26388

F.A.Q!






Saját és klánoldal reklámozása TILOS!!!

WAREZ és CHEAT témát mellőzni




!!!OFFOLNI IDE!!!


  • ent
    #12056
    De ugye jól sejtem, ti is a cod1 ben elég konkrét klán vagytok/voltatok?
  • Eisenhower
    #12055
    nem kell félni nem fog fájni ^^
  • ent
    #12054
    Te is jó vagy, szépen mozogsz a pályán:D Néha azért szidom a nagynénéd barátnőjének lányát...:D

    Eisen: tudtam:D... cod1ben féltünk tőletek:)
  • geri777
    #12053
    Hogyan irjam be szines betükel a nevemet ?????
  • Ramirez
    #12052
    De azért köszi, hogy a 10-perces játékidőm alatt elért eredményemet is publikáltad :)
    Majd talán találkozok a H betűddel bar Én nem vagyok profi játékos lehet, hogy ezért nem vonatkozik rám a BIND.
    Bár már máskor mint Pongyola_Pitypang nyomom a servereteken. Na erre a névre ne használd a Bindet :D

  • Eisenhower
    #12051
    cod2-őt tudod mikor láttam utoljára mikor kijött warezbe utána 2 hetet toltam és most raktam fel ujra. mellesleg a code egy nagy multú klán
  • Richard90
    #12050
    Majd játszhatnánk egyet...
  • ent
    #12049
    Akkor elárulom, ha egy profi játékos kerül velem szembe, akkor benyomom a H blindemet és meghekkelem... Ezzel kikapcsolom az ellenfél lélegzetét és azonnal a kórház után ledöntöm megint mint egy vírus...

    Nem is mondtad, hogy ilyen jó vagy?

    Ui.: azért hozzáteszem, nem voltam igazán formában, egy hete nem láttam codotm főleg 2 őt. Az átlag statom ilyen:


    ... A code az mi? Klán?:D
  • CheAteR88 #12048
    :DDDDD
  • Eisenhower
    #12047
    snejder te nigga ^>^ mivagy te tejminátor? ^>^ hogy téged vagy mögém vagy hozzám a legközelebb rakott le a gép... ennyire szerecc?
  • Eisenhower
    #12046
    thnx a többiek nevében. most elhuzok fürdeni aztán lehet felnézek ^>^
  • ent
    #12045
    óhajod parancs, szivárávány füst ki, soti ki
  • laslandes
    #12044
    Csak akkor tudsz ezeken a pályákon játszani, ha ezek mennek az adott szerveren.:) Pl. ennek a klánnak a szerverén valszeg fent van egypár ezekből, de ezen kívül is van néhány új mapokat használó szerver. Általában az ASE-ban, a nevükben ki van írva, hogy honnan szedhetők le a custom mapjaik.
  • ficcs
    #12043
    Hali,

    Megtaláltam a térképeket, köszi szépen! Bemásoltam őket a main-be, de a mindent látó szem nem mutat olyan lehetőséget, hogy ezekkel is lehetne játszani. Valamit még plusszba kell frissíteni, vagy csak egyzerűen ezeken a térképeken még nem ölik egymást arcok?

    Búb mindenkinek
  • geri777
    #12042
    A régi problémámra tutok valmi megoldást hogy kikapcsol a monitorom amikor jácom miér csinája és mit csinájak régeben müködöt !
  • geri777
    #12041
    Ja ok Csak azt hitem hogy ogy gondojátok hogy egy szinu a füst !
  • Punker
    #12040
    de nem egyszerre csináltak vele szivárványt a szétlőtt utcára, mint valami buzeráns tüntetésen.
  • geri777
    #12039
    A szines füstre céloztok ? Azokat a 2 világháboruba is használták külömbözö szinüket szürkét hoban pl. szerihntem a füst maradjon
  • Guer
    #12038
  • Eisenhower
    #12037
    hippi füst száksz, tisztára olyan feelingje lesz a játéknak mintha egy barbie-s gémmel játszanék jó hogy nem már lövöldözés helyett is majd az ellenség haját kell majd fésülgetni és aki hamarabb kifésüli az nyer.
  • Guer
    #12036
    nekem nem jönnek be ezek a füstök
    szvsz kikéne venni ugy ahogy van...
  • Punker
    #12035
    a hippi füstök? :)
  • geri777
    #12034
    Meg néztem az sg servert de szerintem semi extra nincs bene !!!!!!!!!!
    Miér mi bene a az uj ?
  • CheAteR88 #12033
    nézd meg most a szervert:)
  • trident
    #12032
    Én is ezt hallottam utoljára, de ne feledd mennyi ködösítés volt már eddig is.

    Bizony egy alaposabb ráncfelvarrás kellett volna.
  • Eisenhower
    #12031
    jah meg azt nem tudom miért kellett az iw-nek úgy megcsinálni a sebzést hogy minden pályán más... még jó hogy nem vettem meg, 15000ft-ot ezért.a cod csak 8000 volt megjelenéskor (thnx g.joe ;-) ) de legalább az megérte.
  • Eisenhower
    #12030
    amugy meg a jó anyját az infinity wardnak! miért nem lehetett csak a grafot feljavítani többit meg hagyni ugy mint a codba meg az uo-ba. most olvastam gémszaron egy callofduty2 cikket, a srác nagyon dícséri a multit hogy milyen jó főleg a shoti mellesleg vmi olyasmit olvastam hogy majd április közepére várható a patch. ha lesz egyáltalán, én nem bízom ebbe a pöcsfej bandába többet.
  • Mu*][*h4pHu|{4
    #12029
    :D
  • Guer
    #12028
    volt only rifle hét
    az volt a zsír...
  • laslandes
    #12027
    Az előző szavazásnak mi lett a végeredménye? A füstöt nem szavaztuk le?
  • Eisenhower
    #12026
    na életemben először felmentem az sg-s szerverre. nagy pirospont a szerver üzemeltetőjének nagyon jó szerver viszont azt a szájbab*szott shotit jó lenne kivenni :S
  • geri777
    #12025
    De nekem a single be mindig a 2 pályán csinája amikor a épületet közelitem !
    Mutyba meg nem mindegyik serveren miér régeben müködöt mit csinájak ?
  • Aradebil2
    #12024
    nekem ilyet akkor csinált amikor meghalt a tápom
  • CheAteR88 #12023
    ne engemm kérdezz én ujj ember vok a csapatban
    tedd fel a kérdést az SGTEAM topikban
  • Eisenhower
    #12022
    lehet túlmelegszik a vga-d?
  • geri777
    #12021
    Nem tugy a véletlenül miér lehet az hogy néha a képernyö kikapcsolt atomatán és ujra is indul a gép ??????????????



    Régeben jól müködöt lehet hogy valmijen program ?
  • chooselee
    #12020
    Bocsánat előre is a "gyökér" kérdésemért,de hogy kell létrehozni admin jelszót egy szerveren rcon paranccsal???Nem találtam a callofduty.hu-n az rcon2 leírásban csak az 1-ben,de az nem működött!!!(Gondolom az a COD1-hez van!)Lan szervert szeretnék és az adminmod-ot használnám a könnyebb kezelés érdekében,de ahhoz + be kell jelentkezni admin néven!!Előre is köszi!!
  • ent
    #12019
    Fent volt testbe egy custom map, max 10-15 volt a fő rajta mindig. Ennél átlag kevesebb is. Leszedtem, tódul a nép... Váruk ki a pecset, abban úgyis lesz 2 új map!!!
  • donoki
    #12018
    Jó lenne ha ilyen új mappokon is lehetne jáccani!
  • laslandes
    #12017
    Nem én konfigolom a szervert, hanem Sn3jd3r.