nincs semmi kiosztás. Kombinálhatod is: s sárga, e piros, stb.)
    Jelentése: a k bill lenyomásával a neved sárga snejder kék [sg]
    Altgr3 - parancs arra, hogy színes betűvel írj
    1-9 - színkód, utána szünet nélkül a szöveg
  • ent
    #12081
    Adobe vagy Corel Photoshop?:D
  • ent
    #12080
    Hány mapból 1 szer?:D Nem hiányzik egy "tejimádor" a csapatodból?
  • Dietrich
    #12079
    beirod a multioptionsba a neved elöször.
    van egy egyszerű kis progi rá, ha telepítve van a cod1 vagy uo akkor müxik ellenkező esetben ahogy ajánlották korábban.
    ColorName (build 0.93)
    letöltöd a progit megnyitod akár az uo részt benne..beírod olyan formában a nicked ahogy akarod. Majd kijelölöd a betüket a megfelelő színnel "megfested" és megkapod olyan formában amit akartál. Kijelölöd és bemásolod az ASE-ba.
    Ezután színesben jelenik meg a neved...

    én lustaságból a cod1 óta így szinezem :)
  • UnknownAsshole
    #12078
  • Eisenhower
    #12077
  • Eisenhower
    #12076
    jeee snejdert leelőztem, mára minden vágyam teljesült ^>^
  • Richard90
    #12075
    Szoros volt a meccs :D:D
  • urbijoe
    #12074
    kicsit játszottam közbe Metallica-t halgattam,pörög töle az ember
  • ent
    #12073
    LOL, http://team.sg.hu ez a jóóóóóó!!!!
    SZAVAZZATOK, ÉLVEZZETEM
  • Eisenhower
    #12072
    team.hq.hu ? biztos vagy benne?
  • urbijoe
    #12071
    azért irtam igy
  • laslandes
    #12070
    :DDDD
  • Eisenhower
    #12069
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    NO WAREZ urbijoe!!! köszi ^.^
  • urbijoe
    #12067
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    ha tud valaki müködö tört FRAPS-ot linkelje már be légyszi
  • urbijoe
    #12066
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    leszedtem torrent-röl a FRAPS 2.7.2-öt de nem indul el csak az ami a hivatalos weboldalon van mér?
  • Eisenhower
    #12065
    írj be másik cd-key-t ^^
  • geri777
    #12064
    Nem enged be semelyik servere mert azt irja ki hogy Rossz cd kulcs mit csinájak ?
  • Supersix
    #12063
    Ahonnan letöltöttem csak annyi volt hogy a zipet nevezzem át iwd-re mint ahogy a többi is van de nem mükszik sajna!És benne vannak a többi könyvtárak is.
  • zico87
    #12062
    Vagy van egyszerübb megoldás ha a Multi Opciókba alt3+szinkód azt ennyi !!
  • Eisenhower
    #12061
    bemész ide: X:\Program Files\Activision\Call of Duty 2\main\players\codos accountod\ itt találsz egy olyat hogy config_mp.cfg ezt megnyitod jegyzettömbbel. lemész a sok iromány legvégére hagysz egy szóközt az írás után és odaírod hogy: seta name amit akarsz.

    na pl így: seta name ^1geri777 (ez pl pirossal fogja kiírni a nevedet.)

    színkódok:
    1. piros
    2. zöld
    3. sárga
    4. sötétkék
    5. világoskék
    6. bordó
    7. fehér
    8. lila
    9. szürke
    10. fekete

    tehát ha mondjuk te ugy akarod hogy lila legyen a neved akkor seta name ^8geri
    ha egyik fele lila másik piros akkor:
    seta name ^8ge^^1ri így fele lila fele piros lesz
  • Eisenhower
    #12060
    nincsenek a mapok becsomagolva zip-be vagy rarba? és a raron belül mappában? mert szokott olyan lenni hogy kicsoamgolod és mappástól csomagolja ki nézd meg hogy a main-be ottvannak-e a mapok.
  • Eisenhower
    #12059
    jól sejted :) voltunk mi már sok gémbe :) most aktívan csak cod2-be vagyunk asszem jah meg wolf enemy territory ^^
  • Supersix
    #12058
    Hey Soldierek!Próbáltam keresgetni a fórumban megoldást de nem találtam mapokkal kapcsolatban!Szóval én ahogy írtátok bemásoltam a main könyvtárba de amikor csatlakozom mégis újra le akarja tölteni az egész mapot!Biztos én cseszek el valamit de mit?!
  • geri777
    #12057
    Hogy kell a cod 2 töbe szines betüket irni le irná valki ???? Köszönöm




    Ja és akinek még nincsen clan ja az szojon mert scinálok egy clant :D